07.01.16, 16:30(fot. youtube.com)

Szokujące słowa niemieckiego publicysty o napastnikach z Kolonii: To były osoby ubiegające się o azyl! Byliśmy okłamywani!

- Jest o wiele gorzej, niż nam mówiono. To były osoby ubiegające się o azyl. A my wszyscy byliśmy systematycznie okłamywani - pisze Michael Hesemann, niemiecki historyk, publicysta i autor wywiadu rzeki z bratem Benedykta XVI - Georgiem Ratzingerem.

- Przyjmowanie uchodźców z terenów objętych wojną jest naszym chrześcijańskim obowiązkiem. Ale imigranci zarobkowi z Maroka i Tunezji, z bezpiecznych państw, do których wyjeżdża się w celach wypoczynkowych, jak również młodzi Syryjczycy i Afgańczycy, którzy nie chcą się asymilować, nie chcą szanować naszych wartości, którzy kradną i napastują nasze kobiety… WYNOCHA! - czytamy we wpisie na Facebooku.

Publicysta skomentował w ten sposób informacje o tym, że piętnastu tymczasowo aresztowanych napastników z Kolonii miało przy sobie zaświadczenia zezwalające na pobyt, konieczne przy ubieganiu się o azyl.

- To oznacza, że oświadczenie szefa policji Wolfganga Albersa, jakoby nie wiadomo było, skąd pochodzi tysiąc uczestników zamieszek na dworcu Kolonii, nie może być prawdą - zaznacza Michael Hesemann.

bg/facebook.com

Komentarze

anonim2016.01.7 16:40
Czy tak trudno zrozumieć działania narodowych socjalistów sponsorowanych przez Putina? Przecież to są prowokacje nacjonalistów na utrzymaniu Putina mają destabilizować Europę w celu wzmocnienia pozycji Rosji. To są typowe faszystowskie prowokacje, takie same jakie robili hitlerowcy przed II WŚ. Czy tak trudno sobie wyobrazić bandę narodowców podobnych do np. Maxa Kolonko udających emigrantów i napastujących kobiety, albo za kasę kazać to robić emigrantom? Takie same prowokacje robili przecież kiedyś faszyści wobec żydów. Narodowcy w Europie to psy Putina bracia nocnych wilków Putina. Udający narodowych patriotów a chcą tylko jednego władzy i faszyzmu.Tak jak kiedyś Hitler.
anonim2016.01.7 17:23
@Talarek Hehe, tracisz czas na te swoje kabaretowe wpisy, ale skoro masz takie hobby. Natomiast co do tematu. Niesamowita satysfakcja, że ten kraj, który przez wieki terroryzował Polskę i mordował Polaków, dzisiaj sam zatruł się śmiertelną chorobą. Niemiec już nie ma, to powolna agonia, która potrwa jeszcze z 20 lat. Jest to forma sprawiedliwości dziejowej. To świat powinien po II wojnie światowej zaorac te tereny i wymazac ten kraj z pamięci ludzkości. Poniewaz tego nie zrobiono to dzisiaj zrobią to islamiści. Szkoda porządnych ludzi, bo tacy też sa wśród Niemców. Niestety zapłacą za grzechy swoich współbraci.
anonim2016.01.7 17:28
w tych migawkach tv widac wyraznie z jaka radoscia kieruja rakiety poziomo i wstrzeliwuja sie w skupiska ludzi czekajac na eksplozje. Oni dobrze wiedza co robia- ich zadaniem jest siac tylko chaos i niepokoj.
anonim2016.01.7 17:34
In Christian countries, a man beating a woman is considered to be devoid of honor
anonim2016.01.8 12:05
Niemcy byli okłamywani przez Niemców. Przez władze, media, służby (jak policja). I w którym kraju jest deficyt demokracji ???