29.05.19, 21:16zdj. screen Youtube/Joanna Scheuring-Wielgus

Ten FESTIWAL POGARDY nie ma końca!!! Bohater spotu Scheuring-Wielgus: Janusze i Grażyny wybrały chamice z PiS

Od wygranej Zjednoczonej Prawicy w wyborach do Sejmu w 2015 r. minęły prawie cztery lata. Mogłoby się wydawać, że argumenty o "wieśniakach", "patologii" z dwiema lewymi rękami do pracy, pobierającej i przepijającej 500 Plus, "niewykształconym ciemnogrodzie" już się wyczerpały. 

Jak pokazują wybory do Parlamentu Europejskiego- nic bardziej mylnego! "Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków", elity, celebryci, ludzie kultury, w dalszym ciągu ubliżają tym, którzy "śmieli śmieć" zagłosować na PiS, a koniec końców- doprowadzić do wygranej tego ugrupowania w niedzielnych wyborach. 

Próżno szukać opinii polityków opozycji chociażby odcinających się od takich wypowiedzi. Kiedy spojrzymy na poniższy wpis, można powiedzieć: nic dziwnego... 

„Przepraszam Cię Unio Europejska, że Janusze i Grażyny wybrały te chamice z pisu żeby ich reprezentowały! Wstyd mi za to ale cóż”-napisał na Facebooku Piotr Zygraski, sympatyk totalnej opozycji. Co ciekawe, mężczyzna wystąpił w słynnym już spocie wyborczym Joanny Scheuring-Wielgus. Pojawia się w spocie, kiedy na ekranie widzimy wielki napis "szacunek". 

Piotr Zygarski wspierał również kampanię Andrzeja Halickiego. Na jego facebookowym profilu znajdziemy wiele zdjęć z politykami Platformy Obywatelskiej czy Nowoczesnej. 

 

yenn/Facebook, Fronda.pl

Komentarze

Michał Pasierb2019.05.30 15:23
A panowie Cimoszewicz i Miller ?? Będą nas reprezentować....." Wstyd mi za to ale cóż" ...
Mark2019.05.30 9:51
szmata
Alicja 2019.05.30 9:01
Nie jestem zwolenniczką PIS, ale muszę przyznać rację autorowi artykułu. To zaszło za daleko. Wybrał suweren i należy uszanować jego wolę. Nie każdy umie przegrywać z klasą,
Katarzyna2019.05.30 8:23
Każdy ma takich Zygarskich , na jakich zasługuje. Tylko współczuć
infor2019.05.30 8:23
Nie ma co przejmować się bełkotem tak NIC NIE ZNACZĄCYCH śmieci jak ten cały piotr zygarski. Przygłup chciał zaistnieć, a ponieważ go nie stać na wyższy poziom, więc...
anonim2019.05.30 6:28
"Niestety nie, bo odzwierciedlają stan faktyczny." Dowodem Alberciki - c.b.d.u.
nikt2019.05.29 23:25
Przyjrzyjmy się tej zacofanej wsi : W czasach powojennych wieś była zacofana . PRL zelektryfikował wieś i budował drogi . Poniemiecki Śląsk Górny i Poznańskie nie było tak biedne jak Małopolska . Mazury i Dolny Śląsk jako byłe ziemie niemieckie opuszczone przez Niemców zostały zasiedlone przez repatriantów zza Buga . W latach 60- tych Ziemie Odzyskane , czyli Dolny Śląsk przedstawiał obraz nędzy i rozpaczy . Jedno wielkie niechlujstwo gospodarcze i ludzie o mentalności , której nie da się określić bez obrażania ich . Małopolska nadal biednie , ale rolnicy byli zwyczajnymi , prostymi , ciężko pracującymi ludźmi . Mazury w tym okresie nie wiem , gdyż nie byłam tam w tamtym okresie .Ale w latach 80-tych było na tych ziemiach totalne nieróbstwo i pijaństwo . Poznańskie gospodarne i rozwijające się , Śląsk też Bieszczady....prości , serdeczni , twardzi ludzie żyjący w symbiozie z naturą . Pijaństwo może było , ale nie widziałam .Lata90-te .....rozpoczął się rozwój wsi . Ludzie coraz bardziej wykształceni , zaczęła wzrastać ich ogólna świadomość dzięki zróżnicowanym mediom a później internetowi . Ludzie w miastach ? Żyją w klatkach bez dostępu do naturalnego źródła siły , czyli kontaktu z przyrodą i ziemią , która daje siłę . Kiedyś napisałam , że ludzie są coraz głupsi . Ale nie na wsi . Ludzie związani z ziemią myślą a dzięki dostępowi do wiedzy stają się coraz mądrzejsi . Odwrotnie dzieje się z mieszkańcami miast . Są osaczeni polem elektromagnetycznym urządzeń , którymi się otaczają . To nie jest bez wpływu na ich mózgi . Coraz więcej depresji , samobójstw , morderstw . Jak już też pisałam - w miastach mieszkają przeważnie Polacy pochodzenia żydowskiego , czyli wcześniej kupców i spekulantów . Na wsiach słowiańskiego . To potomkowie chłopów pańszczyźnianych . Oczywiście wszystko jest nieco przemieszane , ale to tak tyle w ogólnym zarysie . A pogarda , jaką żydzi czują do chłopów wynika z ich wygórowanego poczucia własnej wartości . Owszem , pod wieloma względami przewyższają polskich chłopów . Ale pod wieloma nie sięgają im do pięt . Umysłowo pomimo swej inteligencji pozostają w tyle . I to rolnik powinien patrzeć z wyższością na człowieka z miasta . Tak będzie , ale to jeszcze trochę potrwa . Jak już też pisałam.....przyszłość należy do Słowian , czyli narodu rolniczego .
szymek2019.05.30 7:03
Diagnoza z kilkunastu lat wstecz .......gdy nie było tak powszechnej mechanizacji i chemizacji rolnictwa , rolnik był rolnikiem , gdy był koń , krowa i kosa , gdy musiał żyć we wspólnocie z sąsiadami , ta wieś dziś się wyludniła , młodzi nabrali słoików i zasilają wielkie metropolie , rodzice dla nich to wstyd i obciach , a o ten kawałek piaszczystej ziemi , dzięki któremu ich wykształcili często toczą batalie sądowe ........i nie z powodu wartości sentymentalnej , ale finansowej.......Unia i jej ,, wartości " preferują dziś producentów rolnych , z drobiazgiem trudno coś ustalić , jest bardziej niezależny , gdy czegoś nie może sprzedać , to zje sam.........duże gospodarstwa , a w zasadzie przedsiębiorstwa rolne , ustawione często jednokierunkowo wiszą na pasku dystrybutorów.......nie będę ciągnął tego wątku , bo ktoś mógłby się po lekturze takiego tekstu pochlastać .......wniosek. ?.......obraz wsi jaki pani przedstawiła już trąci myszką , idzie nowe........
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.29 23:18
🌈❤️🌈❤️hetero zdelegalizować🌈❤️🌈❤️ Homo jest przyszłością mężczyzny
miki2019.05.29 23:33
Ty człowieku masz chyba coś z głową ,bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć.
andrzejhahn32019.05.29 22:02
ciemna zacofana masa ot co
vit2019.05.29 22:36
Faktycznie, zacofany z ciebie ciemniak
Albert2019.05.29 21:59
"Mogłoby się wydawać, że argumenty o "wieśniakach", "patologii" z dwiema lewymi rękami do pracy, pobierającej i przepijającej 500 Plus, "niewykształconym ciemnogrodzie" już się wyczerpały. " Niestety nie, bo odzwierciedlają stan faktyczny.
vit2019.05.29 22:37
Stan faktyczny twój i twojej rodziny?
Albert2019.05.30 9:46
Nie, opisują pokrótce grono wyborców PIS.
Grizzly2019.05.29 21:56
Szkoda słów na tę prusko - ruską bladź!
zatroskany2019.05.29 21:41
Tacy "krasomówcy" zawsze istnieli ... kilkadziesiąt lat temu napisałby. Przepraszam cię Towarzyszu Stalinie
Patryk2019.05.29 21:30
Janusze i Grażyny oraz zasrane psy przyczyniły sie bez watpienia do wielkiego zarzyganego zwyciestwa towarzystwa z KE.
orgi2019.05.29 21:30
każdy zapłaci kiedyś za nieprawość którą głosi ......wielguska też , być może w niedługim czasie ....
Cogito ergo sum2019.05.29 21:29
Dno i tyle
Baśka2019.05.29 21:28
Nie wszystko da się skomentować. Czasami brak słów.