30.09.21, 12:50Fot. screenshot - YouTube (CNBC Television)

,,The Times’’: Trump miał rację. Wybory były sfałszowane

Rod Liddle stwierdza w swoim artykule opublikowanym na łamach „The Times”, że wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zostały zmanipulowane i że podobna sytuacja grozi także Wielkiej Brytanii. Jednocześnie zwraca uwagę na dysproporcje w traktowaniu Joe Bidena i Donalda Trumpa w mediach. Jego zdaniem, gdyby do takich sytuacji, do jakich dochodzi na granicy USA z Meksykiem, doszło za czasów Trumpa, liberalne i lewicowe media zatrzęsłyby się z oburzenia.

Choć brytyjski dziennikarz nie ukrywa swojej niechęci do byłego prezydenta USA, przyznaje Trumpowi rację, że Biden nie wygrał wyborów uczciwie. Przypominając obietnicę Bidena o „wymazaniu moralnego i narodowego wstydu poprzedniej administracji”, wskazuje na szereg błędnych decyzji obecnego prezydenta, które doprowadziły do fatalnych w skutkach rezultatów. Takim przykładem jest kryzys na granicy z Meksykiem czy wycofanie wojsk z Afganistanu.

Do tego dochodzi – jak wskazuje Liddle – „niezdolność Bidena do pamiętania, gdzie – do diabła – się znajduje czy z kim rozmawia” oraz „jego kompletna niewiedza geopolityczna czy skłonność do przysypiania w decydujących momentach”. To wszystko uchodzi Bidenowi w liberalnych i lewicowych mediach na sucho. Oznaką, że obaj politycy nie są traktowani równo była już cenzura w mediach głównego nurtu oraz mediach społecznościowych w okresie poprzedzającym wybory prezydenckie.

Liddle wskazuje na to, że media społecznościowe „celowo uciszyły” Trumpa, odcinając go jednocześnie od elektoratu. Tymczasem skandaliczne wiadomości o Bidenie i jego synu określano jako „fake news”. Liddle przywołuje inny, krytyczny wobec Trumpa artykuł, opublikowany w „The Time” w lutym, który mówi o tym, że „w rzeczywistości doszło do spisku – tajnej koalicji dyrektorów naczelnych, związków zawodowych, lewicowych grup nacisku i mediów – by zarządzać tym, jakie informacje są dostępne głosującemu społeczeństwu”.

Dziennikarz zwraca z ironią uwagę na „wspaniałe określenie”, jakiego użył „The Wall Street Journal”, by określić cele tego „spisku”: „stłumienie niechcianych elementów amerykańskiej dyskusji politycznej”. Jednocześnie Liddle obawia się, że do podobnej sytuacji może dojść w Wielkiej Brytanii.

Liddle wspomina także niedawne rewelacje na temat generała Marka Milley’a, który działał za plecami Trumpa, by podkopać jego pozycję, i posunął się do czegoś, co przez krytyków jest uważane za zdradę własnego kraju. Milley np. dwukrotnie rozmawiał z dyplomatami chińskimi, dając im do zrozumienia, że „cofnie każdy rozkaz Trumpa zaatakowania Chin”. Dziennikarz wyśmiewa jednocześnie usprawiedliwianie takiej postawy generała twierdzeniem, że Trump był „niezrównoważony”, i pyta, czy bardziej „zrównoważony” wydaje się Biden.

Liddle wskazuje na niechęć lewicy do przyznania, iż w czasie wyborów doszło do nieprawidłowości i na atakowanie przez nią demokracji pod pozorem chronienia jej.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

gumowa kaczka2021.10.1 11:24
A wystarczy zmienić ten dziwaczny system wyborczy w USA na bardziej cywilizowany i nie będzie problemu .Kto dostanie więcej głosów obywateli ten wygra
katolik2021.10.1 9:13
przecież to było wiadomo od poczatku, wiec o co afera. Teraz zostaje tylko bidena zrzucić z urzedu, wszystko n temat
gracz2021.10.1 9:11
Żydki wy..pcyły go jak chłopa w sądzie.
kapitan2021.10.5 20:32
Żydki same się kłócą. Ale więcej ich jest komunistami niż prawicowcami.
ali2021.09.30 23:23
i żeby was kolonialiści, lewicowi bolszewicy,podłoty anglosaskie,ćwoki ideologiczne -szlag trafił !
Horacy2021.09.30 22:10
Wydaje mi sie ze za kilka lat nastapi rewolucja w odwrotnym kierunku niz lewacki, ale musi minac znaczacy czas zeby ludzie przejrzeli na oczy ze to wszystko bylo zaplanowane i sterowane przez pewne grupy ludzi , jestem przekonany ze to nastapi za pare lat
klekle2021.09.30 20:55
Jak wuju Biden zostawił Chińczykom wojskową technologię w Afganistanie (rodzina Bidenów ma 10% udziałów w chińskiej firmie produkującej akumulatory samochodowe, a w Afganistanie są potężne złoża tego pierwiastka i właśnie Chiny dogadują się z Afgańczykami także co do przejęcia bazy Bagram - za W. Cejrowskim, "Do Rzeczy", nr 38, 20-26 września) to nawet Demokraci chyba dostają szału po tej kompromitacji. Kompleks wojskowy to pewnie od razu by wuja Joego rozstrzelał.
ceramik2021.09.30 20:04
żydowskie są m.in. media i robią co chcą. Mogą wywyższyć, albo unurzać w błocie. Jeżeli TVN będzie dalej istniało na polskiej ziemi, to w następnych wyborach przegramy naszą Ojczyznę.
Olka2021.09.30 21:53
To najbardziej zależy od nas.Jak bardzo zależy nam na Ojczyżnie naszej.
katolik2021.10.1 9:15
niestety dziś się okazuje że nie tylko przekupione jest TVN, ale TVP jest tv rezimową SSPIS i wszystkich zdrajców w sejmie, dlatego to koniec Polski
alzara_2021.09.30 20:03
Tak, wybory nie były uczciwe i rządzi nie ten prezydent, którego ludzie tam wybrali. Natomiast ciekawe jest to i to we wszystkich lewackich krajach, że jest cicho i nikt się nie burzy, a przynamniej mało jest takich osób z prawej strony. Natomiast proletariaty zdobywają wszystko szturmem, nieuczciwie, potem chachmęcą bez hamulców i zostawiają dolę swojego kraju na tyłach. Następnie wybiera się ludzi prawych do naprawy, którzy muszą się cofać, żeby naprawić zamiast pruć do przodu i na dodatek lewactwo nieustannie podcina im nogi. Co to jest ??? to jest chyba brak wojen
Masz na to dowody? Przedstaw je!2021.09.30 20:45
"Tak, wybory nie były uczciwe i rządzi nie ten prezydent, którego ludzie tam wybrali."
lekarz2021.09.30 22:14
Oczywiscie ze sa dowody , audyt w Arizonie to wykazuje , a w kolejce po audyt nastepne stany Georgia, Texas , Ohio itp
katolik2021.10.1 9:17
to niestety wpływ masonów, brak ludzi nieprzekupnych, w Polsce SSPIS i wszyscy w sejmie to zdrajcy, wiec jak Polska ma się rozwijać, skoro rozwija sie na papierze
Żydek Skrzypek na dachu, jak żydek Grizzly2021.09.30 19:49
lubi sok z Lempart pisdy!
Skrzypek na dachu2021.09.30 18:20
Brawo Pan Prezydent Donald Trump , za to ze wygral wybory w USA w 2016 i 2020 , ale demonkraci oszukali przy liczeniu glosow . Falszywy uzurpator Joe zombi Biden to hologram na uslugach bezboznych globalistow banksterow miedzynarodowych .
O USA żydku2021.09.30 19:50
to nawet NIE masz co marzyć!
Filip2021.09.30 17:54
W czasie ostatnich wyborów prezydenckich TVP za dwa miliardy rocznie z naszych podatków, całodobowo oczerniała Rafała Trzaskowskiego i wychwalała Andrzeja Dudę. Andrzej Duda nie chciał przyjść na debatę z Rafałem Trzaskowskim do TVN-u, przewidując swoją porażkę. Jeśli chodzi o głosowanie za granicą, to w krajach gdzie PiS ma poparcie było dużo ułatwień w głosowaniu, a w krajach popierających opozycję było dużo utrudnień. Zakonnice w Domach Pomocy Społecznych głosowały za swoich podopiecznych na Andrzeja Dudę, bez ich wiedzy i zgody. Obserwatorzy z OBWE wydali oświadczenie, że to nie były uczciwe wybory. Pragnę przypomnieć, że w 2014 roku Andrzej Duda jako eurodeputowany w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów samorządowych, nie mając żadnych dowodów. Dla polityków z PiS-u wybory, które przegrywają się zawsze sfałszowane. Natomiast jak wygrywają, to nikogo o sfałszowanie nie oskarżają. Jeśli chodzi o ostatnie wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, to sądownie wszystkie zarzuty o sfałszowanie zostały odrzucone. Andrzej Duda wstrzymywał się z gratulacjami dla Joe Bidena licząc, że Donald Trump pomimo wysoko przegranych wyborów, będzie przez drugą kadencję na stanowisku Prezydenta. Znając Jarosława Kaczyńskiego bardzo obawiam się o uczciwość następnych wyborów.
ej ty z konopi filipku2021.09.30 19:22
niestety ale to nie lewactwo czyli takie numery nie przejdą , to zasady dzięki którym wygrali i bendą wygrywac kolejne wybory
Eris442021.09.30 23:35
Trzaskowskiego nikt nie musiał oczerniać. Facet sam sobie wystawiał świadectwo swoimi działaniami, choćby jako prezydent Warszawy. A także swoimi wypowiedziami, jak choćby ta, że "on się nie zna na sprawach urzędowych, i, że u nich w domu ich załatwianiem zajmuje się jego żona". Czyli z rozbrajającą szczerością p. Rafał Trzaskowski sam sobie wystawił świadectwo. Bo ta wypowiedź mówi bardzo wiele o jej nadawcy. Jest szczerym przyznaniem się do skrajnej niekompetencji.
Filip2021.10.1 10:06
Rafał Trzaskowski zna pięć obcych języków, a Jarosław Kaczyński zna tylko polski. Prezes PiS-u nie ma żony, dzieci, konta w banku, prawa jazdy, umiejętności posługiwania się komputerem, nawet buty zakłada nie do pary. Prezydenta i Premiera przez siebie namaszczonych zmusza do wielokrotnego łamania Konstytucji RP i prawa unijnego. Zadłużył nas na trzy pokolenia. Jego partia kradnie i kłamie. Zdobył poparcie najmniej inteligentnych i wykształconych! :)
Władysław2021.09.30 17:43
Jeśli w USA można było tak bezczelnie sfałszować wybory, to znaczy że można to już zrobić wszędzie. Oddaliśmy wszystkie media żydom, a oni formatują oportunistów na pożytecznych idiotów. Później taka ofiara sekty medialnej da się za nią posiekać, nie interesując się prawdą. O tempora, o mores!
Anonim2021.09.30 17:40
"skłonność do przysypiania w decydujących momentach" Też mieliśmy takiego prezydenta.
you2021.09.30 17:28
Lewacja całego Świata, to brak moralności oraz fałsz i obłuda. Macie lewacy przygotowany specjalny kociołek w otchłani .
Prawda2021.09.30 17:23
Sfałszowane to były wybory prezydenckie w Polsce, 300 tyś głosów się zgubiło, oczywiście tych na Trzaskowskiego.
ccc2021.09.30 17:29
Zamilcz młotku Trzaskowskiego i nie kompromituj się !
Prawda2021.09.30 17:32
akurat trzaskowskim gardzę tak samo jak dudą, także pudło.
g2021.09.30 17:34
Powiedziano zamilcz, to zamilcz przygłupie !
Anonim2021.09.30 18:26
polski chamek odezwal sie smiec na uboj sojusznikow wieczny.
tomek2021.09.30 20:26
obudz się teczowy i wycignij juz biedronia z 4liter
Torchwood2021.09.30 17:05
Hmm, szukam w tym "artykule" tych dowodów na sfałszowane wybory, i jakoś ich nie widzę. Są tylko opinie i teorie spiskowe tego gościa.
tom2021.09.30 17:30
Wypad na TVN przygłupie !
Jacek i Placek2021.09.30 18:03
Idź do TVP tam znajdą się każde dowody.
Żydek hrabia Potocki, jak żydek Grizzly2021.09.30 16:32
lubi sok z Biedronia pisdy!
hrabia Potocki2021.09.30 17:03
Idiotow to mamy pelno ,zaliczasz sie do jednych z nich debilu do kwadratu, mama nie ma z ciebie pociechy, ale jestes debil , zal mi cie chlopie
Żydek hrabia Potocki jak żydek Grizzly2021.09.30 17:25
d upą jak pierdzi to robi gwizdy.
Grizzly2021.09.30 18:22
Won rusko - szwabska mendo od mojego nicka!
Żydek TUmann, jak żydek Grizzly2021.09.30 16:30
lubi sok z Lempart pisdy!
Grizzly2021.09.30 18:23
Won bydle z Pół-Tuska i z buraczanego soku!
TUmann2021.09.30 16:26
... zucker(berg) ... to biala,slodka.a pejsata smierc ... ameryki !!!! Najpierw rosna zady , a POPOtem zdziwko ... hehe?????
442021.09.30 16:23
U lewaków wszystko podlega relatywizmowi. Gdy jednak relatywną staje się prawda, to czekać tylko katastrofy.
Anonim2021.09.30 17:24
Masz rację, nasz relatywizm dopuszcza możliwość że nie mamy absolutnej racji we wszystkim, straszna zbrodnia.
voj2021.09.30 17:32
Ty relatywizm rodem z GW, zamknij ryja !
Amerykanie budzą się2021.09.30 16:22
...z żydowskiej narkozy? Oby jak najszybciej. Bo wytną i sprzedadzą wszystkie organy. Albo zjedzą.
hrabia Potocki2021.09.30 16:04
Jozef Stalin mial powiedzenie ,,ufaj i sprawdzaj,, i dotyczylo to wszystkiego wlaczajac rodzine , szczerze mowiac dosc madre
Mała162021.09.30 15:45
Dzisiaj są o wiele większe możliwości nieetycznego i wprost przestępczego wpływania na decyzje ludzi niż kiedyś. Niby każdy decyduje sam przed urną, a tak naprawdę większość to zmanipulowane zombi.
Anonim2021.09.30 17:26
Mała uważaj, tu pełno katolickich zboczeńców, lepiej idź na bezpieczniejsze strony lewaków.
OP2021.09.30 22:16
ALE MADRA A LEWACY TO BADZIEWIE
Palestyna2021.09.30 15:44
Żydy doprowadzą Ameryke do upadku
Żydek Skrzypek na dachu, jak żydek Grizzly2021.09.30 15:39
lubi sok pisdy!
Grizzly2021.09.30 18:24
Won bydle!
Anonim2021.09.30 15:32
Dokładnie wszędzie mogą wybory fałszować i dlatego tak ważne są audyty i pokazanie użytych metod.
Skrzypek na dachu2021.09.30 15:25
Tylko gab.com , Rod Liddle , nczas i czasem Fronda powie prawde .
PLANDEMIA2021.09.30 15:20
W całym tzw.zachodnim świecie nie ma już demokracji.Knebluje się ludzi co mają inne zdanie na np.tzw. p(l)andemię i szczepionki(terapię genetyczną=śmierć)my już żyjemy w postdemokracji, takiej "małej" dyktaturze, o wolności słowa może człowiek zapomnieć.Może na Frondzie, GAB, PARLER jest inaczej
Hrabia Potocki2021.09.30 15:53
Nigdy nie bylo prawdziwej demokracji , to byla tylko ,,pozorna ,, demokracja z dokladna kontrola wszystkiego .To ze byla niby prawdziwa demokracja to moga tak uwazac tylko naiwni obywatele
Sokrates2021.09.30 17:27
Potwierdzam, nawet u nas w Atenach niewolnicy nie mieli prawa głosu.
Skrzypek na dachu2021.09.30 15:17
Brawo Pan Prezydent Donald Trump . Arizona Georgia Pennsylvania i 27 innych Stanow gdzie zfalszowano wyniki wyborow . Pojda do wiezienia ci co zainstalowali Biden Clinton Obama Pelosi , oszustow falszerzy wszyscy .
da da towariszcz jewrej z leningrada2021.09.30 15:42
towarisz Donald dał pupci nie tylko Putinowi, ale i szykował się na dupsko Korwin-Fuckmehard.
fcuk piss2021.09.30 15:15
tak w wolsce prezydenckie bo to niemozliwe aby takiego the billa wybrac
Skrzypek na dachu2021.09.30 15:19
Lepszego kontrkandydata niz Tenczowskiego nie bylo wsrod POKOmanow .
Anonim2021.09.30 15:12
Zawsze to było wiadomo !!! Opóżnionym w rozwoju zajęło to prawie ROK !!!!! Lepiej dla nich będzie jak usuną z urzędu tego Bidena a Trump niech to naprawi co on spieprzył !!!!
Donaldzie Trump!2021.09.30 14:51
Wykop wreszcie tego dziada z Białego Domu, bo to się robi nudne! No ile jeszcze tych dowodów.
Miła Frondo,2021.09.30 14:49
wybory prezydenckie w USA odbyły się niemal rok temu. Zwycięzcą został Joe Biden i tu sprawa powinna być zamknięta. Czy były nieprawidłowości? Oczywiście, że tak, ale one nie miały wpływu na ostateczny rezultat. W każdych wyborach są nieprawidłowości. Natomiast kiedy jest mowa o tzw. rigged election tylko jeden kandydat tym sposobem został prezydentem. A był nim John F. Kennedy. Jego "wybór" był nie tylko fałszerstwem, ale w jaki sposób on te wybory wygrał. Zanim Donald Trump wygrał wybory w 2016 r. też wydzierał się na zapas, że jest "rigged election. A wygrał wybory taką samą niemal różnicą electoranych głosów, jaką w ostatnich przegrał. To, że główne media są wrogo nastawione do D. Trump i partii republikańskiej nie jest żadną nowiną. Tak jest i tak będzie do "końca świata". Tak funkcjonuje demokracja.
Brawo, brawo!2021.09.30 14:54
Marnujesz się tutaj, pisz do "Trybuny", ona nadal wychodzi i ma wiernych czytelników, jesteś w sam raz do ich zespołu miły zuchu!
Ależ ja pisze,2021.09.30 15:04
z tym że nie do Trybuny, ale Tribune. Masz coś na temat do powiedzenia? Spit it out, if not, fuck off.
Brawo, zabolało miłego zucha...2021.09.30 15:16
Trybuna czy Tribune, jeden chlew! Jakiego wy tam języka używacie, jak dorożkarze.
Podaj jedną z amerykańskich "Tribune"2021.09.30 15:37
która jest chlewem. Oj jak boli .... głębiej, mocniej ... Oh yeah !
Skrzypek na dachu2021.09.30 15:23
Do barana " Mila Frondo ".... Ten kto oszukuje nigdy nie moze byc uznany jako zwyciezca , ale musi oddac zloty medal .
matis892021.09.30 14:31
Wybory w USA zostały sfałszowane przez lewactwo ponieważ masoneria nie miała pewności czy Trump wesprze Antychrysta gdy ten ujawni się na Bliskim Wschodzie ze swoim fałszywym pokojem. Na świecie nie ma już demokracji jak w USA, jest Nowy Ład NWO i Rząd Światowy. U nas też na potęgę fałszują sondaże.
Idź nie pierdol głupi chuju!2021.09.30 14:51
Masz takie pojęcie o USA i świecie jak Putin z Konfederacja o demokracji.
sct2021.09.30 16:03
Ma lepsze pojęcie niż TY!
Anonim2021.09.30 14:06
Lewactwo po trupqch-gnidy.
Rydzeini2021.09.30 14:03
Żeby u nas PISiory za dwa lata nie sfałszowały wyborów
do buraka2021.09.30 14:41
Znalazłeś kontrkandydata, żeby trzeba było fałszować? Wiodąca siła anty-pis to sok z buraka.
kalafior2021.09.30 14:59
Sok z buraka układa listę wyborczą. Sałatka z czosnku na pierwszym miejscu.
Polak2021.09.30 13:54
Przy czym jak dotąd jedyne udowodnione fałszerstwa to działania republikanów mające na celu zmniejszenie ilości głosów oddanych na Bidena.
rotmistrz2021.09.30 15:59
Nastepne stany robia audit, robia to po to by pokazac narodowi do czego sa zdolni demokraci -lewacy, prezydenta nie moga zmienic bo zostal wybrany i zatwierdzony przez elektorow, ale moze narod sie obudzi na przyszlosc
Polak2021.09.30 16:56
No i w następnych stanach wychodzą kolejne republikańskie fałszerstwa. Ale oczywiście trumpowcy i podobni prorosyjscy (niezbyt) pożyteczni idioci są zwyczajnie za głupi żeby zrozumieć że sami się tym pogrążają.
White House2021.09.30 13:54
Przejrzeli na oczy, a w czasie wyborów był opluwany.
Art2021.09.30 14:07
Ale kto przejrzal na oczy? Konserwatywny The Times? Uniewazniono wybory?
Anonim2021.09.30 13:53
Nie róbcie sobie jaj z bideta, on niczemu nie winny, to zwykły "słup"... zrobił swoje, bydło zadowolone, a "demokracja" hamerykańska ma sie dobrze XD
sorry2021.09.30 13:53
lewica to oszuści kłamcy i dewianci.
Anonim2021.09.30 14:06
Jak nazwa wskazuje, robią wszystko "na lewo" i uprawiają "lewiznę"
Ateista2021.09.30 17:31
Na lewo czyli na lewo od wyzyskiwaczy ziemskich, arystokracji i zachłannych biskupów, termin pochodzi z czasów rewolucji francuskie i dotyczy tylko i wyłącznie poglądów gospodarczych. To że dziś został wypaczony to właśnie zasługa prawej strony, czyli wyzyskiwaczy i złodziei. Warto się uczyć historii.
Skoro żydokomuna mogła ukraść państwo2021.09.30 13:48
...Rosjanom 100 lat temu, to czemu nie miałaby okraść Amerykanów teraz.
Anonim2021.09.30 13:46
Oczywiście, że sfałszowane. Jak zawsze, kiedy prawiczki nie wygrywają. Jak wygrywają, to zawsze uczciwie. (tłum. dla członków PiS i innych niedorozwojów - to sarkazm i ironia)
Anonim2021.09.30 13:52
Jak to sfajszowane? - przecież lewackie wybory zawsze są uczciwe (Stalin może zaświadczyć).
Jacques2021.09.30 13:56
Jak zawsze, kiedy lewaczki nie wygrywają to też są sfałszowane. Jak wygrywają, to zawsze uczciwie. (tłum. dla członków totalne opozycji i innych niedorozwojów - to sarkazm i ironia)
Anonim2021.09.30 14:01
Jak już kopiujesz, to chociaż rób to bez błędów... Czy to za wielkie oczekiwania wobec Pisdzielskiego matoła?😁😁😁
żydowscy migranci w akcji2021.09.30 13:17
Ogon kręci psem
jula2021.09.30 13:13
Pilnować wyborów. Kolejny cud nad urną. Stara bolszewia wiecznie żywa, tylko przebrana w łachy LGBT+ i niebinarne czy jak im tam. To nie ja to on ale jego nie ma, był ale nie jest. Stłumienie co się zowie. Nawet Orwell nie miał takiej wyobraźni.
jle_ffm2021.09.30 13:30
Tak jest, pilnować wyborów, ale przed pis-bolszewikami. Ich już łapki świerzbiły ipokazali co potrafią podczas ostanich wyborów prezydenckich gdy chcieli zrobić sobie kopertowe (niezgodne z ordynacją) a potem ograniczali możliwość głosowania polonii a w TVP Kurskiego tylko 1 kandydat był bez przerwy pokazywany a reszta (jeśli już) to tylko w złym świetle.
Max2021.09.30 13:50
Głupoty gadasz, oskarżasz całe środowisko lgbt o akcje kilku osób, to tak jak druga strona która twierdzi na podstawie działań kilku biskupów że wszyscy księża to pedofile, to się nazywa bezzasadne uogólnienie i jest zwykłą manipulacją
Glaudiusman2021.09.30 13:12
Tak to już est, że lewacy na całym świecie kantują, oszukują całe społeczeństwa, które lewackie media pozbawiają normalnego myślenia poprzez ciągłe manipulacje i unikanie prawdy jak ognia. Ten lewak biden powinien być wytrzaśnięty na zbity.
jula2021.09.30 13:08
Pilnować wyborów. Kolejny cud nad urną. Stara bolszewia wiecznie żywa, tylko dla niepoznaki przebrana w szmaty LGBT i + czy jak to tam i niebinarne. To nie ja to on a jego nie ma, był ale nie ma.
XD2021.09.30 13:10
Dowiedz się najpierw kim byli bolszewicy. Ewidentnie nie wiesz, ale czego się spodziewać po elektoracie który szczyci się brakiem edukacji..
jula2021.09.30 13:19
Nie zapłacą za te miałkie zarzuty.
juz ci tlumacze2021.09.30 14:24
bolszewicy,to protoplasci dzisiejszej lewicy
XD2021.09.30 14:36
Jesteś pewna? Bo jakby wziąć historię do ręki (nie to że mam w ogóle nadzieję że to zrobisz) i przeanalizować postulaty to macie dokładanie takie same jak bolszewicy – rewolucja chłopska do wideł, sru na burżuazję, wydrzeć socjal skąd się da i po trupach do celu. Witajcie bolszewicy w wykonaniu PiS.
Portofino2021.09.30 15:39
Tak jestem pewny! Nowa lewica to mutacja bolszewizmu.
XD2021.10.1 7:43
Ale wiesz, że telewizja kłamie, a z książek dowiesz się więcej? XD
Jenny2021.09.30 13:13
Pisowska biomasa tępaków zawsze mówi,ze sfałszowane,gdy przegrywa
jula2021.09.30 13:15
Nie nazwałabym nigdy człowieka biomasą.
Jenny2021.09.30 13:20
Najpierw trzeba być i zachowywać się jak człowiek,niestety...
doJenny2021.09.30 14:03
Ile obietnic jako człowiek dostałaś za ten komentarz''.
XD2021.09.30 13:38
Za to zarazą już jak najbardziej.
PIOTR2021.09.30 13:38
JESTES JAK NAZISTA BO NAZISCI ZANIM ZACZELI ZABIJAC LUDZI TO NAJPIERW ZACZELI ICH DECHUMANIZOWAC I TY ROBISZ PODOBNIE UZYWAJAC SLOW "BIOMASA"
XD2021.09.30 13:06
Zawsze kiedy nie wygrywa prawica i konserwy <3
Jenny2021.09.30 13:00
Tak jak w Polsce.
Anonim2021.09.30 14:30
Za czasów PO.