07.07.20, 06:40Screenshot Twitter Tvp Info

Tomasz Rzymowski: Bezczelne kłamstwo i manipulacja Trzaskowskiego! To absolutnie skandaliczne

Trzaskowski podczas swojej konferencji dopuścił się bezczelnego kłamstwa i manipulacji” – podkreślił dziś poseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Rzymowski.

W rozmowie na antenie TVP Info zaznaczył, że chodzi mu o sytuację, kiedy to Trzaskowski:

Mówiąc o prezydenckim projekcie zmiany konstytucji (dotyczącym zakazu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe) zasugerował, że projekt ten wprowadza związki partnerskie w Polsce. To rzecz absolutnie skandaliczna”.

Ocenił też, że jeśli chodzi o obie „debaty”, Trzaskowski przegrał walkowerem:

Samo niestawienie się na debacie oznacza, że się zrezygnowało i oddało laur zwycięzcy Andrzejowi Dudzie. Polacy oczekiwali takiej debaty”.

Wskazywał też, że od początku kampanii prezydenckiej kandydat Koalicji Obywatelskiej swoje zdanie zmienia w zależności od sytuacji.

dam/TVP.Info,Fronda.pl

Komentarze

wystarczyło nie ułaskawiać pedofila2020.07.7 20:51
Jarosław Adkowski, dziennikarz "Magazynu VIP" i Piotr Szumlewicz, redaktor magazynu "Fakty", poinformowali, że we wtorek rano włamano się do ich redakcji. Zniszczono sprzęt i meble, ukradziono dyski twarde, a na ścianie namalowano swastykę i napisano "Fakty TVN wypad". Wygląda na to, że włamywacze pomylili redakcje i byli pewni, że demolują siedzibę TVN.
Japa2020.07.7 13:09
Nie nazwałbym pana Trzaskowskiego kłamcą , bo świadczyłoby to ,że robi ze swoich adoratorów skończonych idiotów , którzy nie są w stanie odróżnić prawdy od kłamstwa , rozsądnych wypowiedzi kiedy j od banialuk . Zastanówcie się " adoratorzy ' co będzie z wami kiedy już przestaniecie być potrzebni.
Walter2020.07.7 12:01
Tocząca się kampania wyborcza nie może usprawiedliwiać promowania postaw antyzdrowotnych i szkodliwych dla zdrowia społeczeństwa, a doraźny interes polityczny nie może być ważniejszy niż zdrowie Polaków" - napisała w oświadczeniu Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie. To reakcja na wypowiedź prezydenta Dudy na temat szczepień. Wczoraj podczas zorganizowanej przez TVP debaty w Końskich prezydent Andrzej Duda stwierdził, że "absolutnie nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych".
Jahu2020.07.7 10:17
..a jak ma mówić prawdę jak on nie wie co to znaczy prawda. Dla niego kłamstwo to chleb powszedni.
robaczek 2.02020.07.7 9:36
A PIS ZNOWU TO SAMO: NIEUDACZNICTWO!!! nawet jednej ustawy bez błędów nie potrafia napisac ;] JEDNEJ!!!!!!!! ; ] brawo! ;]
gość2020.07.7 9:21
Trzaskowski będzie zwalniał nauczycieli, skierował także list do burmistrzów dzielnic. Polityk domaga się cięć w szkołach i przeanalizowania etatów nauczycieli pod względem ilościowym. Szuka „pieniędzy, bo nie ma i nie będzie”.
Roman2020.07.7 8:54
Trzaskowski to kawał mendy i człowiek któremu tylko wariat może wierzyć i ufać. To co on wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie. Kompromitacja jeszcze większa niż kidawa.
PRAWDZIWI POLACY w PO2020.07.7 8:34
Ale za to była USTAWECZKA z AKTORECZKĄ pod kryptonimem "ZASŁABNIĘTA DZIENNIKARECZKA". CZY ta "dziennikarka-AKTORECZKA" jest z "NOWEGO KURIERA WARSZAWSKIEGO"????, ("Nowy Kurier Warszawski – niemiecki polskojęzyczny dziennik informacyjno-propagandowy wydawany przez władze okupacyjne Generalnego Gubernatorstwa początkowo w Łodzi, następnie w Warszawie, a po powstaniu warszawskim ponownie w Łodzi. Ukazywał się od października 1939 do stycznia 1945. Był kolportowany w dystrykcie warszawskim"....." PISMAKOM z GW zwanej na mieście wśród Polaków "SZECHTER ZEITUNG" i innych BRUKOWCÓW Niemieckich że Ci ZDRAJCY z NIEMIECKIEGO-HITLEROWSKIEGO-FASZYSTOWSKIEGO "NOWEGO KURIERA WARSZAWSKIEGO" po wojnie byli sądzeni i otrzymali należne wyroki. Tu za GAZETĄ WYBORCZĄ (zwana "SZECHTER ZEITUNG"),gdzie zamieszczono obszerny artykuł o ZDRAJCACH pismakach, podaję informację na temat WYROKÓW. Krytyk teatralny Józef Sierzputowski dostał 10 lat, Alfred Szklarski - 8 lat. Pozostali autorzy "Nowego Kuriera" dostali od siedmiu do trzech lat. Dwóch dziennikarzy uniewinniono.". )
orgii2020.07.7 16:55
dziennikareczka to pewnie krewna dziduszki - naszego zmartwychwstałego KODomity .....
Walter2020.07.7 8:12
Odnośnie metod prowadzenia kampanii przez sztab wyborczy Andrzeja Dudy cytuję wpis Sławomira Mentzena z Konfederacji: "Mieliśmy już w tej kampanii fejkowego projektanta mody, który chwalił styl Pierwszej Damy, mieliśmy zalatujące Koreą Północną wieronopoddańcze materiały o Andrzeju Dudzie w głównym wydaniu Wiadomości, teraz przyszedł czas na fejkowych wyborców Krzysztofa Bosaka, którzy w ramach akcji #MimoWszystkoDuda, postanowili udzielić poparcia Andrzejowi Dudzie. Akcja została przeprowadzona tak ordynarnie, że nie zdziwiłbym się w ogóle, gdyby stali za nią mistrzowie z Polskiej Fundacji Narodowej. Kim są bohaterowie tego spotu? Za sympatyka Krzysztofa Bosaka podaje się działacz związanej z PiS i zakładanej przez Sebastiana Kaletę młodzieżowej organizacji, robiący sobie zdjęcia z Beatą Szydło. Kolejny as to rzekomy doktor, którego nie ma w oficjalnej bazie danych ludzi z doktoratem, przypadkowo nazywający się tak samo jak znany działacz Ruchu Narodowego. Są tam też oczywiście ludzie, którzy wystąpili w tym spocie z uczciwych pobudek, pewnie nie wiedząc, że zostaną wykorzystani do tak tępej propagandowej ustawki. Film został wrzucony na kanał bez żadnych subskrypcji, komentarze i oceny zostały oczywiście wyłączone. Nagranie natychmiast pojawiło się na rządowych kanałach propagandowych, według których wyborcy Krzysztofa Bosaka zdecydowali się jednak poprzeć Andrzeja Dudę. Ta bezczelna, charakterystyczna dla sowieckiej propagandy ustawka przypomina nie tylko PRLowskie malowanie trawy na zielono ale i malowanie dziennikarza Wyborczej na czarno. Gdy Wyborcza szukała rasizmu na Marszu Niepodległości, pomalowali jednego ze swoich chłopaków na czarno i wypuścili na Marsz, w oczekiwaniu, że zostanie tam przez rasistów pobity. Nic takiego oczywiście się nie stało. Teraz ktoś, kto dostał zlecenie na znalezienie popierających Andrzeja Dudę wyborców Bosaka również nie mógł znaleźć wystarczającej ich liczby, więc dodał ich trochę od siebie. Gdyby politycy PiS zachowywali się przez ostatni rok normalnie, nie nazywali nas ruską agenturą, nie mówili że jeździmy pod Moskwę szkolić się z zabijania i wysadzania, gdyby nie pozbawiali naszych posłów miejsc przewodniczących komisji sejmowych, gdyby przyjęli jakiekolwiek nasze poprawki, gdyby wyrazili jakąkolwiek chęć konstruktywnej współpracy, to może mogliby liczyć na jakieś większe poparcie naszych wyborców. Ale po tym trwającym ponad rok pajacowaniu ze strony PiS, po roku współpracy ze skrajną lewicą, po pompowaniu Zandberga i przyjmowaniem jego pomysłów i poprawek, jedyne co mogą zrobić, to przebrać za sympatyka Konfederacji jakiegoś działacza swojej młodzieżówki. PiS doszedł w swoim zakłamaniu już do poziomu Gazety Wyborczej. Jak tak dalej pójdzie, do kolejnych wyborów będą musieli sobie szukać aktorów do spotów wśród rodziny zarządów spółek Skarbu Państwa, bo nikt inny nie będzie chciał w nich brać udziału".
Słaby PiS silna Konfederacja2020.07.7 7:42
Nie głosujmy na Dudę nie popełnijmy tego błędu co LPR czy Samoobrona! W naszym interesie jest osłabić PiS by Konfederacja rosła w siłe
Anonim2020.07.7 7:51
No to jesteśmy podzieleni, ale myślę że masz rację to dla nas szansa
Konfederata2020.07.7 8:01
Nie, na Dude każą głosować pisowcy prowokatorzy
ron2020.07.7 8:56
Każdy myślący Polak w tej sytuacji głosuje tylko na DUDĘ !!!! A Bosak może coś ugrać dla Konfederacji ale w szczerej rozmowie z Prezydentem. Nigdy walka ze sobą bo traci na tym Polska .
Maria2020.07.7 8:12
Dziwi mnie taka retoryka. Jak wygra Trzaskowski to konfederacja nie będzie miała nic do powiedzenia, bo z tego co prezentują zwolennicy konfederacji to ich poglądy są całkowicie sprzeczne z PO. Chyba, że coś ukrywają? Jedni za aborcją na życzenie i związkami partnerskimi, drudzy całkowicie przeciw. W konfederacji jest wielu narodowców. Czyżby zapomnieli, jak z nimi się obchodzono kiedy rządziło PO. Można mnożyć przykłady.
Anonim2020.07.7 8:45
Bo nie myślisz
Karol2020.07.7 9:26
" By konfederacja rosla w sile, a ludzie zyli w niej dostatnio " , co towarzyszu, przypomnialo sie PZPR-owskie haselko ???
PRAWDZIWI POLACY w PO2020.07.7 10:55
SŁABY PiS, silna FRAKCJA RUSKA BOLSZEWICKA.
Nimrodel2020.07.7 15:41
Głosuj sobie jak chcesz, każdy ma swój rozum. Możesz podwieźć kogoś pod lokal niezależnie od jego poglądów.
as2020.07.7 7:05
NARODOWCY, WYBORCY PANA BOSAKA WZYWAJĄ DO GŁOSOWANIA NA A. DUDĘ. Zobacz spot, PRZEKAŻ DALEJ. https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=bHFvJXDHMvQ&feature=emb_logo
Natalja Siwiec2020.07.7 7:14
Pisowscy działacze udający wyborców Bosaka i nakłaniający do głosowania na Dudę.
ron2020.07.7 8:57
Babuniu , a kto ci dał głos? Zabrać się za gary a nie za politykę !
Doctor No2020.07.7 7:04
Trzaskowski kłamie i jest głupi. To widzą nawet dzieci bawiące się na placu u mnie - bawią się w polityków i nikt nie chce być Trzaskowskim bo jest głupi.
Po 11 ...2020.07.7 6:56
PiS do KOnstytucji chce wprowadzić związki jednopłciowe. Wprowadzenie polega na konstytucyjnym ograniczeniu ich praw do adopcji. Taki akt, wymagać będzie stworzenia ustaw i przepisów wykonawczych. Czyli zdefiniowania czym jest związek jednopłciowy, jak to weryfikować, jak sprawdzać pożycie. Skończy się tym, że małżeństwa heteroseksualne też będą musiały udowadniać jak często się bzykają i że nie w pupkę. PiS to prawni idioci.
Idioten znowu w natarciu !!!2020.07.7 7:30
ubecka karykatura
Po 11 ...2020.07.7 7:49
Będzie wesoło. Np. w hetero małżeństwie, żona będzie sporadycznie bzykać się z koleżankami. I co wtedy z adopcją?
Japa2020.07.7 20:18
To 'PO11...' też częścią rowerową ?