24.07.19, 09:30(fot.youtube)

Tomasz Terlikowski ujawnia metody LGBTQ. ,,Spór o postulaty środowisk LGBTQ będzie narastał''

Spór o postulaty środowisk LGBTQ będzie narastał. Oni nie odpuszczą, a w tej sprawie my również nie możemy odpuścić.

Nie możemy się zgodzić, ani na zniszczenie definicji małżeństwa (wspólnej wszystkim cywilizacjom), ani na adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ani na normalizację homoseksualizmu czy odebranie wolności religijnej i sumienia tym, którzy mają tradycyjneyczne, klas rozumienie zarówno rodziny, małżeństwa jak i relacji seksualnych. Nie wolno nam dopuścić do zmiany paradygmatu nauczania, do powolnego wypłukiwania, a z czasem brutalnego wyrzucania klasycznej antropologii z przestrzeni publicznej. I dlatego trzeba być gotowym na długą walkę. Taką jak z komunizmem czy z innymi ideologiami. Chrześcijanin tej walki nie może zignorować, nie może stać z boku, bo to oznacza, że odrzuca biblijną antropologię, biblijne rozumienie małżeństwa, a co za tym idzie Boży obraz człowieka.

Walka ta jednak musi być po pierwsze chrześcijańska, a to znaczy skupiona na człowieku, także na tym błądzącym. Nie może przyjmować antychrześcijańskich i antyewangelicznych zasad, nie może promować przemocy, nie może się na niej opierać, bo to zaprzeczenie Ewangelii, o której mamy świadczyć. Jako chrześcijanie mamy nie tylko obronić przestrzeń publiczną, ale także przyprowadzić ludzi do Boga. A tego się nie robi poprzez polityczną naparzankę, ale przez wytrwałe świadectwo, głoszenie Ewangelii miłości i miłosierdzia. Walka polityczna nie może nam przesłaniać tego działania.

Musimy pamiętać, że metodą środowisk LGBTQ jest po pierwsze metoda salami, to znaczy, że postulatu się stopniuje, nie ujawnia wszystkich, i że ustępstwo w jednym wcale nie oznacza kompromisu, ale przejście do dalszej części działania. A po drugie grupy te nieodmiennie budują swój przekaz na współczuciu. Jakakolwiek forma agresji (także tej wymyślonej, na przykład przez używanie języka, który ich zdaniem jest przemocowy, choć wcale taki być nie musi) jest przez nich wykorzystywana do ataku i pozyskiwania nowych zwolenników. Prawdziwa agresja, także słowna, jest więc wodą na ich młyn, jest odrzucaniem umiarkowanych. Co z tego wynika dla polityki? Otóż chrześcijaństwo sprawdza się w tej sprawie także na płaszczyźnie utylitarnej. Przemoc, agresja, niechęć do ludzi szkodzi nie tylko naszemu (i innych) zbawieniu, ale także sprawie. Sprawie, która jest z różnych powodów kluczowa dla nas.

I kwestia ostatnia. Zamiast wciąż walczyć z agendą homoseksualną trzeba stworzyć własną, pozytywną. Wzmacnianie, a nie obrona, życia, rodziny, obecności religii w sferze publicznej. To jest nasz cel.

Tomasz Terlikowski/Facebook

Komentarze

edi2019.07.24 13:00
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
Torchwood2019.07.24 12:22
Z ciekawości - jaka jest ta definicja małżeństwa wpólna wszystkim cywilizacjom? Patrząc na zbiór hebrajskich bajek który niektórzy tutaj wielbią, to małżeństwo składa się z mężczyzny, wielu żon (tylu ile jest w stanie utrzymać), plus nałożnic, niewolnic, itd, które może gwałcić do woli.
ACTA22019.07.24 12:05
- Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - poinformował wczoraj Terlikowski w mediach społecznościowych. https://www.gosc.pl/doc/3421980.Terlikowski-zrywa-z-fronda-pl
malinka972019.07.24 11:31
Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)
Zerr02019.07.24 11:49
Adminie! Bot na pokładzie!
Maciek Arczyński2019.07.24 12:15
Daj spokój... Mnie się ta "malinka" kojarzy z Maliniakiem z "Czterdziestolatka"...
JANINA2019.07.24 23:41
Durny GEju! To ty przecież piszesz ! Nawet imię te same! Pisałeś te głupie anonsy jakieś 2-3 m-ce temu! I znów się bawisz! Pisalśmy ci, że to jest karalne! Czy na tę ofertę pozwoliła Fronda? Czy to jest zgłoszone! To nie ta strona do burdeli ! Przyrzekam, że się tym zajmę! Zawiadomię kogo trzeba! dobrze radzę! Nie pisz tu więcej !
Jahu2019.07.24 11:02
Gdyby Sobieski miał walczyć takimi metodami jak mówi Terlikowski to dziś żylibyśmy pod butem islamów.
aCoToMaDoRzeczy2019.07.24 12:08
Ale przecież wy katolicy jesteście w tym temacie zgodni z "islamami". http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25011642,oko-press-gazeta-polska-sciagnela-pomysl-na-naklejke-o-lgbt.html
Michał Pasierb 2019.07.24 10:58
A tu coś kuriozalnego ...i w temacie https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456266-irlandzki-pisarz-w-gw-geje-to-ulepszona-wersja-facetow Takiej idiotycznej wypowiedzi już dawno nie słyszałem aż wierzyć się nie chce...
Jahu2019.07.24 11:09
" ulepszona" przez szatana. Co się to z ludźmi dzieje, jakiś globalny wirus idiotyzmu złapali czy co?
Michał Pasierb 2019.07.24 11:13
"Apokalipsa"- czytaj "PISMO ŚWIĘTE" ; mamy czasy ostateczne....
robaczek 2019.07.24 10:48
;] jak tam frajerskie miski kato pato? no jak to? przeciez trzeba lac pedała!! ? frajerzy jestescie! nie rozumiecie ze budza demony tylko po to zeby was kontrolowac? przes strach najlatwie manipulowac. ZNANE MECHANIZMY ! HITLER TEZ TO ROBIŁ!! pisiurek was nakrecil a teraz kaze sie uspokoic co? ;] w koncu widac mechanizm? jak dzieci! LYKAJCIE LYKAJCIE! tępa masa katolicka
wisniol2019.07.24 15:38
Demony same się zbudziły i chcą zniszczyć człowieka. Kedyś geje czy lesbijki żyli sobie spokojnie, aż do momentu gdy pojawiło się LGBT.
JANINA2019.07.24 23:32
Robak ! vel ..... wstrętny geju ! Przestań , Idż lepiej umyć się ! Jedzie od ciebie , jak z tylniej rury! Przecież wiemy, żeś pedał ! Ty tępoto będziesz nas pouczał!? Jak śmiesz ! Najpierw sam bądź w porządku! Lechu Keller !! Co tak długo jesteś przy tym nicku!
Titiritero2019.07.24 10:32
Wielu rzeczy tu nie rozumiem. Po pierwsze jak orientacja seksualna może być ideologią? Po drugie, wciąż nie przemawia do mnie ten pomysł z walką.. w sensie, że jeśli się nie będzie walczyć no nas zaleją homoseksualiści i wszyscy się nimi staną? Nie będzie tradycyjnych rodzin i tych waszych "wartości"? Obawiam się, że ta wasza wiara jednak nie stoi na mocnych fundamentach skoro tak bardzo się obawiacie, że dacie się przekabacić na lbgt. Właściwie czego się boicie?
Zerr02019.07.24 11:26
Albo jestes prowokatorem, albo nielotem. Sory. Jak to nie rozumiesz? "Orientacja seksualna" to powód, pretekst do wysuwania żądań o charakterze prawno-politycznym i zmiany właściwie całego otoczenia człowieka. Według Sekty LGBT mają tego dokonać - posługując się przymusem i propagandą - Rządy. Nie chodzi o to, że 'zaleją' nas zboczeńcy seksualni, ale że staną się oni kastą dyktująca normalnym ludziom, co jest dobre a co złe, i narzucającą rozwiązania prawne. Oczywiście docelowo nie ma byc tradycyjnych rodzin a nasze wartości mają być kryminalizowane. To stary postulat lewicy - rodzina ma byc zniszczona. LGBT jest sposobem jak tego dokonać. Wiara nie ma tu nic do rzeczy bo nie jest to kwestia wiary tylko rewolucyjnego Przewrotu Semantycznego. Jeśli Sekta LGBT dzięki zmasowanej propagandzie i indoktrynacji (szczególnie w szkole jest to jawny przymus) zmieni ludziom pola znaczeniowe słów, jeśli narzuci własne definicje "tolerancji', rodziny, relacji międzyludzkich, Myślozbrodnia stanie się niemożliwa. Ludzie choćby i chcieli nie będa w stanie pomysleć że chcą czego innego niż neolewica im pozwoli. jak to ujął jeden z waszych Guru: Ludzie będa robić to czego zapragną, ale zapragną tylko tego, czego wy zechcecie aby zapragnęli. Orwellizm - podmiana znaczenia słów - mechanizm kontroli społeczeństwa. I ty tego "nie wiesz"? Sam widzisz, albo jesteś prowokatorem, albo umysłowym nielotem. Sory.
Titiritero2019.07.24 11:45
Może i masz rację.. Pozwoliliśmy na indoktrynację i propagandę sekcie kk i teraz mamy narzucone definicje i wartości. Powstała kasta dyktująca normalnym ludziom, co jest dobre, a co złe, posługując się przymusem i propagandą. I niech tak zostanie, trzeba o to walczyć!
Zerr02019.07.24 12:07
hahaha, prowok, ale jakiś małosolny, sory, małorolny, sory, małomądry Oczy wiście, każda kultura to przymus, dyktat co jest dobre a co złe. Wy to co innego, panie szympans bonobo.
Titiritero2019.07.24 12:34
Dobrze, czyli obawiacie się, że społeczność lgbt, która stanowi zdecydowaną mniejszość stanie się kastą dyktującą warunki i indoktrynującą dzieci w szkołach. Można by pomyśleć, że albo to paranoja, albo jednak wasze fundamenty są bardzo słabe. Jednak argumentacja: "a ty jesteś gupiom małpom" w pełni mnie przekonała do twoich racji i rozwiała wszelkie moje wątpliwości co do wyolbrzymiania niepokoju zagrożeniem "ideologii" lgbt.
Zerr02019.07.24 14:28
Wy sami z siebie to mniej niż zero. Ale wy, wasza moc nie pochodzi od was. Wy jesteście pałką w rękach Rewolucji, czyli najpotężniejszych banków, mocarstw i korporacji. Trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. PS. Nie znasz postulatów neomarksistów? Macie byc jak szympansy - precz z kulturą. PPS. Co WY tak ciągle o tych z dopy fundamentach? Jakis greps z Poradnika Agitatora, jak opluwać rozmówców udając przy tym ą i ę?
Maciek Arczyński2019.07.24 16:44
Ech to żeś pojechał... Poradnik Agitatora... same cymesy... Ha, ha, ha...
Justyna S2019.07.24 12:38
Nie rozumiem, nikt nikogo nie zwalcza, prawa LGBT, nie powodują, że katolikom zabiorą śluby meżczyzny i kobiety. Polska jest tak duża, że wszystkie grupy mogłyby tutaj żyć spokojnie, ale niestety katolicy nie spoczną dopóki wszyscy nie dostosują się do wymogów ich wiary. Zło nazywanie dobrem? To że katolikom wiara zakazuję uprawiać seks dla przyjemności to nie znaczy, że macie go zakazać wszystkim, bo dla was to zło. Definicja rodziny? Najwidoczniej jest płynna, bo zlot rodziny Radia Maryja już waszej definicji rodziny nie burzy mimo że są to osoby w żaden sposób nie spokrewnione. Czy Prezes i jego kot to nie jest rodzina? zwierze nie jest ważnym domownikiem, tylko zwierzęciem?
Zerr02019.07.24 14:47
Oczywiście że zabiorą. Cywilizacja i KULTURA to niepisane prawa i obyczaje a wy pałką medialną wymuszacie ich niszczenie - ciągłą agresją słowną, poniżaniem, wyszydzaniem. Uprawiacie mobbing na skalę całego społeczeństwa. A my po prostu nie chcemy być rypani po oczach waszymi pomysłami na życie. Robicie Cyrk i zmuszacie wszystkich - czy tego chcą czy nie - do oglądania i popierania - pod karą wyzywania od 'faszystów' itp. Łamiecie nasze prawo do życia wolnym od propagandy. Łamiecie nasze prawo do wyrażania sprzeciwu. Łamiecie nasze prawo do wychowywania naszych dzieci tak jak my chcemy - ciągle i od nowa molestujecie nasze dzieci waszymi szit-pomysłami na zycie. Robicie na nie normalne polowania z nagonką - dopaść i wymusić różne chamskie deklaracje szantażem emocjonalnym, a potem kolejne i kolejne. Bezustannie szantażujecie moralnie i nas - wymuszając różne deklaracje, które wg pomysłów waszych mocodawców mają nas zmieniać w coś czym my nie chcemy być. Uprawiacie pełnoskalowy Orwellizm - klasyczna technikę przemocy psychicznej. A my się po prostu nie zgadzamy aby jacyś kolorowi propagandyści wstrzykiwali nam do głów trutkę. Wasze żądania nie mają końca. Przecie do tego, aby pod dowolnymi pretekstami przejąć od Państwa wychowanie dzieci w szkołach. To jest klasyczne, opisywane w podręcznikach KGB przejmowanie kontroli nad społeczeństwem - 20 lat kontroli nad cudzymi dziećmi i WŁADZA jest WASZA. To się wam nie uda.
Titiritero2019.07.24 15:27
W zasadzie to co tu napisałeś można słowo w słowo przypisać do KK. Odkąd pamiętam były te procesje i inne cyrki. Nie wyobrażam sobie co by się działo gdyby ktoś postanowił je zablokować..
Zerr02019.07.24 15:41
byłaby prawdziwa bijatyka
JANINA2019.07.24 23:24
A odkąd ty dziecko pamiętasz i rozumiewszm? Pewnie niedawno miałeś jeszcze mleko matki na brodzie ! Po wpisach widać, żeś gówniarz!
bogdanus2019.07.24 9:51
Należy odciąć od funduszy zagraniczne agendy, które szkodzą a nie pomagają Polsce.
adidrem2019.07.24 10:26
A kto finansuje tych bandytów napadających na ludzi?
Onegdaj2019.07.24 10:28
Np agenture watykańska w Polsce czyli KK
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.24 9:47
Wyłapują katolickich skuurwieli, którzy pobili 14-letniego uczestnika Gay Pride w Białymstoku https://natemat.pl/279639,aresztowano-sprawce-pobicia-14-latka-w-bialymstoku-podczas-marszu-rownosci Na sobotę zapowiedziany kolejny marsz w odpowiedzi na ataki katoprawackich ekstremistów
JANINA2019.07.24 23:17
I co ty geju nam powiesz ! hahaha! Zaczynamy sie bać! JUŻ SIĘ TRZĘSIEMY ! Aj, waj! POWIEM CI: "TU SIĘ ZGINA DZIÓB PINGWINA"! Znasz to? ROZUMIESZ!? TYLE NAM ZROBICIE ! TO WY LEPIEJ WEŹCIE PAMPERSY, BO MACIE OBLUZOWANĄ KISZKĘ STOLCOWĄ, MOŻECIE POPUŚCIĆ ZE STRACHU!
Cogito ergo sum2019.07.24 9:46
Tęczowy bolszewizm ogranicza naszą wolność w jego ocenie. Jak można uznać za normalny homoseksualny akt? Nie znajdziemy w nim ani celowości ani piękna, nie mówiąc o smrodzie.
Maciek Arczyński2019.07.24 16:45
No nie... smród to akurat znajdziemy. :D
stop homonazizmowi2019.07.24 9:44
Komunizm, faszyzm, LGBT jedno lewackie GIE.
qwerty2019.07.24 9:42
"tradycyjneyczne" redakcjo czy tez Panie Terlikowski co ten wyraz oznacza ?
OZ2019.07.24 9:42
Tzw. LGBT - to temat zastępczy, zamiast tam gdzie jest śmiertelne zagrożenie dla Narodu Polskiego - czyli jak zapobiec 447 -. Bat na LGBT to wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej - PO podpisało, a PiS utrzymuje to zło jako nieustający temat zastępczy. PiS zostało jeszcze tylko kilka miesięcy czasu na jej wypowiedzenie.
Zerr02019.07.24 11:28
To nie jest temat zastępczy, tylko sposób na utrzymanie społeczeństwa w ryzach. Społeczeńśtwo zgwałcone propagandą LGBT stanie sie potulne i wycofane. Bunt będzie NIEMOŻLIWY.
Maciek Arczyński2019.07.24 12:16
U Ciebie też jak widzę "plusy ujemne"...
anonim2019.07.24 9:36
Średniowiecze w wolnej i tolerancyjnej Europie! czyli PiS + KK = zaplute jadem katole!!!
Maciek Arczyński2019.07.24 10:12
Ty Misiu Pysiu nawet nie rozumiesz słowa tolerancja. Na komendzie nie nauczyli? No jak mieli nauczyć jak było: "nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera"... Co prawda dotyczyło to bardziej wojskowych, ale milicja a zwłaszcza ORMO nie dały się wyprzedzić na odcinku tolerancji...
Alojzy Cedzidło2019.07.24 10:58
Tych ,,czerwonych " kciuków " trochę zarobiłeś . Mnie by to cieszyło . Trafiłeś kamieniem w kupę i smród się rozchodzi .
Maciek Arczyński2019.07.24 12:08
A wiesz... ..."gdyby mnie Jerzy Urban zaczął chwalić to bym się martwił, ale ponieważ mnie gani to poczytuję to sobie za listek laurowy do wieńca chwały." (taki jeden znany opozycyjny pisarz w PRL-u)
JOANNA!2019.07.24 23:07
Maciek, pewnie nie wiesz, że nasz "dzielnicowy", to stary SB-ek! Od pierwszych lat tam pracował, aż do emerytury! On jest czerwony, nie tylko z przekonania, ale pewnie nie raz miał krew na rękach z ich krwawych przesłuchań w okresie komuny! Czemu nigdy nie odpowie, jak się go pytamy! Bo wie, że piszemy prawdę o nim! Jest przecież internet, jest IPN, jest dużo innych form , aby sie dowiedzieć o nim ! Ja wiem dużo! Nigdy nie zaprzeczył.
Onegdaj2019.07.24 9:35
W doopie byłes, g0wno wiesz Panie Terlik!
JOANNA!2019.07.24 22:58
Kłamiesz ! To powiedzenie pasuje do pedałów, a nie do Terlikowskiego!