11.10.19, 19:06zdj. domena publiczna, Wikimedia Commons, CC0

Wojciech Cejrowski herbu 'ruska onuca' zdradza, dlaczego JEDNAK zagłosuje na Konfederację

Jeszcze kilka dn temu Wojciech Cejrowski, kontrowersyjny publicysta i podróżnik twierdził, że na Konfederację nie zagłosuje. Dziś jednak wszystko wskazuje, że zmienił zdanie. Jednocześnie Cejrowski przekonuje, że jego głos nie będzie głosem "za" kimś, ale "przeciw" komuś. 

"W Polsce nigdy nie mam na kogo, więc głosuję przeciw. Raz jeden miałem i zagłosowałem na Marka Jurka za dotrzymanie Jego obietnicy w sprawie aborcji. (Za poparcie MJ wywalili mnie wtedy z Trójki.)"-napisał na Facebooku. Jak zaznaczył podróżnik, dziś także "nie ma na kogo głosować", wie za to, "PRZECIW komu". 

"Na komuchów i agentów (KO, SLD, PSL itd.) w oczywisty sposób nie dam głosu. Zostają mi #PiS i #Konfederacja"-pisze na Facebooku Wojciech Cejrowski. Jak zaznacza, obie formacje złamały obietnice w sprawie aborcji. 

"PiS wystawił nas do wiatru w sprawie aborcji - zebraliśmy milion podpisów, które PiS zignorował i doprowadził do nieprocedowania tej sprawy. Czyli zagłosuję PRZECIW PiSowi z powodu aborcji. Konfederacja też wystawiła mnie do wiatru z aborcją i opowiada nieprawdy na temat wykolegowania prolajferów*. Pokazują swoje stare zdjęcia z "marszów dla życia", ale nie mają lidera, który zastąpiłby Kaję Godek"-czytamy na profilu autora książek podróżniczych. Jak przekonuje Cejrowski, to właśnie Konfederacja, mimo szeregu zarzutów, może liczyć na jego głos. 

"Wszyscy startujący są jak badziewne wiertarki chińskiej produkcji. Kupując wiesz, że nie będą działać poprawnie, zepsują się natychmiast po wniesieniu do Sejmu. Ale... z tych wszystkich badziewnych, Konfederacja wydaje się być najmniej badziewna, więc na nią oddaję mój głos i jest to głos PRZECIWKO PiSowi"-wskazuje publicysta. Cóż, teza o tym, że Konfedracja to partia "najmniej badziewna" jest chyba dość, hmmm, odważna... Ciekawe jest też to, że Cejrowskiemu, który wielokrotnie przekonuje o swojej niechęci do putinowskiej Rosji, najwyraźniej nie przeszkadzają już jawnie proputinowskie wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego, jednego z liderów Konfederacji. Zapewne nie przeszkadza mu też, że głosując na tę formację, może umożliwić nielubianym przez siebie "komuchom i agentom". Najwyraźniej postanowił postąpić w myśl powiedzenia "Na złość babci odmrożę sobie uszy". Tyle że nie babci, ale PiS-owi i nie sobie, ale, niestety, być może wszystkim Polakom. 

tag/Facebook, Fronda.pl

Komentarze

Tomm12019.10.13 20:05
A ja myslalem ze on nie moze glosowac bo zostal Ekwadorczykiem i nie ma polskiego obywatelstwa. To jest wichlacz i tyle.
Frondziarz2019.10.13 18:22
Fronda to złoto xD Ruska onuca xDDDDDDDDDDD Jedno wielkie xDDDDDD Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie mniej
тетя Валя2019.10.13 17:41
Варенье из русских портянок 4,7 рубля
w2019.10.13 17:33
4,7 rubla
Jarek2019.10.13 17:24
Jestem ruską onucą , też głosuję na konfederację .
Józwa Butryn2019.10.13 15:28
fronda nie wie co dobre ! fronda jest za pzpr'em i socjalizacją !
szatan-asshole - pisane z małej litery 2019.10.13 14:32
@Szatan (pisane z wielkiej litery) asshole - pisane z małej litery
Szatan (pisane z wielkiej litery)2019.10.13 14:07
Jakim prawem jakiś Ekwadorczyk będzie brał udział w polskich wyborach?
Jazzz2019.10.13 13:00
BĘDZIE WIĘKSZOŚĆ KONSTYTUCYJNA ??? No to nie ma się czym martwić, nową konstytucją załatwimy większość problemów, zostawionych nam w spadku przez bolszewików. TRZEBA TYLKO TEGO DOPILNOWAĆ. Pan Cejrowski to człek niepoważny. Nie bardzo rozumie czym jest polityka, jak się osiąga cele. Takie emocje i sposób postępowania p. Cejrowskiego to dziecinada. Tak nas właśnie rozgrywają.
Jarku i Arku2019.10.13 8:01
A Terlikowski herbu "zydowska jarmułka" głosuje za 447 ???
sl_ko2019.10.13 4:38
Sprawa aborcji, choć niewątpliwie Bardzo ważna, nie jest fundamentalna dla żywotnych interesów Polski. Nie o to w tej chwili toczy się gra. Tak doświadczony dziennikarz powinien to rozumieć.
kamil2019.10.12 23:24
A jakiego herbu są ci którzy padli na kolana przed Kijowem ????
AB2019.10.13 10:51
Hejterzy rozsiewający zło na pewno nie mają żadnych herbów. To nie ta klasa.
AB2019.10.12 22:54
Wylazł z Cejrowskiego żałosny megaloman i głupek po prostu! Zagłosuje na Konfederację, a u rządów będzie miał PO z przystawkami i moge dać głowę - żadnych zmian na lepsze w ustawie aborcyjnej!!! Albo głupek albo agent; nie ma innego wytłumaczenia.
Ela2019.10.12 18:48
Głupiś panie Wojtku! Po ostatnich wypowiedziach Korwina, gloryfikujących ruskich carów, tylko zdrajca na nich głosuje. Daj PISowi czas, aborcją też się zajmie, teraz targowica by go zjadła . Ja w nich wierzę.
Agnieszka2019.10.12 17:29
Można się dowiedzieć, co za bezczelny łajdak wymyślił ten tytuł? Pani od niszczenia księdza Małkowskiego wróciła od Lisa do waszej redakcji czy to już żydowska gangsterka całkowicie się u was rozgościła? A może satanista z jedynie słusznej dla was partii wścieka się na Cejrowskiego, że razem z nimi nie chce mordować dzieci? Śmierdzi od was na kilometr satanizmem - zapach onuc to przy was fiołki... Widzę, że już diabłu poświeciliście ten portal skoro znieść nie możecie, ze ktoś jest przeciw mordowaniu dzieci i z tego powodu chcecie go obrażać w tak podły sposób.... Od Cejrowskiego się odbije o do was wróci...
diki2019.10.12 19:12
nie bronie wpisów ... takich czy innych problem jest taki że w społeczeństwie powyżej 50% nie ma poparcia do zakazu aborcji... i to nie jest wina takiej czy innej partii ... a społeczeństwa... przynajmniej tych co są za i niestety stanowią większość... masz jakiś pomysł aby zmienić opinię tej większości na przeciwną ? dodam że jeszcze w trzy dni czy w tydzień ? bo może po paru latach się uda... (co pewne nie jest) obrońców pro-life można szacować na ledwie 30% a PiS może będzie mieć ledwie 45% może więcej ... taki to jest problem ... no dobra zakładamy ze przez to PiS jest "be..." i nie ma nawet zwykłej większości .... to co się stanie... ? wylezą z ciemnych jam wszystkie Pedały LGBT (z poparciem PO,POKO, SLD, PSL, a konfederacji w tym temacie będzie wszystko jedno...zapewniam) i zmienią prawo... czyli tama pęknie.... oprócz aborcji na żądanie do 9 miesiąca będą ...małżeństwa homo, adopcja dzieci przez pedałków, a najgorsze to ...zniesienie klauzuli sumienia... i lewacka cenzura w mediach ...tak już na zachodzie jest.. tam "tama pękła..." tego chcesz... ? problem jest taki : nie ma siły (przekonań) społecznych aby problem pro-life przesunąć do przodu... to przynajmniej trzeba obronić to co jest... bo nawet to co jest ...nie jest takie pewne że będzie... czego jak widać Pan Cejrowski nie rozumie i Pani też... no niestety takie są realia ...polskie (ale inne też) społeczeństwa idealne nie są czyli aby wprowadzić pro-life trzeba mieć większość konstytucyjna aby zmienić konstytucje... lub przynajmniej wygrać referendum w tej sprawie przy frekwencji powyżej 50% ... to wtedy opozycja gdy dojdzie do władzy tego "nie ruszy" czy to tak trudno zrozumieć ? no jak się skończyła przygoda pani Godek po wyborach UE ... PiS wziął jeden mandat a opozycja drugi mandat po konfederacji ...a gdyby głosy Poszły na PiS to PiS by wziął by 4 do 5 mandatów bo obowiązuje system Donta i teraz będzie podobnie ... i oby PiS miał przynajmniej większość rządową ...bo jak tak nie będzie to będzie to co wyżej napisałem czyli "dramat " tego chcesz ? chcecie ? znasz takie przysłowie ? "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane... "
Agnieszka2019.10.12 21:15
Jeżeli uznawałbyś za rzecz oczywistą oczywistą rzecz, że Żydzi, Cyganie, osoby chore psychicznie i upośledzone są ludźmi i w związku z tym posyłanie ich do komór gazowych jest zbrodnią, której absolutnie nie można dokonywać a żyłbyś wśród Niemców w czasie II wojny światowej, dla których oczywistą rzeczą było ich prawo do ludobójstwa i wtedy dana byłaby ci władza jedną ustawa przerwać te zbrodnie, to co być zrobił? Uchwaliłbyś w ciągu pierwszej godziny swojego rządzenia ustawę w sposób natychmiastowy zakazującą mordowania Żydów czy rozmyślałbyś nad tym jak powinna wyglądać kampania uświadamiającą Niemców, że Żydzi i inne pogardzane przez nich grupy narodowe i społeczne, to też ludzie mający prawo żyć? Co byś zrobił wtedy mając taka władze jak obecnie prawicowe ugrupowania? Wykorzystał dana ci władzę, by uratować zabijanych ludzi czy czekał na przekonanie do swoich poglądów każdego esesmana i wprowadził zakaz morderstw dopiero, gdy będziesz miał pewność, że ci wszyscy zdegenerowani lub nieświadomi ogromu zbrodni ludzie powiedzą ci, że wyrażają zgodę na to żebyś holokaust przerwał? Tu chodzi jak wtedy o ludzkie życie i nie ma czasu na jałowe dyskusje, gdy trzeba przeciąć zbrodnie!!! Jak ktoś tego nie rozumie i chce na targowisko wystawiać czyjeś życie i licytować jego wartość, bo dla niego demokracja to dobro nadrzędne ponad ludzkim życiem i pojmuje ją jako totalitaryzm większości (nawet zbrodniarzy i głupców) bez żadnego systemu wartości humanitarnych, to nigdy nie powinien iść do władzy, bo jest mięczakiem zdolnym wyhodować wyłącznie ludobójców. A jeżeli dla zdobycia, utrzymania władzy czy jakiejkolwiek innej korzyści poświecą się choćby jedno ludzkie życie, to jest to w sensie duchowym czysty SATANIZM, gdzie diabłu składa się ofiarę z życia człowieka za uzyskanie jego pomocy.
diki2019.10.12 23:04
mylisz porządki dyskusyjne ... i nie rozumiesz tekstu napisanego...też jestem pro-life...ale co z tego ? argumenty są dobre ale dla wyborców aby coś wymusili na politykach ale tych przekonanych wyborców musi być co najmniej 50% + 1 a jest ledwie 30% ja tylko opisuje sytuację ... no dobra : załóżmy ze PiS uchwali tą ustawę ... np to PiS traci władze a uzyskuje POKO z przystawkami (smok cztero-głowy) i wszystko "odkręca za nawiązką" pedały LGBT aborcja na żądanie do 9 miesiąca zniesieni klauzuli sumienia i czerwona cenzura.. itp.. czy tego chcesz...? to jest taki problem jak z konstytucją 3 maja ... pewnie i tak do rozbiorów by doszła bo stan moralny elit był fatalny ... ale jak by ktoś myślał ... dogadał się z opozycja .. to może by się udało (kto wie ?) a co zrobili "Patrioci" ano trochę podstępem pod nieobecność opozycji i bez zapowiedzi czyli znienacka uchwalili konstytucje 3 maja... i konstytucja była bardzo dobra ,... "a jakże " i co z tego jak zaraz bez poparcia opozycji ...zaborcy "dorżenli" Państwo polskie "w tri miga" na 123 lata... tak więc cytuj puszczaj te kawałki ale wyborcom jak do 30 % doleci jeszcze 20% + 1 no to uchwalamy... dlatego z jednej strony lubię i cenie posła Jurka za poglądy własnie... ale z drugiej strony uważam go za politycznego idiotę bo za pierwszej kadencji PiS-u wylatuje z tym problemem gdzie PiS był w "egzotycznej" kolacji .. Giertych (czarny Koń, czekała tylko kiedy rząd rozwalić) i kombinator Leper... i co się stało .. zaczęła rządzić PO i co wprowadzili ? ano wprowadzili inwitro i 30 tyś dzieci jest zamrożonych w próbówkach których żadna matka na swe łono nie przyjmie ...bo lekarze uznali je za "odrzucone bo felerne" jak by PiS utrzymał władze przed 2010 to by był "tamą " i do tego by nie doszło ... i co jesteś zadowolona ? pewnie też wtedy kochałaś Posła Jurka ? a nienawidziłaś PiS ? i tak sam sytuacja jest dzisiaj ... CO DO JOTY.. ANI GRAMA INNA z tą różnica że na PiS głosują i Prolife i anty-Prolif z zupełnie innych powodów .. ale w przypadku "wojny religijnej" PiS leci na łeb i zacznie rządzić PO-LGBT czyli sodoma-i-gomora.. taka jest mechanika polityki ani to moja wina ani twoja... ja tylko ci opisuje (pokazuje) jak to działa...ano tak... i powtarzam : dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane...
Agnieszka2019.10.12 22:13
To już było - ta wasza demokracja: https://www.youtube.com/watch?v=fpGvT6Iznww I był nawet spryt arcykapłana: "Czyż nie lepiej poświecić jednego..." A te twoje cytaty z Pisma Świętego na poparcie prawa do morderstwa są nietrafione. Diabeł też przekręcał Słowo Boże, żeby nim Jezusa skusić na pustyni do służenia mu a nie Bogu Ojcu
AB2019.10.13 10:49
Od ciebie śmierdzi Agnieszko cały czas fanatyczna nienawiść do PiS. Szukasz tylko kija, żeby uderzyć, wszystko jest dobre. Nawet ubranie się w szatki obrończyni życia. Mam nadzieję, że od innych odbiją się twoje wściekłe kłamstwa i i inwektywy, i wrócą z impetem, skąd przyszły. Tak będzie na pewno. To tylko kwestia czasu.
Polipid - polipwdoopie2019.10.12 16:00
@Polipid - polipwdoopie tak tak polidwdoopie - same onuce, izraelskie, kremlowskie
wuj2019.10.12 15:56
a w czym Fronda - israelska onuca jest lepsza?
skopiowane z Do Rzeczy2019.10.12 14:53
𝐂𝐎 𝐒𝐈𝐄 𝐒𝐓𝐀𝐋𝐎 𝐙 𝐓𝐖𝐎𝐈𝐌 𝐒𝐎𝐉𝐔𝐙𝐄𝐌 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 ? Głosuj na 𝐊𝐨𝐧𝐟𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐚 𝐳 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐚 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐍𝐨𝐰𝐲𝐦 𝐒𝐨𝐣𝐮𝐳𝐞𝐦 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚. 𝐑𝐚𝐣 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚 : - Szkoły mają powybijane szyby i cieknące dachy. - W szpitalach brakuje nie tylko bandaży ale nawet i bieżącej wody. - Alkoholizm kosi populację. - Narkomania jeszcze bardziej. - AIDS jeszcze bardziej. - Oraz wszelkie inne zakaźne choroby, z którymi już i Czarna Afryka poradziła sobie. Porównajcie wskaźniki demograficzne Afryki na południe od Sahary i ZaSRRanej. - Największy w świecie procent samobójstw, zwłaszcza dzieci. - Pedofilia i prostytucja dziecięca. - O przestępczości pospolitej nawet nie ma co wspominać. - Rekordowa korupcja i złodziejstwo. W wojsku też. 𝐂𝐎 𝐒𝐈𝐄 𝐒𝐓𝐀𝐋𝐎 𝐙 𝐓𝐖𝐎𝐈𝐌 𝐒𝐎𝐉𝐔𝐙𝐄𝐌 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 ? Głosuj na 𝐊𝐨𝐧𝐟𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐞 a będziesz rżnięty w samą d .... przez 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚.
der2019.10.12 12:35
Konfederacja ocali dzieci nienarodzone aby uczyły się cyrylicy i śpiewały Boże chroń Cara.
Reytan2019.10.12 13:31
Swietna prognoza ! Narod nie stracil humoru w tym calym szambie antypolskich politykow ze wszystkich stron !
Piotr2019.10.12 12:09
Oczekiwałbym jakichś konkretnych argumentów, a nie ekspertyzy onucologa. Wiadomo, że mamy ruskie onuce, niemieckie onuce, izraelskie onuce, amerykańskie onuce - i bądź tu mądry? Która lepsza i dlaczego?
Reytan2019.10.12 13:34
Ja zostaje w domu. Porzygalbym sie,gdybym glosowal na ktoras z nich. Cejrowski znowu bladzi.
Urszula2019.10.12 14:42
A ty jesteś za polskimi onucami? Wszystkie jednakowo śmierdzą.
daarkam2019.10.12 11:25
Okazuje się, że rząd PiS w praktyce jest jednym z najbardziej prorosyjskich rządów od czasu formalnego upadku PRL. Rekordowe ilości węgla sprowadzanego z państwa Putina to mało. Wyszło na jaw, że Rosja odzyskała głos w Radzie Europy dzięki rządowi PiS, a teraz jeszcze okazuje się, że w ciągu roku ilość importowanej stali z Rosji do Polski również bije rekordy. I to mimo bogato rozwiniętych polskich fabryk. I kto tu jest ruską onucą?
Prorok2019.10.12 21:46
Rozsiewasz plotki.
AB2019.10.13 10:43
Obawiam się, że ty.
Prorok2019.10.12 8:01
Chyba kacapy kupili wojtusiowi nowe Merrelle.
Piotr2019.10.12 7:11
Artykuł nie ma autora ? Anonimowy "strzał w tył głowy" ...
Tom Bombadil.2019.10.12 5:27
Onuca przestała dla mnie istnieć już parę miesięcy temu. Teraz zniknęła z horyzontu moich zainteresowań. Kiedyś była moim bożyszczem. Tak umierają nieśmiertelni - w pamięci swoich dawnych wielbicieli. Szkoda. Być może kiedyś dowiemy się, co się za tymi decyzjami W.C. kryło. Jakaś tajemnica...?
xawery2019.10.12 0:08
a taki był ladny ....amerykanski
Pawlak2019.10.11 23:20
WC juz nie uwielbiany bo nie glosuje na PiS? A taki ladny był...Amerykanski...
qwerty2019.10.11 23:18
Korwin-Mikke w wiernopoddańczej rozmowie z Leonidem Swiridowem w moskiewskim hotelu Puszkin mówi o Polakach: „Inteligencja polska chciała się wyrwać spod zaboru rosyjskiego, po prostu dla siebie - posady zajmowali Rosjanie, a to oni chcieli je mieć by samemu brać łapówki. No i dlatego Rosja była dla nich wrogiem. Nie wśród ludu oczywiście, który się trochę przekonał do Rosji, natomiast inteligencja Rosjan nie znosiła z tego właśnie powodu.” (…) „obecnie polska inteligencja nienawidzi Rosji bo taki przyszedł prikaz z Waszyngtonu i Brukseli, więc nienawidzą Rosji na rozkaz.” Żródło: https://pl.sputniknews.com/opinie/201608193723615-Janusz-Korwin-Mikke-ABW-szkodzi-sobie-Leonid-Swiridow/
der2019.10.12 12:37
Czyli szalony Janusz chce się wyrwać z Waszyngtońskich kajdan dla siebie aby brać łapówki.
qwerty2019.10.11 23:03
Korwin-Mikke raportuje w Rosji o swoich działaniach propagandowych: „Miałem program w telewizji, dyskutowałem z bardzo dobrym rozmówcą i 71% ludzi powiedziało, że Rosja dla Polski nie jest zagrożeniem. Tak że osiągnąłem duży sukces.” https://pl.sputniknews.com/opinie/201608193723615-Janusz-Korwin-Mikke-ABW-szkodzi-sobie-Leonid-Swiridow/
W2019.10.11 22:46
Partia KORWIN = K-acapskie O-nuce R-uskie W-alonki - I - N-akolanniki
W2019.10.11 22:29
Partia KORWIN Kacapskie Onuce Ruskie Wycieruchy I Nogawki
Alojzy Cedzidło2019.10.11 22:22
Denewujecie się ,, komentatory" , a Wojtek C. jaja sobie z nas robi. Trochę to brzydko kpić z rodaków . Bo jeśli nie kpi , to albo nie widzi co się w Jego , jednej z Ojczyzn dzieje , albon On sam , przebywając w amazońskich lasach , zagubił zdolność logicznego rozumowania . Bo jak na razie , to wyszło tak jak z Jasiem ;,, NA ZŁOŚĆ MAMIE PALCA SOBIE UTNĘ .
nikt2019.10.11 22:10
Jest obywatelem Polski i ma prawo głosować na kogo chce . Dziwne , że nie ma na kogo głosować . Po drodze mu PO i okolice . W każdym razie niewiele mnie ten pan obchodzi . Nie podobały mi się jego programy . Idzie przez świat.............to typowe dla tego narodu . Ale dlaczego boso ? Skąpi na buty ? Nie nadajemy na tych samych częstotliwościach .
PePe2019.10.11 22:21
Wojtuś Cejrowski będzie teraz wędrował w onucach przez świat.
Reytan2019.10.12 13:38
PIS to Izrael Nad Wisla. Wszyscy Zydzi do urn !
Alojzy Cedzidło2019.10.12 23:06
Po tym programie też zmieniłem częstotliwość, jakkolwiek te Jego programy ,filmy , z Amazonii bardzo mi się podobały .Być może tam nie politykował Chociaż jak by się uprzeć , to u Rachonia był chyba jeszcze nie ,,nawrocony.".
ceramik2019.10.11 21:56
Wojciech, to jednak ruska onuca. A jaki to Wojciech? Wojtek Przynieś Podaj.
Sprytny ninja 2019.10.11 21:55
Jeden jawnie mówi jaki to Putin jest super, a w razie sporu to optuje za Rosją, ... 2-gi ok.40-latek NIGDZIE nie pracuje, UTRZYMUJE GO brat powiązany z ros. oligarhią 3-ci jest adwokatem, obliczył cały ich program gospod. i jest super, ale badań nie pokaże 4-ty wywalił koleżanką, bo chciała aby w programie było - są za ochr. życia od poczęcia 5-ty wieszczy wojnę z Ukrainą, Syrią i już już mają tam jechać nasze wojska, ale jakoś... 6-ty mówi, że amerykanie nie są OK, Rosjanie albo Chińczycy - TAK i z nimi trzymać 7-my spieprzył gdy usłyszał co mówią na zebraniach i jak już dzielą kasę 8-my zobaczył, że to dzieciaki z piaskownicy i tyle go tam widziano Ale mimo tego syfu - JEST,JEST jeden podróżny i on BOLEK jest przeciw, ale zagłosuje! Dziwimy się, że byli targowiczanie, że Polskę kiedyś sprzedali,... Teraz ruchy są identyczne tylko inne czasy, inne nazwiska. >Oczywiście ja to tylko tak słyszałem w autobusie, zupełnie temu nie wieżę.
Reytan2019.10.12 13:42
Zapomiales o jednym takim,ktory sprzedal Ksiezyc,i Polske dla Izraela.
Klapaucjusz2019.10.11 21:49
Rosjanie “cuchną onucą” a polskim panom “słoma z butów wystaje”. Na Zachodzie to się nazywa “przepaść cywilizacyjna”.
Reytan2019.10.12 13:28
Cos ci sie pokrecilo,sloma wystaje takze Rosjanom.
MJ2019.10.11 21:44
Piotr Nowak 11.10.19 20:37 Wyyebane mam na twoje poglądy. Możesz sobie je mieć - na zdrowie. Żaden kato-pisso-czopek nie będzie mi mówił jakie mam mieć poglądy. Dawaj buziaka :* Kultura słowa i kultura osobista lewackiego entelektualisty aż bije po oczach. Logika na tym samym poziomie co kultura, nie dziwne, ze szykuje sie potężne manto dla totalno-tęczowego lewactwa.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.10.12 20:48
O przepraszam, ja go znam to dobry chłopak. Trochem dziwny jak popijem bo siem chłopóf czepia. Alem to mu przechodzi nad ranem tylko smiendzi.
v2019.10.11 21:36
Korwin-Mikke w Moskwie część 2 - https://sptnkne.ws/c4vg
v2019.10.11 21:35
Korwin-Mikke w Moskwie - https://sptnkne.ws/pSMN
diki2019.10.11 21:30
jaki jest problem z prawem do zakazania aborcji ? ano takie że takie prawo powinno być ustanowione w konstytucji albo jeżeli nie ma większości konstytucyjnej (a nie ma) to jeżeli chce się wprowadzić to ledwie na poziomie zwykłego prawa...to powinno to być poprzedzone referendum wygranym z frekwencją powyżej 50% co jest nie do wygrania ... bo w przeciwnym razie w tych wyborach opozycja by to odkręciła i dołożyła jeszcze większego LGBT-bagna ... a referendum wygrane nie będzie ... Prezes to wie... ale Jurek nie wie i Cejrowski nie wie.. ? jak widać a co się stanie jak by wygrało POKO ? (MOSKIEWSKO-PRUSKA-LEWICA) to ci powiem pomylony Panie Cejrowski Pedały LGBT małżeństwa homo .. i a najgorszy to zniesienie KLAUZULI SUMIENIA są trzy fajne cytaty ... - jeden : tam gdzie cię nie przyjmą to strząśnij kurz z sandałów tylko ...czyli nie można tych spraw narzucić siłą (czyli albo w Konstytucji, albo wygranym referendum frekwencji 50% lub więcej) - drugi ...bądźcie przebiegli jak lisy - trzeci .. skoro atakowany król nie ma dość siły odparcie ataku to wysyła wcześniej poselstwo i się "układa" z przeciwnikiem... skoro się czegoś nie da to trzeba przeczekać ... (bo elektorat nie jest jeszcze zbyt rozgarnięty.. (w jakiejś części) to trzeba je pokojowi do tego przekonać ...co proste nie jest) bo "wojna religijna" by doprowadziła do wygranej razem czerwonego smoka cztero-głowego POKO SLD PSL-Kukiz Konfederacja to się stanie co powyżej.. i co wtedy panie Cejrowski .. to się nazywa po prostu głupkowate matolstwo... Jurek ? fajny gość ale wyskoczył jak "samobójca na działo" podczas ataku wojsk Carskich na Warszawę.. też jestem przeciw aborcji ..ale też jestem przeciw wojnie religijnej ale przede wszystkim przeciw porażce... coś się planuje i robi jak się ma więcej przekonanych "żołnierzy" dziw nad diwy... że tak proste rzeczy muszę tłumaczyć Cejrowskimu co wygląda na rozgarniętego ale czasem coś mu tak ściemniło w głowie na jakiś temat jak by był nie rozgarnięty to Panie Cejrowski jak to jest ? to jest pan rozgarnięty czy nie rozgarnięty ?
Anakin2019.10.12 5:05
Referendum będzie wygrane przez zwolenników normalności, jak w Irlandii.
diki2019.10.12 13:00
dla każdego normalność oznacza co innego w każdym bać razie "prolife" przegrali w Irlandii co do meritum to poczytaj sobie świadectw kobiet które dokonały aborcji... ale analiza była o tym co Pan Cejrowski ma w głowie ? bo ona sam już chyba nie wie ...
Reytan2019.10.12 13:26
PIS to realizm i Rozbiory za 3 lata. Bedzie realistyczny Izrael Nad Wisla. Wszyscy Zydzi do urn !
Raula2019.10.12 17:11
Głupot nie pitol
Agnieszka2019.10.12 22:06
To jest obraz i owoc tej waszej demokracja jakbyś faktów nie kojarzył: https://www.youtube.com/watch?v=fpGvT6Iznww I aż dziw, że trzeba tłumaczyć. I nie mów, że trzeba większości konstytucyjnej, by uratować dzieci przeznaczone na zabicie, bo obecnie rządzący już wyraźnie powiedzieli, że są zwolennikami utrzymania prawa do zabijania dzieci za podejrzenie o chorobę lub za bycie poczętym w wyniku przestępstwa rodziców. Nigdy tego tak wyraźnie nie powiedzieli a tylko o to mniej lub bardziej otwarcie czy podstępnie walczyli przez ostatnie 4 lata a niektórzy nawet ostatnie dziesięciolecia. Masz nas za durniów?
rrr2019.10.11 21:25
dr Targalski GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 122) - KŁAMSTWA ROSYJSKICH TROLLI OBNAŻONE https://www.youtube.com/watch?v=HGnXNvw_OJ4
Reytan2019.10.12 13:22
Targalski ten rosyjski agent wplywu,nieustannie glosi ,ze Polacy sa prorosyjscy.
linus2019.10.11 21:08
Na szczęście podobnie jak Cejrowski mam luksus posiadania własnego zdania, a w przeciwieństwie do niego uważam, że skoro nie ma partii idealnie spełniającej moje przekonania i preferencje, muszę głosować ZA tą, która jest najbliższa ich spełnienia. Na dzień dzisiejszy jest nią PIS, który faktycznie w kwestii obrony życia nienarodzonych nie domaga. Ale nie mam złudzeń, że Konfederacja będzie w stanie zrobić i zrobi więcej. Nie będzie w stanie i nie zrobi, ani w tej sprawie, ani w tych wszystkich sprawach, w których PIS JUŻ ROBI wiele robi dla narodzonych. PIS jest w tej chwili jedyną siłą, która jest w stanie wyciągać nas z kolonialnego, przefarbowanego, półniewolniczego post-PRLu. Być może z Teksasu tego nie widać..
Reytan2019.10.12 13:20
Glosuj na PIS. Bedziesz mial Izrael Nad Wisla.
AB2019.10.12 23:09
To prawda, szkoda, że są ludzie, którzy tego nie widzą.
Quispe2019.10.13 18:46
Jeżeli nie widzisz że PiS to PRL-bis, że ich socjalizm coraz więcej kosztuje nas obywateli a telewizja publiczna gorszą głosi propagandę i lepiej kłamie jak ta za komuny to zacznij myśleć, myślenie nie boli.
Bartosz2019.10.11 21:03
Wasze artykuły to dno i metr mułu.... oplujecie każdego, kto nie pasuje do waszej pro-PiSowskiej narracji... nie ważcie się nazywać katolickim portalem, bo jesteście po prostu nędznym kłamliwym rynsztokierm...
AB2019.10.12 23:07
To nie można mieć własnych poglądów? Fronda może i ty możesz. Jak chcesz znaleźć się wśród swoich, idź na inne portale, a nie wulgarnie i prymitywnie obrażaj. Tego, co piszesz o Frondzie, ona o Cejrowskim nie napisała, bo to nie jest chamski portal. A Cejrowski naprawdę jest śmieszny ze swoim od płota do płota....
ajwajj2019.10.11 21:01
PIS=447 Jeszcze do was lemingi nie dotarło Wojtek ma racje...
barni2019.10.13 14:59
Nie tylko Wojtek, Michalkiewicz tez ostrzega a durny narod idzie te pulapke
Marek2019.10.11 21:00
Wojtek jest nieco szurnięty - to każdy wie. Ale żeby aż tak?
jk2019.10.11 20:59
Mąż Kidawy-Błońskiej, Jan Kidawa-Błoński uczył się w Moskwie w ВГИК (Wszechrosyjski Państwowy Instytut Kinematografii). W wywiadzie dla prasy rosyjskiej stwierdza: „Dlaczego mój kraj nie może zwrócić się na Wschód i popatrzeć na wielkiego sąsiada Rosję. To powinno stać się priorytetowym kierunkiem.” („Почему моя страна не может обернуться на Восток и посмотреть на великого соседа - Россию? Это должно стать приоритетным направлением”) Link: https://iz.ru/news/363148
wyborca2019.10.11 20:39
Który to antypolski renegat i krypto-folksdojcz twierdził ,że Szczecin nie jest polskim miastem i trzeba oddać go Niemcom ...? https://www.youtube.com/watch?v=C5a3s3Qlcvc
Jarku i Arku2019.10.11 20:35
Nasze (???) partie polityczne są jak salon odzieżowy. Gdzie nie spojrzysz to: a to RUSKIE ONUCE, a to NIEMIECKIE KALESONY, a to ŻYDOWSKIE JARMUŁKI. Tylko na żadnym wieszaku SARMACKIEGO KONTUSZA lub chociażby WŁOŚCIAŃSKIEJ SUKMANY - ani widu, ani słychu.
Alojzy Cedzidło2019.10.11 23:37
Rozwincie tą jakże słuszna maksymę . ,, Jurku i Arku " .
Reytan2019.10.12 13:17
Dokladnie. PO to Niemcy.PIS to Izrael,a Konfederacja to Rosja. Z tego wynika ,ze Cejrowski popelnia kolejny blad,bo patrioci ziostaja w domu z rozpacza w sercach. Jednak nie ulega watpliwosci,ze SERCE ma polskie.
sylwe2019.10.11 20:28
Cejroś, ale się zbrabdzlowałeś,nie wiedziałem, że z ciebie jest taki penis,a fu
Olej2019.10.11 20:27
Właśnie dokonuje się bankructwo dość rozsądnej persony i jej rozumu.
PePe2019.10.11 20:17
Powiem ci krótko Wojtuś... pies cię je ... ł. Przez krótką chwilę zdawało się da się ciebie polubić. Ale jak to mawiał mój kolega, kto się ch ... m urodził skowronkiem nie zd ... chnie. I ta prawda potwierdza się niestety nazbyt często.
KATOLIK2019.10.11 20:17
Cejrowski ma rację. Głosowanie na PIS, to pozwolenie na aborcję, czyli to grzech.
Reytan2019.10.12 13:11
Glosowanie na Konfederacje,ktora odrzucila walke z aborcja jako CEL NR.1 to jest grzech rowniez !
AB2019.10.12 23:02
Jasne, jak PiS przegra, będziesz miał na pewno zakaz aborcji.
Bravo Panie Cejrowski2019.10.11 20:11
Wolność ekonomiczna czyli dekomunizacja systemu =wolność i suwereność REALNA tylko Konfederacja https://www.youtube.com/watch?v=3yO92EXGOUw realny konserwatyzm :https://www.youtube.com/watch?v=-F-k1mSyyaM
Reytan2019.10.12 13:09
Wolnosc ekonomiczna wedlug Kurwina to nedza milionow,dyktatura masonow przedsiebiorcow z Klubow Rotary i aneksja przez Federacje Rosyjska.
alex2019.10.11 20:00
Sorry zapomnialem -spadaj dziadu
man.of.Stagira2019.10.11 19:58
Czy Pan Grzegorz Braun zrobił już coś w sprawie dwupłatowca który 10 kwietnia 2010 r. wystartował w godzinach porannych z lotniska OKĘCIE w Warszawie i o którym - podobnie jak o 96 osobach na jego pokładzie - SŁUCH ZAGINĄŁ? (według G.Brauna NIE WIEMY czy samolot który rozbił się pod Smoleńskiem 10.04.2010 był tym samym który wystartował rankiem z Warszawy) . Czy Grzegorz Braun gdzieś to zgłosił czy też n a d a l waha się? Panie Półkowniku Braun! Larum grają! GDZIE jest Samolot? (‘ó’ kreskowane to od półki na której stoją Pana wybitne filmy dokumentalne – i ja myślę to co mówię: Wybitne!) . xD
Czereśniak2019.10.11 20:29
Skoroś taki dowcipny, to może powiedz, co przez cztery ostatnie lata udało się wyjaśnić w sprawie katastrofy smoleńskiej? Odpowiem za ciebie, nic. Od 2010 do 2015 słyszeliśmy brednie, na które sam dałem się nabrać, że jak zmieni się władza w Polsce, to dopiero poznamy prawdę, zdobędziemy dowody, powołamy komisję międzynarodową. Tymczasem w latach 2015-2019 na temat Smoleńska wiemy dokładnie to samo, co w latach 2010-2015. Oczywiście fanatycznemu elektoratowi wystarcza slogan: "Jesteśmy coraz bliżej prawdy" i tak można jeszcze przez 10 lat jechać. Szkoda słów i tego, że po 2010 roku tak bardzo współczułem wiadomej opcji, a dziś nie mam do niej odrobiny zaufania.
Alojzy Cedzidło2019.10.12 11:14
Tak się zastanawiam czy tego ,,nicka " ,Czereśniaka " tos sam wymyślił , czy tak Cię w Koziej Wólce " nazywają . Kpisz z tragedii 96 rodzin , w sposób niebywale prymitywny . obnarzając przy okazji draństwo tamtej ekipy tuskowatych . Nie jestem uczonym ani też innym specem od wypadków lotniczych , ale to co zrobili tamci , Millery i Laski . odpisując od sprawcy tragedii raport , badania kwalifikuje ich do kicia.Mieli wszystko , dowody , świeże ślady . , wszysyko . A oni zerznęli raport Anodiny A dziś ? Czekamy . O Smoleńsku .żaden uczciwy Polak nie zapomni Kpią tylko .... eeee tam nie będę się zniżał do poziomu tych z Koziej Wólki.
Czereśniak2019.10.12 13:43
W którym miejscu kpię? Ty chyba na głowę upadłeś, jeśli chociaż z jednego zdania wysnułeś wniosek, że kpię.
Alojzy Cedzidło2019.10.12 22:54
Wypatrzenie Twoich kpin boleśnie proste i widoczne . Każdy kto wierzy w uczciwość ,,badań " Anodiny , Millera . Laska . to albo idiota albo zdrajca . Pozostaje jeszcze głupota , ale to już nie moja branża
Czereśniak2019.10.13 8:33
Głupota jest jak najbardziej twoją branżą, ponieważ nie umiesz nawet czytać ze zrozumieniem. W moim pierwszym komentarzu nie napisałem ani słowa o tym, że wierzę w uczciwość badań Anodiny, Laska czy Millera, ty to sobie jedynie dopowiedziałeś z przyczyn stricte politycznych.
Alojzy Cedzidło2019.10.13 17:47
Włącz ,że chłopie swoje szare,.Masz je przecież Tak na chłopski rozum . Nie wierzę w Anodinę ( Miller Po niepotrzebny bo pisał to samo ) To uzasadnij jakoś prosto Miała wszystko samolot , trupy , dokumentację . i co najważniejsze , zgodę Tuska Po 2o15 nic, piszesz . Też rad bym wiedzieć skąd ta wiedza A tak na koniec Tu mowa o naszym Wojtusiu a nie o Smoleński i PiS-e . ..
Sprytny ninja 2019.10.11 21:32
Jeszcze fantazjował, że na Okęciu był hangar, a go nie ma (tak jakby mieli tam zabić 96 osób i chyba odrzutowcem podrzucić ciała w Smoleńsku - i to w godzinę bo tyle trwa lot z W-wy). Potem dodał: ja się tylko pytam co robił w W-wie jakiś tam ważny człowiek z USA na kilka dni przed katastrofą. Wszystko to wpisuje się w kolejne, kolejne, i itd. wersje zamachu. A może tak ma być? Nie dochodź człowieku prawdy, zobacz jakie głupoty pitolą. Jeszcze katastrofę nazywa warszawsko-smoleńską. Nie W-wa - Moskwa, bo to pewnie smoleńscy milicjanci brali udział w zamachu, prawda?
Jan2019.10.11 19:55
Mamy nowego Bolka, Bolka Cejrowskiego. Nie chce, ale musi.
alex2019.10.11 19:54
no kurna nastepny Bolek ,chyba siebie warci
Ambroży2019.10.11 19:48
Co za niebywała hipokryzja! Zaledwie kilka dni temu znalazłem na tym stronniczym portalu artykuł, napisany w ciepłym tonie o tym, że Cejrowski nie zagłosuje na Konfederację. Ale, że jednak zagłosuje, to na tym samym stronniczym portalu znajduję kloaczny tekst, który w agresywnym tonie atakuje Cejrowskiego. Serdecznie zachęcam Konfederatów i pana Cejrowskiego również, do założenia temu stronniczemu portalowi sprawy w sądzie, żądania przeprosin i zadośćuczynienia. Dość tej agresywnej propagandy na rzecz jedynie słusznej partii, portal na literę "F" sięgnął dna i mam nadzieję, że ich nienawiść odwróci się przeciwko nim.
AB2019.10.12 22:59
Jaka nienawiść! Miłość do Ojczyzny po prostu, dbanie o jej dobro! Krytyka megalomana, któremu się. wszystko pomieszało, choć wcześniej wypowiadał się z sensem, a teraz od płota do płota. Kogo Pan Bóg chce pokarać, temu rozum odbiera i to jest ten przypadek. Ale niektórym nie ma nawet czego odbierać, co widać po komentarzach.
gumowa kaczka2019.10.11 19:48
a taki był dobry ,taki autorytet był -a tu masz babo placek
Marcin №2019.10.11 19:42
Proszę Państwa, o to Mistrz Cejrowski ;) A tak na poważnie... czy mozna zacząć się śmiać ? :D ... znaczy się z Wojtka, bo ja już sam nie wiem, a i sama Fronda zgłupiała, ale jej juz nic nie pomoże, a Wojtkowi to i owszem ;P Tak dla jasnego przekazu, jestem na TAK... Wojtek... tylko znów nie zmieniaj zdania, ja Ciebie mój drogi, bardzo proszę, o mój złociutki :)
Kazimierz2019.10.11 19:38
Okazuje się, że "logika" Bolesława Wałęsy jest zaraźliwa.
2019.10.11 19:38
To już nie kochacie WC Kałboja? Jak to? :) Żenujący hipokryci :D
Marcin №2019.10.11 19:45
Nie wygłupiaj się Piotr, sam doskonale wiesz gdzie przebywasz, oraz jaki masz z tego ubaw... mam i Ja ha ha ha
Clint2019.10.11 23:26
Będziesz mieć ubaw w piekle palancie, całkiem szybko.
z 2019.10.11 19:54
jak ty lewusie zmienisz swe patologiczne poglądy z antypolskich na polskie, to też cie pokochamy, tak samo jest z WC
2019.10.11 20:37
Wyyebane mam na twoje poglądy. Możesz sobie je mieć - na zdrowie. Żaden kato-pisso-czopek nie będzie mi mówił jakie mam mieć poglądy. Dawaj buziaka :*
Alojzy Cedzidło2019.10.11 22:31
No no no ..Pan Piotruś znów zabłysnął ,,kulturą . Czy On kiedyś zrozumie ,że takie ,,błyszczenie " świadczy o braku pomysłu na logiczną opartą o fakty ripostę . ? Chociaż .... Może rozumie , tylko za mylenie mogą mu nie płacić . Za posłuszeństwo i wierność ,tak.
Reytan2019.10.12 13:00
Dzieki takim jak Piotr Nowak ludzie jeszcze w ogole glosuja na PIS. Zaloze sie,ze dostaje kase od Kaczora.
Wiedzący2019.10.11 22:46
Zrozum, amebo, piotrusiu szerszeniu madeju, że hipokryzją właśnie byłoby kochać wc kałboja tylko dlatego, że jest wc kałbojem. Tu są ludzie, którzy mają kręgosłup, jak ktoś palnie coś co nie jest zgodne z ich światopoglądem, to to krytykują. Fakt, że czasem forma krytyki razi nawet mnie.. ale zasada pozostaje. Ale ty tego nie zrozumiesz, amebo. Albo - co również prawdopodobne - pewnie to rozumiesz, ale po prostu jesteś w pracy i nie możesz inaczej pisać. Płacą w euro czy rublach? A może....w dolarach..?:-))
Reytan2019.10.12 13:03
Wiedzacy,przyznaj sie scierko,ze ty dostajesz w szeklach. PIS to Izrael nad Wisla.
Alojzy Cedzidło2019.10.12 22:45
Rejtanie Drogi . Ty tak z leżącej na progu pozycji piszesz ? . Sądząc po treści komentarza , \to nie całkiem na czczo. Nooooo ... Chyba jak jest polecenie z Inowrocławia , ....To co innego .Na trzeżwo i na polecenie.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.10.12 1:04
Widzisz Pietrek jezdesmy tego samego zdania. Te chipokraci bendom z okien wyskakiwać. Byl takiem mendrzec jak ja, Hipokratus on znal prawdem ze czlowiek morze umrzeć a my may nie szkodzić. A co ja mam powiedzieć ponad sto doktoruf mi przyznali i nobla. Moja rada dla ciebie , graj w totolotka.
lady chapel2019.10.12 10:32
kto cię polskiego uczył... Chodziłeś w ogóle do szkoły??? Te chipokryci, bendom... Facet, weź przestań.
bezlitosny internauta2019.10.11 19:36
Dlaczego Gadowskiego również nie nazywacie "ruską onucą" ?
PePe2019.10.11 20:22
Bo się jeszcze w nie nie zawinął, tylko wącha czym to pachnie.
Konfederata2019.10.11 20:44
Już nazywali. W maju. Dla szumowin z Frondy i PiS wszyscy którzy nie są za nimi to ruskie onuce, a już Konfederacja to wróg większy od zboczków z Wiosny. Sami sobie tych zboczków hodują zwalczając Konfederatów. Dlaczego zwalczają? Bo jak pisowiec staje przy konfederacie to po prostu widzi ze jest śmierdzącym lewakiem. I niesmak czuje taki pisowiec.
Reytan2019.10.12 12:55
Konfederata. Jestes idiota kurwinowym. Jestem przeciwko PIS-owi,ale tylko wariaci nazywaja ich lewakami. Wariaci i inni kurwinisci. Najwieksza zbrodnia przeciwko Polsce jest ideologiczna deformacja jezyka polskiego,i zmienianie znaczenia slow i pojec.
X312019.10.12 18:05
bo sa lewakami pisuary ,tylko lewacy chca mordowanie dzieci nie narodzonych , eutanazja na sor ach jest to proste jak drut ,tylko cep pisowski tego nie rozumie+hodowane zmije ,juz w maju was wyruchaly , a wy dalej popieeraci
linus2019.10.11 20:48
Bo nie głosuje na Konfederację.
ceramik2019.10.11 21:53
Pan Gadowski zagłosuje na PIS. Czytaj obok.
bezlitosny internauta2019.10.11 23:28
Nie muszę "czytać obok". Na bieżąco słucham Gadowskiego i wyraźnie powiedział, że "można głosować na kogo się chce, można na PiS, można na Konfederację".
Reytan2019.10.12 12:57
Tak naprawde to Gadowski glosuje na Likud i na swoja ojczyzne na Bliskim Wschodzie.
Ewa2019.10.13 16:16
Bo głosuje na PIS