04.09.19, 09:25Screenshot Youtube

Wyciekła szokująca opinia lekarzy nt. Kosteckiego

Według opinii lekarskich Kostecki był przestępcą o skłonnościach psychopatycznych i cechowała go agresja” - czytamy na łamach „Super Expressu”, który dotarł do prokuratorskiej notatki.

W materiałach znajduje się opinia lekarzy na temat byłego boksera. Miał on, wedle wspomnianej notatki, „[…] psychopatyczną osobowość, a w hierarchii więziennej zajmował najwyższą pozycję”.

Na łamach „Super Expressu” czytamy też, że Kostecki ne podejmował pracy czy nauki, nie brał też udziału w programach przepustkowych, z kolei u więźniów „wzbudzał strach”. Mieli wnioskować o odizolowanie od byłego boksera.

W artykule pojawia się też informacja, że Dawid Kostecki dwukrotnie – w 2003 i 2015 roku, gdy był na wolności, próbował popełnić samobójstwo.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Jaki.2019.09.5 6:53
"w 2003 i 2015 roku, gdy był na wolności, próbował popełnić samobójstwo." Przechodzenie na "czerwonym" nie jest próbą samobójczą !!
Oo2019.09.4 17:41
Posluszne wladzy portaliki uzasadnia kazda smierc !!!!Wstyd
Monika242019.09.4 16:56
Witam, z tej strony Monika 24 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/monika24
maja2019.09.4 13:08
Zabili człowieka w wiezieniu gdzie był pod opieką panstwa a teraz go szkalują !ziobro ,morawiecki do dymisji a ten co lubi nieletnie ukrainki do pudła !
Pomy2019.09.4 12:53
Totalne brednie jak zwykle piszą .
leszczyna2019.09.4 10:51
Co fronda cytuje: prokuratorską notatkę czy opinię biegłych? Jak to opinia "wyciekła"? Tym razem w prokuraturze zepsuł się kolektor i ścieki ciekną?
Agnieszka2019.09.4 10:38
Jak się jest bokserem, który przed walką ma obowiązek zabić przeciwnika wzrokiem a wokół masa psychopatycznych osobowości, które miałyby ochotę podnieść swoje miejsce w hierarchii pokonaniem sławnego boksera, to samobójstwem jest udawanie baranka - albo człowiek ląduje na dnie i może w grobie albo żyje, bo wzbudza strach wśród współwięźniów. Pójściem na współpracę szacunku to tam nie zdobył. Najwyższy czas rozliczyć tych, co takich idących na współpracę i mających ważną, niebezpieczną wiedzę pozostawiają bez specjalnego nadzoru, by mogli popełnić samobójstwo lub być zabici przez więźniów. Pewnie masa takich, co za nawrócenie dostają wyrok śmierci od dawnych kolegów a wymiar sprawiedliwości umożliwia jego wykonanie. Wystarczy tych sędziów, nadzorców więziennych, policjantów dać na ich miejsce na parę miesięcy, robiąc im areszt wydobywczy - czy ich działanie to nie współdziałanie z mafią i gangami - a zaraz im i ich kolegom zwiększy się wyobraźnia jak chronić świadków!
OZ2019.09.4 10:31
łoj, a tylko krążący "samobójca" się go nie bał !!! Dyscyplina sportu jaką jest boks i każda inna dyscyplina sportu, wymaga od sportowca przede wszystkim skupienia, a BROŃ BOŻE psychopatycznego i nerwowego zachowania i postępowania.
Obiektywny2019.09.4 9:33
Za to nasz wspaniały system i jego posłuszne psy są och ach nieskalani ....