03.04.19, 11:26

Zagadkowa wizyta Netanjahu u Putina!

Wczoraj kancelaria izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu poinformowała, że w najbliższy czwartek (już jutro!) uda się on z oficjalną wizytą do Moskwy, gdzie spotka się z prezydentem Władimirem Putinem. W komunikacie tym nie sprecyzowano, jakie będą tematy rozmów bu przywódców. Skoro jednak wizyta Netanjahu będzie mieć miejsce zaledwie pięć dni przed wyborami parlamentarnymi w Izraelu, komentatorzy sądzą, że wyjazd ten ma pomóc Likudowi (partii Netanjahu) w kampanii wyborczej.

 Dodajmy, że wizytę izraelskiego premiera w Rosji potwierdził Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow mówiąc, że Netanjahu w czwartek przyleci do stolicy Rosji z krótką wizytą roboczą.

A my spytajmy: jeżeli Putin naprawdę pomoże najsilniejszej obecnie partii w Izraelu, to co będzie chciał w zamian?

erl/Kresy.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2019.04.3 15:36
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 2 kwietnia 2019 22- 29 III 2019 Z powodu kilku osób, lub nawet jednej, mogę opóźnić ogłoszenie przez Żydów ich fałszywego Mesjasza/ Przypomnienie, przekazy z marca 2018: 19, 20 III 2018 - Nikt kogo serce nie jest jak szczerozłote nie może wejść do Nieba. Należy wykorzystywać każdą Łaskę, każdy dany szczebel (drabiny do nieba) by wspiąć się wyżej/ 10,11 marca 2018 Każdemu daję to co najlepsze i Tobie dam ………………………………………………………………. Czwartek 28 marca Po 2.00 Zapisz dziecko - Cóż zapisać Panie? - Ciesz się życiem. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. 16.45 Zapisz dziecko - Czy będziesz taki jak ja chcę byś był? - Tak Panie Jezu, z Twoją Łaską i dzięki Twojej Łasce. - I dzięki Twojej silnej woli, dziecko. - J jej właśnie nie mam. - Tak, kiedyś miałeś silniejszą. W czasie koronki to było upomnienie. Tak, żebyś pamiętał. - Dobrze Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Około 21-szej Zapisz - Zrobisz tak dziecko. Po to Ci też to dałem. - Chwała Tobie Chryste. - Na pewno, Panie, chodzi o to? - Tak dziecko. - A tutaj nic Panie w tej sprawie? - Nie dziecko:) - Dziękuję Panie Jezu. Około 21.30 Zapisz dziecko - Cóż zapisać Panie? - Tak, tak jest. Z powodu kilku osób, lub nawet jednej mogę opóźnić ogłoszenie przez Żydów ich fałszywego Mesjasza. Ty jeszcze nie jesteś gotowy. - Przepraszam Panie Jezu. - Chcesz zabijać. Wobec takiego rozpoczęcia Wielkiego Ucisku, choć nie zaraz to się zacznie, pałasz żądzą zemsty. A takiego Cię mieć nie mogę w tych czasach. - Panie czy się pozbędę tych moich niedobrych instynktów, których spektrum nie jest małe? Mogę je w sobie tylko zduszać. Nie znikają z mojej natury. - Chodzi o to abyś się przemienił i był z ducha a nie z tego co Ci ciało i krew podpowiadają. - Tak Panie Jezu. Ale minęło dwa lata a tak się mało zmieniłem. - Jednak zachowaj spokój. - To kiedy będę taki jak Ty chcesz? - Jeszcze to być nie może, ale ufam, że będziesz się starał i to będzie w miarę szybko.
Jan Radziszewski2019.04.3 14:45
Zbliża się czas działania dla Nowego Mesjasza żydowskiego /Ap 13,11 nn) a więc żydzi chcą odbudować Swą świątynie w Jerozolimie w której mają go koronować , a na tym, miejscu Muzułmanie postawili Meczet z złotą kopułą zw Omara którego trzeba zburzyć - dlatego pomoc Rosji jest im niezbędna w tym dziele by tego dokonać „Cała praca ukończona. Moshiah już tu jest"- analityczny przegląd kierowniczej siły rządu światowego - żydowskiej (satanistycznej) sekt1/ Chabad * Szef sekty, lubawiczewski rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson, przemawiając do chabadników, powiedział: * „Czyńcie wszystko, co tylko możecie, aby sprowadzić na ten świat sprawiedliwego zbawcę i to natychmiast". * W ukraińskim czasopiśmie chabadzkim „Od serca do serca", nr 50 z 2004 roku, napisano: * „Cała praca zakończona. Moshiah (to znaczy mesjasz-Antychryst- autor artykułu) już tu jest, trzeba tylko otworzyć oczy żeby to zobaczyć''. Złota, 700-kilogramowa menora, odlana w Izraelu ze złota, z inicjatywy i ze środków mieszkańca Ukrainy, Wadima Rabinowicza, jest zwiastunem Trzeciej Świątyni (którą żydzi muszą wznieść na miejscu, gdzie nauczał Zbawiciel i gdzie dzisiaj stoi Meczet Omar, i w której będzie koronowany Antychryst
Ryszard Olejniczak2019.04.3 14:43
Nigdy nie bywaliśmy przy stole (nawet ten okrągły nie był nasz) ale od 1944 nie podawali nas pod stołem - na co się właśnie zanosi
Marian2019.04.3 12:37
AMERYKAŃSKI ŁĄCZNIK. Tyle w temacie. A pod stołem Wenezuela, Syria, Iran. Musi się semita nabiegać, żeby przedłużyć kadencję.
500+ na każde planowane dziecko2019.04.3 11:58
Wszyscy grają i liczą się z Putinem, tylko Polska obrażona i pełna uprzedzeń.
Agnieszka2019.04.3 12:19
Oczywiście. Bo za mało, że nam Amerykanie żydowską gangsterkę do przejęcia i rządzenia Polską wcisnęli. Warto, żeby jeszcze z Putinem się nami podzielili, bo zdechniemy z tęsknoty za nimi. Nie martw się, podzielą się nami sami, podzielą i do niczego im nie jesteśmy przy tych procederach potrzebni. Też jak widać tęsknią i nie mogą żyć bez ich wsparcia w robieniu z USA i nas w wała.