07.06.20, 20:45Fot. ilustracyjne cantfightthetendies via Flickr, CC BY 2.0

Zamieszki w USA. Izraelski dziennik broni... Antify

Jeśli Donald Trump tak bardzo kocha Żydów, to dlaczego ciągle hołduje największym antysemitom w Ameryce? – czytamy w artykule dziennikarza "Haaretz" Ariego Paula. Co ciekawe Donald Trump jest jednocześnie uważany za prezydenta bardzo sprzyjającego Izraelowi – informuje portal Tysol.pl.

31 maja Donald Trump za mediach społecznościowych poinformował, że zamierza uznać skrajnie lewicowy ruch Antifa za organizację terrorystyczną. Nie podał szczegółów decyzji, jednakże w swoich poprzednich wpisach sugerował, że "radykalnie lewicowi anarchiści" pod przewodnictwem Antify odpowiadają za przemoc w wielu demonstracjach związanych ze śmiercią Afroamerykanina George'a Floyda w wyniku interwencji policji.

Izraelski dziennik "Haaretz" twierdzi, że oświadczenie Donalda Trumpa jest "absurdalną na wielu poziomach próbą szkalowania antyfaszyzmu". "Antifa nie jest organizacją, ale filozofią" – podkreśla dziennik i zadaje w związku z tym pytania: "Kto jest jej liderem? Jaka jest jej struktura? Jak zostaniesz jej członkiem?".

Haaretz pisze również, że "sięganie po antyfaszystów jako kozła ofiarnego i »ukrytą ręką« trwających zamieszek jest z natury antysemickie" i pyta: "Jeśli Donald Trump tak bardzo kocha Żydów, to dlaczego ciągle hołduje największym antysemitom w Ameryce?".

Dziennikarz "Haaretz" dodaje również, że w momencie gdy prawica "szkaluję Antifę", skrajnie lewicowa organizacja powinna przypominać Żydom "kto właściwie ich chroni, kiedy rasiści chodzą po ulicach". Według niego każdy Żyd w USA powinien się przeciwstawić atakom na Antifę.

Tysol.pl

Komentarze

Agnieszka2020.06.8 18:02
Oj, żydki, żydki.....niedługo będziecie spi.......lać w podskokach z każdego kraju:)
anonim2020.06.8 15:15
Widać, iż konflikt Izrael-Soros jest pozorowany.
ala wilk2020.06.8 8:25
Janusz Waluś który zabił człowieka dobry. George Floyd który nikogo nie zabił zły. Logika polskiej prawicy.
Leszek2020.06.8 6:36
Kulisy rozmowy Kaczyńskiego z zaufanym człowiekiem Trumpa. Stał za tym jego przyjaciel z podstawówki https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kulisy-rozmowy-kaczynskiego-z-prawa-reka-trumpa/nxd9m3f Prezes PiS spotkał się przed Świętami Bożego Narodzenia z Rudolphem Gulianim. Jarosław Kaczyński rozmawiał ze współpracownikiem Donalda Trumpa aż dwie godziny! Jak doszło do tego spotkania? Serwis 300polityka informuje, że osobą, która odegrała kluczową rolę w zaaranżowaniu spotkania, był kolega Jarosława Kaczyńskiego... z czasów podstawówki! 300polityka.pl podała, że spotkania Giulianiego z polskimi politykami aranżował Lejb Fogelman, partner w kancelarii Greenberg Traurig Grzesiak, który zna prezesa PiS ze szkoły! A ściślej, z czasów podstawówki. Można znaleźć wystarczająco informacji, dla kogo pracuje wódz kacze pióro. Dlaczego PIS nienawidzi Polskich Patriotów. Im bliżej do PO SLD PSL czy Teczowych popaprańców. Dlatego tak czy owak wygra żyd Nowak. Dlatego mamy świrusa, rabin Morawiecki na wzór komunisty wymowa N.P.Ś A Szumowina minister strachu jest tak zuchwały.
Anonim2020.08.12 20:07
Tęczowych popaprańców to wspiera Konfederacja, G.Braun wspólnie z nimi manifestował i twierdził że to są jego asystenci.
Leszek2020.06.8 6:04
Tu można posłuchać co ta gnida mówi o Polakach. Jak pracownik mediów jest koturny w rozmowie z tą kanalią. KTO JEST ANTYSEMITĄ RZECZoPOLITYCE: Lejb Fogelman - Chciałem zostać amerykańskim szpiegiem Dobry znajomy Kaczuchy. https://m.youtube.com/watch?v=qlEXyfouuoY
hrabia Potocki2020.06.8 1:26
No to mamy odpowiedz kto ich popiera, szkoda slow
Jan Radziszewski2020.06.7 23:55
Benny powiedz mi kto założył skrajnie lewicowe partie Bolszewizm Nazizm Hitleryzm Szowinistyczne i Ateistyczne partie - czy nie żydzi może ? Kim byli słynni lewacy jak Karol Marks Fryderyk Engels , Włodzimierz Lenin Lew Troccki Jude Stalin Adolf Hitler jak nie żydami i członkami tzw loży Synów Przymierza tj loży żydowskiej B'nai B'rith
Benny Benassi2020.06.7 22:05
Jak Antifowcy nienawidzą Izraela i zawsze popierali Palestyne więc co on gada?
2020.06.7 22:34
Kurva tam, popierają Palestynę. To nie Krk, gdzie obowiązują dogmaty.
Sylvio2020.06.7 21:38
https://www.facebook.com/terrencekwilliams/videos/291664548522788/UzpfSTEwMDAwMjY1ODY3MzEzNzoyODUxNTM5MDM0OTQ0Njkx/ WHAT HAVE Y O U ACCOMPLISHED?...
Olej2020.06.7 21:21
Co więcej ta ,,uwertura'' jest rozpisana na wiele instrumentów dających pewną i doskonale brzmiącą całość, zrozumiałą dla interesów tej szermującej ciągle antysemityzmem grupy etnicznej, wobec każdego komu owa ,,muzyka'' się nie podoba. A w niej mamy wszystko jak są komuniści, to i są antykomuniści, są narodowcy i nacjonaliści, są też inni iści. A wszyscy razem mają jeden wielki cel, cel spójny jakim jest ich wybraństwo i miejsce pod słońcem, oczywiście nad innymi, podporządkowanymi sobie narodami.
naiwniak 2020.06.7 21:21
A to ci dopiero niespodzianka!!
Saki Faki2020.06.7 21:39
Jaka niespodzianka, toż ten dziennik szechterowka Haaretz to żydokomunistyczne badziewie, chce świata bez granic.
Olej2020.06.7 21:15
I oto mamy reakcję. Toczy się wojna zdegenerowanych elit zlewicowanej Partii Demokratycznej i środowisk finansjery, która za kapitalizm uznaje produkcję pieniądza z pieniędzy i utrzymuje swoją armię elektoratu lumpen-socjal lumpów, o którego głosy zabiega dając mu żyć za darmochę na koszt podatnika. Wojna z kapitalizmem produkcyjnym, realizującym wzrost gospodarczy oparty o pracę i produkcję dóbr. Trump reprezentujący ten produkcyjny kapitalizm toczy wojnę z komunistami i lewicą wszelkiej maści o przyszłość Ameryki. Elity artystyczne, amerykańska socjeta kulturalna, filmowcy, aktorzy, dziennikarze, media i stacje TV, utrzymywani z pieniędzy Sorosów i podobnych im specjalistów od produkcji forsy i ogromnej rzeszy lumpen-socjal lumpów, nie potrafiących się samodzielnie utrzymać, nie potrafiących wykonywać żadnej pracy, zdurniałej i ciemnej, przyłącza się do nagonki na istniejącą prezydenturę, zagrażającą układowi wytworzonemu przez Demokratów za kadencji Clintonów i Obamy. Powiązania sięgają jak zwykle tam skąd wszystko wyłazi na świat i go permanentnie komplikuje. Skąd i dokąd prowadzą komunistyczne działania zinstrumentalizowane celom narodowym jednej nacji.
Leszek2020.06.7 20:56
Co tu dziwnego masoneria finansuje wszystkich , aby mieć pełną kontrolę. Tak jak jest w Polsce ,dlatego tak czy owak wygra żyd Nowak. Taki teatr dla goji. Walka wewnątrz masonerii o to kto bardziej zaradny. Nie widać że nie ma merytorycznej dyskusji, ale o pierdułach 24 godz. się plecie. Pracownicy mediów potulnie realizują masońskie wytyczne. Dziel i rządź. A ludziki się cieszą , ale im chwalili.
Saki Faki2020.06.7 21:35
A Agnieszka Dz. ta co ogłasza się na Frondzie?
Agnieszka Dz. 2020.06.8 6:46
Masz obsesje na moim punkcie psycholu? Piszesz o mnie, nawet jak mnie nie ma? Zmartwię Cię, nie masz najmniejszych szans, po pierwsze jestem zajęta, po drugie od psychopatów trzymam się z daleka.
Saki Faki2020.06.8 17:46
A pamietasz Saki Faki?