06.09.20, 18:45Fot. via: Pixabay- kevinsyman, screenshot: YouTube (Tygodnik DoRzeczy)

Ziemkiewicz: Setki celebrytów i naukowców okazało się kompletnymi idiotami!

Powiedzmy sobie szczerze, setki celebrytów, naukowców, profesorów, wybitnych niekiedy artystów, okazało się kompletnymi idiotami, uodpornionymi na oczywistą wiedzę” – stwierdził pisarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Odnoszą się do kwestii obrony Michała Sz. Przez duże grono znanych osób, w tym celebrytów czy naukowców, Ziemkiewicz stwierdził:

Piszą poręczenia, listy i apele do Komisji Europejskiej, do międzynarodowej opinii publicznej, w których zaprzeczają oczywistym faktom”.

Dodał, że owa grupa osób z chuligana, który zasłynął napadnięciem na człowieka, zrobiono prześladowaną „aktywistkę”, a nawet dziecko, choć ten ma… 25 lat.

dam/dorzeczy.pl,Fronda.pl

Komentarze

ryszard2020.09.21 19:38
Elity intelektualne dzielą się na twórców i naukowców. Twórca ukazuje systemy relacji niematerialnych i prawdopodobne ich oddziaływanie na otoczenie. Naukowiec identyfikuje rzeczywiste prawa i zależności działające niezależnie od miejsca i czasu w świecie materialnym. Dlatego twórca udający naukowca jest idiotą. Ponieważ prawdziwy twórca nie może być idiotą, takie coś nie jest również twórcą. To zwykli udawacze.
Czytelnik2020.09.13 13:27
polecam jego ksiazke cham niezbuntowany to jest własnie clu naszych czasów.
Jarek2020.09.8 8:14
Frondo, to jest artykuł? Toż to trollowski wpis nie poparty faktami.
comic2020.09.8 18:28
Ten Michał Sz. podebrał pomysł od grupy Monty Pytona , naprawdę mu bije pieniążki i roznieca publikę . Zamiast mu podbijać bębenek ,trza by go obrzucić , po chłopsku, obornikiem.
Szybka Randka2020.09.7 18:28
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.erooo.pl
Total Mayhem2020.09.7 18:09
Twórca riserczu ziemkiewiczowskiego o dbałości o fakty... to samo stanowi komentarz.
Marco Breslaviano2020.09.7 17:49
Redakcyjna koleżanka pana red. Rafała "psa łańcuchowego" Ziemkiewicza o gender: https://www.youtube.com/watch?v=dfG5NutH9jE
Marco Bresalviano2020.09.7 17:53
Poświęćcie, pisowcy, 5 minut i posłuchajcie, co historyk Kościoła pani dr Magdalena Ogórek mówiła o LGBT, w czasie, gdy jeszcze jej się wydawało, że chleb jest posmarowany z drugiej strony. Czyżby była idiotką?
Felek2020.09.7 17:45
Wszyscy się mylą, tylko Ziemkiewicz z grupą oszołomów mają rację. Wszak ich rozum natchnął duch święty, a wtedy nie potrzebne są lata badań i doświadczeń.
Marco Breslaviano2020.09.7 17:34
Czy to nie prawicowy i katolicki rząd Prawa i Sprawiedliwości zamknął na Wielkanoc przed Polakami kościoły obłudnie wmawiając im, że to dla ich dobra i bezpieczeństwa? To nie polski rząd doprowadził do ruiny polską gospodarkę, tłumacząc to "walką z koronawirusem"? :D Słuchajcie, oni cały czas walczą. Nic nie robią, tylko bohatersko stawiają czoła kolejnym problemom. Tak bohatersko, że dysponując większością, nie są w stanie przez 5 lat zdelegalizować aborcji. Tak walczą, że Gliński od 5 lat futruje naszymi pieniędzmi lewackie organizacje pozarządowe. I kto tu jest idiotą? Ano idiotą jest ten, który myśl, że to wszystko naprawdę. Bo katolicka i prawicowa partia Prawo i Sprawiedliwość, gdyby tylko chciała, to, dysponując parlamentarną większością i całym państwowym aparatem zrobiłaby porządek z tęczowymi zboczeńcami w mig. No ale nie zrobi tego, bo gdy gospodarka się sypie, gdy z Żydami i Amerykanami prowadzone są rozmowy na temat żydowskich "odszkodowań", to koronawirus i burdy na ulicach są dobre na wszystko. Świetny spektakl. Nic tak nie rozhuśtuje emocjonalnie publiki, nic tak nie absorbuje publiki, jak jakiś tęczowy popapraniec profanujący figurę Chrystusa. A nad medialno-propagandową obróbką Polaków czuwać będą pisowskie presstytutki pokroju pana redaktora Ziemkiewicza.
Marco Breslaviano2020.09.7 17:13
Ziemkiewicz zapomniał chyba, jak policjanci na polecenie ówczesnego szefa MSW Brudzińskiego lali i gazowali a następnie ciągali po komisariatach ludzi, chcących przeciwstawić się kolejnemu marszowi tęczowych zboczeńców. A dlaczego? Ano dlatego, że Prawo i Sprawiedliwość jest partią katolicką i prawicową, ale swoją katolickość i prawicowość czasami zawiesza na kołku, "bo w praworządnym państwie każdy ma prawo demonstrować i trzeba to uszanować". Brawo dobra zmiana. :D
Marco Breslaviano2020.09.7 17:03
Ziemkiewicz, pisowska presstytutko, czy będąc trybikiem post-PRL-owskiego układu władzy, którego jedną z ekspozytur jest pisowski rząd uodporniłeś się, podobnie jak twoi partyjni zwierzchnicy na wiedzę o etapach ludzkiego życia? Czy nie wiesz, że okres prenatalny jest jednym z jego etapów? Czemu zatem w zeszłym roku za rządów "polskich patriotów" z "prawicowej" i "katolickiej" partii, hołdującej "katolickiej nauce społecznej" dokonano za nasze pieniądze przez "lekarzy" utrzymywanych z naszych podatków 1110 morderstw na nienarodzonych dzieciach? Oczywiście są to morderstwa oficjalne dokonane w "majestacie prawa" i odnotowane przez Ministerstwo Zdrowia (cóż za troska o zdrowie!!). Czemu zatem nie nazwiesz siebie i swoich pisowskich zwierzchników, którzy od 5 lat mają stabilną większość idiotami? Ano dlatego, że wy idiotami nie jesteście. Jesteście inteligentnymi ludźmi i doskonale wiecie, że to morderstwo. Dlatego byłaby to zwykła obraza dla idiotów, by tak was nazywać. Jesteście zwykłymi bydlakami, krętaczami i faryzeuszami, którzy w każdej ważnej dla Polaków i polskiego państwa sprawie łżą jak pies.
Roman2020.09.7 16:06
Całe szczęście, że Ziemkiewicz nie jest celebrytą - znalazłby się w tym gronie idiotów.
Teresa2020.09.7 15:25
Ziemkiewicz ma 100% racji !
:D2020.09.7 14:57
Pan Ziemkiewicz rozumiem występuje w roli eksperta :D
Marco Breslaviano2020.09.7 14:31
To posłuchaj, tępy zgredzie (sam się tak nazwałeś swego czasu), co na temat sodomitów i gomorytek mówiła swego czasu twoja redakcyjna koleżanka z programu W Tyle K u r W i z j i pani dr Magdalena Ogórek, "historyk Kościoła". Ona w takim razie też jest kompletną idiotką. Poza tym, stary cymbale, Ty sam przez lat udawałeś, że nie widzisz harców żydowskich szantażystów żądających od nas w oparciu o rasistowską zasadę prawa krwi bezpodstawnego haraczu w postaci mienia bezdziedzicznego. Według mnie lepiej być idiotą niż łajdakiem/tchórzem, który, bojąc się o karierę i posadkę, intencjonalnie brnie w łgarstwa i udaje, że nie widzi zła i zagrożenia.
Tom2020.09.7 14:45
"marco breslawiano" jeżeli komukolwiek przysługuje miano "zgred", to z pewnością ty nim jesteś. Bełkot, bełkot, bełkot jest w twojej wypowiedzi.
lekarz2020.09.7 15:31
ty nawet nie wiesz ,że jesteś D/E/B/I/L/E/M/?Masz wyprany mózg przez TVN.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.7 13:37
Żeby nie prawica to dawno zboki by zalały nasz kochany kraj
ideologia szamba2020.09.7 12:22
Patologie widać nie tylko na przykładzie świrów LGBT promowanych przez niby naukowców ale i nieumiejętności położenia pospolitej rury ściekowej przez pseudo inżynierów podczas gdy inni budują pod morzem Nord Stream. To jest szersza ideologia nazywania szamba perfumerią ukazująca dobitnie poziom degeneracji i zarżnięcia inteligencji której w Polsce nie powstydził by się Stalin z Hitlerem
lewactwo zażyna naukowców2020.09.7 12:13
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek.
Katolicka kretynizacja2020.09.7 20:24
Bełkot!
XD2020.09.7 11:38
Zi•mkiewicz, Zi•mkiewicz... kiedy ostatnio zgw•łciłeś jakąś pijaną dziewczynę zgodnie ze swoimi miz•ginicznymi i s•ksistowskimi przek•naniami? Mówi taki o oszukanych naukowcach i celebrytach, a sam wierzy w typa co siedzi w chmurach i całymi dniami wysłuch•je m•rudzenia P•laków na abs•lutnie wszystk•. To samo twi•rdzenie o k•mpletnych idi•tach można z powodzeniem zast•sować w st•sunku do przeciwnej strony ideologicznej barykady – np. jak można przez x lat studiować medycynę i wciąż kierować się opinią, że zygota jest dzieckiem? Niestety Fr•nda ani jej czytelnicy tego nie cz•ją, opinie traktują jak fakty i stąd mamy kraj na skraju w•jny domowej.
...2020.09.7 11:03
Panie Rafale lewactwo chce rozwalić Polskę bo jest katolicka. Bo Polska otacza opieką rodziny i dzieci. Bo małżeństwo to kobieta i mężczyzna.
XD2020.09.7 11:34
Polska nie jest katolicka. Ludzie są katolikami, co nie znaczy że dla tych którzy nie są, nie ma w niej miejsca. A jeśli myślisz że Polak = katolik i innej opcji nie ma, to faktycznie czas tą Polskę podzielić na waszą i naszą. Zgodnie z zamieszkaniem odpowiedniego elektoratu.
Alojzy Cedzidło2020.09.7 16:40
. Ciekawe rozumowanie Sz. XD" Polska nie jest katolicka - piszesz . A niby co to znaczy ? Bo Watykan to jaki ?Jak byś chlipnął trochą historii To byś wiedział ,że niegdyś , niegdyś cała Europa była niby oparta o kulturę katolicką ale tylko w Polsce nie katolicy czuli się bezpiecznie . A dziś ? Kto na kim psy wiesza ? Jesteś bezstronny i uczciwy ? Napisz . A tak do przemyślenia . Jak to było z tą Judeo Polonią ?
XD2020.09.8 12:27
Już tłumaczę :) Polska nie jest krajem katolickim i stanowi o tym Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej: Polska jest państwem demokratycznym (art. 2), zapewnia wolność religijną (art. 53 ) i wolność wyrażania poglądów (art. 54). Ponadto art. 13 zakazuje istnienia organizacji odwołujących się w swoich programach do faszyzmu oraz takich których działanie wiąże się z nienawiścią narodowościową. Ponad to: "Władze publiczne są bezstronne w sprawach religijnych, światopoglądowych i filozoficznych oraz zapewniają swobodę ich wyrażania w życiu publicznym" (art. 25 ust. 2). Nasz rząd niestety nie respektuje tego ostatniego zapisu, dlatego obywatele, którzy nie deklarują się jako katolicy coraz bardziej się oburzają ;) Nawiązujesz do historii Europy, ale nie sprecyzowałeś określenia "niegdyś". Mówisz o tym jak Mieszko I przyjął obcą, szalenie ekspansywną religię zachodnią w celu uzyskania militarnej pomocy cesarskiej w walce z wrogimi plemionami? XD A może o wszystkich późniejszych konfliktach zbrojnych na tle religijnym, targających Europę? Wyprawy krzyżowe? Wojna trzydziestoletnia? Wielka schizma? Uniwersalizm papieski? Późne średniowiecze, kiedy to pierwsi lewacy organizowali powstania ludowe spowodowane głodem, dżumą i klęskami? Prześladowania Żydów, których oskarżano o wywołanie zarazy? (sic!) Husyci w Polsce na pewno nie czuli się zbyt bezpieczni (sprawdź wojny husyckie i Jana Husa). A może mówisz o Renesansie i Konfederacji Warszawskiej kiedy to Polska była mekką tolerancji religijnej w Europie? Wtedy nie tylko katolicy czuli się u nas bezpiecznie ;) Pochwalam nawiązania do historii, ale musisz popracować nad prezentacją swojej wiedzy ;)
Nono2020.09.7 10:53
Pan Ziemkiewicz to tylko promujący siebie skandalista, taki Urban na drugim biegunie. Byle głośno, nieważne iż bezmyślnie.
Dariusz2020.09.7 10:38
Ależ odkrycie.
jula2020.09.7 10:26
Szczwany lis z tego młodego faceta, pożyje sobie na koszt głupców podziwiających nowe szaty, swoją drogą może ma dar obserwacji i wspomniał casus Grodzkiej wybierając sposób na życie.
Piszecie o tym tęczowym idiocie2020.09.7 10:18
a jemu tylko o to chodzi. Już nawet czerska porzuciła temat. Gdyby nie wasza reklama o delikwencie zapomniano by po 48 godzinach.
rura2020.09.7 10:18
Czasy Gierka, robotnica w telewizji: ryba jest, blachy na puszki brak, co robią te docenty?
kompletnie to zarżnąłeś2020.09.7 10:22
"Gdybyśmy mieli cienką blachę, produkowalibyśmy konserwy, ale nie mamy mięsa."
jula2020.09.7 10:27
Świetne, nie słyszałam dotąd.
Anonim2020.09.7 11:07
To o Gomułce. Cytat z Jana Pietrzaka.
Anonim2020.09.7 11:09
kompletnie to zarżnąłeś 2020.09.7 10:22 "Gdybyśmy mieli cienką blachę, produkowalibyśmy konserwy, ale nie mamy mięsa." To jest cytat, o którym pisałem.
Bożena2020.09.7 10:06
Każdego zadufanego w sobie głupka można wykorzystać. Na ogół po to, by po wykorzystaniu go wyrzucić. Głupki tego nie wiedzą, do czasu. Ci zaś, którzy wykorzystują - myśląc, że myślą, odsłaniają swoje najbardziej prymitywne instynkty i odsłaniają swoje ułomności. Chcąc świecić na salonach kopcą w otchłaniach nonsensów. Niektórym "setkom celebrytów", trzeba przypomnieć, że starość powinna kojarzyć się z mądrością. Demencja nie powinna kłaniać się na scenie - nie wiedząc, co mówi. Oznaka braku samokrytycyzmu ośmiesza i nie potrzeba do tego występów kabaretowych. Takie ośmieszenie nazywa się pośmiewiskiem. Niekoniecznie wiek jest oznaką procesów starczych. Przecież znamy młodych starców i starych młodzieńców. Szukanie poklasku poza sceną, powinno charakteryzować się przynajmniej minimum wiedzy, ale też umiejętnością jej zastosowania. Wieczne oczekiwanie na oklaski i aplauz otoczenia, kamery i mikrofony - gaże i podziw, wciąga tak bardzo, że trudno jest wyswobodzić się natrętnych potrzeb. Moja rada - korzystanie z pampersów zamiast czapek i kapeluszy powinno zminimalizować cuchnące odchody;-)
prawy2020.09.7 9:56
idioci to skromnie POwiedziane to bezmózgowce nic nie wiedzący o życiu i działaniu ŚWIATA I N A T U R Y
Juanhola2020.09.7 9:51
Ten nie wiadomo jaki osobnik - bo sam nie wie kim jest -ten cały Margot co wykorzystuje głupie kobiety (gdzie feministki aby stanąć w ich obronie?) wystawił do wiatru ks. Bonieckiego i Wierzbickiego - Nazwał całą Polskę - częścią anatomiczną męskiego ciała - a skoro = księża ci są częścią Polski - to jednocześnie są także częścią anatomiczną ciała - nazwaną wulgarnie. Więc też zostali obrażeni. A 20 lat temu ks. Boniecki marianin jako generał wiedział, co dzieje się w jego zakonie w związku z pedofilią i NIC nie zrobił.
kibic2020.09.7 9:47
A 10 mln co głosowało ma Trzaskowskiego okazało się niespełnymi rozumu !!!
studentina2020.09.7 9:45
Polscy naukowcy na uniwersytetach - a praktykowałam przez wymiany na kilku polskich uczelniach - to kompletni idioci - zadufani - niedouczeni - nie znają języków - praca zdalna ze studentami przekracza ich poziom mózgu, przy grantach wysługują się swoimi studentami i doktorami, którzy biją ich na głowy, mimo, że czerpią z nich zyski, i robiąc za nich robotę , traktują ich jak niewolników .
ciekawy2020.09.7 9:34
Ma tysiąc procent racji. Jeżeli ktoś zaprzecza oczywistym faktom, to kimże jest jeśli nie skończonym idiotą. Ci ludzie stracili całkowicie autorytet, o ile kiedykolwiek go mieli.
Nie ka dy jest sprzedajna szmata jak ty2020.09.7 9:12
Jeśli kretyństwo polega na tym. E nie chcą lizać doooopy sk synowi to ows e-mail są
jadwiga sztorc2020.09.7 8:59
bo wszyscy dobrze wiedzą iz jest to pic za pieniadze a gosc robi sobie sadaz na ile moze sobie pozwolic.
Anonim2020.09.7 8:55
Grupa ludzi w Polsce popadła w jakieś zbiorowe otumanienie. , bo wszyscy Ci bezkrytycznie przyjęli narrację tego młodego kolesia, że jest kobietą + mężczyzna+ żyje z facetami+ żyje z kobietami + każe sobie mówić w imieniu żeńskim LUDZIE !!! czy ktoś zbadał tego gogoś . Czy jakieś gremium medyczne wyraziło swoje stanowisko po jego zbadaniu NIE!!!!.Wystarczyło , że koleś złożył ustną deklarację i to ma być argument i na tym koniec ??? . Ludzie gdzie my żyjemy , przecież w ten sposób KAŻDY może zrobić z siebie co chce, na potrzeby chwili.
STANISLAW2020.09.7 9:29
Myślę, że czas na medycynę. Jak najszybciej przywrócić jednostkę chorobową: "psychoseksualne zboczenia". I leczyć to! Prawie wszyscy pedofile toto mają. Tu, obok kryminalu - leczenie konieczne!!!
jack2020.09.7 13:20
A dlaczego TOTO dostało osobną celę??? Bo co, bo "poprosiło? Gdzie równość prawa dla wszystkich? PiS faworyzuje zboczeńców dlatego PRZEGRA.
Waarnemer2020.09.7 21:09
Kiedyś jak ktoś twierdził że jest Napoleonem to go leczyli, a dzisiaj przyklaskują mu i uznają go za Napoleona, bo będą oskarżeni o dyskryminację.
Jacio2020.09.7 8:49
Oglądanie TVN = prosta droga do zidiocenia.
dziennikarzyna2020.09.7 4:54
Pan Ziemkiewicz ma racje a wy wszyscy jestescie totalnym DNEM i zamknijcie wreszcie te japy bo g...wno macie do powiedzenia a wydaje sie wam jacy jestescie madrzy g...o PRAWDA pi....cie co badz i zamknijcie te swoje r..je bo nic madrego z tego nie wynika SZAMBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!
EX-PO-FAN-Ziemkiewicz2020.09.7 3:41
Naukowcy? Którzy? Bredzi pan jak częstp bywa. Kiedyś głosował pan na PO, potem dopiero zmądrzał i nawrócił się na PIS. Czyżby wtedy nie znał pan w swym geniuszu wiekszym od tych rzekomych naukowców, których myli pan z filozofkami i aktywistami pseudonauk, rodowodu PO wprost od aferałów z KL-D (wyprzedaz 100% majątku, stoczni, hut, elektroniki itd.) i ROADu, Unii "Wolności" i Nocnej Zmiany? Kto jest więc ciemniakiem o wybujałym ego? A jakie studia pan skończył? Pan jest tak głupi, że będąc pisarzem, felitonistą i wypowiadając się o historii (mocno powiązana z filologią polską) mówi pan, że studia panu nic nie dało. To musiał pan być już na studiach wielkim głąbem i nieukiem! A skoro te studia nic nie warto dlaczego nie wybrał pan fizyki, informatyki, matmy czy chemii? Za trudne dla geniusza-żurnalisty? I profesorowie tych za trudnych nauk, prawdziwych nauk i wielu innych dziedzin to idioci, skoro oni są ekspertami i nie dość, że skończyli te trudne studia, to jeszcze zdali wiele trudnych egzaminów specjalizacyjnych? Kim ty jesteś Ziemkiewicz, PO-fanie, geniuszu ty?
czekista2020.09.7 3:52
A kim pan, ktory kryje sie za nikiem > EX-PO-FAN-Ziemkiewicz < jest? Moze jakos przyblizy pan swoja osobe? Jezeli krytykuje pan osobe pod jej oryginalnym nazwiskiem, powinien pan uzyc swjego rodowego nazwiska a nie kryc sie. Boi sie pan?
Bolszoï2020.09.6 23:56
To prawda prawdziwa - wszelkiej masci profesory (zwlaszcza ze starego nadania) nie znaja sie prawie na niczym (poza swoja praca dr), biorac sie za autorytety opowiadaja wierutne bzdury na polecenie ich "szefow" z kasa. I to w wielu dziedzinach.
STANISLAW2020.09.7 10:05
Nie "stare profesory", lecz zwyczajne świry i znachory wśród profesorów. Jednak to "normalni" temu winni. Bowiem na każde pytanie biorą ich, celebrytów i profesorów, do mediów na wywiady. We wszystkim mądrzejsi?
Alojzy Cedzidło2020.09.6 22:53
Szanuję Ziemkiewicza , ale tu na tej stronie nie pokazali jego odwagi . Przecież na Boga wszyscy wiedzą , że obecna elita naukowa w dużej mierze to sukces Hitlera i Stalina I jeden i drugi zaczęli od " czyszczenia " Polski z prawdziwych uczonych. W drugiej okupacji Stalin i jego następcy kształcili swoją kadrę .W tej " nowej kadrze " więcej jest polityki niż wiedzy. I mamy co mamy Sprawa tego Margota " jest doskonałym dowodem na powyższe uwagi . Ktoś powie , ale ty tylko 200 uczonych .... A reszta ? Większość milczy ....
Anonim2020.09.6 23:35
dobre podsumowanie, oby więcej tak rozsądnych komentarzy
O toto2020.09.7 0:29
Lewacki zbrodniarz Stalin wymordował polska elitę i na ich miejsce powsadzał badziewie i debili - i to widać teraz w postaci ich potomków.
ideologia szamba2020.09.7 2:10
To widać nie tylko na przykładzie świrów LGBT promowanych przez niby naukowców ale i nieumiejętności położenia pospolitej rury ściekowej przez pseudo inżynierów podczas gdy inni budują pod morzem Nord Stream. To jest szersza ideologia nazywania szamba perfumerią i poziomu degeneracji inteligencji której w Polsce faktycznie nie powstydził by się Stalin z Hitlerem
Izydor2020.09.6 21:15
Cwany KRUSowiec, twórca szkoły riserczu ziemkiewiczowskiego, Rafał "czasem się gwałci" Ziemkiewicz czyli idiota.
teczowy odpadzie ...2020.09.6 21:29
idiota zrobil cie ojciec ...miekim i po pijanemu...
Japa2020.09.6 22:17
Tak myślisz " Izydorciu "? Tylko jak byś tak mniej naukowo , tak dla pospólstwa dorzucił uzasadnienie tej opinii o tym idiocie Ziemkiewiczu . Bo na podstawie twojego wpisu , można wyciągnąć jeden wniosek Jesteś jednym z tych obrońców tego biednego prześladowanego , czy przeładowanej chłopo baby ..
tyś nie japa jeno ciapa2020.09.6 22:26
albo nawet cípa :-P
Japa2020.09.6 23:00
Cześć Margota . Nic nie myślisz . Japa to chłop i nawet gdybym dziś postanowił ,że jestem babą to i tak tej babskiej części ciała bym nie miał A tak prywatnie. Zdenerwowałęś się moim wpisem , ale to nie znaczy ,że trzeba przy tej okazji schamieć.
cześć cipo niemyto2020.09.6 23:09
ty jakaś gimbaza jəbana jesteś, co nawet tekstu nie potrafi poprawnie edytować. A tego uczą w III klasie podstawówki.
Japa2020.09.6 23:56
Margota . Ten internet to fajna sprawa .Takiego wściekłego pieska można zdenerwować a ugryżć cię nie jest w stanie.
Jan2020.09.6 21:15
Musi być ten "publicysta" bardzo nieszczęśliwy w swojej nienawiści do wszystkiego i wszystkich co myślą inaczej niż on. Żal go
///2020.09.6 21:30
twoj odbyt za ciebie mysli ... teczowy odpadzie
Japa2020.09.6 22:25
Podobnie jak do " Izydorka " mam i do Ciebie " Janie " , bardzo gorącą prośbę . Uzasadnij tą głupotę Ziemkiewicza . Bo z Twojego tekstu wynika mniemanie ,że tylko ten jest mądry , kto zgadza się wami.
dlaczego kłamie? czy wszyscy pisowcy to kłamcy?2020.09.6 22:28
i po co stawia spację przed znakami przestankowymi?
Japa2020.09.6 23:05
Jasne , wszyscy ... Po co stawia ... A o co chodzi.? Tu o Ziemkiewiczu i Jego opinii o uczonych .
spać gimbazo…2020.09.6 23:11
bo o 6:45 trzeba do szkoły wstać.
Japa2020.09.6 23:59
Wr r r r r r r r Margotku . Jutro będziesz babą czy chłopem. ?
Moly2020.09.6 21:08
To jest glos nie-mocy i desperacji. Moje serce sie raduje! Ani pieklo, ani wyzwiska, ani ( nieudolne) proby osmieszania nie zaowocowaly w przeciagnieciu na swoja strone ludzi nauki, i sztuki. I generalnie srodowisk opiniotworczych. To teraz przechodzimy ( w typowym stylu) do sr...ia na ludzi ktorzy cos znacza. Ciekawa ze obot artykul z kobieta w pokrawionych betach ktora opwowiada o przyszlosci Polski. Kazdy moze wybrac swoj autorytet.
stan2020.09.6 22:02
Wśród ludzi "nauki, i sztuki. I generalnie środowisk opiniotwórczych" dominuje zaciąg komunistyczny i ich wychowankowie, tudzież potomkowie. Przykładem jest chociażby opiniotwórczy Urbach. Doprawdy, człowiek szanowany wstydziłby się takich znajomości. Czy mam gratulować Twoich autorytetów, zbrodniarzy?
Moly2020.09.7 2:25
Gratuluj jesli chcesz. Nie gratuluj jesli nie chcesz. Mnie jest wszystko jedno; ja sama sobie jestem starem, sama jestem sobie okretem. Ale na pewno babka w krwawych pieleszach nie bedzie mnie inspirowala. To 100%. Ani zadne mety co sie odnosza do innych ludzi jako zaraza. Ani nic co chocaiz lezalo obok patrirchalnych religii
🆃🅴🆂🆃🅴🆁2020.09.6 21:03
https://www.fronda.pl/site_media/media/uploads/article/.thumbnails/jhfjdhdd98dfg-735x363.jpg
Ziemkievitz2020.09.6 20:45
Na Marsa startować będziemy z Ostrołęki.
Anonim2020.09.6 20:24
odezwały się troll w czerwonych śmierdzących onucach
Anonim2020.09.6 20:22
Q !!! Widzę że kretyni spod znaku opozycji w czerwonych śmierdzących onucach pracują nad Panem Ziemkiewiczem.
Anonymouse2020.09.6 20:51
Ziemkiewicz, Ziemkiewicz, lecz kwasu w nim mało i jakiś zgorzkniały jak stare kakao.
Krystian2020.09.6 23:17
Anonymouse, nie zapomniałeś przypadkiem wiaderka w piaskownicy ?
Anonim2020.09.6 20:18
Trudno zaprzeczyć. Artyści i celebryci mają problemy z logicznym myśleniem
Po 11 ...2020.09.6 20:04
Taaa, wszystko w rzeczy samej zależy od przyjętego punktu odniesienia. Zamykając się w kiblu, można krzyczeć, że uwięziliśmy cały świat, bo ten świat nie może wejść do naszej toalety. Można tak twierdzić, ale trzeba być skończonym piswariatkiem :)
Anonim2020.09.6 22:06
Jakim "wariatkiem" jest ktoś, kto twierdzi, że istnieje ponad 50. płci i kto będąc mężczyzną, mówi, że jest kobietą i robi z innych wariatów nakazując zwracać się do siebie, jak do kobiety? Jeśli ktoś czuje się kobietą, to staje się kobietą i kwita.
Po 11 ...2020.09.6 23:16
Dopóki kościołów jest więcej niż płci, to dobra nasza. A więc, jak zredukujecie ilość bogów do kilku, to możecie oczekiwać podobnej ilości płci. Nie potraficie? Więc się odbogujcie!
Anonim2020.09.6 23:32
Zdecyduj się psycholu margocki czy chodzi ci o ilość bogów czy kościołów. Na 2 tys wyznań chrześcijańskich jest aż jeden bóg.
Po 11 ...2020.09.6 23:36
Jeden? Doprawdy? To dlaczego tak was podzielił na 2000 kościołów? Robi sobie jaja? No dawaj, wytłumacz to. Proszę. A może to nie On, tylko ludzie? Ludzie się pogubili? No???
Anonim2020.09.6 23:43
a co to jest 2 tys kościołów na 200 państw czy 7 tys jezyków? porównywanie religii do zboczeń jest dziwne, dewiacje a zwłaszcza parady dziwolągów można porownać najwyżej do liczby gatunków małp w zoo które podobnie się zachowują
Po 11 ...2020.09.6 23:43
No właśnie. Jak można się czepiać 50 płci, jak się ma 2000 kościołów chrześcijańskich??? To chyba te 2000 są większym zboczeniem w obliczy jednego Boga. Mylę się?
Anonim2020.09.6 23:45
mylisz się margot bo masz fekalia zamiast mózgu
Japa2020.09.7 0:10
Przykro mi ale tego kawału z "kiblem :" to nie wymyśliłeś To się zdarzyło na prawdę . Chruszczow był Ameryce . Tam wtedy technika była lepsza niż w CCCP. Skorzystał z toalety , A kiedy chciał wyjść , drzwi były zamknięte . Zaczął wołać " za coście minie kapitalisty zamknęli "? Usłyszał głos :" spuściłeś wodę " ?
ZERRO2020.09.6 19:41
Jeśli ktoś uważa wszystkich wokół siebie za chorych psychicznie a tylko siebie za zdrowego to znaczy , że sam jest chory.
Anonim2020.09.6 20:05
ja widzę ze pod chorobę psychiczną podpada minimum 30% ludzi - najczestszy zaburzenia to nikotynizm, alkoholizm, nerwice, depresje. Homoseksualizm to rzadka choroba psychiczna bardzo ciężka w leczeniu choć nie beznadzieja jak transy. Tym się różni zwyczajnie chory od psychopaty że ten drugi uważa się za całkowicie zdrowego jak wielu gejów.
Japa2020.09.7 0:17
No no no . "Zerro " udowodnił ,ze " walczy " na barykadach totalnych .Tylko oni uważają że ten kto myśli inaczej niż oni to wariat , wróg.
Tadeusz2020.09.6 19:39
Niestety: NIC UJĄĆ, NIC DODAĆ
Ciekawy2020.09.6 19:18
A biomasa to kwintesencja pisiej ELYTY
edi2020.09.6 19:15
Ideologia LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD IDEOLOGII LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!
fiku-miku2020.09.6 22:10
Diagnoza na100%. Ich rodowód komuszy – nie ma wątpliwości./ Niektórzy się odwołują do Biblii, starożytności./ Jednak współczesne LGBT, to nie dawni sodomici./ To spadkobiercy Lenina, komuszy sybaryci./ Lenin z Trockim uprawiali pedalski proceder ohydny./ „Wolność” nieśli robotnikom – styl życia bezwstydny./ Chłopów „wyzwolili” z roli, własności, dobrobytu./ Robotników zgonili na wiece i uczyli o podstawach bytu./ Głód, choroby rozpleniła żydomasońska komuna,/ Na czerwonych sztandarach – sierp i młot, rozpierała duma./ Cały świat podbić chcieli, głosząc szczytne hasła/ Masońskie: wolność, równość I braterstwo, pozbawiając ludzi chleba, cukru, masła./ Każdy mógł zostać „wrogiem ludu”, nawet za „szeptankę”/ Lenin syfa podłapał – gdzie, z kim – to już zgadywanka./ Ministrem kultury uczynił rozpustną Kołłątaj/ Zdeprawowała Rosję, kto po niej posprząta?/ „Boga nie ma” i nie będzie głosi Kołłątaj I Lenin- dobrodziej ludzkości./ Kto się modli- kulka w łeb lub do białych niedźwiedzi w gości./ Tacy byli protoplaści współczesnej lewicy/ Czerwoną zarazę nieśli światu bolszewicy./ Można znaleźć analogię z obecną zarazą,/ Deprawują nawet dzieci, co budzi odrazę./ Po wojnie żydokomuna Polskę zniewoliła/ Bermanami, Goldbergami, Fleischfarbami UB obsadziła./ Oświata, nauka, kultura – istotna podstawa narodu/ Oświeciciele się znaleźli polskiego ciemnogrodu/ Schaff, Szechter, Borejsza i Hirsz Smolar, no i oczywiście – Henryk Holland/ Jak w „Mistrzu i Małgorzacie” Bułhakowa – maestro Woland./ Teraz potomkowie tych antyPolaków/ W licznych fundacjach zasiadają spod masońskich znaków./
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.6 19:09
zboczeńcy typu margot czy kaczyński powinni być deratyzowani z polskiego społeczeństwa!
TECZOWY KRETYNIE2020.09.6 21:33
..a ty przyglupie utylizowany...
gay2020.09.7 13:34
witaj kochany rusku
Anonim2020.09.6 19:05
Wbrew temu co mówią debile mieniący się naukowcami Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) Zboczenia są wrodzone tak jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.
Anonim2020.09.6 19:07
Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek.
hihi2020.09.6 19:11
punkt 14 homo to taka sama niechoroba psychiczna jak Margot
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.6 19:04
Patrzcie tylko, jaki jestem zdolny (w końcu jestem żyd, nie goj) - nauczyłem się szkopskich umlautów: "kürwy, chüje, göwno". Z „ä” jeszcze mi słabo idzie, nie mówiąc już o „ÿ”, ale pracuję nad tym, bo jestem üpärtÿ żyd.
gay2020.09.7 13:35
witaj kochany rusku
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.6 19:04
trzeba skończyć z promowaniem zboczeń!!! jutro zgłaszam w prokuraturze nielegalną tęczę która pojawiła się na niebie po wczorajszym deszczu oraz propagowanie na stacjach paliw w tym Orlen, ideologi LPG! skrót określający te środowiska można zobaczyć na dystrybutorach!
gay2020.09.7 13:35
witaj kochany rusku
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.6 19:04
Nie dziwcie mi się. Urodziłem się jako biały heteroseksualny mężczyzna, no i goj. Potem naczytałem się Marxa i coś mi odbiło. Chciałem być poprawnym politycznie obywatelem świata i - dla ułatwienia kariery - euroentuzjastą. Zrobiłem operację i teraz jestem czarną kobietą, wojująca feministką, do tego lesbijką i żydówką. A co? Nie wolno? Teraz zrobią ze mną ciepły wywiad w "Wysokich obcasach" Gazety Wyborczej. Chyba warto? A niewykluczone, że za jakiś czas zechce mi się przepoczwarzyć w małpę albo karalucha.
R.2020.09.6 21:12
Jesteś boski! xDDD