06.02.19, 20:21Zdj. screen TVN24

Żona Adamowicza zabiera córki do USA. 'Wrócimy w kwietniu'

"To dla nas bardzo ciężkie chwile. Postanowiłam wyjechać z córkami do Stanów Zjednoczonych, tam znajdziemy spokój"- powiedziała w rozmowie z "Faktem" Magdalena Adamowicz, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska. 

Wdowa po Pawle Adamowiczu, wraz z córkami: 15-letnią Antoniną i 8-letnią Tereską wyleciały do Stanów Zjednoczonych w poniedziałek. Starsza córka Adamowiczów od kilku miesięcy uczęszcza do szkoły w Los Angeles. Rodzina spędziła tam ostatnie wspólne Boże Narodzenie i Nowy Rok. 
"Czy wyjazd Magdaleny Adamowicz do USA kończy spekulacje na temat ewentualnej politycznej przyszłości żony prezydenta?"- pyta tabloid. Żona zamordowanego prezydenta Gdańska wskazała bowiem datę powrotu do Polski. Jak zapowiedziała Adamowicz, do kraju wróci wraz z córkami na Wielkanoc. Dziennik "Fakt" podaje, że najprawdopodobniej będzie chciała spędzić święta z rodzicami i teściami.

"Ale także w kwietniu kalendarz wyborczy przewiduje ostateczny termin zgłaszania kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego"- informuje gazeta. 

Odkąd Magdalena Adamowicz, zaraz po pogrzebie męża, zaczęła pojawiać się w mediach, ruszyła fala spekulacji dotyczących ewentualnego wejścia małżonki samorządowca do polityki. Sama wdowa po Pawle Adamowiczu ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła tym informacjom. 

yenn/Fakt24, Fronda.pl

Komentarze

SLAWAN2019.02.7 20:21
Nie marnujcie czasu na problemy VD. Oni nic nie wnoszą, tylko zabierają. Sorry, taki mamy klimat.
Pat2019.02.7 19:17
Trzeba się spieszyć bo wkrótce postawią mur.
Jan Radziszewski2019.02.7 10:08
Co poleciała z nowymi kapitałami tj zagrabionymi do USA do swego Mężusia ? Pouczenia i orędzia z 3.02 2019 " - Chciałbym pytać o sprawy bieżące, dotyczące Polski, ale o cóż tu pytać. Ty, Panie, powiedziałeś wszystko co potrzebne w ostatnich przekazach na ten temat. - Powiedziałem dziecko. - Widać też, że za tym stoi masoneria (sprawa Adamowicza i jego fikcyjnego mordu). Wiadomo też, że zwykle działa ona przez służby. A jeśli nawet Adamowicz nie był jej członkiem jak zaręcza loża w Gdańsku to masoneria jest organizacją przestępczą, która zajmuje się brudnymi geszeftami i tak też dba o pieniądze, więc Adamowicz jak najbardziej im pasuje. - T ak dziecko masoneria czyni [zło] nie tylko z pobudek ideologicznych, ale zachowuje się jak typowa organizacja przestępcza i dokonuje przestępczych procederów dla zyskania mamony. Masoneria też przecież zwykle nie ujawnia przynależności swych członków za życia. - A przecież Adamowicz żyje i nikt tego lepiej nie wiedział od tych co pisali te słowa iż nie był członkiem masonerii. - On swoją drogą Panie, ale i żoneczce a i córeczce starszej należałaby się nauczka stosownie do ich win. Ja w twarzy starszej córki widziałem nadto pogardę. Mogłaby to być pogarda nastolatki wobec tego cyrku, ale ja uznałem, że to pogarda dla „gojów”, którzy całą swoją elitą, w tym nadreprezentacją wysokiego duchowieństwa. - Tak dziecko, to w jej wypadku było połączone: I pogarda nastolatki wobec oszustwa dorosłych, ale i pogarda dla Polaków. A jeśli chodzi o nauczkę dziecko. Każdy otrzyma to co mu się należy, także ta dziewięcioletnia córka, choć dzięki niej widać bardziej mistyfikację. Moje dziecko. Ani Adamowicz, ani żona, ani trzy córki nie wejdą do Odnowionej Ziemi. A jak wiesz Stany Zjednoczone czeka w krótkim czasie zagłada. Nie nacieszą się długim, słodkim życiem za zagrabione przez ich ojca pieniądze. - Tak na pewno będzie Panie. Czas ich więc jest krótki - Stoi to wszystko Panie. Internet jakby się nasycił. Ci co się tym interesowali i skłonni są przyjąć mistyfikację już obejrzeli, także w przypadku filmu z Adamowiczem siedzącym i mającym się dobrze. I „watahy nie rosną”. - Wiedza jest ważna, ale to nie wystarcza. Nie zostanie to kłamstwo obalone bez osobistej Intronizacji Mnie w sercach większości Polaków. A czy Ci, którzy szukają tutaj nawet prawdy, pragną się oprzeć na Chrystusie? Nie przychodzi im to nawet często do głowy, także gdy są zagrożeni. Zagrożeni nie z tego powodu nawet, ale z innych. Jesteście zeświecczeni choć chodzicie do kościoła (ale przecież w czterdziestu procentach). Świat jest zeświecczony, ale zeświecczenie Polaków postępuje. Jak mówiłem: Jeśli mniej niż połowa Polaków będzie uczęszczała regularnie na niedzielne msze święte nie będę mógł was uratować.
Mirek2019.02.7 8:33
Rzygać się chce gdy czytam jak to tej babie jest źle w Polsce . Gdyby to ode mnie zależało to dałbym jej bilet w jedną stronę i wio stąd .
Pawe\305\2022019.02.6 23:12
Pani Adamowiczowa ma zarzuty prokuratorskie: https://wiadomosci.wp.pl/prokuratura-nie-odpuszcza-magdalenie-adamowicz-chodzi-o-podatki-6342362691807361a M.in. z tego względu immunitet jest jest bardzo potrzebny. To tłumaczy również zakończenie przez nią żałoby już tydzień po zgonie Małżonka.
mały palec u nogi2019.02.7 20:43
dlatego szukała wsparcia u Tuska, potrzebuje bezpiecznego dojścia do prokuratorów i sędziów. ...Do Ameryki, bo pieniądze trzeba ulokować, aby nie odzyskało ich państwo polskie. Pewnie kupi jakiś dom, ziemię- i przed prawem będzie gdzie uciekać
Mirek2019.02.8 3:18
Jak to sie dzieje ze pozwolili jej wyjechac skoro ma zarzuty prokuratorskie?
Adam M.2019.02.6 22:28
Boże gdzie nie spojrzę Nowak,armagedon jaki czy co.
Hanna2019.02.6 22:22
Ale Piotr zieje miłością do wszystkich oprócz "swoich." I tak trzymać twardziele.Upadamy ale jeszcze nosami się POdpieramy. Bud gotow - wsiegda gotow.
Piotr Nowak2019.02.6 22:26
"Hanna" to coś nowego. Ciekawe czyje wcielenie. Moich? Czyli których? nie twoich? co to za klasyfikacja rodem z piaskownicy? Kisses
ALA2019.02.6 22:53
No chyba wiesz którzy to swoi Marysia,Ula,Aga,Gej no i Seba się poczuwa do wspólnoty z Tobą.
Adam M.2019.02.6 22:19
Człowieku zwany Nowakiem,napisałeś więcej niż autor tekstu.
Piotr Nowak2019.02.6 22:22
Jak będziesz pilny i będziesz się starał to też ci się może kiedyś uda. Trzymam kciuki. Wierzę w ciebie. Czymkolwiek jesteś... Lub nie jesteś.. ;)
Adam M.2019.02.6 22:26
Nowak,staraj się pisać z sensem a nie tylko dużo literek.
Piotr Nowak2019.02.6 22:29
Czyli?
Adam M.2019.02.6 22:38
Nie rozumiesz co to znaczy z sensem?
Franek2019.02.6 22:18
gdzie ta stuknieta baba lezie
Piotr Nowak2019.02.6 21:44
To jest tak wredny "partyjny przekaz" rodem z tego burdelu "Szczujnii" ? Obleśne nienawistne, amoralne kur wstwo... Inna sprawa że fronda w takich przypadkach zawsze wystawia reduktora yenna... - i dobrze bo przynajmniej typ nie ma na tyle gnojju w mózgu żeby jakieś swoje konkluzje wyciągać. I to jest plus. Co nie zmienia faktu, frondo, hieno cmentarna i pisiiorska tubo że wchodzenie w narrację TVPiss to wstyd. Portal poświęcony? Czemu? Jak napiszę, to dostanę kolejnego miłosiernego frondobana? Bo napisze prawdę? Jak napiszę np.... że ... Wiecie co? nie napiszę bo nie zejdę do waszego poziomu nienawiści, głupoty, braku empatii i chorej ideologii... Po prostu się jebciie! Nikomu nie życzę tego co serwujecie rodzinie Adamowicza. Ale tak szczerze.. Szczerze to życzę "zakupu lustra - jak się ma lustro, to własnego garba można zobaczyć" Niech będzie pochwalony
M.2019.02.6 21:57
Jak widać zapomniałeś włączyć mózg przy tym wpisie... To u wypranych totalnych bezmózgowców raczej naturalny stan he he he
Piotr Nowak2019.02.6 22:03
Zaorałeś mnie merytorycznie całkowicie. Teraz będę płakał przez tydzień. Potrafisz jakieś sensowne treści zwymiotować uszami? Bo nie wiem.. Może się mylę ale chyba nie do ciebie pisałem? Coś mam ci wytłumaczyć? Bo tak szczerze, to nie bardzo mi się chce. No i nie widzę sensu w mówieniu do ściany. Masz jakieś inne problemy ze sobą którymi chcesz się ze mną podzielić?
Anonim2019.02.6 22:11
Zaorany to od dawna jesteś,Piotrek lekarze są dla ludzi,skorzystaj z porady i zażywaj piguły.
Piotr Nowak2019.02.6 22:19
To fajnie że uczycie się kmiotki ode mnie chamskich ripost, Ale to wam całkowicie nie wychodzi. Może czas się zaprzyjaźnić np, z książkami? To takie kartki z literkami sklejone z jednej strony. Nie biją. Ok? Weź się ogarnij i wróć za jakiś czas. A teraz wyjdź i zamknij drzwi z drugiej strony i już nie rób z siebie większego durnia. Już wystarczy. Pokazaliście co macie - niech będzie że to jest "fajne" :D Pasuje? Buziorki \ (•◡•) / \ (•◡•) /\ (•◡•) /
Anonim2019.02.6 22:24
Ale czego można się od takiego idioty jak ty nauczyć?Książki powiadasz czytasz,ale tekstu nie rozumiesz.
anonim2019.02.7 15:16
posrałeś się Nowak?
trucker 2019.02.6 22:25
Zgubiles sedes muszlo klozetowa.
donek2019.02.6 23:05
nie karmić trolla
Jan Radziszewski2019.02.7 10:22
Chory na umyśle człowieku z powodu nienawiści - Niemal Pewne że nie doczekasz podobnie jak Adamowicz i jego żony z córkami Nowej odnowionej ziemi tzn diabły wydrą wam tj tobie oszołomie żywcem dusze w czasie Oczyszczenia świata w ogniu piekielnym z Mętów Aspołecznych (Łk 17,26-30) Pan 3.o2.2019 - On swoją drogą Panie, ale i żoneczce a i córeczce starszej należałaby się nauczka stosownie do ich win. Ja w twarzy starszej córki widziałem nadto pogardę. Mogłaby to być pogarda nastolatki wobec tego cyrku, ale ja uznałem, że to pogarda dla „gojów”, którzy całą swoją elitą, w tym nadreprezentacją wysokiego duchowieństwa. - Tak dziecko, to w jej wypadku było połączone: I pogarda nastolatki wobec oszustwa dorosłych, ale i pogarda dla Polaków. A jeśli chodzi o nauczkę dziecko. Każdy otrzyma to co mu się należy, także ta dziewięcioletnia córka, choć dzięki niej widać bardziej mistyfikację. Moje dziecko. Ani Adamowicz, ani żona, ani trzy córki nie wejdą do Odnowionej Ziemi. A jak wiesz Stany Zjednoczone czeka w krótkim czasie zagłada. Nie nacieszą się długim, słodkim życiem za zagrabione przez ich ojca pieniądze. - Tak na pewno będzie Panie. Czas ich więc jest krótki
Mikrobi2019.02.8 0:14
Gdzie masz mózg? Jesteś botem czy człowiekiem?
anonim2019.02.7 20:38
Okropny burak. Rzeczywiście takich trzeba eliminować z publicznego internetu, bo dzieci widzą buractwo jako jedną z opcji. A to powinna być nieprawda.
trybik2019.02.12 16:55
Przepraszam, co to jest za przeproszeniem podwójnym, "piotr nowak"?