13.10.21, 12:54Fot. Screenshot You Tube

Angielski teatrzyk zakończony. Glik oczyszczony przez FIFA z kuriozalnych zarzutów o rasizm

Żenujące angielskie próby zideologizowania boiskowych starć Kamila Glika z Kylem Walkerem spełzły na niczym. FIFA oczyściła polskiego piłkarza z wydumanych zarzutów o rzekomy rasizm. Teraz Federacja Angielska powinna nas przeprosić za bezpodstawne zarzuty - uważa były prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

A mówiłem, pic i fotomontaż. Teraz to FA powinna przeprosić naszego piłkarza, federacje i kibiców za bezpodstawne zarzuty” – napisał w mediach społecznościowych Zbigniew Boniek.

Rzecznik polskiej kadry, Jakub Kwiatkowski, poinformował środowym przedpołudniem na swoim twitterowym profilu, że „FIFA nie znalazła podstaw do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego względem Kamila Glika po absurdalnych oskarżeniach ze strony angielskiej federacji”. 

 

ren/twitter

Komentarze

Ale się porobiło...2021.10.13 15:27
Najwięksi zbrodniarze i złodzieje na świecie, czyli angole, na kolanach przed Murzynami w pełnej gotowości do robienia "łaski". Brawa dla Murzynów.
A JEJ Qre...a Mość nie klęka?2021.10.13 15:30
Jest niska. Nie musi.
Anonim2021.10.13 13:34
najpierw nabiora z zoo zawodnków i potem zdziwko,ze nie każdemu na wegrzech się to podoba,durne angole
kuba powiatowy2021.10.13 13:24
angole na kolana
Nie pasujemy!2021.10.13 13:06
o były złudzenia. My po prostu nie pasujemy do Zachodu. Wydawało nam się naiwnie, że jak mamy Chopina to jesteśmy częścią wielkiego świata. Że jak Lem, Gombrowicz, Miłosz czy Tokarczuk tłumaczeni są na wiele języków, to My też znajdziemy wspólny język z Europą. Tymczasem, mimo marzeń sporej części Polaków, jesteśmy kulturowym WSCHODEM. Już nie tak dzikim jak kiedyś, ale Wschodem. Dlaczego w Polsce policja nie łapie złodziei? Bo musiałaby zamknąć cały rząd i połowę obywateli. Istnieje u nas to wschodnie PRZYZWOLENIE na złodziejstwo i cwaniactwo. Inaczej władza nie miałby takiego poparcia. Istnieje pogarda dla prawa. Inaczej nie łamano by tak chamsko konstytucji i nie robiono bezczelnych reasumpcji głosowań oraz innych przekrętów. Mamy PIĘKNE przepisy dotyczące wolności słowa i mediów, ale NIKT ich nie przestrzega. Według ustawy o Radiofonii i Telewizji dziennikarz telewizji publicznej jest zobowiązany do zachowania „rzetelności dziennikarskiej”. Musi być obiektywny, dać się wypowiadać obu stronom sporu, nie może popierać ŻADNEJ partii politycznej. Musi? Nie może? Włączcie sobie wiadomą stację. Tam jawnie na naszych oczach codziennie łamana jest ta PIĘKNA ustawa, a tzw. dziennikarze, to funkcjonariusze propagandowi władzy. Naiwność Kukiza sięga zenitu, bo on jest przekonany, że jak wprowadzi przepisy antykorupcyjne (o co walczy) to wszystko już będzie cacy i politycy nie będą mogli kraść. Ależ wszyscy wiemy, że będą mogli, a kto wie czy nawet nie więcej, zasłaniając się dla jaj ustawą Kukiza. Znawcy prawa twierdzą, że Andrzej Duda złamał kilka razy prawo (np. ułaskawiając Kamińskiego, który nie był jeszcze skazany) i co? I nic. Adrian wygrał kolejne wybory mimo, że na koncie ma gruchotanie przepisów. Pamiętacie starą aferę z wieżowcami Kaczyńskiego w centrum Warszawy? Wykiwali biznesmena z Austrii na dwie duże bańki, ale prokuratura nie dopatrzyła się w tym żadnego przestępstwa. Gazeta Wyborcza dmuchała w żagle afery, myśląc naiwnie, że robienie prywatnych interesów w siedzibach partii (co jest zabronione, bo partie są dotowane przez państwo) wywoła oburzenie społeczne. Krzysztof Skiba
goguś2021.10.13 13:26
Z pod jakiego kamyka wyszedłeś robaczku ,nie trolu.?
duduś2021.10.13 13:34
Jan Duda, Jan Duda, jemu się nie uda.
Do szkoły,2021.10.13 14:13
Z pod co to znaczy? Bo ja nie rozumiem, do szkoły podstawowej!
Anonim2021.10.13 15:17
Pilnuj siebie "Do szkoło".
Ole, ole, ole2021.10.13 13:01
Nie damy się komunie złej.