08.11.20, 17:35Screenshot Youtube / Fot. via Pixabay

Atak propagandy Kremla: Strajki w Polsce karą za to, co zrobiono na Białorusi

Rosyjska propaganda podejmuje systematyczną akcję informacyjną przeciwko Polsce” – informuje na Twitterze Stanisław Żaryn prezentując szokujące screeny informujące o strajkach aborcjonistów w Polsce.

Rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych dalej napisał:

Insynuując, że władze RP stoją za organizowanymi na Białorusi protestami społecznymi, Kremlowska propaganda przekonuje, że protesty w Polsce są <<karą za to, co Polska robiła na BLR>>”.

Dalej zaś dodał:

Wskazaną narrację publikują media trwale zaangażowane w prowadzenie walki informacyjnej przeciwko Polsce”.

Jak podkreślił na koniec:

Promowane tezy mają na celu oczernianie Polski oraz wzmacnianie przekazu mówiącego o zagrożeniu płynącym z Polski”.

Poniżej wspomniane zrzuty ekranu:

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

feldkuratkatz2020.11.9 18:33
Ciekawe, kto kazał konusowi wrzucić akurat teraz temat aborcji swojej kuchcie? Oficer prowadzący z Kremla? No wychodzi na to, że tak.
PRAWDA2020.11.9 22:28
Młode pokolenie POLEK jest wyuczone przez niskiej jakości Nauczycieli na NIEPRAWDZIE jak się wyprostuje Nieprwde to się Rozlatuje jak ===Ruska Komuna ==
Jazzz2020.11.9 11:45
Moskwa nigdy nie zrezygnuje z wpływów w Polsce. NIGDY. Kto choć trochę zna historię wie że nigdy nie odpuszczą. Dlatego tak ważna jest armia i sojusz z Ameryką. Ale z tych dwóch aspektów oczywiście najważniejsza jest NASZA armia, dobrze wsparta o gospodarkę, o polską produkcję broni i sprzętu. Tylko to może Rosję powstrzymać.
feldkuratkatz2020.11.9 18:35
Wszystko sie zgadza, dlatego kremlowska agentura rekami swoich pożytecznych idiotów typu Antek Wariat, Nienawistny Konus i inni rozwala polski wywiad, armię oraz przemysł zbrojeniowy niesłychanie skutecznie zresztą.
piotr2020.11.9 11:35
jak zawsze, całkowite wmózdrzenie
Codzienny kwik lewackich ryjków2020.11.9 7:37
Kolejny dzień na Frondzie. Słychać już ujadanie lewackich piesków spod znaku neomarksizmu, ateizmu, antypolonizmu i LGBT? Słychać. Jest uogólnianie pojedynczych przypadków pedofilii wśród księży na cały Kościół? Jest. Jest plucie na PIS i na Kaczora? Jest. Są narzekania na „faszystów”, „rasistów”, „homofobów” i „populistów”? Są. Czyli nihil novi, jest normalnie. Niczego nowego nie wymyślą, nudziarze. A Polacy mają jazgot tych kundli tam, gdzie murzyn ma ciemno.
Kiki2020.11.9 7:36
Nowa strategia Brukseli?... Wczesniej nazywalo to zjawisko "chłopiec do bicia".
wcześniej2020.11.9 7:45
metoda cep, cepa, cepem pogania, czyli CCCP
Anonim2020.11.9 6:48
Czyli tą karę ( strajki w Polsce) wymyślił Kreml. No to teraz ten Kumitet się zaczerwieni - wyszło kto nimi kieruje.
Taka prawda2020.11.8 22:01
PO CZĘŚCI PRAWDE MAJA PO JAKIEGO TE POLSKO JEZYCZNE NASZE NIBY RZĄDY I SŁUŻBY PARCHATYCH PUSTYNNYCH NIEWOLNIKÓW MIESZAJĄ SIE W BIAŁORUS TAK JAK W UKRAINE ??? NIKT NIE LUBI JAK SIĘ MU MIESZA TAK JAK MY NIE CHCEMY BY NAM ROZKAZYWAŁ BERLIN MOSKWA WASZYNGTON CZY YEBANY TELAVIV !
Konfederata2020.11.8 18:54
Wot propagandu naszlo na Polszu. Paczemu paliaki smiejutsa, eto ma byc strasznyje.
Anonim2020.11.8 18:26
To dziwne ,bo kremlowskie fejki o sfałszowaniu wyborów w USA Fronda często cytowała.
Anonim2020.11.8 18:07
To chyba na zasadzie, że wrogowie naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi.
man.of.Stagira2020.11.8 18:05
WIDAĆ wyraźnie, że ani ATEIŚCI ani ABORCJONIŚCI bez Kościoła Katolickiego ani rusz. Interesujące..
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.11.8 17:57
Dla tego aby nie stresować proboszczów przytłoczonych ciężarem dbania o swoje dobro a nie KOŚCIOŁA Wierni powinni ulżyć im zabierając ciężar zarządzania majątkiem KOŚCIOŁA i przekazania go w ręce Rad Parafialnych wybieranych przez Wiernych a nie przez przeciążonych tym dbaniem proboszczów. Ksiądz powinien być wyświęcany dopiero gdy zawrze związek małżeński, sami eliminowaliby pedofilii ze swojego grona w obawie o swoje dzieci. Spowiadać- raczej rozmawiać z wiernym by mógł dopiero po 10 latach małżeństwa ponieważ dopiero wtedy miałby jakieś doświadczenie o życiu w małżeństwie. Spowiedź powinna powrócić do formy jaką miała w pierwszych wiekach. Majątek Kościoła należy zabrać spod zarządzania KLERU i przekazać w zarząd Rad Parafialnych wybieranych przez wiernych a nie proboszcza. Rady powinny zatrudniać na normalnych warunkach Kodeksu Pracy kapłanów i rozliczać ich z pracy.
cal.502020.11.8 18:17
Towarzyszu kretynizacja, zażyjcie leki, popijcie berbeluchą i idźcie już spać. Rad się wam zachciewa. Przespaliście 70 lat XX wieku w Sowietach. Tam mieliście rady na każdym kroku. Były rady sowchozu, kołchozu, rady ludowe, rady żołnierskie itp. Sowiety radzili, radzili, radzili aż pagibli od tego radzenia. Sowieciarze się po prostu zaradzili. Przesada nigdy nie była wskazana, ale wy sowieciarze, dzisiaj zwani elegancko lewicą, tego już nie wiecie i nie pamiętacie. Idźcie towarzyszu kretynizacja po jakieś nauki do jakiejś szkoły albo też do starszych i mądrzejszych. Z tym bełkotem to wy daleko nie ujedziecie.
a ten ,,kkp"2020.11.9 7:47
nic nowego tylko cep, cepa, cepem pogania, czyli CCCP
Jazzz2020.11.9 12:08
Ateiści twierdzą że Boga nie ma, a duża część z nich zmarnowała całe życie żeby w kółko bezskutecznie to udowadniać. Ponieważ twierdzą że Boga nie ma i istnienie Kościoła nie ma sensu, to zeby było smieszniej, próbują nam ten kościół zreformować. Gazeta Wy. w każdym numerze zamieszcza artykuł na temat Kościoła, zawsze pokazuje co nim źle funkcjonuje i uczy jak to naprawic. Może byście zajęli się czymś pożytecznym ? Czy bez Kościoła Katolickiego ateiści znikną ? Mam nadzieje że nie, bo nadchodzą ciekawe czasy, w niektórych krajach religią dominującą staje się Islam. Wiem gdzie znowu będziecie szukać ratunku.
J232020.11.9 22:40
PIS to sługa Narodu Polski ===Jakość Nauczycieli w Polsce jest bardzo niska ==dlatego ,że została oparta na Ruskiej Nieprawdzie ==jak sie wyprostuje -- NIEPRWDE --to się Rozlatuje Jak Ruska Komuna ===