08.11.19, 17:53Zdj. Jarosław Roland Kruk, CC BY SA 3.0, Wikimedia Commons

Biedroń szczuje na Polskę, oto efekty: Jest rezolucja ws. ustawy 'Stop Pedofilii'

Biuro europosła Roberta Biedronia poinformowało, że Parlament Europejski przygotował już rezolucję krytykującą Polskę za projekt dotyczący edukacji seksualnej. Chodzi o obywatelską inicjatywę "Stop Pedofilii". 

Wśród środowisk lewicowo-liberalnych w Polsce dominuje kłamliwa narracja na temat projektu. Mówi się m.in. o wprowadzeniu zakazu edukacji seksualnej. "Edukatorzy" natomiast mieliby być karani więzieniem. 

Eurodeputowani wzywają w rezolucji polski rząd do powstrzymania się od przyjęcia nowelizacji Kodeksu karnego. Co ciekawe, podczas debaty w PE o „kryminalizacji edukacji seksualnej w Polsce”, sala plenarna świeciła pustkami.  Warto dodać również, że projekt "Stop Pedofilii" jest inicjatywą obywatelską. Pod koniec października wniosek w sprawie uwzględnienia w porządku obrad PE dyskusji o rzekomym zakazie seksedukacji w Polsce przedstawiła liderka europejskich socjalistów, Iratxe Garcia Perez. Skąd tak żywe zainteresowanie sytuacją w Polsce ze strony hiszpańskiej polityk? Liderka socjalistów i demokratów przedstawiła wniosek w imieniu Roberta Biedronia, nieobecnego wówczas na sali.

Warto dodać, że Biedroń nie był jedynym nieobecnym, gdyż podczas debaty sala plenarna Europarlamentu niemal świeciła pustkami. Dyskusja toczyła się głównie między eurodeputowanymi z Polski. Nie przeszkodziło to jednak europosłom wywodzącym się z opozycji totalnej przygotować rezolucję krytykującą polskie władze. Biuro Roberta Biedronia przesłało dokument Polskiej Agencji Prasowej. 

Eeurodeputowani "skrytykowali Polskę za ostatnie działania mające na celu zakazanie, kryminalizację i stygmatyzację edukacji seksualnej". Projekt, którego współautorem jest Biedroń, poparły wszystkie największe frakcje w Parlamencie Europejskim (chadecy, socjaliści, liberałowie i Zieloni). Europarlamentarzyści wzywają polski parlament do powstrzymania się od przyjęcia nowelizacji ustawy Kodeks karny, przekonując, że "proponowane przepisy nie tylko penalizują świadczenie kompleksowej edukacji seksualnej, ale również łamią międzynarodowe standardy oraz zobowiązania Polski w tym zakresie".

Cytowany przez PAP Robert Biedroń próbuje stworzyć narrację, że "przez działania PiS Polska po raz kolejny stawiana jest na wokandzie Parlamentu Europejskiego". Zdaniem polityka, reputacja naszego kraju na arenie europejskiej stale się pogarsza, a odbudowanie jej będzie "trudnym zadaniem". 

"Ale ja lubię wyzywania. Wraz z moim ugrupowaniem zawsze będziemy walczyć o to, żeby Polki i Polacy nie musieli żyć w ciemnogrodzie, który próbuje wykreować Kaczyński"-bezczelnie przekonuje lider Wiosny, najwyraźniej "zapominając", że rezolucja jest efektem jego donosu i szczucia, a nie "działań PiS-u". Warto bowiem przypomnieć, że chodzi o OBYWATELSKI projekt nowelizacji Kodeksu karnego. Inicjatorem jest Fundacja Pro-Prawo do Życia. 

Projekt "Stop pedofilii" zakłada nowelizację art. 200b Kodeksu karnego. Według proponowanych zmian karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch będzie podlegał ten, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez dzieci obcowania płciowego. Jednocześnie osoba, która będzie propagować lub pochwalać takie zachowania "za pomocą środków masowego komunikowania", ma podlegać karze ograniczenia wolności do lat trzech. Pod projektem noweli podpisało się ponad 265 tys. osób. Politycy Prawa i Sprawiedliwości podkreślali wielokrotnie, że ich poparcie dla projektu wynika wyłącznie z jego obywatelskiego charakteru, a także dużej liczby zebranych podpisów, co świadczy o imponującym poparciu społecznym. 

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze

biedronka2019.11.9 18:39
Tylko nozyczki moga rozwiazac jego problem
grimm2019.11.9 17:01
Na to indywiduum głosowali ludzie na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy". Nabuzowani złością, nienawiścią i lewacką propagandą.
Foster2019.11.9 15:19
To chyba dobrze, że europosłowie są przeciwko pedofilii - prawda ?
zatroskany2019.11.9 12:06
Biedroń kreuje delikatnie mówiąc pupogród
klaus2019.11.9 6:57
to nie Biedroń jest winny całej sytuacji, ale wszyscy ci co głosują na takie indywiduła, bo cóż znaczy Biedroń bez poparcia tak samo jest i z komuchami, i całą tęczową zaraza.
Alojzy Cedzidło2019.11.9 7:15
Noooo ...Wreszcie znalazł sie ktoś , kto przypomniał skąd się wzięła ta zaraza . I o tym warto by podyskutować Bo Biedroń nie winien ,że ,,kocha " Smieszka . Wykastrowany , pewno by tego nie robił ..
MirekT2019.11.9 8:08
Alojzy idąc Twoim tokiem myślenia trzeba wykastrować 93% klechów!!!
Urszula2019.11.9 9:10
I sporą część pisdzielców bo o niczym innym nie bajdurzą tylko o seksie. Niewyżyte to jakieś.
Alojzy Cedzidło2019.11.9 11:20
I to są złote rady jak uzdrowić świat .Uwolnić od zarazy Wiosny . Same pedały zostaną . I wyginą jak dinozaury pani dr Kopacz Adresatem mojego komplementu są :,,MierekT " i ,,Urszula "
Zygfryd2019.11.9 6:50
Jak zboczeniec moze pouczac umoralniać i narzucać swój idiotyczny tok myślenia reprezentujac garstkę osób chorych z nienawiści i pokręconych w wartościach? cóż kolejny oszołom szkalujący Polskę musimy sie przed tym obronic bo zło nigdy nie przestanie atakować normalność i dobro
MirekT2019.11.9 8:05
Takich zboczeńców to w KK dostatek drogi Zygfrydzie. Może to oni dodają mu głosów w wyborach?
ceramik2019.11.8 23:29
Potrzeba jest kilku mądrych facetów do oklepywania takich dywersantów.
592019.11.8 22:36
to dzieki wam i tego sc pisowskiego jest tam ten knur sodomita , wspierany byl tv kur ,,,ne
MirekT2019.11.8 22:23
Piotrze Nowak przeprowadż cykl wykładów w Kółkach Różańcowych i Kółkach Gospodyń Wiejskich.Jesteś moralnym i intelektualnym mocarzem, więc te dewotki i wieśniary będą spijać z Twoich ust Prawdy Objawione w pokorze i z rozdziawionymi gębami. Ta Ci dopomóż Bug. Amen.
Maciej2019.11.9 0:25
Mirek T. Chcę wiedzieć co ci się nie podoba u tych ludzi w Kółkach Różańcowych, czy KGW ! ? Co złego ci zrobili ci ludzie, przecież nawet ich nie znasz! Dlaczego z nich szydzisz i z Boga? Ci ludzie, jak widać są o wiele lepsi od ciebie! Nie szydzą, nie obrażają ciebie, tak jak ty ich! Chciałeś się popisać? Niestety, wyszło ci żałośnie ! Mógłbyś ich przeprosić! To jest świństwo z twojej strony! W niczym nie jesteś lepszy! Wręcz odwrotnie !
gracz2019.11.9 6:42
Panie Mirku.T,Bug to jest nazwa rzeki a zbłaźnił się pan na amen.
MirekT2019.11.9 7:55
Specjalnie tak napisałem cioto !!!
gracz2019.11.9 15:04
Tak myślałem psi ch.uju.
Magda2019.11.9 23:41
Mirek T Tak dużo masz tu "rodziny" ?? hahaha ! Na wielu nazywasz "cioto" !?? A jak myślisz, jak ciebie oni powinni nazywać? Czy przypadkiem, nie "wuju" ?? Można też zmienić pierwszą literę, będzie właściwiej!
MirekT2019.11.9 8:02
Maciej jak byś posłuchał tych z Kr i KGW to byś wiedział, ze obrażają wszystkich co nie kochają kulawego z Żoliborza. Dla nich liczy się tylko 500+ zasiłki i trzynasta emerytura. Po co coś robić jak się pierdzi w fotel, a kasa od kulawego leci?
Urszula2019.11.9 9:01
Nic nie wiesz o paniach z różnych kółek różańcowych. Mieszkają obok mnie. Żyją same dla siebie, próżno oczekiwać od nich jakiejkolwiek pomocy. Krytykują wszystko i wszystkich, a inaczej myślących to uważają za wrogów. Beznadzieja. One nie sa lojalne nawet względem siebie. Niedawno panie z mojej miejscowości urządziły sobie wieczorek przy herbatce. Jedna z tych pań przyszła ze swoim małoletnim wnukiem. Chłopak wszedł na salę zatrzymał się i głośno zapytał: - Co tu tak śmierdzi? I sam sobie odpowiedział: - Tu śmierdzi starymi babami. Sam to wymyślił czy w domu mu podpowiedzieli?
Marzena2019.11.9 23:46
Urszula ! Lechu K. Przecież widać, że to zmyślone ! Tak w Kółkach nie jest ! Jest zupełnie odwrotnie ! Są wspaniałymi osobami, modlą się w różnych intencjach ! Znam wielu i sama do jednego należę! Zaznaczam, że nie jestem stara, Wy mówicie, że tylko starzy ! Nie u nas są rózni, jest dużo w naszym młodych po 30-tce !
Palindrom2019.11.8 21:44
Biedroń idzie w ślady Tuska…
Marek2019.11.8 20:06
Bóg stwarzając mężczyzną powiedział, daję tobie dwa ważne organy; mózg i penisa, ale pamiętaj, krwi starcza tylko na jeden organ. Niektórzy sens życia widzą na poziomie rosporka i niestety dotyczy to coraz częściej kobiet.
Lennon2019.11.8 19:50
Na poczatek chodzi o homosów gdzie np. dwóch gejów (gej= mężczyzna zboczeniec) będzie mogło wziąść ślub, robić sex wsadzając penisa w odbyt jeden drugiemu), adoptować dzieci i je „wychowywać”. Homosexualiści chcą wprowadzać ideologie gender stopniowo, bez histerii ale sukcesywnie. Jeśli oni osiągną swoje prawa wtedy przyjdzie kolej na następne grupy zboczeńców (no bo dlaczego mielibyśmy ich „dyskryminowac” ?). A więc nie zdziwmy się jak za kilka miesięcy przyjdzie zboczeniec z kozą do Urzędu Stanu Cywilnego i poprosi o ślub, no bo mają ze sobą sex to dlaczego nie mieliby być małżeństwem. Tym „europejczykom”, którzy starają się za wszelką cenę wprowadzić gender do Polski popieprzyła się choroba z dyskryminacją i dzisiaj zamiast leczyć ich dewiacje sexualne, ustanawia sie dla nich nowe prawo. To są ideologiczne potwory. Jesteśmy członkiem Unii Europejskiej – ale zaszczyt ?! Pfuuuuj, Psia krew !
JD"A2019.11.8 20:00
By chronić dzieci naszą przyszłość Polska powinna wyjść z UE nikt nie będzie nas niewolił chorymi prawami tworzonymi dla potworów o nieludzkim sumieniu i sercu
infor2019.11.8 19:48
a cóż dobrego dla Polski może zrobić ten zboczony śmieć? Głosami lewackich przygłupów uzyskał mandat i tyle w temacie
JONASIK2019.11.8 19:48
Polacy - ale jesteśmy szczęśliwi !!! Znajdujemy się w środku Europy nalezac do NATO i UE i graniczymy z dwoma dużymi bratnimi sąsiadami, Niemcami z zachodu i Rosją ze wschodu. Oboje nasi wspaniali sąsiedzi napadli na nas w 1939 grabiąc, paląc co się dało i mordując kogo sie dało. Po wojnie przyszedł czas na prezenty: od naszego zaprzyjażnionego wschodniego sąsiada dostaliśmy Komunizm i 40 tys. jaj w spodniach rozlokowanych w kilku garnizonach na terenie Polski. Po tym jak jaja opuściły Polskę, przyszedł czas na prezenty z zachodu. A ci obdarowują nas nowym nazewnictwem jak „Polskie obozy śmierci” i nową ideologią gdzie będziemy rozróżniać płeć biologiczną (czyli sex) i płeć kulturową (czyli gender) i gdzie seksualni zboczeńcy tacy jak homoseksualiści, pedofile, agalmatofile, nekrofile, zoofile czy inni sadyści lub machoniści będą mieli takie same prawa jak normalni ludzie zdrowi.
JD"A2019.11.8 19:56
Gorzej te zboczenia mają być narzucane o zgrozo naszym dzieciom i młodzieży jako coś normalnego i bardziej prawego niż związek 1 kobiety i 1 mężczyzny. Krew się poleje bo naród tego już nie zniesie
anonim2019.11.9 23:45
Ty wiesz, że nikt nie chce dawać osobom homoseksualnym większych praw niż osobom heteroseksualnym? To, że pary homoseksualne będą mieć takie same prawa do zawierania małżeństw, adopcji, nie znaczy, że nagle pary heteroseksualne zaczną być wytykane palcami na ulicach. Boisz się, że czeka cie los osób homoseksualnych? Równe prawa to nie ciasto. To, że ktoś dostanie trochę więcej, nie znaczy, że tobie ubędzie.
Piotr Nowak2019.11.8 19:46
Jestem homofobem, nie dlatego, że nie lubię tych ludzi, ale dlatego, że ich część aktywistów, tych którzy jeżdżą autobusami głównie z Warszawy po miastach organizując tzw. marsze równości, przyczepili się do mojej wiary i pemanentnie ją beszczeszczą, profanują i nas obrażają. Te świry nie chcą żadnej tolerancji, lecz dominacji nad normalnymi ludźmi. Nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
2019.11.8 19:50
Znowu się dziadzia nachlałeś? Będziesz teraz wklejał te swoje pierdy jak pokurw? :) Miłego weekendu. :*
JD"A2019.11.8 20:06
Nie obrażaj lepszych od siebie szczylu
2019.11.8 20:10
Lepszych? Pod jakim względem? Bo nie podszywam się pod innych i nie wklejam jak jakiś chory socjopata, przez całą dobę tych samych wypierdów? To nazywasz "lepszym"? :D To idź pobiegaj.
Alojzy Cedzidło2019.11.9 11:08
Ale z Pana ,panie Piotrze niewdzięcznik. Czytając tego ,,dublera " pomyślałem - ,,No facet ozdrowiał Pisze rozsądnie ,mądrze a i kulturalnie . Ozdrowiał albo przestał ,,labać' ". Potem , kiedy Farma Inowrocław się ujawniła , myslałem -",,Faceta z farmy wyrzucili . nie płacą to i pisze co naprawdę myśli "Widzę ,że się myliłem , Trafił się rehabilitant , który chce Panu pomóc wyjść na prostą, dyskretnie , z honorem , a Pan po nim jak po psie . Żle to wyglada , panie Piotrze , Oj żle.......
Alojzy Cedzidło2019.11.9 6:58
,,JD"A ". Proponuję poprawkę wpisu :,, Nie obrażaj ZDROWSZYCH od siebie "
anonim2019.11.8 22:07
Dobrze, że "twoja" religia nie przyczepiła się do tych ludzi, nie nazywa ich zarazą, zboczeńcami, pedofilami, nie odmawia podstawowych praw, nie straszy piekłem. Alleluja, niech żyje kościół!
ridado2019.11.8 19:45
Tęczowa zaraza to grupa polskich debili, którzy "są tylko narzędziami w rękach szatana, który manipuluje nimi jak pajacami," A zarem mamy obecnie 3 pajacy: biedroń i jego żon, jażdżewski i rabieji jego żon ! Proponuje abyśmy szukali następnego pajaca do tej grupy !
Nina2019.11.8 19:29
Bo UE stała się gorsza od ZSRR za czasów komuny, jakby mogli to by też normalnych ludzi zabijali, choć częściowo na to juz pozwolili wprowadzili w wielu państwach eutanazje, a wszelkie zboczenia pochwalają. To zaraza, którą jak chcemy być katolikami powinnismy jak najszybciej opuścić, bo nie mozna służyć Bogu i szatanowi jakiemu słuzy obecna UE.
2019.11.8 19:40
UE być dobra jak remontuje mi most na wiosce. UE być dobra jak dopłaca mi do gównianej łączki. UE być dobra jak daje Euro. Poza tym UE być zła? Bo traktować innych jako równych? Jakby UE dawała na tacę kleszym pasożytom to byłaby beatyfikowana... Prawda? :) Polaczki hipokryci. :*
sonia2019.11.9 7:37
Strasznie boli taca w kościele.To nie Ty dajesz ,więc nic Ci do tego.Przystąpienie do Unii opłaciliśmy utratą naszego majątku narodowego.Dopłaty nie są łaską dla nas.Nikt nie daje za darmo.
Alojzy Cedzidło2019.11.9 14:37
Nim zaczniesz pisać pierdoły dowiedz się ile my płacimy Unii a ile dostajemy .
arbiter elegancji2019.11.8 19:29
Nie szczuje, a krytykuje. Nie Polskę tylko wasz pisowski monopartyjny rząd. Nie "stop pedofilii" a ustawę bezwzględnie zakazującą edukacji seksualnej, nawet w przypadku gdy rodzice dzieci sobie takowej życzą w ramach zajęć szkolnych.
orgi2019.11.8 19:49
stasiu , całe szczęście ,że to Rząd monopartyjny , poprzednio był NIERZĄD volksdojcza tfuSSka i jego PO...lonych PO...pleczników
doradca głupawych lewaków2019.11.8 19:50
poczytaj trochę głupawy "stachu" zanim wydasz kolejny bełkot
Cool2019.11.8 22:15
Czytanie bez myślenia ... nic mu nie pomoże. :-)
arbiter elegancji2019.11.8 20:03
W kwestii bycia oczytanym – zdanie w języku polskim rozpoczynamy dużą literą, kończymy kropką.
Reno2019.11.8 22:51
Poznaj Stachu po zapachu
xz2019.11.8 19:20
Biedroń został europosłem tylko dlatego że jest pedalem i nienawidzi Polski. Polska dotąd nie będzie normalnym krajem, dokąd w Polsce głosowanie na taką szumowinę nie będzie wywoływać społecznej infamii
JD"A2019.11.8 19:50
Niestety idiotów nie brakuje co mają prawa wyborcze
jozef2019.11.9 7:46
Szczególnie tych co głosowali na PiS.
Alojzy Cedzidło2019.11.9 14:30
Józefku . A Ty z panem Biedroniem,, ten tegez "? No wiesz mieszanie glinki ...
POLA..2019.11.8 19:15
to dzialania LEWAKOW coz PO nich mozna sie spodziewac przeciez oni wszystko z milosci,dobra prawdy itd innaczej dla "dobra" POLSKI I POLAKOW
klara2019.11.9 6:47
Problemem wyznawców PIS - lamu jest to że oni nie myślą, za nich myśli jedna słuszna partia.
sonia2019.11.9 7:30
Myślą i dlatego się nie zgadzają ,to jest projekt obywatelski a nie partyjny.Nie pozwolimy na szerzenie dewiacji wśród dzieci.To jest prosta droga do prostytucji.
LS2019.11.8 19:08
Debata Pan Targalski v. tłumacz rosyjski Michalkiewicz - https://www.youtube.com/watch?v=ZuHaNIqH9rQ
Jestem z Białegostoku2019.11.8 19:04
Olać ich i robić swoje, jeżeli Bóg z nami ,któż przeciwko nam. Pozdrawiam i lewaków którzy jak się nie nawrócą to przegrają i prawaków, którzy są bliżej zwycięstwa.
Bóg Honor Ojczyzna2019.11.8 19:20
A ja z Olsztyna jestem z Bogiem, i z prawicą. 3maj się, pozdrawiam.
sonia2019.11.9 7:26
Ja jestem z Lublina ,trzymajmy się razem.Bóg nam pomoże.
mineciarz2019.11.9 6:17
BOGA NIE MA!
marek2019.11.9 6:57
dla ciebie nie ma,to jest smutne
Alojzy Cedzidło2019.11.9 7:02
Jak się widzi tylko waginę , to jak zobaczyć Boga , no jak ?
JD"A2019.11.9 17:38
Jest i to tak czule kochający że mi cię szkoda że o tym nie wiesz .Jest choć pozwolił na śmierć swego Syna Jezusa by dać nam możliwość życia z Nim w wieczności , więc jak możesz myśleć że Go nie ma ? Jest najbliżej gdy krzyż nas przygniata tylko nam się wtedy wydaje że Go nie ma ale wytrwać trzeba bo nagroda niewspółmierna do tego cierpienia .Niech Bóg będzie z tobą, byś zaznał Jego słodyczy a nic nie będzie trudne .Każdy ma swój krzyż ale nie dokładajmy innym swoich krzyży .
iza2019.11.9 16:52
Nawrócić się kościele katolickim, to jak kupić sobie bilet do piekła. Katolicyzm to parodia chrześcijaństwa, pełna nienawiści i fanatyzmu.
Staszek2019.11.8 18:56
Co się można spodziewać po takim dewiancie. Niech się wstydzą Ci co na takiego człowieka głosowali .Damski bokser ,który pobił własną matkę. Wstyd po wsze czasy.
JD"A2019.11.8 19:31
Elita zboki matkobokserzy jeszcze pedofile i kto na nich głosował .Boże chroń nasze dzieci wnuki od tego szlamu .Za zdradę ,szkodzenie Polsce i Polakom zwłaszcza za próbę zniszczenia dzieciństwa i pięknej młodości naszej młodzieży surowa kara w kamieniołomy o chlebie i wodzie do śmierci
MirekT2019.11.8 22:13
ATY TO KUMPEL PROKURATORA PIOTROWICZA,ŻE BYŚ TAK WSZYSTKICH WSADZAŁ.
orgi2019.11.8 18:53
czekaj , czekaj biedroniu , niech tylko mieszkowski znajdzie erekcje , to ci dupsko wyzłoci na medal ......
anonim2019.11.8 22:04
Przyznaj, troszkę Ci się gorąco zrobiło gdy pisałeś ten komentarz. Lubisz myśleć o erekcji innych mężczyzn? :3
orgi2019.11.9 5:32
niestety , rozczaruje ciebie maksiu ..... miałem odruch wymiotny i nadzieję ,że biedrusia będzie bolało .......
anonim2019.11.9 12:40
Uuuu widzę, że tu głębsze fetysze się odsłaniają... Myślenie o męskich erekcjach, doprowadzanie się do stanów przedwymiotnych, sadyzm... No, no, no...
fujjj 2019.11.8 22:58
wyzłoci? wyczekoladzi raczej
M..X2019.11.8 18:41
BIEDRONIU, ZDRAJCO POLSKI ! NIE ŻYCZĘ SOBIE, ABYŚ WYSTĘPOWAŁ W MOIM IMIENIU ! PISZESZ ;UŻYWAJĄC SŁÓW : " ŻE POLKI I POLACY........" ! OTÓZ NIE WSZYSCY !!!! BARDZO WASKIE GRONO - TAK ! ALE JA NA CIEBIE NIE GŁOSOWAŁEM I NIGDY NIE BĘDĘ! WIĘC NIE OBRAŻAJ MNIE "CHŁOPIE??.." ! JAK RÓWNIEŻ I WIELU POLAKÓW !
JD"A2019.11.8 18:57
Biedroń edukuj seksualnie swoje własne dzieci a od innych się odwal . Jakie prawo ma UE wtrącania się w wychowanie polskich dzieci , mają swoje niech zajmą się ich problemami bo przez ich politykę mają o niebo większe problemy niż nasze dzieci .Polacy nie chcą unieszczęśliwiać własne dzieci chcą by były wolne od wszelkich nałogów i wynaturzeń
orgi2019.11.9 5:29
tak , biedroń niech wychowuje własne dzieci .....te ulepione z plasteliny ......
2019.11.8 19:22
Suweren go wybrał, więc nie drzyj mordy i to zaakceptuj. (czyż to nie jest podstawowy tekst PiSSoidów? "Suweren nas wybrał to możemy robić co chcemy) ? :D
orgi2019.11.8 20:21
piotrusiu , mogę to tolerować , ale nigdy akceptować .....i nie wydzieraj ryja
Bolek elektryk2019.11.9 7:26
Dokladnie to samo mowili PO-lszewicy bedac przy wladzy.
Alojzy Cedzidło2019.11.9 21:56
Panie ,,Nowaku " Ustalmy kto to jest w tej biednej rozwalczonej Polsce SUWERENEM , który po wyborach może robić co chce. ? To może juz zrobić w Polsce landy . Np . Niepodległy Land Pedalski .Dalej . Nowa Republika PRL . Dalej . Niemiecki Land Śląski .Dalej . Land Poko . Dalej Land Korwina Mikke . Dalej . Land Rolników Skołchoziałych. Brakło tylko ziemi na Land Kaczyńskiego . Bo i po co nam Kaczyński . i Polska . ....Po co ?
ZERRO2019.11.8 18:35
Projekt "Stop pedofilii" nie jest przeciwko pedofilii, wprost przeciwnie wspiera pedofilię księży.
fe2019.11.8 18:39
ty masz jakąś obsesje na punkcie tych księży, szkoda że nie masz obsesji na punkcie pedofilów aktorów, celebrytów, polityków, psycholgów, pijarowców, muzyków czy reżyserów filmowych
2019.11.8 18:44
Dla mnie o jest wprost fascynujące że nie łapiecie podstawowego faktu - pedofilów aktorów, celebrytów, polityków, psycholgów, pijarowców, muzyków czy reżyserów filmowych - nie chroni się systemem przenoszenia do innej parafii i zmową milczenia. Ich się zamyka, a kleszych się przenosi do innego ogródka i udaje że "nic się nie stało" Czy to jest tak ciężko ogarnąć?
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.11.8 18:59
Ogarnąć ciężko nie jest - ale kiedy brak argumentów, zawsze wraca stary sposób - "A U WAS MURZYNÓW BIJĄ!!!!!!
JD"A2019.11.8 19:03
Właśnie widać po ruchu METEO ile aktorów reżyserów przez 10 lecia robiły to na masową skalę i co teraz zaczyna to wychodzić na jaw . A co do obsesji na punkcie księży pedofilów ile ich jest ?Odosobnione przypadki a ilu jeszcze uniewinnią ?Nienawiść zaślepia więc lecz się
MirekT2019.11.8 22:11
A ty ciota czy pedofil że tak tych klechów bronisz?
JANOSIK2019.11.8 23:59
A ty co ,koscielny wywalony za picie wina pokryjomu?
MirekT2019.11.9 7:50
Janosik już Ci mówiłem nic do Ciebie nie mam, to ode mnie się odp......!!
JD"A2019.11.9 17:27
Matka, która woli by jej dzieci miały kontakt z księdzem a nie tęczową zarazą czy nauką gender. W przypadku księdza jest większa pewność że moje dzieci wyjdą z tego bez szwanku lepsze a nie skrzywdzone fizycznie i psychicznie jak przy tej "nowoczesności ". O duchowym zagrożeniu nie wspomnę bo twoje postępowanie świadczy że bliżej ci do zwierzęcia które nie ma duszy i nie myśli co po śmierci .
Alojzy Cedzidło2019.11.9 21:39
Wrrrrrrrrr ..piesku wrrrrrrrr ...
Cool2019.11.8 22:11
Roman Polański! ... Koniec komentarza :-)
Agnes2019.11.8 23:32
Przeciez Polanski do dzisiaj jest scigany przez USA.To Polska odmowila jego dportacji.
Dam2019.11.9 10:13
Wow, jeden Polański, który sam uciekł przed więzieniem kontra dziesiątki, jeżeli nie setki księży, których KK systemowo chronił. Totalnie się wyrównuje.
? 2019.11.8 22:54
tak, a Polański siedzi, Tymochowicz siedzi, a ci z dworca centralnego siedzą a ci o których mówi Latkowski siedzą, a wielki pan o tęczowego musik boxa siedzi?
arbiter elegancji2019.11.8 19:32
Jeden zajmuje się pedofilią księży, inny pedofilią aktorów czy innego rodzaju celebrytów. I tak odpowiednik Sekielskiego zajmujący się celebrytami nazywa się Mariusz Zielke. Polecam zainteresowanie się jego pracą.
iza2019.11.9 16:50
Pedofilia jest zawsze przestępstwem, ale tylko księża chodzą bezkarni i są chronieni systemowo przez biskupów. Tajemnica spowiedzi, przenoszenie pedofila z parafii na parafię to idealny grunt dla przestępcy. Pedofile w innych zawodach trafiają za kraty, a nie dostają nowe ofiary.
orgi2019.11.8 18:56
tak , tak zerro , masz racje .... podaj rączkę zaprowadzimy cię do smiszka ..... on ci wszystko wytłumaczy , pogłaska , posmaruje zwieraczyk smaloszkiem i .......
Realista2019.11.8 19:11
ty nie ksadz to oczywiscie mozesz byc pedofilem i sadysta co bestialsko gwalci i zabija dzeci zeby swoje pobutki zwierzece zaspokoic . Ateisci maja karte miesieczna od Biedronia na seanse gwaltu na dzieciach oni moga bo nie sa ksiedzami masz szczescie ze siedzisz dziadowski tuchrzu w internecie bez jajec
infor2019.11.8 19:49
rzeczywiście jesteś intelektualnym zerem - typowy głupawy lewacki smieć