13.12.19, 13:35Screenshot Youtube - Maskacjusz TV

Biznesmen: Delikatnie wspieram Hołownię

Od momentu kiedy Szymon Hołownia poinformował o swoim starcie w wyborach prezydenckich, pojawiają się pytania o to, kto będzie finansował jego kampanię. Biznesmen Ryszard Wojtkowski przyznał, że sam wspiera Hołownię.

Wcześniej kandydat na prezydenta deklarował, że chce kampanię sfinansować ze zbiórki publicznej. Pojawiały się jednak pytania o wspieranie ze strony dużego biznesu. Tymczasem jak zadeklarował na twitterze Wojtkowski, który w przeszłości był szefem gabinetu trzech komunistycznych premierów:

Długo się wahałem, ale ostatecznie delikatnie wspieram”.

Dalej dodał:

Bo jeśli miałbym czekać na hamletyzującą w sprawie kandydata i swojego przywódcy Platformę-to równie dobrze mógłbym nic nie robić”.

Na koniec stwierdził, że Hołownia:

[…] mnie przekonuje szczerością intencji, autentyzmem i profesjonalnym podejsciem”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Katolik Tradycjonalista2019.12.13 16:35
Z całej tej hołoty, to tylko Pan Szymon Hołownia jedyny wartościowy kandydat, na którego prawdziwy katolik powinien zagłosować.
jula2019.12.13 14:17
Trudno znaleźć godnego beneficjenta III RP.Jeśli w biznesie Pan Wojtkowski ma takie samo rozpoznanie szczerości intencji,autentyzmu i profesjonalizmu ,u siebie i drugich, to ja towaru na kredyt nie dam.
Hanys672019.12.13 13:46
Przekonał go "szczerością intencji, autentyzmem i profesjonalnym podejściem" - czyli czymś czego nie ma. Hołownia to amator na każdym polu, wyjątkowo nieautentyczny pół-produkt spółki ITI, O szczerości nawet nie ma co mówić w przypadku produktu tvn-owskiego.