12.05.20, 19:28Fot. screenschot: Youtube - natemat.pl/Wikipedia CC 4.0 (zdj. edytowane)

Braun do marszałka Terleckiego: Może dało się we znaki niedotlenienie?

Sejm zajmuje się dziś propozycją ustawy PiS dotyczącą wyborów prezydenckich. W czasie sejmowych obrad poseł Konfederacji Grzegorz Braun złożył wniosek formalny. Wicemarszałek Ryszard Terlecki nie poddał go jednak pod głosowanie, przez co Braun kolejny raz wszczął w Sejmie awanturę.

Poseł Grzegorz Braun złożył dziś wniosek formalny ws. sposobu prowadzenia obrad Sejmu:

-„Skoro już tak ważne sprawy muszą być procedowane w ciągu tak niewielu godzin, to wnioskuję o zmianę sposobu prowadzenia dyskusji. O wycofanie się przez Prezydium Sejmu ze złej decyzji o reglamentacji czasu wystąpień i liczby pytań parytetowo, odgórnie wyliczonych na klub, koło (...) Dowiadujemy się, że nie tylko te poprawki, które są nam już znane z pobieżnej lektury, ale także i jakieś nowe wrzutki szykuje nam pan super-spec ober minister Szumowski. Nie wiem, czy to się potwierdzi (...) Radzi byśmy radzić nad tym, a nie tylko przyjmować bezkrytycznie do akceptującej wiadomości” – mówił polityk Konfederacji.

Kiedy prowadzący obrady Ryszard Terlecki nie poddał wniosku Brauna pod głosowanie, ten postanowił w sobie właściwy sposób upomnieć wicemarszałka:

-„Posuwa się pan do działań tak jawnie bezprawnych, że wypada tylko przypuszczać, że może dało się we znaki niedotlenienie związane z maskaradą, którą państwo uprawialiście tutaj w ostatnich tygodniach – to jest scenariusz optymistyczny dla pana. Proszę, korepetycje z Regulaminu Sejmu”.

Wówczas to na mównicę wszedł poseł Jakub Kulesza z Konfederacji, który zaczął odczytywać regulamin Sejmu. Marszałek Terlecki szybko ukrócił tę maskaradę, wyłączając mikrofon.

kak/DoRzeczy.pl

Komentarze

Jan Radziszewski 2020.05.21 3:33
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Jan Radziszewski 2020.05.20 23:13
10.05.2020r. Godzina 16:49 + Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. ++ Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. ++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. + Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. +++ A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. / a więc marny los czeka znanych żydów i aktywistów Masonerii) Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło?
Cze\\2aw2020.05.14 19:15
U Brauna, jak zwykle, niedobór szarych komórek...
andy2020.05.13 11:24
Terlecki jest znany z wyłączania mikrofonu Braunowi. Robi to systematycznie i często. To jawna cenzura, która nie ma nic wspólnego z demokracją, za to ma wiele wspólnego z PRL.
skarb2020.05.13 8:40
przeszkadzac ............,to domena komunistow,teraz wiedza,ze nie maja racji bytu,ubieraja wilka w owcza skore i niszczy DEMOKRACJE,PRAWO,SPRAWIEDLIWOSC , OKROPNY TYPEK,JAK KTO NIE MA POZYTYWNEJ INTUICJI to sie nabral i POparl wroga POLSKI i Polakow .POLACY OGLADAJACY TUBY PROPAGANDY OBCYCH WROGICH KRAJOW PRZEZ KOLABURUJACYCH Z NIMI DZIALACZAMI IDEOLOGICZNYMI NIE MAJACEGO NIC WSPOLNEGO Z DZIENNIKARSTWEM
Andrzej2020.05.13 7:33
Zobaczymy co będzie jak Konfederacja będzie rządziła, jeżeli kiedykolwiek to nastąpi Panie Braun ?
Bazyli2020.05.13 6:39
sowiecki agent wpływu
adam2020.05.13 1:19
Ministerstwo Zdrowia kupiło bezwartościowe maseczki ochronne za ponad 5 mln zł. Zarobił na tym instruktor narciarski, przyjaciel rodziny Łukasza Szumowskiego. Transakcję ułatwił mu brat ministra zdrowia. Za pośrednictwem Łukasza G. resort zdrowia kupił co najmniej 100 tys. maseczek typu FFP2, płacąc ok. 39 zł netto za sztukę (z VAT to ok. 42 zł) i 20 tys. maseczek chirurgicznych po 8 zł. Po tej pierwszej transakcji Łukasz G. sprzedał jeszcze ministerstwu 10 tys. sztuk FFP2 z Ukrainy (cena 48 zł netto) i 3 tys. przyłbic (cena nieznana) – informuje GW. Jakie były ceny tych produktów przed pandemią? Maseczki FFP2 kosztowały między 2 a 4 zł za sztukę, a chirurgiczne – między 50 gr a 1 zł. Według ministra Szumowskiego ( wywiad w radiu ZET) nie ma nic nagannego w tym, że instruktor narciarski dostarcza maseczki do Ministerstwa Zdrowia, chociaż nigdy wcześniej nie zajmował się dostawą sprzętu medycznego. Nie ma nic też niewłaściwego w tym, że kontakt do ministerstwa załatwia brat ministra. Nie ma również nic nagannego w tym, że dostawca maseczek niespełniających norm, to znajomy ministra.
Urszula2020.05.13 10:58
Metody złodziei są różne.
ddddhhhhkkkxxx2020.05.13 1:04
no, podniecajcie się tą konfederacją, fajna taka, radykalna. Ale zapomnijcie przy tym o wszystkich dofinsnsowaniach i zasiłkach ze strony państwa, dla przedsiębiorców, bezrobotnych, niepełnosprawnych itd, itp. Według konfederacji, każdy sobie rzepkę skrobie,państwo w niczym nie pomoże, i nie ma, że koronawirus, a firmy będą bankrutować. Albo sobie sam poradzisz, albo przepadniesz.Wszystko zostałoby sprywatyzowane, kapitalizm rodem jak z Ziemi Obiecanej Reymonta, powrót do 19 stulecia.
nt2020.05.12 23:50
Cymbalistów było wielu, ale niech się wszyscy schowają przy Braunie i jego niskich lotach.
Vivian Darkbloom2020.05.12 23:44
Ale Braun to czasem nie ten sam od filmów o Smoleńsku? Wychodzi na to, że sami go sobie wyhodowaliście.
Miss You promo2020.05.12 23:12
Brawo panie Braun ,jest pan wspanialy,jedyny w swoim rodzaju dzieki panu mam jeszcz nadziej na lepsze jutro,,Szczesc Boze.
Żonkila72020.05.12 22:48
Nie wiedziałem ,ze człowiek udający wierzącego [tradycjonalistę] który robił ciekawe filmy o komuchach w USA ,o eugenice, o Lutrze, o Wałęsie. Potrafi tak radykalnie ,przejść na stronę ludzi którzy Polskę sprzedali na jakies swoje cele.Od kogo nie wiem. . Że jest cynikiem i Narcyzem to nie ulega wątpliwości. On żyjący z kochanką wiele lat. Gdy chciał [czy mu nakazano] utworzyć partię niby wierzących niby wielkich patriotów.to błyskawicznie porzuca po latach kochankę bierze młodą dziewczynę i się żeni. On ...dotąd katolik z beczki [latami bez sakramentów bo kochanka] on teraz nagle dla polityki i obrazu żeni się i chodzi na msze w rycie Trydenckim. Taki to nagle wierzący się znalazł. Mnie nie przekonuje sprawa jego inteligencji. Urban tez nie był młotem ,a Gobels tym bardziej. Wstrętny jest człowiek który dla pieniędzy sprzedaje swoją ojczyznę. Zresztą u Braunów to nie pierwszy taki przypadek chyba.
Michał Jan2020.05.12 23:45
Podobno w Królestwie Niebieskim większa radość z jednego nawróconego niż ze stu sprawiedliwych. Ale jakoś Królestwo Niebieskie musi się różnić od tego łez padołu, na którym nie można odpuścić nikomu starych występków.
Glaudiusman2020.05.12 22:44
Tego Browna należy jednak wpuścić w ślepą i ciemną uliczkę, niekoniecznie w Barcelonie. I wtedy decha przywróci pion temu klownowi.
Michał Jan2020.05.12 23:43
Nie podskakuj. We Wrocławiu pobił 5 policjantów w cywilu.
Agnieszka2020.05.12 22:30
Mam już w nosie Brauna z jego wyskokami groźnymi dla bezpieczeństwa Polaków, bo się na koronowirusie w skandaliczny sposób chce wypromować w taki sposób, żeby tylko pokazać się jaki to on oryginalny, bo we wszystkim przeciw PiS - nawet idiota z potencjalnego zakażania ludzi (przez chodzenie bez maseczki i namawianie do tego innych) zrobił sobie jakieś superbohaterstwo. A to nie jest jedyne w czym chce przebić niedojrzałością i zejściem z roli mężczyzny do nieodpowiedzialnego chłoptasia, by się upodobnić do swojego nowego idola Korwina. Ważne, że wicemarszałek naprawdę robi sobie z sejmu cyrk i najostrzejsze oceny jego zachowania są i tak zbyt łagodne. Tej jego bufonady i cynizmu nie da się oglądać. Jak można przerwać komuś wypowiedź na przykład w połowie pytania, by jego sens satł się nieczytelny? A może to pytanie zwróciłoby uwagę na problem, którego rozwiązanie uratowałoby życie ludzi? To zbyt mały powód, by nie gwałtem nie udowadniać kto silniejszy, bo ma władzę? Tak się zachowując pluje w twarz wyborcom, bo ten sejm do niczego tam nie jest potrzebny. Rozumiem, że jakość tej bandy jest zatrważająca i godna siedzenia w więzieniach, ale jak można z góry wykluczyć, że nie znajdzie się tam jakaś oślica Baalama, co w tak ważnych sprawach nagle przemówi ludzkim głosem i swoją dyskusja, propozycją wniesie coś dobrego dla Polski. To co robi Terlecki jest podłe. A teraz Witek robi cyrk robiąc wyścigi i sprawdzając refleks w naciskaniu guziczka chyba w ciemno, bo projekt ustawy powstał w pośpiechu, poprawki w pośpiechu bez przedyskutowania i ona rzuca numerki dając trzy sekundy na naciśnięcie guzika. Nawet jak posłowie mają przed nosem druki i zdążyli poznać je na pamięć czy odpowiedzi sobie pozaznaczali, to czy obywatele nie mają prawa wiedzieć, co jest głosowane, że tylko numerami poprawek rzuca? Podchodząc w ten sposób prowokują, by najgorsi mafiozi podrzucili im jakieś "lub czasopisma" i w życiu nie wpadną nawet przez lata, co przegłosowali i kiedy, że sypnie się afera za aferą. A może świadomie to jest tak w tym celu prowadzone?
Jan Radziszewski 2020.05.12 21:50
02.05.2020 NMP Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa.
sara miriam2020.05.12 21:59
Czy to prawda że Boska z Konfy jest homo? Mówił o tym na kazaniu 050520 ks M.Wożnicki . ?
z Polski2020.05.12 21:48
Szczęść Boże - Braun, przedstawiający się jako katolik to zwykły cham i prostak, który na proteście tzw pracodawców apelował do Policji aby nie tykali jego doradców,....... z LGBT, brawo katoliku.
BieS2020.05.12 21:58
Teraz gra nawiedzonego fanatyka. Kilka twarzy Brauna.
Michał Jan2020.05.12 22:38
Za to Ty fanatyka nie musisz grać, bo to oczywiste. Pan Braun nie miał prawa bronić człowieka przed opresją, bo to był niewłaściwy człowiek uważasz. Czyli, jak za Stalina, lekarz nie powinien leczyć "wraga naroda".
Jahu2020.05.13 10:11
Czy Braun bronił katolików, kiedy byli bluzgani i zakłócana była msza św. przez jego "asystentkę" Norberto-sabino?
Agnieszka Dz. 2020.05.12 21:23
Nie sądziłam, że kiedykolwiek poprę kogoś z Konfederacji, ale jak widzę te komusze metody PiSu, to inaczej się nie da. Co oni wyprawiają??? Brawo Braun.
Michał Jan2020.05.12 21:29
Dla pisowców wystarczy być uczciwym w wyznawaniu swoich poglądów, żeby zrobić z niego "wraga naroda". Oceniając innych po sobie, do ich pustogłowia nie przyjdzie myśl, że można coś myśleć wg własnych przemyśleń, a nie wyłącznie z przekazów z góry.
Agnieszka Dz. 2020.05.12 21:36
To są niewolnicy dyktatora i jedynie słusznej linii. Mają dusze niewolników i jeszcze są z tego dumni. Po co im te wszystkie żebracze socjale, kiedy za to zabiera się im wolność swobodnego myślenia i wyrażania swojego zdania.
Michał Jan2020.05.12 22:35
Myślę, że Twoja opinia jest słuszna w stosunku do tutejszych klakierów, bo funkcjonariusze medialni, jak Marysia Patysia, to chyba z tego jakieś frukta ciągną. I paru pis-maków wśród komentujących też. Mamy dwa czynniki - scedowanie obowiązków z siebie na państwo (cecha powszechna i nie tylko w Polsce) oraz doskonale rozegrany manichejski podział sceny politycznej przez dwie największe partie. I w sumie wyborcy tego duopolu niewiele się między sobą różnią, ot jedni są za bezmyślnym postępactwem, a drudzy cieszą się z namiastki konserwatyzmu. Jednym i drugim można dmuchanego kandydata na prezydenta przedstawić (jak w "Czy leci z nami pilot") i całym sercem będą go popierać przeciwko temu drugiemu dmuchańcowi.
BieS2020.05.12 21:56
I to ty jesteś ten uczciwy? Koń by się uśmiał.
Michał Jan2020.05.12 22:26
Przykłady nieuczciwości poproszę, to się razem z Tobą z siebie uśmieję. Śmiech to zdrowie.
www2020.05.12 22:57
Lubisz być gwałcona ponizana nieszanowana przez mężczyznę? To popieraj Brauna i konfederację.Widać lewackie dziwki lubią takie zabawy
anonim2020.05.13 8:00
Dlatego, że nie lubię być gwałcona, poniżana i nieszanowana, to trzymam się z daleka od pisowskich fanatyków, takich jak Ty i jak paru tu jeszcze innych.
nex2020.05.12 21:23
Braun, nie świruj, wracaj do Sabinki:).
luislawa2020.05.12 21:21
te "wybory" to bedzie farsa. pis robi co chce. ale pamietajcie - karma wraca :)
BieS2020.05.12 21:53
Wam już tylko to zostało. CZym ty pampersie możesz postraszyć?
ryszard2020.05.12 21:19
Co na to Hartman?
Elektor2020.05.12 21:09
P. Braun to człowiek kulturalny więc w słowach bardzo parlamentarnych dyskutuje z pisowcami. Powiedzmy wprost. Takich sk...nów jak pisowcy nie było u władzy w Polsce od czasów Stalina. Nie liczą się zupełnie z niczym i nikim. Ważne jest tylko koryto dla nich i ich rodzin i kumpli. P. Szydłowa jest symbolem. Wzięła nasze pieniądze bez pytania i jeszcze pyskowała że im się to po prostu należy. Chamska dziewka i tyle.
BieS2020.05.12 21:51
Znów jakiś płatny lewak trolluje.
Michał Jan2020.05.12 23:41
Jak on jest lewakiem, to wy jesteście czerwonymi khmerami. I jak udało ci się czerwony khmerze aż pięć wyrazów w zdaniu napisać?
radykalny2020.05.13 4:16
tylko nie chooju ty chooju
tm2020.05.12 21:08
I dobrze powiedział!
Leonardo2020.05.12 21:07
Braun to łajdak wchodzi w buty Palikota to zwykła ruska onuca myslał ze PIS da mu wysokie stanowisko a tu figa z makiem stad poszedł na jurgiel do Putina
Michał Jan2020.05.12 22:40
Słabo ci idzie pisanie od lewej do prawej.
anonim2020.05.12 21:06
PANIE POSLE GIETRZWALDZKA MATKA BOZA NIE JEST Z PANA ZADOWOLONA...A PROFESOR NATANEK JEST ZBULWERSOWANY.
tm2020.05.12 21:12
P/P Nikt! Idź umyj garnki w kuchni, posprzątaj garaż. Zrób coś co potrafisz. Tu się nie nadasz!
lucek2020.05.12 20:57
Komuch Terlecki
anonim2020.05.12 21:11
Narkoman Terlecki.
drr2020.05.12 20:56
Brawo Braun!
Braun, Konfederacji lubią petro-kopiejki2020.05.12 20:34
Konfederacja i ich żydki "leszki" ciągle węszą żydów w rządzie, w Sejmie, wszędzie... A sobie w gacie nie dadzą zajrzeć. A kim oni sami są? Czy aby Braun to nie jest żydowskie nazwisko?
drr2020.05.12 20:55
PiS bierze w szeklach!
polipwdoopie42020.05.12 21:29
cos o tym wiesz zydku, prawdziwy polipwdoopie
ktoś tam2020.05.12 20:33
Widzisz Panie Grzesiu. Dopóki Pan byłeś z kolegami na marginesie, to żeś se mógł robić karierę bojownika i niepodległościowca. Ale tak to już jest, że jak się wchodzi w struktury władzy to wtedy wszystko co ukryte wychodzi z człowieka. Z Ciebie wychodzi ciemność.
Michał Jan2020.05.12 21:25
Pospieszyłeś się lub pomyliłeś przekazy. To miało być przepisane, jak "Nauczyciel" spuści swoich wyborców oczekiwania do klozetu i odda władzę opozycji. Dla spuszczenia na jej łeb problemów, które stworzył.
BieS2020.05.12 21:47
Trudna twój język. Nie lubię bełkotu.
Michał Jan2020.05.12 22:25
Widzę właśnie. Więcej niż trzy. Słowa w zdaniu. Gubisz się. Pan Braun i. Wszedł w struktury. Władzy, wg ktośtama. Czyli ktośtam już. Wie, że władza. Będzie oddana. Teraz kumasz?
Jan Radziszewski 2020.05.12 20:30
13.03 2020 Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Leonardo2020.05.12 21:09
chory psychicznie????chyba tak
tm2020.05.12 21:15
Też na zdrowego ni wyglądasz.
Jan Radziszewski 2020.05.12 21:33
krócej niż za 3,5 roku a poznasz Nieomylną bo Ducha św Prawdę o Sobie - obyś wtedy zmądrzał bo inaczej trafisz do PIEKŁA na zawsze.
tm2020.05.12 21:56
Przerażające to co piszesz, przerażające co się w dzisiejszych czasach dzieje. Pozdrawiam.
Jan Radziszewski 2020.05.12 22:04
czas Apokalipsy już trwa - marna perspektywa dla żydów za 3,5 roku będą hołdować swojemu cezarowi /J 19,15
raont2020.05.12 20:20
Brauna ponosi. W jakiejś niewytłumaczalnej pysze i arogancji sadzi się na Cycerona, chociaż miele te słowa dla samego gadania. To nudziarz w gruncie rzeczy ubrany wzorem Tartuffe'a w szatki pobożności: ten jego syk przez zaciśniete zęby "Szczęść Boże"... aż ciarki przechodzą.
Urszula2020.05.13 10:47
Fakt, Szczęść Boże mnie mierzi, ale reszta pod względem elokwencji, dykcji i wszelkiego ę, ą nawet, nawet.
Tom Bombadil2020.05.12 20:02
Braun upodabnia się do bohaterów swoich filmów.
katolicka kretynizacja polski2020.05.12 19:57
Morda Terleckiego powinna być ostrzeżeniem na kleju butapren i dopalaczach, o ich szkodliwości!
Jahu2020.05.12 20:17
I twoje wypociny dużymi literami pisane do kompletu.
anonim2020.05.12 21:08
W czasach Hipisów Terlecki był narkomanem, więc można śmiało powiedzieć, były narkoman jest Marszałkiem polskiego Sejmu.
Urszula2020.05.13 10:45
To dlatego ma taką parszywą facjatę. Co ta Kora w nim widziała.
Déjà vu żydzie OBOJĘTNY?2020.05.12 19:56
-" a mogli wywieźć do lasu i zabić strzałem w tył głowy." - Rodzinna tradycja, co OBOJĘTNY? Nie wywołuj wilka z lasu...
violencja2020.05.12 19:56
RZETELNIE https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-projekt-klubu-pis-ws-wyborow-w-sejmie-blyskawiczne-prace,nId,4491342
PePe2020.05.12 19:56
Grzesiu, jak tam "porwanie Sabinek", onuco zapaćkana.
Jahu2020.05.12 19:49
Panie Braun jak pan nie czai kilku poprawek to niech pan weźmie na asystentki jeszcze kilkunastu Norbertów..
i......2020.05.12 20:18
..... Sabinkę! bez asystentki Sabinki ani rusz!
Piotr Nowak2020.05.12 19:44
Najbardziej podoba mo się ostatnie zadanie. Jest takie typowo PiSowsko-Frondowskie: "....który zaczął odczytywać regulamin Sejmu. Marszałek Terlecki szybko ukrócił tę maskaradę, wyłączając mikrofon." No brawo! Qwa mac! Wujek Stalin byłby dumny! Dzizus co się w tym kraju dzieje?
violencja2020.05.12 19:42
A mi się podoba wyrażenie swojego poglądu i nie widzę tutaj awantury , tylko chamskie wyłączanie mikrofonów. Sympatyzuję z Konfederacją , sporo czytam , słucham i znam z ich opowieści jakie cyrki wyprawia pis w sejmie oraz poza sejmem. Nie lubię kiedy autor tekstu narzuca czytelnikowi swoje poglądy-jak w tym przypadku , tekst powinien być w miarę obiektywny i nie traktujący odbiorców jako analfabetów.Interpretacja należy do czytelnika.
niech zgadnę !2020.05.12 20:14
Sabinka? "pan" Sabinka asystentka braUna ?
Michał Jan2020.05.12 21:23
Chyba jesteś kiepski w zgadywankach.
violencja2020.05.12 22:50
Dziękuję
violencja2020.05.12 21:58
nietrafione
Urszula2020.05.13 10:43
Obiektywizm to cecha prawdziwych dziennikarzy. I tak powinno być. Tu nie ma dziennikarzy, tu nie są nawet pismaki, a jakaś zbieranina co się załapała bo dano im okazję. No i plotą.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.12 19:41
PiS to jednak partia o złotym sercu. Tylko wyłączają mikrofon, a mogli wywieźć do lasu i zabić strzałem w tył głowy.
ASTOM2020.05.12 19:55
To robił twój dziadek czy pradziadek?
Jan Radziszewski 2020.05.12 21:38
ojczulek pewnie mordował
ab2020.05.12 19:40
czyżby nowy nitrasik do spółki ze scerbą
Ja2020.05.12 19:39
Przypominanie elementarnych, skodyfikowanych zasad parlamentaryzmu to w mediach reżymowych "maskarada".
ASTOM2020.05.12 19:58
Pieprzone warcholstwo, nie tylko maskarada. Nie mają sensownych propozycji dla Polaków to wiecznie rozrabiają żeby zaistnieć.
Michał Jan2020.05.12 21:20
Mają, tylko o tym nie wiesz, bo marsz. Terlecki w porę mikrofon wyłącza, mentalny czerwony khmer.
Martha2020.05.13 3:23
Elementarna to jest historyczna wiedza o liberum veto w służbie kacapa.
M.a2020.05.12 19:37
I znowu opozycja chce zakłócić porządek obrad aby Sejm nie pracował nad ustawą dotyczącą wyborów prezydenckich.
Michał Jan2020.05.12 21:21
To niech rząd skupi się na wyborach w tej ustawie, a nie stosuje wrzuty, jak w "tarczach".