08.10.19, 08:00Screenshot Youtube - Press.Warszwa

Jerzy Bukowski: Czy Schetyna to ,,człowiek Kornela''?

Czy Schetyna też jest zdrajcą?

Skoro Lech Wałęsa nazwał w ten sposób przywódcę Solidarności Walczącej śp. Kornela Morawieckiego, a Grzegorz Schetyna był członkiem tej radykalnie antykomunistycznej organizacji i nie kryje swojego szacunku do zmarłego marszałka seniora, to odpowiedź na tytułowe pytanie musi być pozytywna.

Tak oto zaproszony na konwencję wyborczą Koalicji Obywatelskiej pierwszy przewodniczący NSZZ „Solidarność” i były Prezydent RP obraził jej lidera, wprowadził w konsternację tych uczestników spotkania, którzy poczuli się zniesmaczeni i zażenowani atakiem na legendę podziemia (niestety, dalece nie wszystkich) oraz wywołał falę nieprzychylnych - najdelikatniej rzecz ujmując - komentarzy również wśród polityków i publicystów sympatyzujących z KO.

Trudno odmówić Wałęsie posiadania ogromnego talentu w konfliktowaniu nawet ideowo bliskich mu ludzi i środowisk.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze

Prorok2019.10.8 10:34
Schetyna to czlowiek radzieckich generalow.Zaplata za inwigilowanie Solidarnosci Walczacej bylo przekazanie WKS Slask Wroclaw.Ta jego opozycyjnosc to tak jak u szpicla Bolka Walesy.
Andrzej2019.10.8 0:49
rzeczywiście ,sprzedajny niemiecki pachołek który przez ostatnie 12 lat pracował nad tym żeby polska była niemiecką kolonia ,robiący szwindle na rozkaz sponsorow zza Odry ,bez honoru ,godności i uczciwości,zachowujący się jak kosmopolita i bezpaństwowiec to zdrajca czy nie zdrajca?
Onegdaj2019.10.7 17:39
Skoro Sketyna zapowiada, że zlikwiduje IPN i CBA, to jak myślicie Polacy – po co ?! Po pierwsze, aby bez IPN zacierać prawdę historyczną i „wybielić” Bolka donosiciela. Po drugie, aby bez CBA kradło im się miliardy bezpiecznie i skąd popadnie. Oni się wogóle nie kryją tym, że są przestępcami. Przecież dwóch premierów PO jest w drodze do TS (Trybunał Stanu). Inni, w tym kilku byłych ministrów, mają wyroki, prokuratorskie zarzuty i prokuratorskie postępowania, a jeszcze inni już siedzą. I tych przestępców popiera jeszcze ok. 30% pseudopolaków ! To zdumiewające !!!
Dam2019.10.7 21:00
Komunistyczny sędzia, skazujący opozycjonistów nie przeszkadza, bo w PISie. Komunistyczny prokurator, obrońca pedofila nie przeszkadza, bo w PISie. No ale stary dziadek, co gada od rzeczy przeszkadza, bo nie w PISie.
KKK2019.10.7 17:38
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się "dzielnicowy". Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Blogu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.10.7 17:52
ale z ciebie baran
Urszula2019.10.7 17:54
[prosić musisz swego pracodawce brejze ,by ci już nie płacił ,,boś tylko mądry inaczej i intelektem dorównujesz """bolkowi '"" i innym kapusiom
dzielnicowy2019.10.7 17:37
schetina to tchórz ,cham ,debil i do tego Q---as
jan lesiak2019.10.8 10:43
byłbym zbudowany, gdyby okazaał sie głeboko zakonspirowanym kretem/ przeciwwagą Bolka/
PePe2019.10.7 17:37
Co to za partia polityczna ?! Krzysiu Brejza z Człapką pojechali z „silnirazem” do Inowrocławia, Nitrasowi zamknięto pysk, Niesiołowskiego przeznaczono do rozpłodu, Kierwińskiego prawie nie widać, Szczerba się schował, Budkę podpalono, Neumann zrezygnował sam, ........................ a tu wybory, i zamiast wyjść do ludu i opowiadać co dobrego zrobili przez 8 lat ich rządów – to się pochowali ?! I oni chcą rządzić krajem ?!!!
Luther2019.10.7 17:37
Nie tylko Sketyna - oni wszyscy z lewackich partii i PSL są zdrajcami !!!