02.09.19, 08:45Screenshot Youtube (Telewizja Republika / Pomorskie EU / Telewizja Republika)

Dulkiewicz - nieślubne dziecko Petru i Komorowskiego

Wczorajsza wpadka prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz wciąż jest szeroko komentowana. Odniósł się do niej również wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel.

Przypomnijmy – wczoraj Dulkiewicz w trakcie debaty „Solidarność i pokój. Miasto jako europejska wspólnota” zagranicznych prelegentów określiła mianem „egzotycznych gości”.

Weszliśmy do Unii Europejskiej, wcześniej do NATO. Możemy dzisiaj tutaj swobodnie siedzieć i rozmawiać. Mieć gości takich egzotycznych jak wy”

- powiedziała w trakcie wystąpienia Dulkiewicz. Jej słowa zadziwiły burmistrza Londynu, którym jest Sadiq Khan, z kolei sekretarz stanu landu Berlin Sawsan Chebli zareagował śmiechem.

Słowa Dulkiewicz dobitnie skomentował Radosław Fogiel. Na antenie Polsat News stwierdził:

Mówiąc pół żartem, pół serio, to jest nadzieja dla tych, którzy są zrozpaczeni zerwaniem z polityką Ryszarda Petru”.

Dalej dodał:

Jeżeli to pójdzie w tym kierunku, to pani Dulkiewicz wyrasta na nieślubne dziecko Petru i Bronisława Komorowskiego”.

Pytał też:

[…] to ma być ta tolerancyjna, otwarta, światła, część opozycji?”.

tag/Polsat News,Fronda.pl

Komentarze

MJ2019.09.2 11:07
Maria Blaszczyk 2.9.19 12:59 Fronda zmienia zdanie. To jednak dwóch mężczyzn może mieć dziecko. Kolejny przykład lewackiego intelektu lewaczki z Holandii, Krakowa, czy z Warszawy, cholera wie (tak na marginesie, co lewaczce bardziej w Warszawie śmierdzi, komunikacja miejska po meczu, czy ciecz z "kontrolowanego" zrzutu do Wisły?), która nie potrafi dostrzec przenośni. Ach te lewackie mozgi. I znowu 13-X totalno-tęczowe lewactwo dostanie łomot. Ale, jak się ma takich entelektualistów w swoich szeregach, to nie dziwne.
Maria Blaszczyk2019.09.2 13:27
Ja też Cię kocham, Mateuszku. :-* I skąd teraz ten Kraków? Dopiero co twierdziłeś, że z Wrocławia jestem. Jeszcze raz, skoro to takie ważne - urodziłam się w Warszawie i tam mieszkałam do momentu urodzenia się mojej najstarszej córki. Wtedy zamieszkałam z jej ojcem - w Holandii, by ją razem z nim wychowywać. Co do smrodu - no cóż, bardzo współczuję ludziom z Białołęki. Ale wystarczy spojrzeć na mapę - jęsli się nie zna Warszawy - by wiedzieć, że w Warszawie ten zrzut smierdzieć nie może - bo znajduje się na jej zupełnym końcu. Tam, gdzie Wisła z Warszawy wypływa. Więc komunikacja śmierdzi znacznie gorzej. Do tego, tak się składa, że ja mieszkałam w Warszawie PRZED TYM, jak Hanna Gronkiewicz-Waltz ten kolektor oddała do użytku. To było w 2011 roku, do tego czasu - te ścieki, tyle że w większych ilościach i bez żadnych cudów, jak ozonowanie - po prostu do Wisły zrzucano codziennie≈ 365 dni w roku, do Wisły zrzucano. Więc, szczerze powiedziawszy, jest to dla mnie umiearkowanie bulwersujące, choć oczywiście wolałabym, żeby tak się nie działo....
MJ2019.09.2 13:57
Ble, ble, ble, ble. No cóż twoja miłość pozostaje nieodwzajemniona. Patrząc od strony południa, to nie koniec ale północny kraniec Warszawy, ale patrząc od północnej strony, to początek miasta Warszawy. Poza tym wbrew lewackim wydumkom, klimat działa tak jak zawsze działał i wiatry wieją, raz z jednej, a innym razem z drugiej strony. Poza tym łżesz, bo nie były do 2011 roku spuszczane w takich ilościach, tylko nie były ponoć tak dokładnie oczyszczane, jak niby obecna Czajka je oczyszczała. Ale manipulacja to chleb powszedni totalno-tęczowego lewactwa.
Maria Blaszczyk2019.09.2 14:19
Tylko że Wisła, skarbie, płynie z południa na północ - ma to związek z grawitacją. Kierunek wiatru nie ma aż takiego znaczenia, bo to nie jest aż taki smród. Poważnie, mieszkałam w Warszawie zanim była ta cała Czajka, ścieki spuszczano i w sumie śmierdziało to mniej niż oczyszczalnia jako taka. I ile ścieków było spuszczane, to wiadomo, te dane są dostępne. W 2009 roku spływało do Wisły 317 tys. m³ na dobę, czyli 3,67 m³ na sekundę, czyli o 22 proc. więcej niż obecnie. W 2003 roku spływało jeszcze więcej – ok. 350 tys. m³ na dobę, czyli 4,05 m³ – o 35 proc. więcej niż po obecnej awarii. Śmieszne, że zarzucasz mi kłamstwo, a sam kłamiesz wbrew zupełnie oficjalnym danym, do tego sprzed lat - więc bez związku z obecną sytuacją. I niby jak je oczyszczano? Podziel się z nami co do tej tajemnej technologii, bo na stronie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawa S.A. nic na ten temat nie ma... To była jakaś sekretna instalacja pana prezydenta Kaczyńskiego, czy co? https://www.mpwik.com.pl/
MJ2019.09.2 10:59
Oj biedne lewactwo zajmuje się rozbiorem tekstów, których znaczenia nie rozumie, albo kłamie w żywe oczy. Ciekawe z czego się śmieje lewak dam. Ze biel to kolor np flagi którą się wywiesza, gdy się poddaje, kapituluje, że czerwień próbuje zawłaszczyć lewactwo, jako ich kolor, np były ZSRS, czy CHRL. Biało-czerwona, czyli kolory Państwa Polskiego i polityka w tym kolorze służy właśnie Polsce. A Agnieszka Dz, no cóż, lewak bez kłamstwa nie byłby lewakiem i nadmieniam, że żadne lewackie fake newsy z lewackich portali mnie nie interesują. Z lewakami krucho, ale skoro lewactwo reprezentuje taki poziom intelektu, to nie ma dziwne.
Sebastian Lorenc2019.09.2 11:25
https://nczas.com/2019/08/10/nowa-marszalek-sejmu-to-wyksztalcona-osoba-o-katyniu-uczyla-sie-z-przedwojennych-ksiazek/ https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/495515,1,nowa-rzecznik-pis-na-celowniku-internautow-za-slowa-o-katyniu.html Pani Witek to powiedziała, ale propaganda każe wam udawać, że nie.Smutne, skoro taki poziom reprezentuje środowisko prawicowe...
MJ2019.09.2 11:32
pisałem, ze lewackie fake newsy mnie nie interesują, zwłaszcza z giewu. I tyle.
Sebastian Lorenc2019.09.2 11:49
No wiesz, prawicowe o tym milczą bo propaganda zabrania mówić, a wywiad autoryzowała pani Witek i nigdy nie zaprzeczyła, że tak powiedziała. Ale jasne, udawaj że tego nie było, dla dobra sprawy, Partii i Polski.
MJ2019.09.2 13:48
Nie ośmieszaj się lewaczko, to nie ma nagrania wywiadu? Wywiad był autoryzowany? Czy to pierwszy fake news giewu? Lewaczko, chciejstwo, to nie jest prawda a kłamstwo dla lewackiego giewu to chleb powszedni. Nie ośmieszaj sie i naucz się czytać ze zrozumieniem wpisy innych a nie reagować, jak pies Pawłowa na lampkę.
Sebastian Lorenc2019.09.2 13:59
Mati, chyba się zdenerwowałeś. Tak wywiad był autoryzowany. A od kiedy nagrywa się prasowe wywiady? Ośmieszasz to się troszkę Ty, z tym swoim "lewaczko" . Wiesz, normalnie ludzie się tak do siebie nie zwracają.
MJ2019.09.2 14:05
Nie wierzę słowom lewaczki. A stanowczy ton lewaczki mnie tylko śmieszy, zwłaszcza, że wszyscy lewacy powołują się na jedyne źródło giewu, a nie ma słowa o autoryzacji wywiadu. Niestety, to nie pierwszy ani ostatni fake news giewu
Naczelny2019.09.2 22:22
nczas jest lewacki debilu? ;DDDD
Maria Blaszczyk2019.09.2 10:59
Fronda zmienia zdanie. To jednak dwóch mężczyzn może mieć dziecko. Cuda, normalnie...
Leon zawodowiec2019.09.2 10:50
A kto zmajstrował Dupkiewicz jej dzieciaka???
MJ2019.09.2 11:09
Oto jest pytanie, jak powiedział pewien Anglik.
Antex2019.09.2 9:50
Pani Dulkiewicz jest specjalistką od nieślubnych dzieci ...ma w tym duże doświadczenie.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.09.2 13:03
największy szoł w Polsce, a może w europie!!! --swe mądrości wypowiadają --------dulkiewicz ,-----komorowski ,-----------petru .czy najlepszy kabaret w europie mógłby konkurować z tym poziomem dowcipu,inteligencji, wiedzy ??--oni byli by nie do pokonania.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Raf2019.09.3 5:56
Kaczyńska tez jest w tym niezła...
Polak Ateista Dumny Gej 2019.09.3 12:28
Q---rwa z ciebie
Dam2019.09.2 9:44
Można odnieść wrażenie, że politykom partii rządzącej głupie wpadki się nie zdarzają, a to tylko manipulacje frondy i TVP. Moja ulubiona: "Nasza polityka nie jest ani biała, czyli uległa, ani czerwona, czyli postkomunistyczna. Jest biało-czerwona." Premier Morawiecki Gdyby to powiedział Petru, to przez miesiąc było tutaj na głównej, manipulanci.
Sebastian Lorenc2019.09.2 10:02
Zdecydowanie lepsza była Elżbieta Witek, która o Katyniu czytała w przedwojennych książkach.