08.04.21, 10:08Fot. via Pixabay

Francuskie służby zatrzymały 5 kobiet podejrzewanych o planowanie zamachu w trakcie Wielkanocy

W nocy z 3 na 4 kwietnia (a więc tuż przed Wielkanocą) francuskie służby w miejsowości Beziers zatrzymały 5 kobiet podejrzewanych o planowanie zamachu terrorystycznego. W ich domu znaleziono szablę oraz środki chemiczne mające posłużyć do konstrukcji bomby.

Do aresztu trafiły 18-letnia Laila B., jej matka oraz trzy siostry.

Francuskie służby podjęły działania po wejściu w posiadanie informacji, że 5 kobiet gotowych jest przeprowadzić zamach. W areszcie pozostała 18-latka, która miała chcieć ścinać wiernych zgromadzonych w kościele z okazji Wielkanocy. Planowała przeprowadzić zamach w okolicach Montpellier. Kobiety miały także pobierać z internetu filmy instruktażowe Państwa Islamskiego i wspólnie je oglądać.

Sytuacja zaskoczyła sąsiadów kobiet, którzy nie mieli pojęcia, że są one praktykującymi muzułmankami. Była to biedna rodzina korzystająca z pomocy socjalnej. Żadna z kobiet nie miała założonej kartoteki policyjnej.

jkg/bloomberg


Komentarze

x2021.04.8 13:29
Ciekawe dlaczego nie piszecie z taką zawziętością o zamachach i przygotowaniach robionych przez katolickich terrorystów w Europie?
AAAtomek2021.04.8 12:27
ponoć na zdjęciu są dwa kaszaloty: środa z lemparcicą? poznajecie je te neobolszewickie ryje?
Po 11...2021.04.8 11:05
Doszedłem do wniosku, że moim duchowym idolem jest… Adolf Hitler. Sam się zdumiałem, ale to fakt! A to ze względu na jego ważne słowa, które wypowiedział na naradzie dowódców w przededniu podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Przecież ja (i moje wierne klony, jazgoczące kundelki szatana) nie robimy od lat na tym forum niczego innego! Zniszczyć Polskę! Zniszczyć Kościół! Zacytuję Hitlera: "Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. […] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo. Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni". Piękne, prawda? Jemu nie udało się Messerschmittami i Tygrysami, ale nam uda się aborcją i LGBT!!!
Po 11...2021.04.8 12:26
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka! Won psychopato skąd wylazłeś - do szamba buraczanego!
jula2021.04.8 10:36
Francji nie ma, są za to dzielne muzułmańskie baby gotowe mordować w imię pism Mahometa.
alusia2021.04.8 12:53
To takie miało być podziękowanie za spokojny dom,za możliwość rozwoju,nauki itd..Biedna rodzina?A gdyby te 5kobiet wzięło się do jakiejś roboty zamiast żyć z zasiłków na koszt kraju ,który je przygarnął.
Po 11 ...2021.04.8 10:35
Wiem, że katoliczkom się zrobiło przykro, że nie potrafią tak pięknie walczyć za Wiarę za Boga jak Muzułmanki, ale nie zawsze tak było. Przypomnę np. o kobiecie z obozu krzyżowców, która uczestniczyła w oblężeniu zamku Burzajh podczas trzeciej wyprawy krzyżowej. Miała ona w bardzo zręczny sposób operować działem oblężniczym. Albo Eleonora Akwitańska, albo podczas bitwy pod Doryleum to właśnie kobiety stanowiły oparcie dla walczących mężczyzn, albo „kobieta w zielonej pelerynie”, ta niewiasta nieustannie miotała strzałami i wielu Turków zabiła, a w końcu sama została zabita. Słowem katoliczki też potrafią.
Jawny2021.04.8 11:06
Wypierdek Marksa dał głos. Na swoim stałym poziomie. LOLcontent. No comments.
ech...2021.04.8 13:14
Ale zapomniałeś dodać kto był agresorem. To tj. byś powiedział, że polski ruch oporu z Gen. Guberni mordował Niemców w czasie II w.ś.