04.06.20, 11:05Screenshot Youtube - ringpolskatv

Jan Bodakowski: Tomasz Adamek znowu wkurzył lewicę

Tomasz Adamek jest znienawidzony przez lewicę. Nienawidzi ona boksera, bo ten ośmiela się deklarować patriotyzm i katolicyzm. Sportowiec znowu ją wkurzył. Tym razem na portalu Onet ukazał się wywiad „Tomasz Adamek: media napędzają ludzi strachem” przeprowadzony przez Tomasza Kalembe.

Zdaniem Tomasza Adamka ekscesy kolorowych bandytów kierowanych przez komunistów na ulicach amerykańskich miast mają „polityczny podtekst. Zbliżają się bowiem wybory. Demokraci walczą z republikanami, czyli z obozem Donalda Trumpa. Nie chcą dopuścić do jego powtórnej wygranej. Robią zatem wszystko, żeby wzburzyć ludzi i zniechęcić ich do głosowania na obecnego prezydenta. Na całym świecie niestety polityka bierze górę. Uważam, że to wszystko było ukartowane, ale to jest moja opinia”.

Oceniając fałszywą pandemię polski sportowiec mieszkający w USA (gdzie jego żona jest pielęgniarką) stwierdził, że „nie wolno słuchać telewizji. To ona jest winna rozgłosowi, jakiemu zyskała ta choroba. W polskiej telewizji szczególnie dużo mówi się o koronawirusie. Mówią o nim więcej niż w Ameryce. Gdybym tak wierzył we wszystko, co przekazują, to bałbym się wychodzić z domu. Media zatem napędzają ludzi strachem. I to też są — moim zdaniem — polityczne rozgrywki. Sprawa koronawirusa jest rzeczywiście bardzo dziwna. Przynajmniej tak to wygląda w Polsce. Jeszcze do niedawna na boisku sportowym mogło przebywać maksymalnie sześć osób, a teraz na mecze piłkarskie będzie mogło wejść kilka tysięcy kibiców. Początkowo wręcz śmiano się z noszenia maseczek, a potem stały się obowiązkowe. Teraz z kolei okazuje się, że na ulicach znowu nie są potrzebne. I to wszystko mimo w miarę stałej liczby zachorowań. Statystyki jednak dają do myślenia. Przecież w USA zachorowały blisko dwa miliony osób, a zmarło ponad sto tysięcy. Co można powiedzieć, jeżeli w polskiej telewizji pokazują zdjęcia starych trumien z katastrofy we Włoszech i ilustrują tym sytuację związaną z koronawirusem. To znaczy, że to wszystko to jest jedna wielka ściema. Telewizja w godzinę potrafi zrobić z ciebie bohatera, ale niszczy z kolei w pięć minut. Takie są media. Poza tym, kto ma media, ten rządzi. Taka jest moja opinia”.

W marcu tego roku na lewicowym portalu ''Krytyka Polityczna'' ukazał się artykuł „MMA, leczenie gejów i »Duch Słowian«” Przemysława Witkowskiego, który tym razem postawił sobie za cel zidentyfikowanie rzekomych faszystów wśród sportowców. Jednym z nich był Tomasz Adamek.

Zdaniem lewicowego portalu są sportowcy, którzy próbują „wchodzić ze swoimi skrajnymi poglądami do głównego nurtu życia politycznego, tacy jak Tomasz Adamek”.

W opinii lewicowego publicysty „kilku byłym i obecnym zawodnikom sportów walki nie wystarczyły agresywne wypowiedzi na tematy polityczne i zapragnęli oni aktywnie wziąć udział w walce o władzę. Wybierali oni przede wszystkim partie ultrakonserwatywne, prawicowych populistów i skrajną prawicę. Najbardziej znany i utytułowany z nich to Tomasz Adamek […] Idolem Adamka jest [...] o. Tadeusz Rydzyk, o którym w swojej autobiografii pt. Fighter bokser napisał: „Gdyby w Polsce było kilku ojców Rydzyków, to ludzie nie musieliby emigrować za chlebem. To Anglicy, Niemcy i Francuzi przyjeżdżaliby do nas szukać pracy” . „Ojciec Rydzyk to kozak. […] Zbudował imperium medialne, jego radia słuchają miliony Polaków na całym świecie, ma dar od Boga i wie, jak z niego korzystać i go pomnażać”, dodawał na łamach jednego z katolickich dzienników. „To nie on dzieli Polaków, ale Europa”, podsumowywał zawodnik”.

Jak można dowiedzieć się z artykułu na lewicowym portalu, w wyborach do europarlamentu Adamek startował z listy Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Zdanie lewicowego publicysty „Solidarna Polska to najbardziej ultrakatolicka i nacjonalistyczna część obozu władzy. Adamek pasuje tam doskonale. Opowiada się on bowiem za całkowitym zakazem aborcji, a gejów i lesbijki chce leczyć egzorcyzmami. Jest też ksenofobem, rasistą i zwolennikiem patriarchalnego modelu rodziny”.

Jan Bodakowski

Komentarze

matis892020.06.5 23:38
Adamek to kozak, został oszukany przez lewacki masoński PIS, ale jak wielu. A lewactwo to się pławi w oszukiwaniu siebie i innych.
roman2020.06.6 7:27
To się nazywa tzw. BEŁKOT.
wicek2020.06.5 20:02
Tomek Adamek to mój ulubiony bokser i porządny gość. Jego ojciec umarł dosyć młodo i Tomka wychowywała głównie matka. Jak widać wyrósł z niego porządny człowiek. Rydzyk zaś to etatowy chłopiec do bicia. Znienawidzony przez wielu.
Janka2020.06.5 22:07
Przypisywanie dysfunkcji intelektualnych Adamka faktowi, że wychowała go para jednopłciowa to chyba jednak nadużycie i manipulacja z Twojej strony. On po prostu bardzo często obrywał w głowę.
Mirek2020.06.5 18:56
Tomasz Adamek ma absolutną rację jeśli chodzi o ojca Rydzyka . Ojciec Tadeusz Rydzyk zbudował coś co zostanie dla przyszłych pokoleń . Przecież on tego na tamten świat nie zabierze . Dlatego podziwiam ojca Rydzyka . Byłem w ubiegłym roku w Toruniu i oglądałem te dzieła które udało się ojcu Tadeuszowi zbudować i jestem pod wrażeniem . Szczególnie podobała mi się ŚWIĄTYNIA . Jest piękna że aż nie chce się z niej wychodzić . Gratuluję ojcze Tadeuszu .
Eustachiusz2020.06.5 17:51
Kocham te wasze autorytety, same tuzy intelektu.
YETI2020.06.4 20:44
A co z jego wypadkiem po pijaku w Network ?Typowy katolik on może Bóg mu wybaczy , innych ocenia
anonim2020.06.4 23:19
A ty nie oceniasz ?Aco teraz robisz ?
roman2020.06.6 7:26
Ludzką rzeczą jest błądzić.
Holiłut2020.06.4 19:52
Trzeba jeszcze KONIECZNIE zapytać Adamka co myśli na temat: 1. Gęstości prawdopodobieństwa zlokalizowania elektronu w atomie wodoru w zależności od dyskretnych liczb kwantowych n=1,2,3, oraz l=0,1,2. ? 2. Wstęgi Möbiusa – nieorientowalnej powierzchni dwuwymiarowej, która (gdy rozważana jako zanurzona w przestrzeni trójwymiarowej) ma tylko jedną stronę. ? 3.Hipotezy Riemanna (część rzeczywista każdego nietrywialnego zera funkcji dzeta jest równa ½) ?
roman2020.06.6 7:24
Wierzę, że jesteś geniuszem w w/w dziedzinie, ale sposób w jaki się tym chwalisz zupełnie Cie dyskwalifikuje ...
JanWo2020.06.4 18:36
Panie Tomku to jest Pan prawdziwym patriotą i Polakiem !
Agnie2020.06.4 17:29
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
oficer LWP2020.06.6 8:48
ma na imię Agnieszka tępa niedouczona dzido
Zobacz co nowego2020.06.4 17:06
Zobacz Już dziś film Bad Boys for Life 2020 ! Oraz inne hity kinowe! Ponad 9000tyś filmów i seriali! https://filmvod.pl Zapraszam
Pierz2020.06.4 16:57
"Media napędzają ludzi strachem"? Nie bardzo rozumiem. Czy to ma znaczyć, że media straszą ludzi? Jakaś dziwna polszczyzna. Znać się na boksie, ale opinie wygłaszać na temat wszystkiego - bezcenne.
MarKan2020.06.4 16:14
Adamek jest "za całkowitym zakazem aborcji, a gejów i lesbijki chce leczyć egzorcyzmami"? Jest też ksenofobem, rasistą i zwolennikiem patriarchalnego modelu rodziny”? No, to prawidłowo! Szacun!
roman2020.06.6 7:21
Nie wiem, czy ty kpisz, czy popierasz ?
antylewak2020.06.4 13:30
Jeżeli ktoś wydaje bełkot w jakimś brukowcu zwanym ''krytyka polityczna'' to musi być wyjątkowo - podłym gów.em
anonim2020.06.4 12:21
Wszystkich niedowiarków na czele z panem Bodakowskim i Adamkiem zapraszam do szpitala, na SOR, albo do DPS, ZOL, Ośrodka Adopcyjnego, gdzie wykryto przypadki zarażenia wirusem. Smutni rekordziści to DPS w Kaliszu, gdzie obecnie jest już 40 ofiar śmiertelnych. Jak się siedzi na fotelu przed telewizorem, to można wątpić, wyśmiewać, szukać teorii spiskowych, jak się pracuje z chorymi, to nie ma się takich wątpliwości. Innych poglądów Adamka nie skomentuje.
Wies2020.06.4 12:32
Zgadza się. Głupota szerzy się dzięki cynikom. Normalne , podręcznikowe postępowanie w przypadku epidemii jest wyśmiewane przez pseudo bohaterów.
anonim2020.06.4 12:41
Podręcznikowo, to się tylko politycy wypowiadają, działania za tym nie idą żadne, albo idą co najmniej dziwne(zakaz wejścia do lasu przy 100 chorych dziennie, zgoda na imprezy masowe, przy 400 chorych dziennie).
Wies2020.06.4 14:26
Musi Pani doczytać jak się rozwija epidemia i kiedy. Gdyby wycieczki do lasu były dozwolone czy do parku byłby lawinowy wzrost. Teraz poza nielicznymi ogniskami nie ma dużej ilości chorych i jest ciepło. Na początku liczba chorych zwykle nie jest znana i podejmuje się decyzje na wyrost. Zawsze można pomarudzić że nie mogla Pani wejść do lasu czy parku. Ale z tego powodu chyba nic sie Pani nie stało ?
Agnieszka Dz. 2020.06.4 15:26
Czyli teraz, mimo, że mamy w Europie chyba najwięcej zachorowań dziennie, można już wszystko,bo epidemia minęła?Nieliczne ogniska,to tylko w przekazie TVP i Frondy.
Wies2020.06.4 18:48
No właśnie "chyba" jest tutaj najlepszym słowem jakie do Pani pasuje. Żeby coś porządnie przeanalizować trzeba pomyśleć an nie chlapać jęzorem. Te łapki to sama Pani sobie dopisuje ?
Jerzy2020.06.4 13:39
tak z ciekawości - znajdzie się wśród tych "licznych" przypadków choć jedna osoba, która zmarła na nic nie chorując, i która miała mniej niż 80 lat??? Bo bardzo wątpię... Ludzie umierali, umierają i umierać będą, tak samo jak przeziębienia były są i będą. Szkoda, że naczelny felczer kraju tego nie rozumie...
Agnieszka Dz. 2020.06.4 13:55
Tak. Znalazła się. Wczoraj przeczytałam, że ponad 200 zmarłych nie miało żadnych innych chorób. Młody kierowca, ktory umarł na kwarantannie, to był czynny zawodowo człowiek. Miał cukrzycę, ale przyczyną zgonu było zapalenie płuc, spowodowane koronawirusem. W DPS w Kaliszu, przez cały rok umierają srednio trzy osoby, teraz w przeciągu miesiaca zmarło 40.
Jerzy2020.06.4 15:54
jeśli chorował na cukrzycę, to nie był zdrowy. Prosiłem o jeden, tylko jeden przypadek zdrowego człowieka który zmarł po zachorowaniu na koronawirusa, we Włoszek patolodzy doliczyli się takich trzech przypadków, trzech - ale tam podawano zmarłych w tysiącach. U nas nawet jednego nie można uznać za ofiarę koronawirusa (staropolska nazwa - przeziębienie)
Agnieszka Dz. 2020.06.4 16:20
Przeziębienie to nie grypa, zwykła grypa to nie koronawirus. Aktywny 40 latek z cukrzycą mógłby dożyć późnej starości, gdyby nie COVID-19. Tak patrząc, to każdy coś tam ma, nadciśnienie, anemie, migrenę. Tylko na to się nie umiera tak szybko. Łatwo jest bagatelizować coś, co nie dotknęło ani Ciebie, ani Twoich bliskich.
Felek2020.06.4 14:44
Jerzy to taki dziarski chłop, że jakby był na statku który tonie to sam by się szybko przeciskał do szalupy ratunkowej, chodząc po głowach osób starszych, chorych a może i nawet matek i dzieci. No Jerzy, może wypuśćmy starszych oraz schorowanych ludzi na świat zobaczymy ilu przeżyje? Na pewno ty był byś zadowolony i mógł byś dumnie napisać na forum frondy, że "selekcja naturalna zadziałała."
Jerzy2020.06.4 16:01
no tak, stuletni gość w czwartym stadium raka pożył dwa tygodnie dłużej, młodzi ludzie popełniający samobójstwo po utracie pracy i wizycie komornika to tylko taki folklor, miliony bezrobotnych to efekt uboczny nic nie znaczący, walczmy o przedłużenie życia ciężko chorym o kilka dni czy tygodni, gospodarka? młodzi? oni są nieważni... PS jestem po długotrwałym leczeniu nowotworowym zakończonym przeszczepem szpiku. Nawet przez sekundę nie pomyślałem, że coś mi grozi, że trzeba szmatę na buzię zakładać. Po obejrzeniu chińskich fejków na youtubie od razu wiedziałem, że ta choroba nie istnieje. Wirus owszem jest, ale jeśli już ktoś mu ulegnie to choroba nie różni się niczym od przeziębienia czy klasycznej grypy
2020.06.5 21:19
dziś jesteś pielęgniarką/lekarzem, a może na covid19 chorowałaś, ekspertko od wszystkiego? Wracając do twej troskliwości - proponuję waszą ulubioną lewacką metodę na kłopoty i problemy zdrowotne- aborcja i eutanazja
Klapaucjusz2020.06.4 12:10
Idol pana Adamka, Donald Trump też deklaruje się patriotyzmem i wiarą. W poniedziałek trzymał w ręku Biblię (trochę niezdarnie, ale sama chęć się liczy) przed kościołem oczyszczonym przez policję z protestantów, a we wtorek odwiedził z żoną sanktuarium Jana Pawła II w Washington DC. Co prawda, żona była trzecia ale za to katoliczka! Prezydent Trump kocha wszystko co jest "made in America". Wszystko za wyjątkiem żon, bo te woli importować z Europy Wschodniej.
ktos2020.06.4 12:08
Intelektem ustępuje mu chyba tylko Suski.
teresa I2020.06.4 13:30
Ale jesteś prymitywny , zazdrościsz Panu Suskiemu błyskotliwości ,lub jej nie rozumiesz i tyle w , bo i tak niczego nie pojmiesz.
Jahu2020.06.4 12:01
Niektórym się wydaje, że jak wyłączą media to wtedy problem znika..no i kolejny, który uważa,że za mało ludzi zmarło... bo dla nich musi umrzeć 3 miliardy żeby dopiero była tragedia.. Tylko czy to samo powiedziałby Adamek gdyby wirus zabrał mu matkę, żonę albo dziecko?
Krzysztof 2020.06.4 11:53
A Sekielski wkurzył obrońce pedofilów w koloratkach Bodakowskiego XD
Majka2020.06.4 11:39
czyli jest normalny
gracz2020.06.4 11:31
Brawo Tomek.Kto nie widzi,że czarnuchy są sterowane przez kacapa w celu zablokowania Trumpa,ten niech spi...dala do Moskwy.
f232020.06.4 11:30
Adamek to ten tytan intelektu wśród bokserów?
Darek2020.06.4 11:28
Jak ktoś tyle razy po łbie dostał to ma prawo gadać głupoty, fizjologia i tyle.
oficer LWP2020.06.6 8:43
ty nie dostałeś tyle po łbie i wypisujesz większe głupoty żyjąc w nędzy w porównani z nim
Klejnot Nilu2020.06.4 11:26
Bokser, który ma ciężko wydukać jedno zdanie złożone (to nie złośliwość, obejrzyjcie sobie jakiś wywiad z nim), jest autorytetem w sprawach epidemii. Bodakowski, weź ty się już chłopie nie ośmieszaj. PS. "Nienawidzi ona boksera, bo ten ośmiela się deklarować patriotyzm i katolicyzm." Fajny chochoł Jasiu.
Piotrek2020.06.4 11:39
Na pewno z tych samych powodów co do Adamka, lewica nie ma też szacunku do Donalda Trumpa. Obie postacie takie kryształowe i obaj są ekspertami od koronawirusa.
Jerzy2020.06.4 13:34
wspomnę, że felczer Szumowski ma wspólną pasję z Adamkiem - boks, i też pewnie nie raz i nie dwa w zakuty łeb oberwał. To, że Szumowski wysławia się bardziej płynnie od Adamka nie oznacza, że ma mniej uszkodzony od niego mózg. Ba, podejrzewam, że znacznie ma uszkodzony znacznie gorzej - Adamek potrafi myśleć w przeciwieństwie do pana Szumowskiego
Klejnot Nilu2020.06.4 13:43
Branie wszystkiego na chłopski rozum nie równa się myślenie.
katolik2020.06.4 11:24
Adamek tak trzymaj, dno popslsldwiosnanowoczesna jest znokautowana, na zawsze!
Jerzy2020.06.4 11:18
no proszę, kolejny głos o sezonie przeziębieniowym określanym przez pajaca Szumowskiego "koronawirusem", coraz więcej takich głosów i coraz mniej obaw przed ich publikacją. Pan Szumowski powinien przeprosić za hucpę jaką urządził, i jednocześnie błagać o jak najniższy wymiar kary
Piotrek2020.06.4 11:35
Jeżeli bardziej wierzysz Adamkowi, niż Szumowskiemu (który jest lekarzem), to gratuluję ci braku rozumu i bezkrytycznej wiary.
Jerzy2020.06.4 13:28
Być może Szumowski posiada dyplom lekarza, nie wiem - nie widziałem, ale na pewno o medycynie ma blade pojęcie, jeśli ktoś gotuje ludziom piekło z powodu tak błahej choroby to jest po prostu ścierwem, a nie lekarzem.
roman2020.06.6 7:20
Ot naiwniacy, Ty nie wiń Szumowskiego, tak im kazano ...
katolicka kretynizacja polski 2020.06.4 11:17
Adamek to przygłup z obitym łbem! czyli typowy katol...
robfor2020.06.4 11:26
Nieźle daje sobie radę z tym tysiąc razy obitym łbem. Ty już po jednym bokserskim strzale do końca życia ograniczyłbyś myślenie do "jeść", "pić' i "zrobić kupkę"...
ktos2020.06.4 12:27
Rozwielitka daje sobie radę jeszcze lepiej. A co więcej jest pożyteczna.
Japa2020.06.4 11:36
Komuchy to geniusze . Z jaką perfekcją strzelali w tył głowy w Katyniu i na Rakowickiej .A jakie groby robili na Łączce . A z jakim talentem wieszali zbędnych dla nich Polaków pozorując samobója .I chwalić ich geniuszu nie trzeba ,Sami to robią .A historia ?E tam..Tylko Historia WKPb się liczy.
AAAtomek2020.06.4 11:36
Dobre :D
nie ślepy2020.06.4 13:29
Większego przygłupa jak ty trudno tu spotkać!
antylewak2020.06.4 13:31
to co dopiero myśleć o takim NIKOMU NIEPOTRZEBNYM głupawym lewackim gów.ie jak ty?
MK2020.06.5 2:10
KRETYNIE!..."Dumny....g....ju! NIE MASZ ARGUMENTÓW, TO OBRAŻASZ! TYLKO TO UMIESZ OPRÓCZ PEDAŁOWANIA DZIECI! CZY COŚ JESZCZE..... NIE WART JESTEŚ JEMU BUTÓW ZAŁOŻYĆ! ZAZDROŚCISZ! AJ, WAJ !
Lewym Pasem2020.06.5 17:02
A Ty pomijajac przygłupa jestes typowy K UTAS !!!! Tyle że marny !!!!
oficer LWP2020.06.6 8:42
dał sobie obić łeb i żyje w luksusie, ty żeby nie zdechnąć z głodu musisz wypisywać "swoje" brednie na Frondzie zgodnie z życzeniem tych co ci płacą
Tom2020.06.4 11:17
Fronda cytuje Onet???