30.06.20, 12:07fot. Screenshot/ youtube

Kidawa – Błońska: wszyscy wiedzieli o bojkocie 10 maja. Budka nie wiedział

Na antenie Radia Plus Małgorzata Kidawa – Błońska przyznała, że wszyscy wiedzieli o pomyśle bojkotu wyborów 10 maja. Odniosła się w ten sposób do słów Borysa Budki, który twierdzi, że o tym nie wiedział.

„O tym, że nie możemy w takich wyborach brać udziału wiedzieli wszyscy i była na to zgoda. Jak to było skomunikowane, to jest coś innego. Borys Budka, wszyscy o tym wiedzieli, jestem osobą odpowiedzialną” – powiedziała była kandydatka KO na prezydenta.

Pytana czy Budka kłamie nie odpowiedziała. Dodała, że „Działania w polityce i partii, to działania żeby być skutecznym, żeby działać zespołowo, żeby mieć zaufanie do ludzi, z którymi się pracuje”.

Dość ogólnikowo odniosła się również do programu Trzaskowskiego: „Wybieramy prezydenta, nie premiera i rząd, więc prezydent może mówić jakie kierunki są dla niego najważniejsze (…)Dla Rafała Trzaskowskiego, zdrowie, edukacja”. Zachęciła również, aby po szczegóły udać się do… programu Trzaskowskiego.

Usprawiedliwiła również nieobecność Trzaskowskiego w stolicy w czasie wczorajszej powodzi w mieście. Powiedziała: „Miasto ma bardzo dobre służby, dobrych wiceprezydentów. Dzisiaj miasto funkcjonuje, to nie prezydent rozwiązuje problemy tylko cały zespół, który pracuje. Trzaskowski koordynował działania, straż i służby działały; gdyby nie dobra jakość działania, nie byłoby dziś posprzątane”.

Broniąc prezydenta Warszawy dodała, że rządy w Warszawie nie są dziełem tylko Trzaskowskiego.

ks/ Radio Plus

Komentarze

anna2020.06.30 20:30
czy ta kobieta ma honor?
gość2020.06.30 17:05
Wybory powinny się odbyć 10 .05. Nie było zagrożenia większego niż 28.06. Kiedy Grodzki zapłaci za dywersję wyborów? Grodzki wykorzystał całe 30 dni na pracę nad ustawą. Powinien za to odpowiedzieć. Poczta Polska była przygotowana, a jej pracownicy zmobilizowani. Komisje też były gotowe.
jula2020.06.30 13:17
Jak przystało na kłamców plączą się w zeznaniach.
Tomek2020.06.30 12:45
Po raz kolejny robiono tę panią - vicemarszałkinię w balona, każąc jej przyjść na świętowanie 28.06.2020r. A teraz ją wciągają w wypowiedzi które ją pogrążają jeszcze bardziej. Jej "szef (?)" bezlitośnie wyżywa się na niej, nie mając ani własnego honoru, ani poszanowania dla starszej od niego, zdecydowanie urodziwszej kobiety, która dla po KO zrobiła chyba więcej niż ten "szef". Oj! Ciężkie czasy czekają jeszcze kandydata na prezydenta po wyborach. Podobnie, jak i tę panią ze strony ich "szefa". Jest bezwzględny, zazdrosny, nieciekawy.
pomatolska fekalizacja polski2020.06.30 12:15
głosuję na zdrajcę , oszusta, kłamcę i donosiciela POniewaz : nie chcę reparacji nie chcę polskiego lotniska tylko to w berlinie nie chcę polskich autobusów tylko te niemieckie nie chcę polskich firm komunikacji miejskiej tylko te niemieckie nie chcę normalnych kierowców tylko narkomanów nie chcę czystej Wisły tylko brudny ściek nie chcę przekopu mierzei tylko ruski kanał nie chcę CBA tylko mafie VAT
jula2020.06.30 12:14
Ciekawe jakiej plagi egipskiej potrzeba rzeszy Warszawiaków aby przejrzeli na oczy.
Marian2020.06.30 12:11
Najlepiej na tym bojkocie wyszedł PSL i tygrysek.