22.10.13, 11:34Fot. sscreations/FreeDigitalPhotos

Ks. Oko: Ideologia gender zniszczy polski model społeczeństwa

W programie "Tomasz Lis na Żywo" dyskutowana o ostatniej wypowiedzi abp Józefa Michalika, który skrytykował wczesnoszkolne wychowanie seksualne oraz ideologię gender. Metropolita przemyski powiedział: "Dziecko dzisiaj próbuje się pozbawić wstydu przez niewłaściwe wychowanie. Każde dziecko wie, jak jest zbudowana koleżanka czy kolega i nie musi tego przy świadkach dochodzi - komentował odnosząc się do edukacji seksualnej w szkołach.

Ksiądz Dariusz Oko w 100 proc. zgadza się z wypowiedzią arcybiskupa i dodaje: " Ludzie, nie tylko Kościół, mają problem z edukacją genderową. Część Polaków protestuje przecież przeciwko wprowadzeniu takiej edukacji do polskiej szkoły. I mówił, że "ideologia gender" dąży do wprowadzenia w polskim społeczeństwie rewolucji seksualnej: "Chodzi o zostawienie zgliszczy po modelu tradycyjnego społeczeństwa".

Kazimiera Szczuka nie zgadzała się z ks. Dariuszem i mówiła, że to totalna bzdura. "Gender jest kategorią akademicką, a nie ideologią" - przekonywała.

Ks. Oko przywołał również ostatnią wypowiedź Angeliny Merkel, która publicznie powiedziała, że nie dopuści do homoadopcji "ponieważ m.in. wg badań w związkach homoseksualnych do czterech razy częściej zdarzają się przypadki molestowania - argumentował ks Oko. Na co Szczuka odpowiedziała: "Merkel nie mówiła o takich badaniach. To takie twarde dane naukowe, jak propaganda w komunizmie. Zupełny absurd. Gender nie dąży do doprowadzenia do adopcji przez pary homoseksualne".

Ks. Oko przekonywał jednak, że "gender propaguje deprawacje seksualną, a Kościół po prostu stara się bronić rodziny". - Dokąd zmierzamy (...) Europa starzeje się, zamyka się kościoły i otwiera domy publiczne - krytykował ks. Oko. - Genderowcy walczą o deprawację - podkreślił. Na co Szczuka zareagowała: - Takie słowa, czy wypowiedzi jakich ostatnio udziela abp. Michalik, to samobójczy pomysł kleru. Potrzebna jest edukacja seksualna, a ta w Polsce nie istnieje.

W odpowiedzi ksiądz zwrócił uwagę, że to "nastolatki w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Szwecji częściej zachodzą w niechciane ciąże czy chorują na AIDS niż w Polsce", z czym zgodził się z kolei prowadzący program Tomasz Lis. 
- To są bajki o zgniłym zachodzie. W Polsce tymczasem nie ma żadnej edukacji seksualnej. To jest jak propaganda w komunizmie - komentowała Szczuka.

Słuchając debaty między ks. Dariuszem a panią Kazimierą ma się wrażenie, że niestety nie można mówić o żadnym dialogu. Po prostu jedna strona, w tym przypadku pani Szczuka, jest tak zacietrzewiona i zamknięta nawet na fakty, że niestety można się tylko modlić o jej nawrócenie i łaskę Ducha Świętego dla rozjaśnienia rzeczywistości.

Philo/wp.pl/TVP2

Komentarze

anonim2013.10.22 11:49
http://chomikuj.pl/nbogdanus/E-BOOKI+KATOLICKIE Seksualizacja dzieci ma na celu zniszczenie węzłów rodzinnych między rodzicami a dziećmi. Zastanówcie się dlaczego indoktrynacja seksualna dzieci ma zacząć się od tak młodego wieku i ma trwać do 17-go roku życia. Po takim praniu mózgu, dzieci wam wyrosną na ludzi uzależnionych od seksu w różnych wariantach. GLOBALNA REWOLUCJA SEKSUALNA Likwidacja wolności w imię wolności Globalna rewolucja seksualna, propagowana przez ONZ i Unię Europejską, wkradła się do polityki, instytucji władzy i placówek oświatowych. Tam stopniowo, za plecami opinii publicznej, zrodził się z niej ogromny program przekształcenia społeczeństwa, który burzy podstawy demokracji i przybiera coraz bardziej totalitarny kształt. Gabriele Kuby, socjolog z wykształcenia i matka trojga dzieci, od czasu przejścia na katolicyzm w 1997 roku zajmuje się w licznych publikacjach i wykładach krytyczną analizą ideologii genderowej oraz jej destrukcyjnym wpływem na współczesne społeczeństwa, jak i przyszłe pokolenia. Miejmy nadzieję, że ta książka - rzetelna, bezkompromisowa i daleka od "poprawności politycznej" analiza wdrażanej na naszych oczach globalnej rewolucji kulturowej - otworzy oczy i sumienia także odpowiedzialnym za politykę, Kościoły, kulturę i społeczeństwo, aby z przekonaniem stawali w obronie godności człowieka i opartego na niej systemu wartości
anonim2013.10.22 11:52
Ksiądz Oko nie ma żadnego parcia na szkło, ale to "szkło" bardzo prze na niego, dlatego za zgoda swoich przełożonych stara się dobrze wykorzystywać te okazje do powiedzenia prawdy o sprawach zakłamywanych poza wszelkie granice przez wrogów cywilizacji łacińskiej.
anonim2013.10.22 11:53
widziałem tę farsę intelektualną tej pani i jedno mi przychodziło do serca, modlitwa, tu już tylko modlitwa a nie nasze dyskusje z takimi ludźmi mogą odnieść skutek właściwy, biedna jest ta dusza ! pcha się w paszę prosto diabłu, o gdyby wiedziała i doświadczyła już tu co czeka ją po tamtej stronie, to by z kościoła nie wychodziła, polecam tej pani poczytać choćby o tym jak widziała piekło siostra Józefa Menendez
anonim2013.10.22 12:00
Mar_cinek, pomodlę się o przywrócenie Ci wzroku. :)
anonim2013.10.22 12:05
" ... Natomiast w najbliższy poniedziałek 21 października o godz. 21.45 w programie TVP2 "Tomasz Lis na żywo" mam rozmawiać z panią Kazimierą Szczuką na temat ideologii gender i tak będę miał szansę, by z dobrymi argumentami dotrzeć do około trzech milionów osób. W ten sposób, w ciągu dwóch tygodni, po dyskusjach w programach pani Olejnik, Gozdyry, panów Morozowskiego, Lisa, po audycjach w Polsat News i Telewizji Trwam mam możliwość udziału w prawie wszystkich najważniejszych programach publicystycznych naszego kraju. To wielka szansa, ale i wielka odpowiedzialność, tym bardziej proszę o wsparcie modlitewne oraz intelektualne. ... Z serdecznym pozdrowieniami Ks. Dariusz" To fragment listu Księdza przed programem.
anonim2013.10.22 12:14
Dzięki Bogu za księdza Oko! Chwała Najwyższemu. Oby więcej takich odważnych i bezkompromisowych kapłanów.
anonim2013.10.22 12:14
Podziwiam ks Darka za siłę ducha której niewątpliwie potrzeba żeby wziąć udział w programie Lisa ze Szczuką. Szczuka pokazała już swoja klasę gdy na kulturalną wypowiedź A. Zawiszy w jednym z programów odpowiedziała bluzgiem jakiego nie powstydziłby się najgorszy menel pod sklepem monopolowym.
anonim2013.10.22 12:25
Ksiądz Oko zawsze trzyma się Ewangelii, faktów i NAUKI, natomiast jego plugawi adwersarze histeryzują opowiadając bajki o rzekomej nieprawdziwości, nienaukowości jego argumentów, nie podpierając tego rzetelnymi dowodami.
anonim2013.10.22 12:41
Powiem tak. Kultura ks. Oko była na wysokim poziomie. Nie używał sformułowań typu...ja pani nie przerywałem. Grzecznie i z duuuużą cierpliwością prosił, cyt: umówiliśmy się, że nie będziemy mówić równocześnie. Niestety. Jak grochem o ścianę. Z tej pani to niestety niegrzeczna Szczuka.
anonim2013.10.22 12:41
Zeszłej zimy na komisariat policji przyszedł mały chłopczyk, był boso i bez odpowiedniego ubrania. Poprosił o pomoc bo w domu był bity przez pijanych rodziców. Pani w przedszkolu powiedziała,że policjant zawsze pomoże i ta wiedza uratowała to dziecko. Może się okazać że przekazana dziecku w ramach edukacji seksualnej wiedza na temat "złego dotyku"zwiększy wykrywalność przestępstw pedofilskich. To uzasadnia sprzeciw kościoła wobec lekcji wychowania seksualnego.
anonim2013.10.22 12:43
Trzeba być "arbitrem", aby nie rozumieć, że twardy fakt jest taki, że na 1000 przypadków udowodnionej pedofilii jest 400 homosiów i mniej niż jeden ksiądz.
anonim2013.10.22 12:54
@arbiter To ty się kompromitujesz nie rozumiejąc przesłania tej książki. Ta książka nas ostrzega przed seksualizacją dzieci, obecnie wprowadzana w niektórych landach w Niemczech. Jesteś pokrętnym człowiekiem, żal mi ciebie. Patrzysz na chmury a nie widzisz nieba.
anonim2013.10.22 13:00
@arbiter Kulturalny człowiek pisze ksiądz Oko. Cham, który okazuje swoją pogardę robi tak jak ty. Ksiądz Oko ma rację we wszystkim, co dotychczas powiedział, wykazując się przy tym kulturą i opanowaniem. Niestety nie można tego powiedzieć o jego adwersarzach, którzy potrafią tylko tupać i krzyczeć nie bo nie! Pani Szczuka nie raz i nie dwa pokazała swoje wyjątkowe chamstwo i agresję, a z twoich wpisów wynika, że jest ona twoim nauczycielem. Nie wiem jak długo redakcja będzie tolerować takiego chama i oszczercę jak ty, ale mam nadzieję, że już nie długo.
anonim2013.10.22 13:24
Szkoła nie uczy myślenia, języków, matematyki itd. Jeśli dziecko chce coś osiągnąć to albo pomagają mu rodzice albo korepetytorzy. Świadczy o tym codzienna praktyka szkolna. To po jaką cholerę chcą uczyć moje dziecko wychowania seksualnego skoro wiadomo, że i tak zrobią to źle. Może niech Państwo odwali się od naszych dzieci i osoby pokroju Rajewicz, Szczuki czy Środy nie zaprzątają sobie mózgów wychowaniem MOICH dzieci. Tu walka idzie o kogoś kto jest nam najbliższy i będzie gorąco. A wszystkie próby deprawacji moich pociech będą zgniatane w zarodku. Ksiądz Oko chociaż poczciwy nie nadaje się na takie pyskówki z lewakami. Ich trzeba najpierw wytrącić z równowagi a wtedy pokazują swoją prawdziwą gębę. I jeszcze jedno: Szczuka stwierdziła, że ma inne gender niż pani z Arabii Saudyjskiej, Chin itd. Tym tropem idąc krawcowa ma inne gender niż posłanka. Każdy człowiek ma inne gender. Czyli gender nie opisuje niczego i do niczego nie służy. I tak pozostaje na końcu płeć (sex). Myślę, że gender to słowo - młot do ogłupiania ludzi i mieszania im w głowach, w celu pozbawienia tożsamości (płciowej, rodzinnej, kulturowej, narodowej i w końcu ludzkiej) .
anonim2013.10.22 13:32
arbiter, to chyba Wam pierwszym trudno było zrozumieć, że nauka religii w szkole nie jest obowiązkowa ? A co do analiz Księdza Oko. to mylicie sie jak zwykle i to podwójnie: otrzymuje je od przyjaciół lekarzy, socjologów, psychologów itd., natomiast co do statystyk, metoda naukowa polega na weryfikacji PRAKTYCZNEJ poporzez badania statystyczne wysuwanych hipotez i DOKŁADNIE tak robi to strona katolicka. :)
anonim2013.10.22 13:35
Klasycznym przykładem manipulacji czerwonych jest twierdzenie, że aborcji jest dużo więcej niż wykazują to oficjalne statystyki, co zostało zweryfikowane negatywnie w bodaj 1995 roku, kiedy aborcja dostępna była na życzenie. Kłamcie dalej, a doczekacie się zapłaty.
anonim2013.10.22 14:07
Przedwczesna seksualizacjia dzieci. Australijscy rodzice zaniepokojeni Strona przetłumaczona przez tłumacz google http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.womensforumaustralia.org/significant-issues/premature-sexualisation-of-children&prev=/search%3Fq%3Dsexualisation%2Bof%2Bchildren%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DO7v%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official ----- Seksualizacja dzieci w dzisiejszych mediach http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.womensforumaustralia.org/significant-issues/premature-sexualisation-of-children&prev=/search%3Fq%3Dsexualisation%2Bof%2Bchildren%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DO7v%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official --- AUSTRALIA INSTYTUT Zbiorowa Pedofilia Seksualizacji dzieci w Australii http://www.tai.org.au/documents/dp_fulltext/DP90.pdf ===================================== Przeciwko seksualizacji państwa dzieci. Popieram uchwałę Forum Katolików Niemieckich ( dodatek ) przeciw seksualizacji dzieci w szkołach publicznych, Ośrodki opieki dziennej i innych obiektów i podobne interwencje w prawa rodzicielskie i łamanie osobowości dzieci. http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://medrum.de/node/9997&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DOrb%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official --------- tłumacz Google Ostrzeżenie o seksualizacji rosnące dzieci http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://kultur-und-medien-online.blogspot.com/2011/05/warnung-vor-zunehmender-sexualisierung.html&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DOrb%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official Zjawisko to jest wciąż zbyt mało uwagi publicznej, jest seksualizowanie dzieci i dzieciństwa. A jednak to było nieuniknione, że seksualizowanie społeczeństwa będzie również przenieść się do dzieci i ich świat. Szczególnie w Niemczech politycy starają się umieścić seksualizacji i ich uszkodzenie w szufladach i nie chcą widzieć, że Pornographisierung, określania płci, seksualizowanie dzieciństwa, pedofilia i aspekty pornografii dziecięcej z jednym problemem jest: seksualne zaniedbanie społeczeństwa. W Stanach Zjednoczonych, ponieważ jest już włączony, zarówno w opisie problemów i analizy, a także poszukiwania rozwiązań. Ważny wkład jest książka "So sexy - tak szybko: nowy seksualnie dziecko i co rodzice mogą zrobić, aby chronić swoje dzieci" Diane K. Levina i Jean Kilbourne. Autorzy pokazują, jak stałe podlewanie dzieci z treści seksualne - które występują głównie w reklamie - ich osobowości, ich zachowanie, zmienić swoje życie. Cztero-, pięcio-, sześcio-letnie dzieci uczą się zachowywać w sposób, który jest atrakcyjna seksualnie, uczą się, "seksowny", aby ubierać się i dowiedzieć się, że ich status w społeczeństwie, które jest zależne od bodźców seksualnych mają i jak to pokazać. Młodzi dzieci - jak dwóch autorów - nauczyć się tego głównie poprzez reklamę, ale również przez całe środowisko seksualnie, w którym żyją: Movies, TV, internet, muzyka, teledyski, itd., aby podzielić się z dziećmi, że seksualność jest decydującym czynnikiem w życiu, a zatem stanowią one ich osobowość. Widzą siebie i inne coraz bardziej jako obiekty seksualne, pozbawione prawdziwej osobowości. Relacje z innymi są prawie tylko postrzegane w perspektywie atrakcyjności seksualnej, choć osobowości i tworzenie tożsamości nie odbędzie się świadomie w dzieci. Dzieci będą płacić wysoką cenę za przerażające zaniedbania seksualnego naszego społeczeństwa. Oni mają do czynienia codziennie z treści, że nie może właściwie zrozumieć i zinterpretować, to jednak wpływ i forma mogą mylić, a nawet przestraszyć. W młodym wieku dowiadują się, że ich pociąg seksualny decyduje o jego wartości rynkowej, a zatem muszą podjąć wszelkie ofiary, aby przetrwać w tym seksualnie świecie. A oni też muszą zrobić więcej, na podstawie sygnałów z mediów, od reklamy, od muzyki, że nie można zrozumieć. Oni tylko zrozumieć, że są normą w naszym społeczeństwie. Uczą się, że określenie seksualności w społeczeństwie ludzkim, a kluczem do sukcesu lub porażki jest - że się tego nie rozumiejąc tego, co jest ogromnym czynnikiem stresu. Ustalając Sexual następnie same dzieci, a drugi niemal jak przedmioty zwykłe prawdziwe. Ciągłe seksualizowanie przez media może prowadzić do innych anormalnych zachowań seksualnych, takich jak wykorzystywanie seksualne i pedofilię prostytucji. Seksualizowanie dzieciństwa promuje tych praktyk seksualnych - takich jak American dowodów Towarzystwo Psychologiczne - nie może być postrzegane oddzielnie od każdego z tych problemów, ponieważ są one różne aspekty tego samego problemu, tak, że jest prawie niemożliwe, ten problem seksualizacji dzieci, niezależnie od seksualizacji rozwiązać społeczeństwo. Niemniej jednak ważne jest, aby zwrócić uwagę na zwiększoną seksualizacji dzieciństwa, ponieważ problem ten nie jest wystarczająco dużo uwagi, w porównaniu na przykład do seksualizacji młodzieży. W rzeczywistości, jednym z głównych źródeł tego moralnego ataku jest wykorzystanie tzw pop kultury z sexbeladenen seriali telewizyjnych, teledysków i piosenkarka pop, seksualności w wyglądzie i tekstem stałym. Ale dzieci spożywają te produkty i zawsze pop wcześniej w życiu. W swojej książce "So sexy - tak szybko" Raport Levin i Kilbourne, że 47% rodziców US-amerykańskich w celu ochrony dzieci przed negatywnymi wpływami, w tym społecznej dezorientacji i mylące obrazy, przemoc i wieku nieodpowiednich wiadomości z mediów, największym wyzwanie dla nich jako rodziców (statystyki z 2002 r.). Jako przykład negatywnych czynników wpływających na "Lalki Bratz" (Lalki Bratz) zostanie wywołana ponownie. Lalki (Dziewczyny z pasją do mody), w pełni uzbrojone i malowane, często z bardzo obcisłych mini spódniczki i topy przepona, zawsze gotowa do dzikich stron, w związku z tym, przyjazd zgodnie z mottem: "Dziewczęta z pasji do mody." Z lalek ultrapłaskich czteroletnia dziewczynka naukę gry jak "seksowny" sukienki, niektóre z lalek wyglądają jak prostytutki. Autorzy "So sexy tak szybko" sprawozdanie zdesperowanych rodziców, którzy zgłaszają się do anoreksji, nerwicy dla mody i rozpaczy nad własnymi ciałami młodych córek. Siedem lat dziewczyna spełnić, aby naśladować Bratz lalki pokazy mody, organizuje imprezy, robiąc zakupy lub grać flirtować z chłopakami. Lalki Bratz pokazać dziewczyny, które są jeszcze w wieku bawić się lalkami, jak się ubierać seksualnie atrakcyjne, szminki i zachowuje. A także żywi: Rodzice mówią o siedmiu lub ośmiu lat dziewcząt, którzy się być grube i są zdania, że ​​musiał przejść na dietę. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej: Coraz więcej dzieci mają do czynienia z prawdziwym pornografii, zwłaszcza w internecie. Następnie należy użyć wyrażenia perwersyjnych praktyk seksualnych, których znaczenia nie mogą pojąć, że wymaga ubrania, które są nie tylko niemoralne, ale bezpośrednio niebezpieczne, jak szczyty roślin lub ultra-krótkie sukienki mini. A wszystko to dzieje się w dzieci, które nie osiągnęły jeszcze dojrzałości płciowej. Ale tylko wtedy, gdy są starsze, katastrofa w pełnym rezygnacji seksualnego jest niemal nieuniknione. Czy problem dla rodziców, że wiek, w którym młodzież jest zbuntowana, drastycznie maleje. Ale dzieci nie buntują, bo chcą więcej niezależności albo dlatego, że czują się ograniczone przez ich rodziców, ale dlatego, że ich rodzice nie chcą kupić im ubrania, aby mogli ubrać seksualnej atrakcyjności. Pop kultury z jej seksualnie treści jest w umyśle dziecka, w przeciwieństwie do norm i zasad, które odnoszą się do rodziców w ich wychowanie. W głowie dziecka żyją dwie kultury, które są w ciągłej walce z sobą: kultura rodziców i kulturę komercji, reklamy, pop music, serial telewizyjny. Ten konflikt jest u małych dzieci, ale o wiele bardziej dramatyczne niż z wejścia w okres dojrzewania wcześniej, ponieważ nie są w stanie rozpoznać, że jest to sprzeczne systemy wartości. W Stanach Zjednoczonych, informacje z Levin i Kilbourne, 49% rodziców uważa, że ​​nie uda się w edukację swoich dzieci. Nie tylko rodzice cierpią z powodu trudnych warunków kształcenia. Ponadto, przedszkola i szkoły w raporcie amerykańskiego kilku lat coraz więcej o trudnych dzieci, oczywiste treści seksualne stale otrzymuje od mediów i reklamy. Dzieci w wieku przedszkolnym mówią seksualnie język, zadawać pytania na temat praktyk seksualnych oznaczać będą musieli ubierać "sexy" i śpiewać piosenki z erotycznych kanałów po. Wielka odpowiedzialność za katastrofę przyczynia się do autorów Levin i Kilbourne, branży reklamowej, bo to jest kierowanie coraz bardziej ukierunkowane dzieci - nawet w przedszkolu - z ich kampanii. Młodszy zachowanie kupowanie ludzi zależy od konkretnej oferty, już robi efekt takiej reklamy. Wydajność wartość promocji jest dłuższy, młodszy klient wygrał. Czy jednocześnie prawdą, że młodszy klient, ważniejsze treści reklamy z wiadomości czysto podstawowe. Są to zazwyczaj do seksualności i przemocy. Chociaż dziecko nie może zidentyfikować treści seksualne, to jednak rozumie, że są one ważne w społeczeństwie, że stanowią one normy przez które trzeba odpowiadać, że są one istotne dla statusu w społeczeństwie. Tak reklamuje dociera do mózgu zachowań dzieci, może być "siatka" połączenie, które zazwyczaj charakteryzują się przez całe życie. Pięcioletnią dziecko bawi się lalkami Bratz, na przykład, jest wystarczająco długi, jego życie w sposób, na seksualnie atrakcyjne ubrania dla skomplikowany makijaż, wymyślne fryzury za długi zainteresowania - wymarzony scenariusz dla branży mody. Dzieci do lat ośmiu naprawdę nie można sobie sprawę, że reklama ma zamiar zachęcić kogoś do zakupu produktu. Nie można uchwycić prawidłowo, że to, co widzą, jest sztucznie też. Zobacz, na przykład, w reklamie, szczęśliwe dziecko, nie zdają sobie sprawy, że jest szczęśliwy, bo zapłacił za to. Dziecko w tym wieku nie jest dokładnie odróżnić rzeczywistości i fikcji. Ponadto, bardzo małe dzieci nie postrzegają rzeczy w racjonalnych procesów, ale jako ciąg obrazów nadrukowane na ich umysłach. Dla nich, w związku z tym, sekwencji obrazów, które wydaje się mylić dla dorosłych do podejmowania sens, ponieważ zdjęcia są dla nich coś jak kawałki mozaiki. Zobacz małe dzieci, na przykład, reklamy w treści seksualne, mogą znaleźć prawdziwe, a nie seksualną, przechwytywanie zawartości, ponieważ będą one kojarzą te obrazki z innymi. W ten sposób dziecko jest architektura wartości, światopoglądu. Przekonania, ale pod silnym wpływem seksualnych wiadomości. To na tyle złe, ale to tylko dodaje, że całkowicie oderwany od innych emocji i relacji dziecko postrzega stereotypowe seksualne wiadomości. Człowiek z jego seksualne życie zmniejsza się w ten sposób do samego obiektu. Ale tutaj jest nie tylko branża reklamowa, jedynym źródłem negatywnych wpływów. Nawet pop kultury z jej seksualnie ikon pop odgrywa katastrofalne roli. Te gwiazdy muzyki pop, takich jak Britney Spears, Christina Aguilera, Miley Cyrus, "dziewczynka" zespołów takich jak Sugababes, Pussycat Dolls i wielu innych z ich teledysków i ich teksty seksualnie w sposób Wersja życie Bratz lalki. Tymczasem są też muzyka pop - od producentów takich jak Kidz Bop - specjalnie skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Chociaż nie słowa o muzyce zawiera żadnego wyraźnego seksualnie treści, ale to nadal jest wejście do pop świata. Jeśli dziecko jest pierwszy, bo w nim, to prędzej czy później zaczynają słyszeć seksualnie wersje, a zwłaszcza, aby zobaczyć w teledyskach. To może zdarzyć się bardzo szybko. Levin i Kilbourne raport sześciu letniej dziewczynki, który usłyszał Britney Spears i spojrzał i były dość w stanie zrozumieć, że ich bardzo ciasne ubranie "sexy" i że jej ruchy taneczne były do ​​naśladowania, jeśli chce się osiągnąć efektywność, jednakże seksualnych, znaczenie nie potrafił zrozumieć. Przemoc występuje głównie w produktach skierowanych do chłopców i jest w obu produkcjach telewizyjnych, a także w grach wideo. Niektóre z najgorszych programów są "Masters of the Universe", w "Wojownicze Żółwie Ninja", "Mighty Morphin Power Rangers" i "Power Rangers" i wiele innych. Przemysł gier wideo osiągnęła w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku obrót w wysokości 18 miliardów dolarów, a tym samym była wyższa niż (nie produkujących gry wideo) branży gier. Jednak nie tylko branża gier wideo jest odpowiedzialny za wzrost przemocy, ale także "normalne" gry, ponieważ wiele filmów, to tylko wersja dla starszych dzieci. Nadal są zbyt małe i młode, dzieci bawią się zabawkami, które jest następnie wymienianych z życia przeciwko wersji wideo. The Toy Dolls są że tak powiem, tylko wpis w wir przemocy, która często zawiera więcej erotycznych elementów. Telewizja jest chyba średnie, że większość dzieci i młodzieży z erotycznego treści zbombardowany: W Stanach Zjednoczonych patrz 40.000 reklam rocznie, z czego większość z nich treści pornograficznych. Adolescencja Jeśli dziecko, które zostało zbombardowane z treści seksualne od początku, wchodząc do wieku dojrzewania, katastrofa jest doskonały. Zdezorientowany przez seksualizacji młodego społeczeństwa zawsze szuka więcej treści pornograficzne i trzeba zobaczyć więcej brutalnej przemocy wciąż czuć "kopa". Nastolatki są pożądane grupy docelowej z branży reklamowej. W Stanach Zjednoczonych, nastolatki wchodzą w okres dojrzewania od 155 mld dolarów. Dziewczyny za darmo 8000000000 wyłącznie dla produktów kosmetycznych. To, co było już w reklamie dzieci w podejściu pochodzi od starszej do pełnego, nieustannego rozwoju: seksualność jako przynęty w niemal każdej reklamy skierowane do młodych ludzi w wieku dojrzewania, używane. Dziś, w reklamie, w modzie i pop-kultury coraz więcej elementów są używane, które są z branży erotycznej. W modzie, a nawet bardzo młodych dziewcząt jest szczególnie uderzające sukienka jak prostytutki - nazywają to "suka-style" - który jest spopularyzowane przez tzw agresywnych magazynów młodzieżowych. W wielu teledysków muzyki pop, takich jak Britney Speras (slave 4 you, Toxic), Miley Cyrus (nie można się oswoić) lub - w szczególności jasne - Christina Aguilera (Not Myself Tonight) i Rihanna (S & M) elementów sadomasochistycznych lub erotyczne tańce używane, które są zwykle wymienione w nocnych klubach. 40% teksty piosenek pop zawierać erotyczne fragmenty. Internet sprawia, że ​​katastrofę całkowicie: Szacuje się, że 12% wszystkich stron internetowych pokazać pornografię. 25% wyszukiwań w wyszukiwarkach dotyczy pornografii. 70% wszystkich programów telewizyjnych m.in. seksualności, 34% wskazuje praktyk seksualnych. Oglądanie telewizji codziennie od trzech do pięciu godzin typowych nastolatków, widzi o 14000 odwołań do seksualności i seksualnych w ciągu roku w 2000 w telewizji. Badania wykazały, że 75% młodych ludzi jest zdania, że ​​erotycznych w telewizji wpływają młodych ludzi. Zdecydowana większość jest zdania, że ​​telewizja uwodzi liberalne życie seksualne. W rzeczywistości, badania potwierdzają, że istnieje korelacja pomiędzy oglądanie telewizji i liberalne zachowanie seksualne. Podobnie, istnieje wyraźna korelacja między rozwiązłości i depresji zaburzeń. Zaburzenia osobowości są trudne do uniknięcia w tak fatalnych warunkach. Levin i Kilbourne raport 300 badań, które pokazują, że stała ekspozycja na erotycznych reklam, muzyki pop, programy telewizyjne itp. namiarów znaleźć dziewczyny jak zwykłe przedmioty. Wielu cierpi z powodu braku równowagi emocjonalnej, lęk patologiczny i poczucia winy i depresji. Wykazano, że wiele dziewcząt mają zniekształcone postrzeganie własnego ciała. Praktycznie niemożliwe do spełnienia wymagań normy dla pop przemysłu w zakresie projektowania, "seksapil" i postać doprowadziła do rozpaczy, depresji i samobójstw. Połączenie między seksualności i przemocy prowadzi do systematycznego odczulania społeczeństwa na przemoc seksualną, choć jest nadal zakazana. W szczególności skrajne formy pornografii, które są ogólnie dostępne w Internecie dzisiaj doprowadzić do brutalizacji gwałtownej i akceptacji seksualności. -------------- Szkoła Między innymi seksualizowanie dzieci w szkołach, prawo rodziców do wyboru wychowania swobodnie pominąć. Kiedy ICCPR, Artykuł 18 otrzymuje brzmienie: (4) Strony zobowiązują się do poszanowania wolności rodziców lub, w stosownym przypadku, opiekunów prawnych do zapewnienia religijnego i moralnego wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Dalej jest w artykule 26 ustęp 3 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka z 1948 r.: Rodzice mają prawo pierwszeństwa w wyborze rodzaju nauczania, które ma być dane ich dzieciom. Bez wyboru szkoły, program nauczania przeznaczonych i 21 częściowo już wprowadzonego Sexualverziehung dzieci w szkołach prawa te są do odpadów. Szkoły powinny skupić się na swoich podstawowych przedmiotów, takich jak matematyka, języki, biologia, historia, geografia, fizyka, chemia, muzyka, gimnastyka, rysunku, rzemiosła. Edukacja seksualna, która wyjaśnia procesów biologicznych jest przydatne pod koniec gimnazjum i liceum. Jednak prezentacja i zachęcać ich do różnych praktyk seksualnych, w tym materiałów pornograficznych, różnych orientacji seksualnych, a ideologia, że ​​ludzie są istotami seksualnymi od najmłodszych lat i mają prawo do życia ich seksualności w młodym wieku, jest niewłaściwa ingerencja dzieci i atak na wolność edukacji rodziców. W obszarze edukacji, edukacja czyli rozumiem, że można uczyć dzieci, co jest dobre, a co złe. Kiedy seks edukacja à la PHZ orientację lub ocena nie należy. Ona stawia dzieci z ich wieku treści nieodpowiednie i działa zmniejszenie wstyd, które służą jego naturalną ochronę. Jest on skierowany przeciwko przekonaniu i ideału tych rodziców, którzy mieszkają na seksualność spełniające w kontekście związku małżeńskim i lojalności przykładem i polecam dzieci. Dlatego popieram dwupartyjnego petycję przeciwko seksualizacji szkoły podstawowej, która jest czynna do 1 w nocy Października działa. http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DOrb%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official&rurl=translate.google.pl&sl=de&u=http://www.politnetz.ch/artikel/11745-unter-anderem-mit-der-sexualisierung-der-kinder-an-den-schulen-wird-das&usg=ALkJrhi7dtSDECPD-1yH-toYHi-OkTUd8A ======================== Ojciec w Niemczech poszedł do więzienia bo nie godził się na przymusową edukację seksualną 10-cio letniego syna. I ty możesz w przyszłości pójść do więzienia jak się nie obudzisz. http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.abgeordneten-check.de/kampagne/78-staatliche-sexualisierung-der-kindheit-schutzt-uns-davor.html&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DOrb%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official
anonim2013.10.22 14:07
@arbiter W polsce jak i w innych cywilizowanych krajach przyjmuje się tytułować księdza księdzem, biskupa biskupem zakonnika ojcem. Wiesz o tym doskonale, nie musisz udawać debila, choć czasem robisz takie wrażenie. Nazywając księdza panem, okazujesz w sposób ostentacyjny brak szacunku dla księdza, sugerując w ten sposób, że na miano ksiądz nie zasługuje. Twoje bezczelne zachowanie tyczy również osoby księdza biskupa Hosera i ojca Rydzyka. Jest to oczywistym przejawem chamstwa i odszczekiwanie się, którego dopuszczasz się wobec mnie jest tego dobitnym potwierdzeniem. Niestety należy tylko ubolewać, że jako niekatolik nie możesz skorzystać z sakramentu pokuty. Żyjąc więc w bezustannym grzechu będziesz się go dalej dopuszczać. Nie ma ratunku. Oszczerca i kłamca pozostanie oszczercą i kłamcą w dodatku świadomym swego chamstwa chamem.
anonim2013.10.22 14:24
arbiter; ty kpisz czy liczysz ,że zboczenia zatryumfują? a może ci na tm zależy? i nie pan Oko a ksiądz-chyba ,że słowo "ksiądz" jest dla Ciebie nie do wypowiedzenia-polecam wtedy modlitwę o uwolnienie( bo jesteś w łapach tego , który wcisnął ci ,że nie istnieje).
anonim2013.10.22 15:01
@arbiter A jednak żal ci dupę ściska, że nie możesz przystąpić do spowiedzi. Zamiast jończyć wystarczy się nawrócić. Trzeba posypać łeb popiołem i prosić Boga o wybaczenie. Bóg jest miłosierny, więc jak się wyspowiadasz i zadośuczynisz, Kościół przyjmie cię do swojej wspólnoty.
anonim2013.10.22 15:18
@arbiter I jeszcze jedno, odkrycia że „pan” nie jest obraźliwe w stosunku do ojca Rydzyka, dokonał Krzysztof Bęgowski vel Anna Grodzka i dostał/a tą samą bronią w odpowiedzi na tak błyskotliwą uwagę. Jako uczeń Grodzkiej, powinieneś być konsekwentny i pisać „pan Lemański”. A poniewaź „pan” nie jest obraźliwe, to może również o swojej matce.
anonim2013.10.22 15:31
Szwajcaria: Sex gry dla 4-latków w przedszkolu Plush pochwa, penis, drewno filmy, które nie pozostawiają wątpliwości: w szwajcarskim przedszkolach i szkołach ofensywa zmusiła edukacja seksualna dotarła. Wkrótce mogą one być obowiązkowe. Teraz jednak opozycja do top-down jak klienta zreformowany.... http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.inhr.net/artikel/staatliche-sexualisierung-von-kindern-grundgesetzwidrig&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%26start%3D10%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D598 ------------------------- Seksualizowanie dzieciństwa postępuje Brytyjskie badania brytyjskiego "Stowarzyszenia Narodowego Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci (NSPCC)" z marca 2013 r. sprawozdanie 4562 dzieci - 98 procent chłopców - którzy popełnili przestępstwa seksualne 5028 w okresie od 2009-2012. Niektóre dzieci były zaledwie pięć lat. Brytyjskie media zakładają, że istnieje o wiele większa liczba nieudokumentowanych. Liczby te świadczą o zjawisku, że zbyt mało jest nadal przedmiotem debaty publicznej: seksualizowanie dzieciństwa w społeczeństwach zachodnich. Ci, którzy od dawna obserwuje ten atak na moralnego zdrowia dzieci, nie jest zaskoczony, takich sprawozdań. Magazyn Bravo, podstawą dziesięcioleci dzieci w szczegółach wszystkie możliwe praktyki seksualne przedstawione przez zdjęć i tekstu, ani nawet nie napisał w komunikacie prasowym z dnia 29 Czerwca 1999 r. z tytułu "KidsVerbraucherAnalyse 1999: 6 do 9 roku życia są zabawy konsumenci z preferencją słodyczy": "Słońce jest po drugiej stronie, nawet w tak młodym wieku ma uprzedzeń związanych z płcią. W tytule dziewczyn jak Barbie, Wendy, Bibi i Bravo są już silne. " Werbalna interwencja w sferze życia prywatnego dziewięciu Bravo to tylko jedna z wielu narządów, rzucać dzieci do erotycznego świata. Pop kultura i reklama erotycznego kierować swoje wiadomości do coraz młodszych odbiorców. Chociaż właściwie nie rozumie, co to jest, ale rozumiem, że wygląd erotisiertes w społeczeństwie daje prestiż. Dzieci ubierać i zachowywać się odpowiednio. Ale w międzyczasie, państwo również sexualized dzieci w szkole podstawowej. W Berlinie w 2011 roku wprowadzono edukację seksualną jako część "samostanowienia i akceptacji różnorodności seksualnej", która będzie uczyć dzieci z pierwszej klasy szkoły podstawowej, która homoseksualizm, biseksualizm, transseksualności i "różnorodności seksualnej" są. Jako materiał nauczania stylu box jest wyposażona w 25 obrazu książki i gra pamięciowa. Tak więc dzieci są "gry" Learn "różnorodność seksualności" i rozwijać zrozumienie wszystkich rodzajów "tożsamości seksualnej". W baśni i opowieści "różnorodności seksualnej", "inny", "zerwanie z klisz rolkowych" i niekonwencjonalne współistnienia należy zająć. Outrage i gorące dyskusje obecnie sprawia, że ​​wprowadzenie szczegółowej edukacji seksualnej w katolickiej szkole podstawowej Linde Burgerallee w Kolonii Lindenthal. W "ankiety" dziewięciu letnich dzieci, aby odpowiedzieć na pytania typu "co to jest orgazm?", "Co się dzieje podczas stosunku, dzięki czemu dziecko może wyłonić? Narysuj i napisz na nim "lub" Jest wiele słów za seks, piękne i mniej piękne. Część z Was już wie (seks, spać razem). Co wiesz jeszcze? ". Seksualizowanie jako instrumentu zrewolucjonizowanie społeczeństwa Na szczęście protest rodziców przeciw temu nauczaniu. Na pytanie, jak coś takiego jest możliwe w katolickiej szkoły, rada szkoły odpowiada, że ​​podczas gdy w szkole podstawowej był katolikiem, ale była w kompetencji rządu. Dlatego arcybiskupstwo Kolonii nie miała wpływu na program nauczania. Seksualizowanie społeczeństwa, a także dzieci od dawna stosowane jako instrument rewolucyjnego przekształcenia społeczeństwa. W ten sposób komuniści uznali znaczenie seksualizacji dzieci i młodzieży ma osiągnąć swoje ideologiczne cele. Austriacki psychoanalityk Wilhelm Reich (1897-1957), który pracował w Związku Radzieckim dla komunizmu w 1920 roku, uznała potrzebę rewolucji seksualnej dla utworzenia społeczeństwa komunistycznego, jak "Sexual Revolution" wyjaśnia swoją książkę: " Jest zatem jasne: Wolność seksualna młodzieży oznacza upadek małżeństwa (w sensie przymusowego małżeństwa), represji seksualnej młodzieży, aby były w stanie wcześniej. Jest ostatecznie zmniejszył znacznie wymienionej formuły 'kultury' rozumieniu małżeństwa i młodego "moralności". Tylko z tych powodów, kwestia małżeństwa nie można dyskutować bez młodzieńczej seksualności i odwrotnie. " "Kto powoduje jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie do grzechu, bo byłoby lepiej, gdyby kamień młyński utopił się wokół szyi w głębokim morzu," mówi nam Mt 18, 6 Ale nie tylko to agresja przeciwko niewinności dzieci powinny nas motywować do protestu, ale także ochrona wolności religijnej. Dla ludzi, którzy biorą chrześcijaństwa poważnie, sytuacja w szkołach jest nie do zniesienia i po prostu naruszenie ich prawa pierwszeństwa do edukacji dzieci - co jest chronione w artykule 6 zdanie 1 II GG faktycznie - i ich wiara i sumienie (art. 4 GG). Ochrony praw rodziców Nawet papież Benedykt XVI. zaprezentował się wielokrotnie wykorzystywane do praw rodzicielskich, ostatnio w swoim orędziu na Światowy Dzień Pokoju na 1 Styczeń 2013: "prawo rodziców i ich podstawowej roli w wychowaniu dzieci - pierwszym w sprawach moralnych i religijnych - musi być chroniony." Ale trudno politykiem w Niemczech zajmuje to stanowisko. Ponownie, chrześcijanie i rodzice muszą sami zapewnić, że ich prawa są traktowane http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.jungefreiheit.de/Single-News-Display-mit-Komm.154%2BM557a18a776b.0.html&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%26start%3D20%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D598 -------------------------------------------------
anonim2013.10.22 15:34
@ arbiter Dobrze wiesz że jesteś głupol!
anonim2013.10.22 16:02
Lis zgodził się ks. Oko? Ja chyba śnię ????
anonim2013.10.22 16:25
Angela Merkel zachęca nas abyśmy bronili nasze dzieci i rodziny przed seksualizacją dzieci. Apel do Prezydent Joachim Gauck Niemiecka kanclerz Angela Merkel Ministrowie krajów związkowych No seksualizowanie dzieci w szkole podstawowej Drodzy przedstawiciele narodu, w ramach "samostanowienia i akceptacji różnorodności seksualnej", który został przyjęty przez Senat Berlina, dzieci powinny uczyć się od pierwszej klasy szkoły podstawowej, która homoseksualizm, biseksualizm, transseksualności i "różnorodności seksualnej" są. W ramach tej indoktrynacji dzieci powinny mieć do czynienia w szkole podstawowej z homoseksualizmu, biseksualizm, itp., i powiedz im tak wcześnie, jak to możliwe, że istnieje takie coś jak "różnorodności seksualnej". Jako materiał nauczania tematyczne przypadku 25 obrazu książek i gra pamięciowa jest przeznaczony. Tak więc dzieci są "gry" nauczyć "różnorodność seksualności" i zrozumienie wszystkich rodzajów "tożsamości seksualnej", takich jak homoseksualizm, itp. rozwijać. W baśni i opowieści "różnorodności seksualnej", "inny", "zerwanie z klisz rolkowych" i niekonwencjonalne współistnienia należy zająć. Ta sprawa jest absolutnie oburzające i napaść na moralnego zdrowia naszych dzieci. Dzieje się tak, nic więcej niż pranie mózgu, aby wymazać chrześcijańskiej wizji człowieka, kobiety i rodziny z dziećmi. Osoba odpowiedzialna za tę inicjatywę, Conny Kempe Schälicke (Senatu ds. Edukacji, Nauki i Badań Naukowych) sam powiedział gazecie BZ "(Sexual Diversity) musi się nauczyć dzieci na tak wczesnym wieku, gdy są po prostu nauczyć, jak społeczeństwo działa." Zachęcam was, aby znaleźć sposoby, aby to skandal jest zakończona i do podjęcia środków w celu zapobieżenia, takie w innych krajach. Z poważaniem http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.aktion-kig.de/kampagne/grundschule_appell.html&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%2Bmerkel%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DcYJ%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D598 ====================== Dzieci jako przestępcy seksualni http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.erziehungstrends.de/fruehe-Sexualisierung-Kinder&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%2Bmerkel%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DcYJ%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D598
anonim2013.10.22 16:26
Niestety ks.Oko nie za b.był przygotowany do dykusji z panią Szczuką,zaginała częściej profesorka z wiadomosciami"co to jest GENDER,tak,tak.
anonim2013.10.22 16:36
A ta Angelina Merkel to niby kto?
anonim2013.10.22 16:39
@arbiter Po tym co piszesz uważam ze masz zrytą psyche. Dlatego pranie mózgów małym dzieciom uważasz za normalne. Zdrowy człowiek będzie bronił niewinności każdego dziecka. @Credo, może ostro z tobą się obchodzi, ale ma dużo racji. Zastanów się nad sobą, życzliwa rada.
anonim2013.10.22 16:56
@bogdanusn Osobnik arbiter może mnie obrażać i wogóle mnie to nie obchodzi. Obchodzi mnie natomiast ciągłe szkalowanie i obrażanie Matki naszej – Kościoła. W tym kontekście, mój drogi, arbiter nie ma racji. Za grosz!
anonim2013.10.22 16:59
@Credo Nie ma racji, nie tylko w tym co napisałeś.
anonim2013.10.22 18:56
@Credo- Masz chłopie zdrowie żeby tłumaczyć oczywiste dla każdego kulturalnego człowieka rzeczy temu chamowi Arbitrowi! Ja już dawno wymiękłem.
anonim2013.10.22 19:44
@arbiter Ty jednak jesteś pieprznietą i szurnięta ofiarą losu!
anonim2013.10.22 20:09
@arbiter Mówisz, że zagadnienia wychowania seksualnego są nieobowiązkowe? To powiedz to rodzicom dzieci w przedszkolach w Płocku, które w ramach unijnego programu za grubą kasę miały mieć zajęcia z elementami "gender". Dopiero pod koniec roku szkolnego, ktoś otworzył rodzicom oczy i zareagowali na chamską zboczoną propagandę. Chciałbym wierzyć w twoje dobre intencje, dlatego tłumaczę twoją postawę naiwnością i głupotą.
anonim2013.10.22 20:54
@arbiter Nadal nie rozumiesz. Chodzi o przedszkolaki i informację dla ich rodziców o tematyce zajęć. Tego zabrakło. zamiast tego bezczelna manipulacja, wykręcanie się, że nie o to chodziło i na koniec "modyfikacja" zajęć, bo przecież kasiorka z mateczki unii nie może się zmarnować a na wszystko trza mieć podkładkę. Chwytasz? czy tłumaczyć łopatą? Wychowuj swoje dzieci jak chcesz i pozwól mi robić to samo, bez tej pustej nowomowy i oświeconego tonu. Poznamy to tym czy nasze dzieci będą szczęśliwsze, przychodząc na pierwszą randkę z różą i szczerymi uczuciami czy z paczką prezerwatyw na wszelki wypadek.
anonim2013.10.22 21:34
@Arbiter- Moim idolem nie jest ani Credo, ani nikt inny z Frondy. Moimi idolami ( jeśli można tak powiedzieć) są święci niebiescy ( czasami dużo mi do nich brakuje). W tej kwestii akurat się z Credo zgadzam. I jeszcze jedno. Skoro tak piszesz o antykoncepcji, to śmiem twierdzić, że nie jesteś chrześcijaninem.
anonim2013.10.23 1:11
"Ksiądz Oko w ramach obrony swej karkołomnej tezy w temacie badań i Merkel wspomniał o badaniach Regnerusa, co samo w sobie wystarczyłoby, by go pogrążyć, szkoda, że Szczuka tego nie obnażyła. Ale już wtedy wiarygodność księdza Oko była zerowa, gdy wykazał się totalnie żadną wiedzą w temacie tego czym "gender" jest. To pani Szczuka wypunktowała bardzo sprawnie, więcej już w istocie robic nie musiała, starczyło patrzyć jak ksiądz Oko się ośmiesza i starać się utrzymać choć częściową powagę." Tez bym ze smiechu nie mogl usiedziec jakbym z taka glupia baba gadal....
anonim2013.10.23 1:14
"Dialogu rzeczywiście nie było - ze spiskowymi absurdami księdza Oko w praktyce nie sposób takowego prowadzić. Pisanie, że to pani Szczuka była tu stroną "zacietrzewioną i zamkniętą na fakty" jest wyrazem nieprawdopodobnej ideologicznej ślepoty." No wlasnie. Slepoty szczuki. Wreszcie zrozumialas - brawo.
anonim2013.10.23 6:43
@arbiter Zeszedłeś na inny temat. Jednak skupmy się na obecnym temacie. Angela Merkel zachęca nas abyśmy bronili nasze dzieci i rodziny przed seksualizacją dzieci. W apelu do narodu wspomniała że jest to pranie mózgów dzieciom, niszczenie rodzin i chrześcijaństwa. Stajesz w obronie deprawacji dzieci, jesteś pozbawiony zasad i wstydu. --- Apel do Prezydent Joachim Gauck Niemiecka kanclerz Angela Merkel Ministrowie krajów związkowych No seksualizowanie dzieci w szkole podstawowej Drodzy przedstawiciele narodu, w ramach "samostanowienia i akceptacji różnorodności seksualnej", który został przyjęty przez Senat Berlina, dzieci powinny uczyć się od pierwszej klasy szkoły podstawowej, która homoseksualizm, biseksualizm, transseksualności i "różnorodności seksualnej" są. W ramach tej indoktrynacji dzieci powinny mieć do czynienia w szkole podstawowej z homoseksualizmu, biseksualizm, itp., i powiedz im tak wcześnie, jak to możliwe, że istnieje takie coś jak "różnorodności seksualnej". Jako materiał nauczania tematyczne przypadku 25 obrazu książek i gra pamięciowa jest przeznaczony. Tak więc dzieci są "gry" nauczyć "różnorodność seksualności" i zrozumienie wszystkich rodzajów "tożsamości seksualnej", takich jak homoseksualizm, itp. rozwijać. W baśni i opowieści "różnorodności seksualnej", "inny", "zerwanie z klisz rolkowych" i niekonwencjonalne współistnienia należy zająć. Ta sprawa jest absolutnie oburzające i napaść na moralnego zdrowia naszych dzieci. Dzieje się tak, nic więcej niż pranie mózgu, aby wymazać chrześcijańskiej wizji człowieka, kobiety i rodziny z dziećmi. Osoba odpowiedzialna za tę inicjatywę, Conny Kempe Schälicke (Senatu ds. Edukacji, Nauki i Badań Naukowych) sam powiedział gazecie BZ "(Sexual Diversity) musi się nauczyć dzieci na tak wczesnym wieku, gdy są po prostu nauczyć, jak społeczeństwo działa." Zachęcam was, aby znaleźć sposoby, aby to skandal jest zakończona i do podjęcia środków w celu zapobieżenia, takie w innych krajach. Z poważaniem http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.aktion-kig.de/kampagne/grundschule_appell.html&prev=/search%3Fq%3DSexualisierung%2Bvon%2BKindern%2Bmerkel%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DcYJ%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D598
anonim2013.10.23 8:37
@arbiter Co ty wygadujesz, piszesz "Deprawacją i praniem mózgu jest wtłaczanie chorej ideologii katolickiej dot. seksu". Niemiecka kanclerz Angela Merkel jest protestantką i też tak uważa. Chcesz mi powiedzieć że Merkel jest chora bo broni dzieci i rodziny. Ja ci nic nie narzucam, postępuję tak jak ty.
anonim2013.10.23 9:45
@arbiter Masz rację, pan nie pasuje tylko pani. A więc pani arbiter, oczywiście że możesz iść do spowiedzi, każdy może tylko trzeba się nawrócić. Ty możesz, ale nie pójdziesz, bo nie chcesz się nawrócić. No co by na to powiedział twój przełożony, w imieniu którego tu paskudzisz?
anonim2013.10.23 11:49
@arbiter Nie będę się zniżał do twojego poziomu, bo z zakłamanym osobnikiem nie ma co gadać. Pan Jezus radzi, aby takie osoby zostawiać samym sobie.
anonim2013.10.23 15:26
@arbiter To nie możliwe, żebyś myślał. Gdyby to było prawdą, nie pisał byś głupot. Jest jeszcze możliwość, że nie jesteś idiotą, ale robisz to z wyrachowania. Wtedy stawia cię to po ciemnej stronie mocy. To dość prawdopodobne... Spróbuj różańca.
anonim2013.10.23 15:49
@Arbiter- Tyle tylko, że katolicyzm jest sporą częścią chrześcijaństwa! Temu chyba nie zaprzeczysz?