24 kwietnia odbędzie się wyjątkowe spotkanie z ks. Piotrem Glasem. Uznany w Polsce rekolekcjonista, który poprowadził modlitwę w intencji polskiego narodu podczas Wielkiej Pokuty, wygłosi w Warszawie konferencję „Ocalenie w Niepokalanym Sercu Maryi”.

 

Czasy, w których przyszło nam żyć, napawają nas autentycznym przerażaniem. Katastrofy klimatyczne, powszechna akceptacja dla grzechu w przestrzeni publicznej, walka z Kościołem, zamieszanie i konflikty w Watykanie… od dłuższego czasu towarzyszy nam poczucie niepokoju, którego źródłem jest niemal wszechobecny zamęt. Jak sobie z tym poradzić? W jaki sposób możemy odpowiedzieć na ten kryzys?

Ks. Piotr Glas w tych trudnych czasach mówi nam wprost: świat stoi na skraju, ludzkość upada, nadchodzi czas oczyszczenia, czas Sądu Bożego; dlatego powinniśmy wszyscy, jak najszybciej, uciekać się pod opiekę Maryi. Tylko w Jej Niepokalanym Sercu znajdziemy ratunek, którym jest sam Chrystus.

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ WEJŚCIÓWKĘ NA SPOTKANIE Z KS. PIOTREM GLASEM

Niezwykła konferencja ks. Piotra Glasa „Ocalenie w Niepokalanym Sercu Maryi” odbędzie 24 kwietnia, w Warszawie, w hali sportowej OSiR przy ul. Obrońców Tobruku 40. Więcej informacji na temat spotkania oraz możliwości zamówienia wejściówek znajdziesz TUTAJ.