18.10.13, 15:06Fot. Archiwum Frondy)

Masakra w Nairobi. Zabijają niewinny a później modlą się do Allaha! Drastyczne VIDEO!

Telewizja CNN dotarła do nagrań z monitoringu centrum handlowego, w którym dokonano zamachu. Widać na nim jak bezlitośnie islamscy fanatycy zabijają niewinnych ludzi. Po akcji widać jak terroryści oddają cześć i chwałę ... Allahowi. Ten niewiarygodny, bestialski mord na niewinnych, powinien być przestrogą dla jakiegokolwiek pobłażania dla ekstremistów islamskich. Europa musi w zarodku pacyfikować takich "psychicznie niezrównoważonych" ludzi! 

Poniżej publikujemy ten film. Jest drastyczny, ale widać na nim postacie współczesnych fanatyków religii Mahometa.

Philo

Komentarze

anonim2013.10.18 15:17
zwykli sataniści ... wyznają diabła.
anonim2013.10.18 15:40
Zawsze się zastanawiałem, czy my jako chrześcijaństwo, jako Civitas Christiana też nie przeżywaliśmy takich "dzikich" momentów w naszej historii, jak choćby krucjaty, podczas których nieludzkie odruchy budziły się w pospólstwie. Czasy były wtedy trudne, a Kościół nie umiał chyba jeszcze wpływać nauką o miłosierdziu i szacunku dla innych nacji czy wyznań. Albo nie mógł bo był ograniczony przez władzę cesarką czy królewską (niewola awionońska, wpływ cesarzy niemieckich itd,) Czy w takim razie Islam obecnie jest w takim samym okresie "średniowiecznym" i czy też z niego kiedyś wyjdzie, wyewoluuje? Czy czymś się różnimy, czy mamy tego samego Boga. Czy też to tylko błędy i wypaczenia fanatyków islamskich?
anonim2013.10.18 15:57
@stop_katofobii Do tego nie potrzeba religii, a sterowanie każdym jednym umysłem jest niewykonalne.
anonim2013.10.18 16:52
Myślę, że jeśli "Europa zaczęłaby pacyfikować" to wyszłoby raczej na szkodę wszystkim.
anonim2013.10.18 17:13
Europa (społeczeństwa) powinna zwrócić uwagę na swoje elity polityczne i szerzej na elity polityczne i finansowe i medialne tzw. świata zachodniego. Ostatnie wydarzenia na Bliskim Wschodzie zwłaszcza w Syrii pokazują jednoznacznie, że bad guy/e (ekstremiści islamscy i elyty zachodnie) współpracują ze sobą przeciwko społeczeństwom BW i Europy. Oni dostają profity (raj u Allaha, możliwość mordowania innych tzw. niewiernych, dostęp do surowców, sprzedaż broni i zadłużanie krajów i hamowanie rozwoju) a społeczeństwa koszty (zrujnowane kraje, wizerunek muzułmanina debila, uchodźtwo, imigracja, ograniczanie swobód obywatelskich).
anonim2013.10.18 18:45
kim własciwie jest allach to nazwa która nic nie znaczy tak jak psedo ludzie którzy sią nia posługują
anonim2013.10.18 20:37
nie da się ukryć - allach to tylko inne imię belzebuba. Jedyną (a nie jak twierdzą naiwni -jedną z wielu) prawdziwą religią jest katolicyzm - Chrystus zbawia jedynie w Świętym Kościele Katolickim
anonim2013.10.18 21:49
@Boemund Nie tylko krucjaty. Cała ekspansja działała podobnie - takie czasy ... Silnie patriarchalno-plemioenne społeczeństwo, przy pogardzie dla nauki/wiedzy, jest szczególnie podatne na manipulacje. A przecież takie jednoczenie przeciw (co z tego, że idiotyczne) "łatwo definiowalnemu" wrogowi daje możliwość dojścia do władzy i utrzymania/powiększenia swojego stanu posiadania. Przecież ten mechanizm powtarza się od dawna. I nie tylko w Islamie. Choć fakt, że ostatnimi czasy tylko tam przybiera tak (z przeproszeniem zwierząt) "zwierzęce" oblicze ...
anonim2013.10.18 22:47
Wydarzenie rzeczywiscie bylo straszne, ale... Czy tylko posrod muzulmanow sa terrorysci? Pozwole sobie przypomniec, ze identycznie postepowali czlonkowie IRA, posrod ktorych bylo sporo "katolikow" - przeprowadzali akatki terrorystyczna, a po nich szli dziekowac Bogu, za udana akcje.
anonim2013.10.18 22:49
A co do Allaha - nie jest to imie wlasne, a po prostu slowo Bog, po niemiecku Gott, a w ichnim jezyku Allah.
anonim2013.10.19 0:06
@Klara Czy Ty w ogóle jeszcze potrafisz myśleć w swoim islomofilskim amoku... Co Ty tutaj wypisujesz jest totalnymi bredniami. Czy Ty zrozumiesz kiedykowiek, że koran sam naucza mordowania niewiernych i jest to najbardziej pobożna rzecz jaką moga uczynić. Ok 90% chrześcijan ginie z rąk muzułmanów, tu w Nairobi oszczędzano tych co znali Szahadę. Robią tak w całym świecie. Masz trochę oleju w głowie to wejdź sobie na abnsat.com i się dokształć. Tragedia z Tobą. Powiedz mi o co chodziło tym muslimom w Londynie http://www.youtube.com/watch?v=4qHBzGen_gs
anonim2013.10.19 0:10
@Klara Czy Ty wiesz jak miał na imię Muhammad? Pełne imię brzmi Muhammad ibn Abdulah. Kim jest Abdulah? "Niewolnikiem allaha" A więc ojciec Muhammada był "niewolnikiem allaha" Czyli allah istniał na długo przed "objawieniami" fałszywego proroka. Był to księżycowy bóg pogański, który miał 3 córki. 3 córki zresztą zostały "objawione" Muhammadowi w "szatańskich wersetach". Owszem dziś po arabsku wyraz "allah" oznacza Bóg. Ale wiemy skąd się wzieło. Czy Ty jako chrześcijanka wierzysz że Muahmmad był prawdziwym prorokiem?