11.06.20, 11:05Fot. ilustracyjne via Pixabay - Greyerbaby / arembowski

Milion ofiar pedofilii w Niemczech

Szokujące dane na temat plagi pedofilii w Niemczech. Jak informuje za WHO serwis dw.com – liczba małych ofiar przemocy seksualnej w tym kraju szacowana jest na milion. To statystycznie jedno lub dwoje dzieci w każdej klasie szkolnej. Jak dodano – zaledwie ułamek przemocy seksualnej wychodzi na światło dzienne.

Serwis podaje, że tylko w ostatnim czasie informowano o miastach Staufen, Luegde, Bergisch-Gladbach – i teraz Muenster jeśli chodzi o ujawnione przypadki przemocy seksualnej wobec dzieci.

Dyrektor programu „prewencja kryminalna policji” Joachim Schneider podkreśla, że nieujawniona liczba przestępstw jest duża.

Niemcami w ostatnim czasie wstrząsnął „koszmar z Muenster”, którego ofiarą padło co najmniej trzech chłopców w wieku 5, 10 i 12 lat.

Szokujące są z jednej strony rozmiary przestępstwa z jego profesjonalnymi strukturami, wyposażeniem technicznym i liczbą dorosłych uwikłanych w znęcanie się nad dziećmi”

- pisze dw.com

Dalej dodaje, że głównym miejscem przestępstwa i produkcji filmów z potwornymi scenami była najpewniej altanka w zadbanych ogródkach działkowych, zaś sprawcami ojcowie rodzin. Co więcej, matka głównego podejrzanego miała do chwili aresztowania pracować w przedszkolu i mieć pełną świadomość tego, co dzieje się na jej działce oraz godzić się na to.

 

Jednocześnie serwis stwierdza, powołując się na słowa policyjnych ekspertów i psychologów, że w problemie pedofilii najważniejsza nie jest „orientacja” zwyrodnialca, a sprawcy częstokroć mają się kierować motywami sadystycznymi czy „wykorzystują seksualnie dzieci traktując je «zastępczo», bo nie mogą liczyć na kobiety”. Dodano, że spośród sprawców tylko połowa miała skłonności pedofilskie. Zaznaczono jednocześnie, że według badań 1 procent mężczyzn ma takie skłonności, co jest niebagatelnym problemem.

dw.com/pl

Komentarze

Glaudiusman2020.06.12 1:54
To jest pokłosie ideologii gender i propagowania zboczeń, szczególnie homoseksualizmu i deprawacji dzieci w przedszkolach i w szkołach. To kraj zboczeńców, z przetrąconym kręgosłupem moralnym po zbrodniach wojny. Niemcy od wieków są zdeprawowani, okrutni i nieludzcy, niegodni do bliższych kontaktów, zawsze stanowiący zagrożenie realne.
SzaryObywatel2020.06.11 23:21
Sprawcami są sami księża pedofile . Żart taki kochani. pozdrawiam normalnych.
Bianka2020.06.11 19:40
Nie dziwię się wcale. Dlaczego? Wystarczy trochę pomyśleć i prześledzić swoje zmagania z grzechem. Człowiek niezaspokojony seksualnie będzie sięgał po coraz to nowe podniety w tej dziedzinie. Nie twierdzę, że wszyscy tacy są, ale śmiem twierdzić, że większość. Po to Pan Bóg dał nam przykazania, byśmy uciekając się do Niego nie dali się uzależnić od nałogów. Problemy z seksualnością dotyczą najczęściej ludzi mający problemy z emocjami, a pewnie mały procent ma w tej sferze wszystko poukładane. Jak do tego dodamy wszechobecne reklamy, modę, które sięgają do najbardziej podstawowych instynktów u człowieka, to mamy gotowy przepis na uzależnienie. Nie wiem, to taki mój mały komentarz do tego...
marek2020.06.11 21:10
Bardzo trafny.
prawda boli2020.06.12 22:34
bianka po naszemu blondyna po co od razu z sycylijskiego - o swoim uzależnieniu podnieconym napisz.
Roman2020.06.11 18:13
A co na to Jugendamt ? Ta wielka obronczyni praw mlodych tego nie pilnuje ? A gdzie niemieckie tajne sluzby ktore maja czas na tropienie urojonych przesladowan LGBT w Polsce ? .
anonim2020.06.11 19:26
Jugendamt istnieje właśnie w tym celu. Przemoc nie przestaje być przemocą, jeśli lewactwo nazwie ją "pomocą".
Mirek2020.06.11 16:04
Pedofile i różnego rodzaju zboczeńcy atakują polski kler o pedofilię aby odsunąć podejrzenia od siebie bo sami w tym gnoju siedzą po uszy w myśl zasady że najlepszą formą obrony jest atak . Zatoka sztuki to tylko wierzchołek góry lodowej . Wśród tzw celebrytów i tzw artystów zboczenia i narkotyki to normalka .
Maria Blaszczyk2020.06.11 15:33
Sorry, nie ten link, oczywiście. https://fdds.pl/wp-content/uploads/2016/05/Wlodarczyk_J_Sajkowska_M_2013_Wykorzystywanie_seksualne_dzieci_Wyniki_Ogolnopolskiej.pdf
Maria Blaszczyk2020.06.11 15:32
Tymczasem w Polsce wg różnych szacunków wychodzi koło 12,4%. Czyli, obecnie mając ok. 6 mln osób poniżej 15 r.ż., ofiarą pedofilii padło jakieś 744 tys. chociaż inne szacunki mówią nawet o 16%, więc... I to wszystko w dwa razy mniejszym kraju... Przestańcie szczuć, zajmijcie się rozwiązywaniem problemów. https://www.fronda.pl/a/milion-ofiar-pedofilii-w-niemczech,145613.html
anonim2020.06.11 16:22
Głównym problemem jest neomarksistowska lewica, której doktryna zakłada "wyzwolenie" seksualne ludzkości, czyli po prostu bestialstwo, pedofilię, szerzenie LGBT i brak jakichkolwiek hamulców moralnych. Musimy ten problem rozwiązać. Molestowanie dzieci w szkole pod pozorem "seksedukacji", wciskanie im przemocą w rączki fallusów i zmuszenie do naciągania na nie prezerwatyw ma ten sam cel, co wmawianie starszym, żeby nawet się nie ważyli zawierać trwałych związków (nazywanych małżeństwem), muszą poprzestać na ofercie bolszewickiej (związkach partnerskich, czyli rozwód na pstryknięcie palcami). Wiadomo bowiem, że dzieci wychowane w stabilnym środowisku są silne psychicznie, twarde i pewne swego, a więc trudne do zarządzania przez Międzynarodowy Kapitał i Korporacje. No, więc promuje się i wmawia dzieciom "prawa LGBT", co czyni je słabymi psychicznie i niezdolnymi do tworzenia stabilnego środowiska dla kolejnego pokolenia. Stąd wiemy, że WSZYSTKIE postulaty lewackie prowadzą do budowy post-społeczeństwa niewolników, posłusznych władzy banków i korporacji, wysterylizowanych i pozbawionych jakichkolwiek właściwości. Trzeba temu zaradzić, choćby oznaczało to wojnę na skalę planety.
Darek2020.06.12 1:11
PiS jest partią zbudowaną na bazie ideologii marksistowskiej. Prezes PiSu Jarosław Kaczyński ma doktorat z marksizmu-leninizmu. Dlatego zgodnie z ideologią marksistowską PiS tworzy wyimaginowaną ideologię i wyimaginowanego wroga. Żeby zrozumieć czym jest PiS, każdy Polak obowiązkowo powinien przeczytać "Zniewolony umysł" Czesława Miłosza.
Maria Blaszczyk2020.06.12 1:17
I dlatego znanym propagatorem pedofilii jest znany neomarksista pan Korwin-Mikke... Swoją drogą, znany też z nietrwałości swych związków, więc może rzeczywiście coś jest na rzeczy. No więc nie. Jest dokładnie odwrotnie. Ten sposób myślenia narzuca znacznie większe ograniczenia, bo wyklucza przemoc. Brak przemocy oznacza też dużo silniejszych ludzi.
anonim2020.06.12 14:42
Absolutna bzdura. Jeśli chłopaki nie siłują się, nie tłuką, to znaczy tylko tyle, że nie będą potrafili. Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał. Brak kontrolowanej przemocy, takiej jak np kary cielesne wymierzane przez rodziców, oznacza słabych ludzi, kompletnie niezahartowanych, biernych, pasywnych i agresywnych. Wystarczy popatrzeć jak na napaści ze strony kolorowych reagują zachodniacy, nie potrafiący robić niczego innego jak zasłaniać oczy i płakać. To są ci twoi silni ludzie. Tacy silni jak ta tchórzliwa banda holenderskich żołnierzyków ze Srebrenicy...
Cool2020.06.12 18:47
... a w Polsce przemoc jest na znacznie niższym poziomie niż w lewackiej Europie.
Ramirez2020.06.13 1:00
Oczywiście że tak jest. Agencja Praw Podstawowych UE opublikowała badanie naukowe porównujące poziom przemocy w społeczeństwie, z uwzględnieniem różnic kulturowych dla ujednolicenia kryteriów. Społeczeństwa katolickie wykazują zdecydowanie najmniejszą przemoc. Prawda w oczy lewaków kole, dlatego kłamią rano, łżą w południe, oszukują wieczorem.
Konrad2020.06.11 18:21
Mario ... A tymczasem ...............to pisz na temat o niemieckiej pedofilii! Co zabolało cię / Lechu/? Czytaj artykuł wstawiony!
Cool2020.06.12 16:37
Według różnych szacunków .... 80% przypadków pedofilii w K.K. to gwałty homoseksualne .... a 40% gejów to aktywni pedofile! ... ale o tym wolisz nie wiedzieć?!
anonim2020.06.11 15:18
1 milion, bzdura. Ja szacują na 10 mln. !!!!!!!
anonim2020.06.11 15:20
I to bez ofiar księży.
lucjanhenryk2020.06.11 14:57
LGBT + pederaści, zoofile, kazirodcy mają się dobrze!!!?
anonim2020.06.11 14:51
Lewactwo dąży do tego samego w Polsce Po to atakuje Kościół pod pretekstem całkowicie marginalnego problemu homo księży, aby doprowadzić do masowego gwałcenia dzieci, bo dzieci zgwałcone, w szczególności zgwałcone homoseksualnie, wyrosną na potulnych, posłusznych i zalęknionych "wyborców". Wtedy władza międzynarodowych banków i korporacji, sponsorów Sekty LGBT, będzie pełna i niezagrożona.
anonim2020.06.11 14:05
Co się dziwić, Niemcy to jedno z najbardziej zepsutych społeczeństw na świecie. Mało ktora nacja ma burdele dla zoofilii, pedalstwo jest tam czyms tak normalnym, a niedługo będzie i pedofilia bo już chcą obniżać dolną granicę wieku dziecka z kórym można ....
Olo2020.06.11 13:55
Największym problemem pedofili jest pederastia.
Marian2020.06.11 13:31
Tak konczy się reklama zboczen w każdym serialu publicznej tv.Tak konczy się reklamowane jako parady równości manifestacje zboczencow.
rebeliant2020.06.11 13:23
LGBT (G - w dużej części pedofile) podpisuje się pod tym dwiema rękoma.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.06.11 12:13
Trzaskowski: "Moja kampania wyborcza jest pro-rodzinna - oto moja rodzina" .(...'...........\|.......... ........... .............| ..\...............\:.... ............................F ...\...............L:.............-.-. .. ......... './ ....'...............':............/.). .\ ._.......'..| ......'............. ..'....'....-(-"'')'..).......'....L ........'...............'.__.-'..|..'. .' |. '...........\ ..........'....'.................'!_'. .. |-........:...\ ........ ....'-._..................."'...)::''... .......L ................'-............ ......._.':::'...........J ................J..'-._........_..-'.. .) :'.......... ...L ................F......'-...........-' .) .................| .............. .J..........'.....-'...-')::............ ...J ...............F............'-._.- '._.'.:'...............L ..............J................J"""... .. )'............ ...J .............J..................\..... .. F................L .............F .....:.............\...../........... "Nawet po obnażeniu...." wygladam imponująco!
STOP ideologii LGTB2020.06.11 12:12
bezwzględna statystyka , a nie stygmatyzowanie - w Polsce ,dwa razy mniej ludności niż w Germany, statystycznie musi być około 500 tysięcy ofiar pedofilów. Wiadomo, że wśród homoseksualistów jest ponad 10 % pedofili. A wśród szoł biznesu, obserwacje własne, zdecydowanie więcej. Są np. strefy "On-homo" np Pl. Zbawiciela z okolicami w stronę CSW, pobliskie Teatry czy słynny lewacki Foksał
środowy Płatek szkoła frankfurcka-2020.06.11 11:53
mówiąc ideologicznie - ,pedofilia to żadne przestępstwo. POwiem więcej jak homoseksualista jest pedofilem to tylko zaspokaja swoje rządze seksualne, nie kompleksów i dlatego nie jest faszystą i antysemitą i zapisuje się do polskiej Antify Rote Front
stan2020.06.11 19:15
żądze
Leszek 2020.06.11 11:49
Dla każdego pedała czip w d..... I dla zwolenikow szczepień dwa w nagrodę za propagowanie. Maska na r.....ja. i do kołchozu jak na komucha przystało.
M.a2020.06.11 12:10
Pomysł na czipa w d... jest super.
orangutan czerwona tupa2020.06.11 11:49
możesz wierzyć - w Polsce nie ma Weinsteinów, Hoffmanów, Woody Alllenów; a wśród homoseksualistów nie ma jedngo pedofila
fajnie było na Roofie2020.06.11 11:46
Stachu to zamawiał podobno u niejakiej "lypinskey" młodych chłopców za kasę za hejt i trollowanie na tym forum
Leszek 2020.06.11 11:46
Bo to robota takich pedałów jak wy sami , porombancy.
na pewno w GW - wśród szoł biznesu pedofili niet2020.06.11 11:44
Wyspy Sztuki - Półwyspy Sztuki - Centra Sztuki - Teatry Sztuki - Mierzeje Sztuki - Sztuki Walki - Sztuki Współczesne - celebryci z Pl. Zbawiciela i Antifa Femen w pobliżu - różne Kupy stare - warsztaty LGTB itd
Pat2020.06.11 11:40
Dopóki nie wróci azjatycka turystyka ofiar w Niemczech będzie przybywać
katolicka kretynizacja polski 2020.06.11 11:39
szok to co księża wyprawiają z dziećmi!
Konrad2020.06.11 18:19
O, jej! " kretynizacjo"- Lechu K...."durny geju" I ty się ani za grosz nie wstydzisz o tym pisać!? Nie ma gorszego od ciebie ! TY, KTÓRY TYLE KRZYWD DZIECIOM ZROBIŁES? NAWET NIE PATRZYŁEŚ NA DZIECI SIOSTRY, TAK? ZNAMY TWOJE NICKI PEDALE, WIEMY CO ROBIŁES Z DZIEĆMI, ZE ZWIERZĘTAMI, I INNE RZECZY! ZA BARDZO MNIE OBRZYDZENIE BIERZE! NIE MAM SIŁY NAPISAĆ TEGO, CZYM SIĘ WCZEŚNIEJ CHWALIŁES!
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.11 11:36
dlaczego na zdjęciu nie ma katolskich duchownych? dlaczego nie ma symboli krzyża, maryjek, różańców i innych krucyfiksów? Trzeba wam cały czas przypominać, że tzw. kościół katolicki to JEDYNA organizacja SYSTEMOWO kryjąca pedofilów w swoich szeregach. JEDYNA!
anonim2020.06.11 14:12
spie...., koprofilu
Bóg Jest2020.06.11 14:13
Jak przeczytasz tekst ze zrozumieniem, to dowiesz się dlaczego.
nowy2020.06.11 14:28
Bo planują wstawić tam gejów, tylko szukają odpowiedniego zdjęcia
ASTOM2020.06.11 14:42
No ale jak to kryjąca? Za ołtarzami się chowają i prokuratorzy nie mogą ich znaleźć? Jeżeli jest oskarżenie to żaden biskup nie powie: tego pana aktułalnie nie ma, stracił się gdzieś, może za tydzień przyjdźcie.
anonim2020.06.11 15:22
Kłamstwo trzeba cały czas powtarzać, bo by się jeszcze opinia publiczna dowiedziała prawdy o lewakach i ideologii lewicowej. JEDYNEJ ideologii, w której pedofilia jest całkowicie dopuszczalnym stylem życia. JEDYNIE lewactwo przez lata jawnie walczyło o prawa pedofilów, i nawet pisało petycje do parlamentu, aby w końcu zalegalizować związki dzieci z dorosłymi.
guess who2020.06.11 11:34
Polscy księża?
M.a2020.06.11 11:43
Sam jesteś pedofilem.
D.Min2020.06.11 18:08
M.a" Przecież on jest Lechem Kellerem, dureń bawi się w "Stacha"! Udaje młodego, a jest już starym inwalidą, pedałem, ponad 70 letnim ! Przecież wiemy o tym !
anonim2020.06.11 14:00
nie, niemieckie lewusy
Daria2020.06.11 15:02
Nie, lgbt - to urodzeni zboczeńcy. Tak się składa, że to nie ksiądz staje się pedofilem, tylko pedofil księdzem. Powinieneś o tym wiedzieć, w końcu głodnemu chleb na myśli. Jak tam pornole?
D.Min2020.06.11 18:05
Stachu? Kellerze.... Czy ty czytasz nadal tylko tytuły!? Tu piszą o Niemcach! A już jeżeli pytasz, to może to niemieccy Żydzi?? Więcej tu uzywaj nicków! No, rozwijaj bzdurne swoje wpisy! Przecież więcej niż połowa to brednie, przez ciebie pisane w różnych nickach! No nadal pisz ze sobą, baw się, odpowiadaj sobie ! Tak robią pedo-lewaki!