11.01.22, 09:31Fot. Twitter SG

Największa w tym roku liczba prób przekroczenia polskiej granicy z Białorusią

Minionej doby podjęto 68 prób nielegalnego przekroczenia polskiej granicy z terytorium Białorusi. To jak na razie rekordowa w tym roku liczba tego typu prób.

Jak poinformowała polska Straż Graniczna grupa cudzoziemców siłowo forsowała naszą granicę na odcinku w okolicach miejscowości Mielnik.

Natomiast, jak czytamy w oficjalnym komunikacie SG, na odcinku w okolicach Terespolu dwóch obywateli Kuby „przedostało się na stronę polską pod mostem granicznym, przechodząc po elementach konstrukcyjnych mostu”.

 

ren/twitter

Komentarze

YORK2022.01.11 13:03
Wielki czas na radykalne działania w związku z atakami na naszej granicy, całkowicie zamknąć łącznie z użyciem broni wobec tych zapijaczonych prymitywów od baciara.
OdparcieSzturmuBosychDzieciUmożliwiłaBozia2022.01.11 12:29
Czy Wyrwidąb rzucał w formacje szwejków Płaszczaka drzewami liściastymi a Brzydkie Kaczątko łapało ich za nogawki taktycznych dresów z papieru pakowego?
Po 11 ...2022.01.11 10:04
Każdy naród ma w swej historii momenty chwalebne i paskudne. Niestety nasz Naród właśnie dopisał sobie wyjątkowo paskudny epizod. Nasze dzieci i wnuki będą się wstydzić za to co zrobiliśmy.
Żyd Po 11..., wieczny nudziarz2022.01.11 9:44
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to od razu wpadam we wściekłość; ponadto mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się więc rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików!