06.10.21, 20:04Fot. via: Pixabay

Nie pozwól diabłu wejść do Twojego życia!

Gdy żywimy do kogoś gorycz, żal i nie przebaczamy, to tym samym otwieramy diabłu drogę do naszego życia. Wiele rodzin, nie mówiąc o całych narodach, zostało rozbitych z powodu nieprzebaczenia, goryczy, żalów i nienawiści

 Jestem mocno przekonany o tym, że uczucia te poddają ludzi pod działanie sił demonicznych. Widziałem to i wiele razy doświadczałem tego, w jaki sposób działają duchy nieprzebaczenia, duchy złości, duchy goryczy, duchy nienawiści. W książce zatytułowanej Medicine, Arthritis and Spiritual Laws (Medycyna, artretyzm i prawo duchowe) dr Lorin Swain stwierdza, że gdy chowamy i pielęgnujemy w sobie gorycz, nienawiść czy nieprzebaczenie, to w końcu popadniemy w chorobę. Jeśli nie pozbędziemy się tych negatywnych uczuć, jeśli dopuścimy, aby nieprzebaczenie było częścią nas, wtedy po pewnym czasie odbije się to na naszej kondycji fizycznej, ujawniając się w postaci choroby.

Także Ruth Carter Stapleton twierdzi, że cały sens posługi wewnętrznego uzdrawiania ma ścisły związek z otwarciem się danej osoby na przyjmowanie i okazywanie przebaczenia. Zgadzam się, że gdy szukamy przebaczenia i gdy je okazujemy, zamykamy tym samym drzwi Złemu (…).

Świat wokół nas pogrążony jest w zamęcie. Dzieje się tak dlatego, że w sercach ludzi jest zamęt. Wszystko, co widzisz w otaczającym świecie, stanowi odbicie tego, co znajduje się w sercach ludzkich. Gniew, żal i uraza leżą u podstaw wszystkich zbrodni i okrucieństw popełnianych w naszych miastach. Psycholodzy i psychiatrzy pracujący z więźniami twierdzą, że są oni w większości przepełnieni gniewem, skierowanym najczęściej przeciw własnym rodzicom. Około 95% ludzi skazanych za zbrodnie pochodzi z rozbitych rodzin, w których doznali różnych negatywnych doświadczeń. Gniew szuka ujścia i dlatego tak często obserwuje się u nich zachowania aspołeczne, nacechowane brutalnością wobec współwięźniów.

Francis MacNatt twierdzi, że powierzenie się Duchowi Świętemu znacznie ułatwia proces uzdrawiania; to samo dotyczy przebaczenia. Gdy ludzie są prowadzeni przez Ducha Świętego, wtedy On sam uświadamia im nieodpartą potrzebę przebaczenia innym, a jednocześnie coraz pełniej ich do tego uzdalnia. Duch Święty zawsze jest Tym, który wzywa nas do przebaczenia.

Jesteśmy powołani do tego, aby przekazywać sobie nawzajem miłość Chrystusa. W sakramencie bierzmowania każdy katolik został upoważniony i zobowiązany do tego, by być świadkiem miłości Pana; jednym ze sposobów realizacji tego „mandatu zaufania” jest modlitwa z innymi i za innych. Gdy to czynisz, gdy otwierasz się w modlitwie na drugiego człowieka, wtedy zarówno ty, jak i on doświadczacie uzdrawiającej potęgi miłości.

Modlitwa przebaczenia

„Panie Jezu Chryste, proszę Cię dzisiaj o to, bym przebaczył każdemu człowiekowi, który w moim życiu mnie skrzywdził. Wiem, że Ty dasz mi siłę, abym to uczynił; dziękuję Ci za to, że kochasz mnie bardziej niż ja kocham siebie i że pragniesz mojego szczęścia bardziej niż ja sam pragnę go dla siebie.

Panie Jezu, pragnę być wolny od uczuć żalu, goryczy i nieprzebaczenia względem Ciebie, które rodziły się we mnie, ilekroć myślałem, że to Ty zsyłasz śmierć, trudności, kłopoty finansowe, kary i choroby na moją rodzinę.

Panie, podczas spowiedzi wyznałem Ci moje grzechy, winy i słabości. Wszystko to, co jest naprawdę złe we mnie, i to, co wydaje mi się, że jest złe – ponieważ Ty mi wszystko przebaczyłeś, dlatego ja również przebaczam sobie. Wszelkie praktyki okultystyczne, seanse spirytystyczne, stawianie horoskopów, wróżenie, rzucanie czarów; to, że nadużywałem Twojego imienia, że nie oddawałem Ci czci, że raniłem swoich rodziców, że upijałem się, brałem narkotyki; przebaczam sobie wszelkie grzechy nieczystości, cudzołóstwa, aborcje, kradzieże, kłamstwa – to wszystko dziś sobie przebaczam. Dziękuję Ci, Panie, za Twoją łaskę w tej właśnie chwili.”

Modląc się dalej, przebacz z serca swojej matce, ojcu, braciom i siostrom, żonie, mężowi, dzieciom, wszystkim krewnym, kolegom w pracy, sąsiadom, swojemu księdzu, wszystkim publicznym osobom, pracodawcy, nauczycielom, przyjaciołom. Na zakończenie pomódl się o łaskę przebaczenie tej jednej osobie w Twoim życiu, która zraniła Cię najbardziej, kogo uważasz za swojego największego wroga, komu powiedziałeś, że nigdy nie przebaczysz.

Dziękuję Ci, Jezu, że jestem wolny od zła nieprzebaczenia. Niech Twój Święty Duch napełni mnie światłem, które oświeci wszystkie mroczne zakamarki mojego umysłu. Amen.

o. Robert DeGrandis, Miłość przebacza

dam/milujciesie.org.pl

Komentarze

Jakim trzeba być pół-człowiekiem...?2021.10.8 1:51
Przecież te wszystkie wpisy poniżej pisze jedna osoba, zmieniając tylko nazwy nicków! ... Jest nim, znany nam Lech Keller-Krawczyk! Przedstawiał się nam na Portalu jako: "ateista żydowski-dumny gej"! To są jego słowa! On naprawdę jest pedofilem i starym SB-kiem! To sprawdzone! To jest żałosne co on sobą przedstawia i co wypisuje! Do jakiego stopnia można być zboczonym? Przecież jest już starym i chorym człowiekiem, dużo ponad 70-tkę!
Filip2021.10.7 4:38
Nie pozwól księdzu się wyr*chać – pożuć wierzenia.
AS2021.10.7 8:17
Filip, wróć do szkoły; podstawówkę trzeba zaliczyć.
rebeliant2021.10.6 21:18
" Na zakończenie pomódl się o łaskę przebaczenie tej jednej osobie w Twoim życiu, która zraniła Cię najbardziej, kogo uważasz za swojego największego wroga, komu powiedziałeś, że nigdy nie przebaczysz." - ludzie nie dawajcie się oszukiwać i zastraszać !!! Zwróćcie uwagę na to, że po prostu ktoś chce wyślizgać się ze wszystkiego bez najmniejszego uszczerbku !!! To, że ktoś kto zasługuje aby mu ryj obić i za gwałty parę k...sów zainstalować nie oznacza przecież, że się świat kończy. Uznawanie czegoś takiego jak przebaczenie jest uznaniem, że w każdej chwili ktoś może podejść i ci ryj obić, wydymać i uprowadzić żonę, a ty z racji, że akceptujesz każdą krzywdę - bo takie jest sedno przebaczenia - będziesz stać jak ostatnia oferma i ofiara na chfałkę belzebuba Jahwe. A jeżeli zaczniesz np. się bronić maczetą, to jest to automatyczna rezygnacja z wymysłami przebaczalnymi. Kit przebaczenia to w rezultacie tresura do bycia ofiarom. A jeżeli Bóg jest taki przebaczalny to niech i on otwiera niebo dla wszystkich i niech daje wszechmoc na wyciągnięcie ręki - a jak nie to niech sp...ala na wieki wieków.
Bydle żydowskie jest ciągle na wolności!2021.10.6 21:18
Tu na Frondzie zboczeniec-pedofil pod pseudonimem "𝐏𝐨 𝟏𝟏 ... " napastował mego syna (13-latek). Oto co mu "proponowal" cyt. "Daj mi proszę swój numer telefonu to z chęcią zadzwonię i zaproszę cię np. na lody?" - - - - - - - - - - - - - - - Sprawa będzie miała dla tego zboczeńca, tak czy siak, poważne reperkusje!
Sutener grasuje na frondzie2021.10.7 8:32
Wkleja ciągle ten sam tekst, zmieniając oskarżanych frondowiczów, a chodzi mu tylko o znalezienie klientów na swojego (?) syna.
Żyd zboczeniec z Gdańska szuka "miłości"2021.10.6 21:17
Tu na Frondzie zboczeniec-pedofil pod pseudonimem "𝐑𝐄𝐁𝐄𝐋𝐈𝐀𝐍𝐓" złożył memu synowi (13-latek) następująca "propozycje", cyt. "Daj mi proszę swój numer telefonu to z chęcią zadzwonię i zaproszę cię np. na lody?" - - - - - - - - - - - - - - - Sprawa będzie miała dla tego zboczeńca, tak czy siak, poważne reperkusje!
Alfons z Gdańska szuka klientów2021.10.7 8:34
A dla admina frondy będą prokuratorskie konsekwencje za brak reakcji na pedofilskie wpisy.
rebeliant2021.10.6 20:56
"pielęgnujemy w sobie gorycz, nienawiść czy nieprzebaczenie, to w końcu popadniemy w chorobę" - żadne zas.rane przebaczanie nie uzdrawia i to nie przez nieprzebaczenie człowiek popada w choroby, ale przez krzywdy i bezradność, do której według Biblii zmusza ten s k u r w i e l Bóg Jahwe. Oto szczera modlitwa każdej uczciwej istoty: pomsta, wszechmoc i oderwanie się od Boga Jahwe. Oto Słowo Moje, które gładzi słowo boże.
rebeliant2021.10.6 20:50
"Panie Jezu Chryste, proszę Cię dzisiaj o to, bym przebaczył każdemu człowiekowi, który w moim życiu mnie skrzywdził ..." - s k u r w y s y n u który podajesz się za zbawiciela nie poniosłeś krzywdy gwałtu razem z ofiarami tej zbrodni więc nie rozporządzaj się przebaczaniem tego. Nigdy niczego nikomu nie przebaczajcie na siłę, a pomsty dostąpicie. Jak widać znowu biją w ofiary gwałtów i pedofilii - j e b a n y Bóg Jahwe, który w swej pysze odsłonił inne istoty pozbawiając je wszechmocy jest jak najbardziej odpowiedzialny nie tylko za gwałty, lecz również za każdą nawet najmniejszą krzywdę. Wszystko to co się dzieje w tej rzeczywistości jest świadectwem przeciwko niemu i każdy szczery człowiek lub inna istota nie powinna samej siebie oszukiwać - skutkiem czego jest wpajanie świętej świadomości o uzurpatorze Jahwe. Nie on będzie dyktować kto i co ma przebaczać, a co ma oczekiwać na pomstę - wszak to jego obaliły ofiary gwałtów, gdyż ten oszust był już podawany ofiarom tej zbrodni jako ktoś, kto nosi te same rany... no ale zaraz przecież on nie dał temu świadectwa. Taki c h u j z tym przebaczeniem i nawet strachy piekłem wam nie pomogą, a zwłaszcza piekło nie pomoże chfałce trujki świętej.
Anonim2021.10.6 20:24
„Pomagamy sprawiedliwie”. Dlatego rząd da nawet 50 mln zł byłemu egzorcyście (znanym z tego że SMS-ował z szatanem) by pomagał ofiarom przestępstw - https://bezprawnik.pl/fundusz-sprawiedliwosci/
matis892021.10.6 20:17
Antychryst wchodzi przez jego aborcyjne, demoniczne szczepionki przeciwko Chrystusowi.
jan kowalski2021.10.6 20:21
kupiłeś już 2 kg sanek na zimę ?
matis892021.10.6 20:26
Zamiast sanek wciskają na siłę aborcyjne szczepionki Antychrysta.
olo2021.10.6 20:16
dla judaszy zydowskich moje dzwi sa zawsze zamkniete
Skoro jest Fronda oraz środa2021.10.6 20:16
to znak że czas na LOLcontent!
Anonim2021.10.6 20:11
Dla diabłów w sutannach moje drzwi są zawsze ZAMKNIĘTE!!!
fircyk2021.10.6 20:18
dla rabich z koza moje drzwi sa zawsze zamkniete