07.07.21, 15:03fot. flickr.com

Papież dziękuje za modlitwę. Schorzenie było poważne, ale hospitalizacja przebiega dobrze

Powracający do zdrowia Ojciec Święty wzruszony jest licznymi wiadomościami i wyrazami sympatii otrzymywanymi w tych dniach z całego świata i wyraża wdzięczność za bliskość i modlitwę. Informuje o tym dyrektor Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej podkreślając, że kuracja pooperacyjna Papieża przebiega pomyślnie.

W Klinice Gemelli trwa pooperacyjna hospitalizacja Franciszka, który w niedzielę wieczorem został poddany operacji jelita grubego. Matteo Bruni podkreślił, że przebieg kuracji jest nadal prawidłowy i zadowalający. Ojciec Święty odżywia się regularnie i zawiesił terapię infuzyjną. Watykański rzecznik poinformował też, że ostateczne badanie histopatologiczne potwierdziło ciężkie zwężenie uchyłka okrężnicy z objawami stwardniejącego zapalenia uchyłków. Podkreślił też, że Franciszek jest wzruszony licznymi wiadomościami i wyrazami sympatii otrzymywanymi w tych dniach i wyraża wdzięczność za bliskość i modlitwę.

Hospitalizacja Papieża ma potrwać około tygodnia. Wciąż nie wiadomo czy i gdzie odmówi niedzielną modlitwę Anioł Pański.

 

mp/vaticannews.va

Komentarze

Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.8 8:30
11-ty dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Polsce, z udziałem wiernych.
katolik2021.07.8 8:19
Wszystko się moze zmienic, ale ludzie musza dojrzeć do przejrzenia na oczy, ze sa mordowani jak bydło wyszczepione i muszą zwrócić się do Boga, nawrócić i błagać o łaskę pomocy, bo nawet Episkopat zdradził
Po 11 ...2021.07.7 16:10
Papież dziękuje za modlitwę???? No raczej tak powinien powiedzieć: "Dziękuję Bogu za zesłanie na mnie choroby, co umożliwiło wiernym wnoszenie modłów o moje zdrowie, które to modlitwy ten sam Bóg wysłuchał i trochę wycofał się z wcześniejszej decyzji." Zawsze się zastanawiam dlaczego Bóg po prostu nie odpuści nękania ludzi. Zależy mu na tych modłach, błaganiach, prośbach? Takie to małostkowe ...
Jego nie2021.07.7 15:41
Zatłukli w szpitalu ,jak moich znajomych.Ona poszła z polipami w gardle ,on na kręgosłup .Wynalezli im Covida. Nie wrócili żywi.
robaczek2021.07.7 15:31
sie polaczki chrzescijanie ojcorydzykowi zmartwily ;] ................ a juz bylo blisko ;]
mateuszjegliński2021.07.7 15:29
A anonim dzielnie przywraca polskość i frekwencję w kościołach w Polsce. Dzięki anonim. Osobiście modliłem się, żeby papież nauczał tak, jak chce tego Pan. Niedługo zobaczymy, czy moje modlitwy zostały wysłuchane.
Anonim2021.07.7 15:54
Tak właśnie się pocieszaj. 😁😁😁
Anonim2021.07.7 16:03
Buhahahhahahaha 😁😂🤣😂😁 Ty lepiej od papieża wiesz gamoniu, czego chce Pan???
Kol. Bergoglio2021.07.7 15:28
gdy był jeszcze biskupem w Argentynie wstąpił do masońskiego Rotary Club. Nigdy się z tym nie krył, a podpisany przez niego formularz członkowski dostępny jest na internecie i dzisiaj................. Antychrystusowe masoństwo ma swoje rytuały co wiemy od samych masonów bądź od ludzi którym udało się wyjść z tego bagna.............Jednym z nich, przy kolejnym stopniu ''wtajemniczenia'' (zdiablenia) jest podejście do obrzędowego stołu z cyrklem w ręku, zrobienie nim gestu wbijania w ciało i wypowiedzenie słów ''ciało gnije''..............I w ten sposób, każdy, kto wstępuje do tej satanistycznej sekty staje się wyznawcą - murarzem kłamstwa; zaprzeczania zmartwychwstania Chrystusa.................... to jest sama esencja masonerii.......Jeżeli ktoś taki został przeszmuglowany na Konklawe na papieża, to obowiązkiem następcy jest usunięcie wszystkich jego dokumentów i każdego pojedynczego słowa z nauczania Kościoła...............................................................................To jest pierwsze, najgorsze i trwające do dziś odstępswo kol. Bergoglio; reszta to logiczne następstwa
.2021.07.7 15:29
Mętny czas w Argentynie był swego czasu dość szeroko komentowany (np. porwanie dwóch kleryków, wmuszanie zeznań) i proszę po prostu wygooglać i poświęcić parę godzin.... A dalej link dla zaineresowanch.....https://novusordowatch.org/2014/11/francis-rotary-club-honorary-member/
katolik2021.07.7 19:38
co musi przeżywać Papież benedykt XVI
Anonim2021.07.7 15:09
Polska sekta PiSdzielsko-Toruńska pozostaje nieutulona w żalu. 😁😁😁 A miało być tak pięknie!!!