23.08.21, 07:30Fot. Adam Guz (KPRM)

Premier reaguje na skandaliczne słowa Frasyniuka. Zwrócił uwagę na bardzo istotny fakt...

Premier Mateusz Morawiecki zareagował na skandaliczne słowa, jakie padły z ust Władysława Frasyniuka. Podkreślił, że muszą się one spotkać z potępieniem.

Premier reaguje na skandaliczne słowa Frasyniuka

We wpisie na Facebooku premier Mateusz Morawiecki odnosząc się do wypowiedzi Frasyniuka stwierdził, że już od dawna język w naszej debacie publicznej pozostawia wiele do życzenia. Dodał, że opozycja oraz organizacje, które ją wspierają, wprowadziły do życia publicznego i mediów złe słowa oraz poniżające inwektywy.

Dalej napisał:

Do tej pory uznawałem, że to świadczy wyłącznie o nich i ich kulturze, a wyborcy w swoim czasie to ocenią.

Jak wskazał szef polskiego rządu:

Dzisiaj jednak padły słowa, które muszą się spotkać z potępieniem. Zaangażowany w działania opozycji Władysław Frasyniuk w sposób wyjątkowo podły obrażał żołnierzy Wojska Polskiego na antenie telewizji TVN24. Dodajmy, że prowadzący rozmowę dziennikarz w żaden sposób nie zareagował na te słowa.

Podkreślił, że polscy żołnierze zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, którego udzieli im każdy przyzwoity Polak.

Frasyniuk obraża żołnierzy

Słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzi

- w tak skandalicznych słowach wypowiedział się o żołnierzach Frasyniuk w rozmowie na antenie TVN24, gdzie mówił o problemie na granicy polsko-białoruskiej, gdzie czekają migranci.

Mało tego, stwierdził że tak nie postępują żołnierze i nazwał ich „śmieciami”, którzy przejawiają „antypolskie zachowanie” i nie służą państwu polskiemu. Dodał, że „plują” w ten sposób na wartości, o które walczyli ich rodzice czy dziadkowie.

Sprawa spotkała się z błyskawiczną reakcją szefa MON, o czym piszemy tutaj: https://www.fronda.pl/a/wataha-psow-smieci-frasyniuk-obrazal-polskich-zolnierzy-szef-mon-zawiadamia-prokurature,165812.html

dam/TVN24,Facebook

Komentarze

Stary2021.08.23 14:46
To jest jasne jak słońce wielcy działacze muszą spłacać długi, walizki z pieniędzmi docierały z Niemiec jak i również pieniądze dla działaczy lewackich docierały z Moskwy. Jakim cudem z kierowcy został biznesmenem i to na jaką skalę. A redaktor naczelny gazety dostał stanowisko tuby propagandowej Berlina. Każdy Polak powinien to zrozumieć że liczą się dla niektórych tylko interesy i pieniądze a Polska nieważna. Tylko oni wykorzystali do tego Polskiego robotnika. A teraz mają do tych celów głupich działaczy partyjnych. To jest już tak widoczne a jeżeli ktoś tego nie widzi to znaczy że nie chce widzieć.
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.23 14:44
Przytaczam słowa nijakiego Frasyniuka na III Zjeździe Solidarności na Sali Teatru w na ulicy Mazowieckiej (jak sobie przypominam), koło Politechniki we Wrocławiu. Na pytanie skąd miał pieniądze na swoje TIRY odpowiedział, że koledzy mu pożyczyli bez oprocentowania. To było zaraz po okrągłym stole, gdy oprocentowanie było, Balcerowiczowskie ( kilkadziesiąt procent w skali miesiąca czy kwartału, jak kogoś to interesuje, jakie było oprocentowanie to takie dane są w Internecie). Pożyczam na samochód spłacam jak za koło zapasowe. Te pytania były zadane w kontekście tych 90 milionów przejętych z banku we Wrocławiu, chodziło o rozliczenie tych pieniędzy na Zjeździe Solidarności Dolnośląskiej. Kłopoty z rozliczeniem a tu Frasyniuk ma TIRY. Ksiądz Orzechowski wtedy przybył na Zjazd i w jakiś sposób to rozliczył, a bardziej załagodził. Ale pytania były do Frasyniuka i jego pokrętne tłumaczenie o jakiś tajemniczych kolegach itd. Była też wtedy w czasie przerwy w obradach na pustym korytarzu taka sytuacja gdzie "wędrując po obiekcie, bo się "zgubiłem" natrafiłem na nijakiego Frasyniuka, który AWANTUROWAŁ się, SZARPAŁ i prawie brał się do BICIA takiej drobniutkiej blondyneczki, jak sobie przypominam z sekcji BUDOWLANYCH, za to, że zadawała Frasyniukowi "KŁOPOTLIWE PYTANIA' w czasie debaty. Nijaki Frasyniuk zachowywał się jak OSTATNI CHAM, taki MENEL. Oczywiście WKROCZYŁEM do tego „ZWARCIA”, odgrodziłem tą BLONDYNECZKĘ od tego BRUTALA i spytałem „MOŻE SPRÓBUJESZ ZE MNĄ CHAMIE”??, „JAK CHCESZ W RYJ to PROSZĘ, jeden ruch”. Musiał coś zobaczyć we mnie, bo „PODKULIŁ OGON i SKREWIŁ”. Takie wspomnienie sprzed prawie 30 lat, ale mam tego CHAMA CAŁY CZAS W OCZACH, CHAMA i TCHÓRZA. Było to w obecności TRZECH PAR OCZU. MOJE, BLONDYNECZKI DELEGATA i CHAMA, PROSTAKA a zarazem TCHÓRZA. Przewijał się tam wtedy na Zjeździe także temat "NOR-PRESS"?????, pod zarządem nijakiego Mękarskiego, też to była "CIEKAWOSTKA", a jak skończyła ta "WŁADKOWA" drukarnia to zainteresowani wiedza dobrze.
Cytat2021.08.23 14:22
Wszystko, coście uczynili jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili...
***2021.08.23 14:36
..no to jeszcze dopisz, jak Jezus wytłumaczył kto jest jego bratem.........śmiało!
Olej2021.08.23 14:16
Do polityki i do ,,cultury'' wlazły glansowane lumpy wywiedzione z motłochu. Przecież taki syniuk i inny suki......syniuk zasługuje żeby mu nieoficjalną wizytę złożyła delegacja, prostująca jego i jemu podobnym zachowanie, ustalając mu miejsce w społecznej hierarchii. Motłoch ma wyrozumienie do argumentów ręcznych i takowe przysługują wszelkiej maści suki.....syniukom.
Izydor2021.08.23 14:10
Frasyniuk zapier.dalać za miskę ryżu a nie tu jakąś empatią siać defetyzm.
matis892021.08.23 14:09
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2021.08.23 13:58
Gowin nie lepszy, właśnie składa samokrytykę, że przez ostatnie sześć lat szkodził, tylko nie wiem dlaczego utożsamia swą osobę z PiS, przecież jego partia nazywa się inaczej?
Morawiecki, pacynko Kaczora2021.08.23 13:13
To ty doprowadziłeś do tej degrengolady.
Albert2021.08.23 13:04
Jedyne, co jest skandaliczne w wypowiedzi Frasyniuka, to sytuacja, do jakiej się odniósł.
***2021.08.23 13:31
Już go nie musisz tak bronić, obaj jesteście siebie warci!
Albert2021.08.23 14:32
Frasyniuk miał 100% racji. Ale nie dziwi mnie, że nie rozumieją tego antypolskie ścierwa, sowieckie onuce pisowskie i inne katolskie bydlęta, bo one niczego nie rozumieją.
***2021.08.23 14:38
o...o...o!!! dajesz głos...dajesz!!!
Polak2021.08.23 12:47
To nie są żadni żołnierze Rzeczypospolitej, tylko śmierdzące tchórze ze szmatami na ryjach, które wstydzą się pokazać, bo wiedzą jakiej padlinie z Nowogrodzkiej służą.
Dell do "Polaka"2021.08.24 14:18
"(...) śmierdzące tchórze (...)". Gdybyś brzydził się "śmierdzącymi tchórzami" i naprawdę uważał, że jest "śmierdzącym tchórzem" ten kto korzysta z prawa do prywatności, to byś zamiast mylącego nika używał swojego prawdziwego imienia, nazwiska i adresu albo jakiejś informacji, która pozwoliłaby Cię łatwo i jednoznacznie zidentyfikować.
Klapaucjusz2021.08.23 12:45
Zwykle żołnierze broniący polskiej granicy stoją twarzą do sąsiedniego kraju i tyłem do terytorium Polski. Panowie na obrazkach stają tyłem do granicy i zamaskowaną twarzą do Polski więc bronią granice przed Polakami a nie zagrożeniem z Białorusi. Chełmy i karabiny przewieszone z przodu też mówią, że polscy dziennikarze i politycy są bardziej niebezpieczni niż imigranci za plecami żołnierzy.
bobo2021.08.23 13:59
To są żadni dziennikarze ani politycy. Tylko ostatni ciemniak może nie wiedzieć, że do przekraczania granicy są legalne przejścia graniczne, a nie szpiegowskie zakamary przerzutowe.
Dell2021.08.24 11:50
Ci żołnierze nie bronią polskiej granicy. Oni osłaniają Straż Graniczną przed działaniami pożytecznych idiotów. Polskojęzycznych, zamieszkałych na terenie Polski, pożytecznych idiotów, dlatego stoją przodem do terytorium Polski. Straż Graniczna stoi, tak jak powinna - przodem do "hybrydowych".
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.08.23 12:45
https://youtu.be/P4OhfaDN8XA-prawda o wirusie
Anonim2021.08.23 12:13
Czytam w komentarzach że PiS jest beznadziejny w rządzeniu . A kogo wybierzecie Polacy ? Macie jakąś alternatywę ? Żadnej . Badania genetyczne i zmiana ordynacji wyborczej . Ale na takie zmiany to jesteście za głupi . A ja to mam gdzieś . Raz się sparzyłam na Solidarności i wystarczy . A wy sobie róbta co chceta . Na jazgocie się pewnikiem skończy .
Laki2021.08.23 12:21
Już Polską rządzili bolszewicy wiec PiS bolszewikom powiemy, wyp......! możne
Maciej Piwowar2021.08.23 12:47
@ Laki Czy Powiesz Dość władzy Finlandii ,Norwegi ,Szwecji ,ITP Krają????? PiS REPREZENTUJE tzw Socjalizm Józefa Piłsudskiego ( czyli Socjalizm Polityczny PLUS Socjał Ekonomiczny). Poczytaj ,Przemyśl jak Coś Napiszesz.
Saki Faki Laki ojej2021.08.23 18:55
Ty i d i o t o .
Anonim2021.08.23 12:43
A po co to robić skoro i tak wszystko niedługo się zawali ? To pozornie bez sensu . Walka jednak o Prawdę i Dobro zawsze ma sens . Do końca .
Maciej Piwowar2021.08.23 12:53
Zgadzam sie w 99% .Lecz jako ENDEK ,dam Gł;os na partie ,która programowo jest zbliżona do Idei Endeckiej>>> Federacja dla Rzeczpospolitej -Marek Jakubiak.( Krytykom Odpowiem Słowami Cezara>>dlaczego z urzędu gubernatora nie Zdejmie Łapówkarza? Odpowiedział bo ten teraz wybiera Tylko RARYTASY.A drugi na Jego Miejscu będzie brał DWA RAZY WIĘCEJ by przegonić Poprzednika.
abcd2021.08.23 12:11
Ulica i zagranica - to tylko dalszy ciąg tego samego. W rzeczywistości na użytek zagranicy, bo Polacy mają własne zdanie o żołnierzach i Frasyniuku.
złodziej Frasyniuk2021.08.23 11:56
od dawna wszysycy wiedza ze jestem komunistycznym złodziejem i bydlakiem!!!
Ziomal2021.08.23 11:48
Są ludzie którzy gadają głupoty, bo trudno jest mieć pretensje do żołnierzy którzy wykonują rozkazy, ale cała afera ma przykryć całkowitą nieudolność PISowskiego rządu, który nie umie zabezpieczyć naszej wschodniej granicy, dziurawej jak sito. Ruscy agenci są w stanie ją przekraczać dowolnie. Wrzutki z imigrantami pokazują z jaką łatwością wiejski głupek Łukaszenko ogrywa jak dzieci PISowski rząd z Morawieckim i Kaczyńskim na czele.
Anonim2021.08.23 11:30
Mafia afgańska wszystkich "emigrantów" zagospodaruje? wyposaży? i wyśle na ulicę?
gumowa kaczka2021.08.23 11:07
pisiory pięknie przykryły lex tvn,klapsy od UE ,od rana do nocy tylko te uchodźcy
Prawda2021.08.23 10:59
Frasyniuk to typowy Chciwy beszczelny Typ --- co udawał walki z Komuna ===Był biedny potem został ---Milionerem ska wzioł KASE ---Gdzie jest Izba Skaropa i Policja Skarbowa skad wzioł Kase na Tiry i Dpmy ==
gośc2021.08.23 10:57
Frasyniuk - zero inteligencji. Cham jakich mało, ale w totalnej coraz więcej z Tuskiem na czele!
Anonim2021.08.23 10:56
Zastanów się chociaż przez chwilę polska durnoto nad tym czy człowiek który boi się własnego cienia , boi się odpowiedzialności i nie chce zostać ani premierem ani prezydentem , czyli Kaczyński mógł kiedykolwiek o coś walczyć ? Walczył w Solidarności ? Jak ? Był chłopcem na posyłki Wałęsy , giermkiem . Nigdy nie naprawicie tego zła które wyrządziliście przede wszystkim Polsce a dopiero później Wałęsie . Bo z ukrycia pociąga marionetkami z ukrycia jeden mały podły człowieczek . Jeśli tego nie rozumie polska głupota to jakaż to moralna nędza a nie naród .Nie naprawicie już jednak niczego , gdyż na wszystko jest już ZA PÓŹNO .
Anonim2021.08.23 10:58
Buhahhahahahaaa 😁🤣😂🤣😁 Jak mnie bawi ta wasza PiSdzielska bezsilność...You made my day!
Anonim2021.08.23 11:58
jestem ufajdany gown...m bo jeste dzieckiem dwóch SBckich pederastów
Anonim2021.08.23 10:58
Nie napisałam że musi być obstawiony gdy robi chociaż krok z własnego domu .
ala2021.08.23 10:58
To dlaczego Wałęsa nigdy nie odpowiedział Pani Walentynowicz na te pytania? Pytania Anny Walentynowicz do Lecha Wałęsy… PREZYDENCIE, POLACY ŻĄDAJĄODPOWIEDZI !!! (17 pytań Anny Walentynowicz do LECHA WAŁĘSY) Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji, by ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty, dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na Prezydenta RP – LECHOWI Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem. 1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań? 2. Dlaczego okłamałeś wszystkich, mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy nastrajk 14.08.1980r zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni? 3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publiczne awantury w 1980r? 4. 9-ego grudnia 1980r przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tyś. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi? 5. Co zrobiłeś z 60 tyś. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś? 6. Czy mieszkanie na ul.Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo? 7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą? 8. Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu? 9. Czy byłeś w 1981r informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem SB? 10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowałeś na jego poczynania? 11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed Sądem Rejonowym dla Nieletnich wymuszając płatną współpracę? 12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowieprzyznano Ci prawo polowania zKiszczakiem i 5-cio tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń? 13. Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA „lokujcie swe kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”. Czy nadal tak sądzisz? 14. Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązałeś się? 15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie A. Gwiazdy z I Zjazdu Solidarności – jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą? 16. Kiedy spelnisz publiczne obietnice rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródla, bo „twoje” ksiązki przyniosly straty? Podobnie z obietnicą wyjaśnienia stosunków z SB ? 17. Czy nie dosyć już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu? Gdańsk dn. 25.09.1995r Anna Walentynowicz
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.23 10:41
No i zaczęło się, SASZA ( Саша и его команда ), przeważnie pod NICKIEM „Аноним" ale i też innymi, na polecenie swojego NACZALNIKA z CCCP bardzo aktywny. Jak to ktoś powiedział " czytam o mrówkach i zaraz mnie skóra swędzi, czytam „Анонимa" lub innego "pisarza" od razu śmierdzą mi ICH ONUCKI z WALONKÓW". SASZA to Twój NACZALNIK z CCCP-u nie dał Ci dzisiaj wolnego??? Саша у тебя есть субботник или работаешь за деньги???
ks. Hipokryt Knebel2021.08.23 10:20
Ci "uchodźcy" powinni zdechnąć na tej granicy ku chwale polskiego oręża. Nazwa tego wspaniałego czyny zbrojnego bedzie kiedyś wymieniana jednym tchem z Grunwaldem, Chocimiem i Kircholmem!
Tomasz2021.08.23 10:07
Mam pytanie takie teoretyczne. Co by mogło się stać gdyby tych wszystkich de-bili co chcą sforsować blokadę straży granicznej i dotrzeć do koczowników, PRZEPUŚCIĆ. Tak przez nieuwagę. Białorusini musieli by ich zaaresztować. Kilka problemów by się samo rozwiązało. 1. Ci co drą japy by przeszli. 2. Tych co drą japy pozbyłaby się strona Polska. 3. Wszyscy z opozycji dowiedzieli by się gdzie jest granica i dlaczego nie można jej przekraczać.
Anonim2021.08.23 10:11
Pomysł niby dobry... Ale dlaczego niby Białorusini mieliby aresztować osoby, które de facto wspomagają ich akcję? Bo tak każe prawo? Jakby ich to obchodziło. adeptusrpg.wordpress.com
Anonim2021.08.23 10:05
Trzeba by wydelegować paru polskich żołnierzy żeby Frasyniukowi wytłumaczyli (ręcznie ) jak wygląda prawdziwy POLSKI PATRIOTYZM !!!!
Anonim2021.08.23 10:17
Widzę, że wracają stare dobre, przedwojenne czasy, kiedy to żołnierze bezkarnie katowali ludzi za prawdziwą bądź urojoną "obrazę munduru" czy "obrazę Marszałka". Szkoda tylko, że później skończyło się na "Silni, zwarci, gotowi!" i "Nie oddamy nawet guzika!" 😁😁😁
Buziak2021.08.23 10:26
widzisz niedouczona istoto, co chcesz zobaczyć w swojej patologicznej wyobraźni. próbujesz zaistnieć a budzisz odrazę i politowanie degeneracie
Anonim2021.08.23 10:34
A taki matołek gówno może z tym zrobić...
Po 11 ...2021.08.23 10:00
To skandal. Zaatakowano nasze granice. To wojna hybrydowa. A zamiast się bronić, rząd marnuje nasze pieniądze na budowanie zasieków, na jakieś kordony, samochody i przeganianie dziennikarzy. Wojna to wojna. Wystrzelać agresorów, a to co zostanie spalić miotaczami ognia. Trzeba wypalić, bo może jakieś dziecko przetrwać pod ciałem zastrzelonej matki.
Dell2021.08.24 14:22
Przykro jest czytać te Twoje "komentarze", które piszesz w czasie kiedy Twój rozum ma wolne. Przykre jest także i to, że coraz częściej dajesz rozumowi "wychodne".
Anonim2021.08.23 9:56
Ten istotny fakt to " obraza polskiego munduru " . A odczep ty się od człowieku od Frasyniuka . To RYCERZ a nie ciura .
alusia2021.08.23 9:59
Jaki rycerz?Jaśniej proszę.
Polak2021.08.23 11:11
Frasyniuk to żaden rycerz a co najwyżej chłop folwarczny bo takim językiem mówi.
bobo2021.08.23 9:46
Przecież już nikt nie ma wątpliwości, że zostaliśmy zaatakowani na wielu frontach wojny hybrydowej. Niekontrolowany wybuch agresji Frasyniuka jest w tej sytuacji cenną dla naszej obrony informacją, kim są głowni organizatorzy tej faszystowskiej napaści.
Po 11...2021.08.23 9:57
Ja nie mam. Tylko dlaczego wojsko tak się ociąga z wystrzelaniem, zabiciem agresorów?
Anonim2021.08.23 10:37
Na tym właśnie polegają prowokacje wojny hybrydowej. Jak my (nie daj Boże) nie wytrzymamy nerwowo będzie pretekst do wkroczenia "białorusinów", jeśli wpuścimy przyjdą następni a co najgorsze zorganizuje się w Polsce sabotaż, zarówno wyznawców Allacha jak i Mamony.
jle_ffm2021.08.23 9:41
Jestem przeciw takim słowom nienawiści w mediach. Te słowa Frasynika o polskich żołnierzach były złe. Ale to ma dot.wszytskich - potrzebna także refleksja po drugiej stronie, tej wspierajacej pis i rząd. Hejt na opozycje, ale i tez żołnierzy którym było nie po drodze z ta władzą również i tutaj leje się gestym strumieniem.
Anonim2021.08.23 9:50
no to coś przytocz o podobnej wadze skoro masz rację
gladiator2021.08.23 9:30
Chamstwo połączone z nienawiścią i wrogością daje taki efekt, takich osobników powinno się wydalać z Polski
Simon2021.08.23 9:37
Nie ma takiej potrzeby . Wystarczy spotkanie z nieznanym sprawcą.
Olo2021.08.23 9:30
Dlaczego my nie uczymy się na blendach innych, jeśli nie chcemy przestępczego państwa w państwie to nie powinniśmy wpuszczać żadnego muslima!
Anonim2021.08.23 9:26
Oczywiście że Frasyniuk miał rację . Nie jest winą żołnierzy że musieli jechać na tzw. " misje pokojowe " ale polskich rządów . Muszą wysługiwać się Amerykanom . Właśnie wczoraj oglądałam film na TVN 7 o tym ile firmy amerykańskie ( żydowskie ) wzbogaciły się na Afganistanie . Kilkadziesiąt miliardów dolarów rocznie . A to tylko sam Afganistan , czyli kradli . Bo jeszcze była mowa o setkach miliardów dolarów zysku na dostawach rządowych . A amerykański podatnik na płaci na armię by firmy mogły się wzbogacać . Tak się wykrada publiczne pieniądze . Polacy nie przywieźli z Afganistanu majątku a tylko tracili . A teraz będą musieli po amerykanach posprzątać gdy ci się stamtąd nakradłszy wynieśli . A teraz jeszcze słyszę dodatkowe słowa Frasyniuka na Polsacie i też przyznaję mu rację . A chamstwa wśród parlamentarzystów nauczył PiS . Mówią o szacunku do munduru . Ja czuję szacunek do polskiego munduru . Poza tym " za mundurem panny sznurem " . I to co powiedział Frasyniuk nie odnosi się do polskiego munduru . Znów odwrócili kota ogonem . Niech się schowa propaganda PRL wobec propagandy PiS . Ci doszli do perfekcji .
Anonim2021.08.23 9:53
nawet wasza pralnia mózgów za te słowa przeprosiła
Dell2021.08.24 14:08
"A chamstwa wśród parlamentarzystów nauczył PiS". To kłamstwo, ale załóżmy, że masz rację. Twierdzicie, że PiS to ciemnota, nieuki, durnie, chamy. Jeśli tak jest to dlaczego Wy "oświeceni", wykształceni, inteligentni i kulturalni równacie w dół, a nie jesteście dla nas wzorem dobrych manier? Dlaczego nie zwracacie uwagi Nitrasom, Lenzom, Jońskim, Szczerbom, Lempartom kiedy zachowują się chamsko, kiedy używają plugawego języka, kiedy nas poniżają, kiedy sieją nienawiść? Jeśli jesteście elitą, a nie jej atrapą, to Waszym obowiązkiem jest twardo stać po stronie dobrego wychowania i pokazywać zachowania kulturalne, a nie "róbtacochcetowe". Zacznij od siebie. Zacznij ganić tych spośród Twoich znajomych, którzy rechoczą wysyłając sobie osiem gwiazdek. Jeśli nie zrozumiecie co jest Waszą, "elity", powinnością to się kiedyś pozabijamy. I będzie to Wasza wina.
ceramik2021.08.23 9:20
Atak wścieklizny Frasyniuka na antenie TVN, to najświeższy dowód, że TVN musi, ale to musi być zlikwidowana. Jeżeli Rząd Polski ugnie się przed żydami ze Stanów, to przegramy kolejne wybory i przegramy Polskę, naszą Ojczyznę. Jest ustawa likwidująca TVN i niech was Ręka Boska broni cokolwiek zmieniać.
Anonim2021.08.23 9:08
Zbrodnia, zabicie malucha, powoduje otwarcie drzwi demonom. Widać, że logosu w wypowiedzi Frasyniuka brak!
Po 11 ...2021.08.23 9:00
Za "Rozwalacie Polskę, jesteście przestępcami!" Kaczyński dostał naganę. Myślę, że Frasyniuk powinien też dostać jakieś upomnienie.
XYZ2021.08.23 8:57
POLSKA WSTYD,30 osób potrzebuje pomocy,a nasze państwo wypych ich do Łukaszenki.Nawet gdyby ich było 3000 to należy im pomóc.
Grizzly2021.08.23 9:00
.... nie bo to zielone ludziki Putasa!
Anonim2021.08.23 9:55
30 najemników i ich mocodawcy czekają i liczą na to, że głupota polskich władz umożliwi im rozkręcenie akcji wplątania Polski w wojnę. Ślepy tylko nie widzi, że lokalna wojna w tym rejonie jest logicznym elementem większej awantury nagrywanej już przez faszystowska finansjerę.
XYZ2021.08.23 10:01
Ale masz mózg wyprany propagandą PISu
alusia2021.08.23 10:02
To weź ich do siebie.Od przekraczania granicy jest oficjalne przejście graniczne z paszportem-wizą lub innym dokumentem.Przez zieloną granicę przechodzi tylko kontrabanda lub ludzie o złych zamiarach.
Zych2021.08.23 8:54
Dopóty esbecy będą sprawowali władzę sądowniczą, dopóki wszelkie frasyniuki będą bezkarne.
Frasyniuk2021.08.23 8:54
to złodziej kasy Solidarności, budowniczy pomników UPA (Monastyrz), agent i antypolska gnida.
Anonim2021.08.23 8:53
Czy nadal macie watpliwosci czy skasowac tvn, a gdzie frasyn sa pieniadze Solidarnosci
Po 11 ...2021.08.23 8:49
Frasyniuk ma rację. To poniżające do polskiego żołnierza, aby robić za ciecia i pilnować grupki NIEUZBROJONYCH, biednych ludzi oraz odbierać im prawo do wszczęcia procedury imigracyjnej. To, że wszyscy mają zasłonięte twarze pokazuje ich wstyd.
Anonim2021.08.23 8:55
albo niemiecki albo sowiecki troll
Józef2021.08.23 9:09
Niestety ale komentujący na Frondzie to katolicy, ci ludzie nie kochają nikogo, potrafią tylko pluć jadem na innych. Gdyby Egipcjanie nie wpuścili Jezusa jak uciekał przed Herodem, to dzisiaj nie byłoby religii katolickiej.
Anonim2021.08.23 9:55
Józef czyli ty również zostałeś ochrzczony skoro tu coś wypisujesz
Dell2021.08.23 12:56
"pilnować grupki NIEUZBROJONYCH". Tych "nieuzbrojonych" pilnuje Łukaszenko. Polscy żołnierze wspomagają polską straż graniczną, która wykonuje swoje obowiązki - pilnowanie polskiej granicy. Polskiej i unijnej. Niewywiązywanie się z tego obowiązku to zachowanie niepraworządne. Gdyby WP i SG zachowały się niepraworządnie, to znowu "polscy totalni patrioci" mogliby zażądać rezolucji w Parlamencie EU i wstrzymania środków z Funduszu Odbudowy. A tak im ten pretekst do kolejnego "cyrku" umyka. Dlatego będą żądali żeby SG nie wykonywała swoich obowiązków.
Grizzly2021.08.23 8:47
Szofer nie dość, że cham i bydle to pełni tu jeszcze rolę propagandy kremlowskiej!
Anonim2021.08.23 8:33
czerwone psy wyją jak wsciekłe ,wreszcie mogą sie soroszowi wykazać skur/wy/sy.ny w du.. jeb...ne ,wreszcie maja swoich ukochanych ciapciaków ,a jachira zawiozła wieprzowe konserwy dla muzułmanów.takie to głupie krowy i byków elektorat wybrał
bękart wojny2021.08.23 8:49
człowiek głodny będzie jadł co mu do reki wpadnie, człowiek najedzony zaczyna wybrzydzać
przypominam2021.08.23 8:28
, że pisior Brudziński pytających się o prom, którego budowę zainicjował Morawiecki nazwał hołotą
Anonim2021.08.23 8:38
POwrócicie to sprzedacie
przypominam2021.08.23 8:46
to ty hołota ?
pamiętaj2021.08.23 8:48
każde wyzywanie innych przez pisiorstwo jest boskim działaniem i ma namaszczenie samego prezesa a to co robi Brudziński nie jest jego pierwszym wyskokiem
Głupota2021.08.23 8:56
boli?
pamiętaj2021.08.23 9:32
głupi pisior nie wie, że jest głupi i jego boli tylko wtedy kiedy prezes mu powie, że ma boleć, tobie prezes jeszcze nie powiedział, że ma ciebie twoja pisiorska głupota boleć, myślenie i odczucia zgodnie z wolą ojca narodu już praktykowano na wschód od Wisły ale tak się te metody bolszewickie prezesowi spodobały, że są o
wy2021.08.23 8:23
stary cuchnacy Grzyb on liczy ze przy kazdym przewrocie cos wpadnie
Karol2021.08.23 8:19
Frasyniuk to gorszy niz pies,gdyz pies nie gryzie s. To typowy parch i najwieksza kanalia, swoim wygladem i wyrazem twarzy widac jego niebezpieczny jad , taki sam jak Tuska.
jerzy2021.08.23 8:04
skończyć ze świętymi krowami Frasyniukiem i innymi zdrajcami Polski pozamykać ich w więzieniach ; jak im w Polsce zile wyrzucić ich do Moskwy i Berlina na czele z tym bandytą Tuskiem.
sylwe2021.08.23 8:12
niech, któryś z tych żołnierzy wytoczy dla niego proces o jakiś milion zadośćuczynienia na org. żołnierskie
ambasada Izraela ostrzega2021.08.23 8:31
koszerne sądy uniewinniają zawsze Frasyniuka, pamietaj goj w sporze z żydem przed zażydzonym sadem nigdy nie może wygrać co już wielokrotnie pokazano (SK)
Anonim2021.08.23 7:58
Frasyniuk-kawal gnidy.-Niech urzadzki przeswietla najwieksza firemke pana F.
Rurengiol2021.08.23 7:48
Frasyniuk to kanalia!
OLO2021.08.23 7:42
Zydzi nie lubia polskich zolnierzy wola czerwonoarmistow tych co ich dziadkowie witali kwiatmi w 1939 roku.