23.10.20, 18:48fot. tt/arkadiusz wiśniewski

Prezydent Opola zwalnia lokale gastronomiczne z czynszu na czas ograniczeń

- Rząd wprowadza obostrzenia na restauracje. Aby ulżyć przedsiębiorcom podjąłem decyzję, by na czas zakazu prowadzenia działalności stacjonarnej zwolnić z czynszu najemców i dzierżawców branży gastronomicznej, którzy prowadzą ją na terenie nieruchomości miejskich lub w naszych jednostkach – napisał Arkadiusz Wiśniewski na Twitterze.

Brawo Panie prezydencie za szybkie i konkretne działania.

Może warto, żeby tym śladem poszli włodarze innych miejscowości? Co na to prezydenci Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz innych dużych aglomeracji? 

mp/twittter

Komentarze

Lewackie psy szczekają, karawana idzie dalej2020.10.23 19:41
Piękna inicjatywa! Ale zaraz jakiś lewacki bydlak zapyta: - A to z moich podatków? Odpowiadam: - Nie, to z tego coś ukradł za rządów PO-PSL!
Ja2020.10.24 20:36
Rzucanie bezmyślne "lewactwem" to istotnie przejaw zidiocenia i głębokiej indoktrynacji. Polecam sobie sprawdzić czym naprawdę jest lewactwo. Co jak co, ale stronom bardziej lewicowym wsparcie państwowe jest zdecydowanie bliższe aniżeli wolny rynek. To tak jest, gdy dla niektórych PiS uchodzi za partię prawicową.
Ja, Szatan2020.10.23 19:39
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu”, JPIII i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”