07.05.19, 15:59(fot. twitter)

Siarkowska mocno o profanacji: Wszyscy wiemy, jak we Wiośnie Biedronia traktuje się matki, ale w Polsce mamy inne obyczaje

- Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej katolicy otaczają czcią taką, jak własne matki. Wszyscy wiemy, jak w Wiosna Biedronia traktuje się matki, ale w Polsce mamy jednak inne obyczaje. I warto to Joanna Scheuring-Wielgus w końcu uświadomić. - napisała w mediach społecznościowych Anna Maria Siarkowska, przewodnicząca Partii Republikańskiej


W poniedziałek policja zatrzymała 51-letnią kobietę, której przedstawiono zarzut profanacji wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej, do której doszło w Płocku (woj. mazowieckie) pod koniec kwietnia. Sprawa dotyczy rozlepienia w nocy z 26 na 27 kwietnia wokół płockiego kościoła św. Dominika, m.in. na koszach na śmieci i na przenośnych toaletach, plakatów oraz nalepek z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej, na których postaci Maryi i Dzieciątka otoczone zostały aureolami w barwach tęczy.

Do tej sprawy odniosła się Anna Maria Siarkowska, przypominając aferę, której bohaterem był Robert Biedroń. Media donosiły o tym, jak lider Wiosny miał znęcać się nad swoją mamą. 

 

bz/FB

Komentarze

gośka2019.05.7 22:08
znęcał się? a może ta matka znęcała się nad nim, że jest homoseksualistą?
tango2019.05.8 7:22
Oczywiście masz rację. Matka Biedronia była agresywna, uderzyła go brzuchem w kolano i nosem w pięść. A, to wstrętna jedna.
Olek2019.05.8 12:14
Tylko to matka została dotkliwie pobita, a Biedroń uniknął kary bo zlitowała się nad nim i wycofała oskarżenie. Gdyby zgodnie z postulatem Biedronia to przestępstwo było ścigane z urzędu, to by odpowiedział za pobicie i to byłby poważny wyrok, bo jego Mama spędziła ponad tydzień w szpitalu, co podnosi karę.
JaKi2019.05.7 21:16
To ja napiszę tak samo. "Wszyscy wiemy, jak w PiS Kaczyńskiego traktuje się dzieci nienarodzone,czyli zabijanie dzieci trwa nadal"
Mejer2019.05.7 20:22
sprawa jest prosta: powiadomienie, rozprawa, wyrok... :D
Paweł2019.05.7 21:09
Mejer, masz rację! Oni nie zdają sobie sprawy z obrazy uczuć religijnych! Tu kłania się Art. 196 Kodeku Karnego. Za obrazę uczuć religijnych do 2 lat więzienia !
man woman albo gender2019.05.7 18:09
Sprawdźcie sobie w Google jak wygląda wizerunek MB Kodeńskiej.
Bożena 2019.05.7 22:02
Jesteś "Man,czy kobieta "? Proszę, nie rób z nas głupszych od siebie! Nie uda ci się to! Obrazu M.B. Kodeńskiej nie muszę sprawdzać w Google ! Byłam tam, nawet kilka razy i mam Obrazy M.B. Kodeńskiej w domu, oraz wiele opracowań na ten temat! Polecam! A CZY TY MUSISZ SPRAWDZAĆ JAK WYGLĄDA OBRAZ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ ! Nikt nie musi! BO KAŻDY Z NAS WIE , ŻE NA TYM OBRAZIE NIE MA WASZEJ TĘCZY LGBT! WIĘC JEST PROFANACJA! A CZY MY WIESZAMY OBRAZY ŚWIĘTE NA UBIKACJACH, TAK JAK TA KOBIETA, TEŻ NIE ! WIĘC TEŻ JEST PROFANACJA! GŁUPICH SZUKASZ??NIE UDA CI SIĘ ! Myslisz, że nie wiem o co tobie teraz chodzi ? CAŁE TŁO OBRAZU STANOWI DELIKATNĄ ,kolorową aureolę wokół całego Obrazu Matki Bożej Kodeńskiej! Tylko że to jest zasadnicza różnica, jak malowano kilkaset lat wcześniej nie było LGBT i nie takie tło! ! A wogóle, to nie rozumiem ciebie, obojetnie czy wierzysz czy nie, to przynajmiej nie obrażaj! Polakiem jesteś, czy tylko chłopie mówisz po polsku ?? Wstyd!
man.of.Stagira2019.05.7 17:50
. . Uprzywilejowanie relacji homoseksualnej wynika z braku emocjonalnego zerwania z rodzicem p ł c i przeciwnej. Jak powiedział kiedyś Z. Freud (rzecz NIE nowa, ponadczasowa); „o ile - ze względów humanitarnych – chętnie podpisujemy się pod ich [homoseksualistów] żądaniami, o tyle musimy zachować się powściągliwie wobec ich t e o r i i, które zostały sformułowane b e z uwzględnienia psychicznej genezy homoseksualizmu” * *Z. Freud „Leonarda da Vinci wspomnienia z dzieciństwa”; w „Poza zasadą przyjemności” s. 256 . . Nikt NIE jest ojcem, jeżeli uprzednio nie był s y n e m swojego ojca. Nikt NIE jest matką, jeżeli uprzednio nie był c ó r k ą swojej matki. FAKTY nie do podważenia. .
andrzejhahn32019.05.7 17:39
ot katolickie poganstwo..ciemnota i zacofanie
Michał Pasierb2019.05.7 17:04
Tak jak wiosenny guru traktuje swoją matkę;nic tylko naśladować...
Oskar2019.05.7 16:27
Pederasta Biedroń tak nienawidzi kobiet że swoje niskie instynkty wyładowywał na własnej matce.