20.12.20, 12:28Fot. screenshot - YouTube (OKO.press), Twitter (Mateusz Maranowski)

Są jeszcze jakieś granice? Grafika promująca aborcję z wizerunkiem… Matki Bożej

Można zastanawiać się, czy proaborcyjnym środowiskom bardziej chodzi o liberalizację prawa aborcyjnego, czy jednak bardziej zależy im na obrażaniu katolików. Oto właśnie redakcja „Wysokich Obcasów” zdecydowała się umieścić w swoim magazynie proaborcyjne przesłanie z wizerunkiem Matki Bożej.

Od 22. października w Polsce trwają manifestacje środowisk domagających się dostępu do legalnej aborcji na życzenie. Aktywność działaczy proaborcyjnych jest wynikiem orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który za niezgodne z polską konstytucją uznał przepisy dopuszczające aborcję w przypadku podejrzenia choroby bądź wady dziecka.

Manifestacje pod znakiem tzw. Strajku Kobiet natychmiast zaczęły przeradzać się w ataki na Kościół katolicki. Wcale nie chodziło jednak jedynie o wznoszenie antykościelnych haseł. Lewicowi ekstremiści rozpoczęli dewastowanie świątyń i pomników, przerywanie nabożeństw. Nie brakuje też coraz to nowych pomysłów na prowokacje wymierzone w chrześcijańskie wartości. Można było się spodziewać, że prowokacje te przybiorą na sile przed Bożym Narodzeniem, jednym z najważniejszych dla chrześcijan świat. Tak właśnie się dzieje.

Było już parodiowanie kolędowania, gdzie aborcjoniści na melodie znanych polskich kolęd wyśpiewywali chwałę aborcji. Był opłatek z błyskawicą, która stała się symbolem tzw. Strajku Kobiet. Teraz weekendowy dodatek do „Gazety Wyborczej” postanowił przed świętami jeszcze raz obrazić katolików. Świąteczne życzenia „wolności” dla kobiet wydrukowano razem z wizerunkiem Matki Bożej mającej na twarzy maseczkę z błyskawicą i trzymającej czarny parasol.

- „Nawet Matka Boska założyła maseczkę z błyskawicą” – czytamy pod ilustracją.

kak/niezależna.pl

Komentarze

Karlista2020.12.22 10:23
Maryja nie jest feministką , tym bardziej feministką katolicką. Maryja jest przeciwieństwem feminizmu. Jednak wiele gazet wmawia nam , że jest inaczej , że Maryja to wzór dla feministek katolickich, że trzeba feminizować Kościół ,że to co jest nowe i wykracza poza dotychczasowe nauczanie Kościoła jest dobre , a stare średniowiecze jest ciemne, głupie i złe. To bujda ! Niech ciemni , głupi i zli wierzą w takie bajki , ale Ortodoksyjnego - Rzymsko - Katolicyzmu nic nie zniszczy.
Karlista2020.12.22 10:09
Obrażają Matkę Bożą, bo nie mogą znieść , że jest Ona strażniczką naturalnego porządku rzeczy.
Han2020.12.22 10:07
Najlepiej uczepić się Matki Bożej. Jeśli się nie nawrócą to nawet płonący stos im nie pomoże. Oto czarownice 21 wieku.
Han2020.12.22 10:05
Za takie obrazy powinna być kara conajmniej więzienia. ,,Bić kur** i złodzieji ", jak to mówił JKM.
Han2020.12.22 10:02
Obrzydliwe bluzgi !
Andrzej2020.12.21 11:13
Czy nasze państwo jest tak słabe czy rządzący tak strachliwi i głupi, że nie potrafią zdecydowanie zareagować???
gość2020.12.21 7:01
Gdyby Marta Frey namalowała taki wizerunek np.Mahometa - to prędzej czy później znaleźliby ją (nawet w Częstochowie!) i odcięli ten głupi łeb!
Anonim2020.12.21 8:45
Zazdrościsz Islamistom możliwości zabijania niewiernych?
Justus2020.12.22 10:27
Nie zazdroszczę bo Katolicy też mogą .Czym niby były krucjaty ? To co blokuje Katolików , to jakiś zły omen terazniejszości . Ale powiadam ci nie przeminie wiele lat a powróci średniowiecze . Bój się więc .
XD2020.12.21 11:13
To nie wyznawcy Mahometa próbują zmusić każdą kobietę do rodzenia dzieci bez szans na życie. Gdyby tak było, uwierz mi, to Mahomet byłby na tej grafice, a jakiekolwiek ataki islamskich ekstremistów traktowane by były dużo surowiej niż wasze pokrzykiwania.
T.2020.12.21 12:51
W sumie w islamie aborcja do 3. miesiąca jest "na życzenie" w zupełności akceptowalna. Więc to nie islam dybie akurat na tę sferę wolności Polek. Ale Kościół Katolicki i owszem.
Opty2020.12.21 4:37
PO używajmy sobie na świętach Szabat, Ramadan i częściej i można mocniej w r... j dostać.....
Jan Radziszewski2020.12.21 0:01
żydzie tylko 3 lata a żydów NIET tj NIE Budiet - ot zabrani przez anioły diabelskiego cezara /J 19,15 ; Ap 12,3 nn) do PIEKŁA +++ O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. …
Jan Radziszewski2020.12.20 23:16
Niewiele dni nas dzieli od Sądu Ducha św . zw Prześwietleniem sumień ciekawe co zobaczysz NIEBO? - nie bardzie pewne tj prędzej Przerażające do szpiku kości PIEKŁO !!! ++++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P> / te 5 % to ponad 3 mln polek i polaków. +++ Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Szyderca2020.12.20 22:42
Polacy muszą zrozumieć, że dysponują bronią pozwalającą zniszczyć G.... wyborcze. Tą bronią jest wasza pensja. Nie kupujemy GW, nie chodzimy do kina Helios, nie słuchamy radia Zet i TOK FM, nie kupujemy towarów firm reklamujących się w Agorze. Gwarantuje , że za rok będzie tylko masą upadłościową.
Anonim2020.12.20 18:07
Gdyby aborcja była dozwolona, to teraz być może nie było by tyle idiotek na strajku kobiet.
Jacek NH2020.12.20 18:05
Jeżeli redakcja „Wysokich Obcasów”, to takie "kozaki", to dlaczego nie zdecydowała się umieścić w swoim magazynie proaborcyjnego przesłania z wizerunkiem Mahometa?
Marek2020.12.20 20:11
Masz jakąś fotkę Mahometa? Chętnie opublikuje.
antoni.s2020.12.20 17:15
Coś wam się zwarło we łbach że w każdej kobiecie widzicie maryję.
x2020.12.20 16:48
Bardzo ładne. Maryja zawsze popierała wolność, Maryja zawsze sprzeciwiała się opresyjnemu prawu! Maryja patronką Strajku Kobiet!
Piotr2020.12.20 16:26
Siostry gwałcone na misjach W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników. - Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate. Tajny raport Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.
aniol2020.12.20 23:17
jestem obecnie na misjach i wg mnie jak zwykle jest to manipulowane i wyciagane przez opine publiczna do wlasnych propagandowych celow. Owszem istnieja pewne zachowania niemoralne ale nie sa one akceptowane jako normalne, zgodne z zyciem chrzescijanskim. Bardziej powodowane ogolna deformacja moralna spoleczenstwa niz akceptowaniem pewnych perwersji seksualnych. Uogolnianie jest falszowaniem prawdy!
Piotr2020.12.21 7:27
Treść mojego wpisy oparta jest na raporcie Siostry Maury O'Donohue. Raport został opublikowany przez Watykan w 2001 roku. Opisane w nim nieprawidlowosci mialy miejsce w 23 krajach.
Czuwaj wiara i wytężaj duch2020.12.20 14:41
Pijemy za trzech z aniołami.
Karp się nie opłaca2020.12.20 14:06
Hodowcom płacą 8 zł za kg.
Boria Syczkin2020.12.20 14:04
Pojawiła się nowa mutacja SARS-CoV-2.
21 Dec2020.12.20 13:59
Jutro przesilenie zimowe. Szczodre Gody!
ala2020.12.20 13:55
Niech nie czyta. Facet, baba i kobita.
sara2020.12.20 13:53
Drodzy katolicy, proszę, nigdy nie kupujcie szmatławców ,które obrażają nasze świętości.
MT(*)2020.12.20 14:21
Czemu mamy nie kupować? szmatławy "Nasz Dziennik" używam do wycierania d u p y
antoni.s2020.12.20 17:17
Masz na myśli pół litra?.
ala2020.12.20 13:50
Muzułmanów w Polsce dostatek. Może nawet uzbiera się jakieś 20 tys.
ala2020.12.20 18:12
Do ale pierwszej- czemu kłamiesz odnośnie liczby muzułmanów w Polsce? Poza tym, nie wiem, czy wiesz, że podszywanie się pod cudzy nick jest karalne!
w szabas zapraszamy gawiedż na performance2020.12.20 13:50
wyskrobywanie/wyabortowanie brata Stefana ze stanowiska
ala2020.12.20 13:34
Michnik i jego chazarski chlew wiedzą oczywiście, że Matka Boska i aborcja w sposób naturalny się wykluczają. Jedynym powodem zamieszczenia takiej ilustracji jest potrzeba prowokowania Polaków i obsrywania wszystkiego tego, co ich konsoliduje i umacnia - naszej wiary i całej, tysiącletniej drogi naszego narodu. Rzecz jasna, że nie tkną muzułmanów, bo im w tej chwili nie stoją na drodze, choć gdyby tak było - ze zwykłego tchórzostwa nie tknęliby ich. Sprawa już jest w prokuraturze. "Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2"
ale ala2020.12.20 13:49
Jak udowodnić, że to Miriam z Nazaretu? Zachowało się jakieś jej zdjęcie? :-D
antoni.s2020.12.20 17:18
To dogmat,hi hi hi.
prowokacje żydokomuny wiszą mi kalafiorem2020.12.20 13:24
i mam je w doooooooooooooooooooooooooooooooopie
antoni.s2020.12.20 17:22
Kalafior w dooopie?, matko boska?!
🐟2020.12.20 13:23
Czy każda żydowska dziewczyna to „Matka Boża”?
Miriam z Nazaretu2020.12.20 13:20
To naprawdę ja?
na czerskiej postawiono menorę2020.12.20 13:19
gdzie zamiast ramion świecznika są obrzeżone żydowskie fajfy
Jahu🐟2020.12.20 13:19
Szambiarze, służący kudłatemu w akcji..Nie bójcie się nic, prędzej czy później wszystkie te bluźnierstwa do was szambiarze wrócą.
Spokojnie, Karolku2020.12.20 13:29
czy tam Jachu Rybojadzie.
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!2020.12.20 13:10
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.Erosx.pl/ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Mariczkax napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
Jędraszewski i Rydzyk to chuje.2020.12.20 13:07
Co w tym obrazie skandalicznego? Chyba tylko dla tych fanatyków religijnych. Wojny religijne wywołane przez fanatyków były zawsze najbardziej okrutne. Ordo Iuris to tacy właśnie fanatycy. Tuż przed tym jak Mieszko ochrzcił nasz kraj, fanatycy chrześcijańscy wymordowali polowe naszych sąsiadów Sasów za to że nie chcieli się ochrzcić.
Pytanko mam!2020.12.20 13:06
Co jest takiego na tym rysunku że mnie jako katolika miałoby to obrażać?
opty2020.12.20 13:09
co takiego....???....Matka Boska jako Panna była w ciąży......POwinna zabić swoje Dziecko???
ala2020.12.20 13:35
Albo jesteś tak ciemny, albo tak głupi, że nie rozumiesz!
Alicja2020.12.20 13:44
Na przykład to, że młoda dziewczynka Maryja zgodziła się przyjąć pod swoje serce dziecko, być w stanie błogosławionym, wiedząc co może ją za to spotkać według zwyczajów tamtego czasu i tamtej społeczności: mogła być odrzucona, ukamienowana, ponieść haniebną śmierć. Ona jednak zawierzyła Panu Bogu - i pozostała piękna!!! Tak piękna, dobra, łagodna i przez to przekonująca, że nie potępił Jej przyszły małżonek, nie odrzucił jej lecz wspomagał Ją jak prawdziwy mężczyzna. Razem zaufali Panu Bogu i z Łaską Bożą dokonała się zmiana historii świata. Czy takiej przepięknej Kobiecie Maryi, Matce Bożej można włożyć w usta kłamstwo, że popiera zabijanie nienarodzonych dzieci? Czy tak Piękną, Dobrą i Wspaniałą Bożą Rodzicielkę można tak znieważać? Ona w swej niezwykłości kocha wszystkich ludzi, także tych, którzy Ją znieważają. Proście Ją o pomoc, a wyprosi nam wszystkim, także wyrwanie z ciemności grzechu. Maryjo przepraszam Cię !!! Maryjo, Piękna Pani ratuj nas, wypraszaj nam potrzebne Łaski u Twojego Syna!!! Króluj nam Chryste!!!
Matka Teresa z Kalkuty2020.12.20 22:52
Nie znasz ty Pisma Świętego, oj, nie znasz. Poczytaj jak to było z narodzinami Jezusa. Nie zmyślaj. Słuchaj Boga, nie ludzi.
Typowy objaw bezradności michnikowych degeneratów2020.12.20 13:03
Oni widzą że przegrali, to rozpaczliwie starają się głośno szczekać. Tymczasem nawet ateista (jeśli nie ma jakichś skrajnych uprzedzeń wobec ludzi religijnych) odwraca głowę z obrzydzeniem od takich akcji.
wielki JK2020.12.20 13:27
masz racje michnikojce szlak ich trafia. oni strasznie się boją Boga, dla tego tak plują, to jest tylko frustracja.
Zofia Terlikowska2020.12.20 13:03
Po czym oszołomy z ordo lurdis poznały że na obrazku jest 13-letnia żydowska k u r e w k a Maryja?
Rybałt z Nazaretu2020.12.20 13:03
Skąd wiadomo, że to »Matka Boska«?
opty2020.12.20 13:12
Z nienawiści do Niej i Jej Syna . Szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy.
Mariamne2020.12.20 13:15
Doprawdy?
oświeconą kwilącą Wielką Maciorę z Koroną2020.12.20 13:02
przeniesiono na czerską
Tak się nie pisze »22. października«2020.12.20 13:00
Tylko tak: 22 października ;-)
ZDEGUSTOWANY2020.12.20 12:55
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i degeneraci wyją na pasku swych uzależnień. Zamiast wziąć się za siebie to wietrzą swe frustracje, które są nieodłączną konsekwencją bezwolnego ulegania swym najgorszym skłonnościom.
Codziennie dziękuje Bogu...2020.12.20 12:53
... że to Ordo Luris istnieje i tak dobrze sobie radzi! Kto inny bronił by katolików poniżanych w ich własnym katolickim kraju?
oloo2020.12.20 16:21
Na szczęście Polska nie jest jeszcze własnością katolików. Poniżacie się sami przez swoją ciemnotę i brak wiedzy o kryminalnej przeszłości swojego kościoła.
lechujarek2020.12.20 12:50
Grupa pisowskich nieudaczników donosi... Katolickich debili wszystko już szokuje! A tak mimochodem to naprawdę ładna grafika.
niskie loty nielotów na niskich obcasach2020.12.20 12:47
Agora bankrutuje
Pluto2020.12.20 12:55
Na tym portalu czytam o bankructwie Agory juz lata całe. I jakoś nic... nie bankrutuje...
kup se akcje poniżej 3 zł2020.12.20 13:00
i bądż wdużej liczbie dziennikarzy wyrzucanych na bruk, gdy Zarząd nie obniża swoich dochodów, a zwiększa odchody
niskie, czarne, chude, brzydkie żydóweczki2020.12.20 12:46
znowu na Menorze zawiesiły jelita wieprzowe
infor2020.12.20 12:46
przecież to są tylko lewackie głupawe gów.a - to co po nich można się spodziewać? Takie lewackie gów.o nie poleci tak z Mahometem, bo od razu muzułmanie wysłali by je do szamba (gdzie jest miejsce takiego gów.a)
Anonim2020.12.20 12:43
Ale to nie jest Matka Boska! Czy tak wyglądała palestyńska żydówka z I wieku?
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!2020.12.20 12:39
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.Erosx.pl/ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Mariczkax napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
( ಠ ͜ʖಠ)2020.12.20 12:44
dziewica konsekrowana?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2020.12.20 12:39
A co komu przeszkadza postać z bajki z maseczką na ryju?
Adaś2020.12.20 16:42
Buda pedale.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.12.20 12:38
szatański wytrzep rydzyk was nie obraża gdy broni pedofilnych kolegów mówiąc o ich pokusach i robiąc ze zboczeńców świętych męczenników?!
Jan Radziszewski2020.12.21 0:04
żydzie tylko 3 lata a żydów NIET tj NIE Budiet - ot zabrani przez anioły diabelskiego cezara /J 19,15 ; Ap 12,3 nn) do PIEKŁA +++ O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. …