17.09.19, 12:25Screenshot Twitter - Koalicja Obywatelska / Youtube - Polskie Radio

#SilniRazem. Rzecznik rządu: To prezent dla nas od KO

Z punktu widzenia wyborczego to kolejny prezent, bo odsłania hipokryzję tej partii” - powiedział dziś rzecznik rządu Piotr Müller komentując akcję „Silni razem”, którą wczoraj zainaugurowała Koalicja Obywatelska. Jak przyznał – nie rozumie tego ruchu Platformy.

Wczoraj w trakcie konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości szef KPRM Michał Dworczyk podkreślił:

Od kilkunastu tygodni, może nieco więcej, w internecie funkcjonował rzekomo oddolnie, spontanicznie utworzony hasztag #SilniRazem. Dzisiaj w czasie konferencji członków sztabu KO okazało się, że jest to akcja zaplanowana, akcja firmowana przez pana posła Krzysztofa Brejzę i posła Adama Szłapkę. Treści, które się znajdują pod tym hasztagiem są nie tylko oburzające, ale i wulgarne”.

Dziś w rozmowie na antenie Polskiego Radia rzecznik rządu przyznał, że sytuacja ta go zszokowała:

Bo ja sam na Twitterze czy innych kanałach społecznościowych byłem wielokrotnie przez te grupy pod hasztagiem #Silnirazem atakowany, i to naprawdę w taki ordynarny sposób”.

dam/PAP,Polskieradio24.pl

Komentarze

Urszula2019.09.17 13:06
Niedługo wybory. Czerwona zaraza wraz z tęczową zarazą (PO+ Now i Wio+ SLD+ Raz) rwią się znowu do koryta. Na szczęście dla Polski połowa Polaków zorientowała się w 2015 roku, że to zwykli kłamcy, złodzieje i zdrajcy i poparła PIS, która to partia i jej rząd są prawdomówni i wiarygodni i zrobili więcej dobrego dla Polski przez 4 lata rządów niż liberalne lewactwo przez kilkadziesiąt ostatnich lat. Polacy, jednak połowa nas normalnych to za mało ! Musimy dalej pracować i przekonać przynajmniej tych 10% niezdecydowanych, aby uwierzyli wreszcie prawdzie i poparli PIS. Oni muszą zrozumieć, że obecnie nie ma innej alternatywy politycznej dla Polski !!!
KKK2019.09.17 13:04
Hasło wyborcze: Sejm bez idiotów !!! Polacy i polskojęzyczni obywatele, nie głosujcie i nie wybierajcie do sejmu kandydatów Nowoczesnej, która to partia przylepiła się do PO jak goowno do statku. Wszyscy ich kandydaci, powtarzam wszyscy, to największe przygłupy w historii państwa polskiego. Oto oni: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In.. Nie wybierajcie śmieci !!!
Dam2019.09.17 13:03
Nawet jeśli lubisz seks, nie dawaj się dymać byle komu, szanuj się. Jesteś Polakiem, jesteś Polką. To zobowiązuje. Co możesz zrobić? Wyciągaj wnioski. Myśl samodzielnie. Weryfikuj informacje zanim łykniesz je jak młody pelikan. Nie łykaj gotowców jak tabletek, wyrób sobie własne poglądy. Jeśli jesteś facetem, wyhoduj sobie jaja. Jeśli jesteś kobietą, poświęć w tygodniu dwie godziny, które tracisz na ,,Barwy szczęścia" albo kolejny głupawy teleturniej, który nie daje ci nic oprócz rachunku za stracony czas - na poczytanie mądrej książki, na przykład historycznej, nie polecanej przez ,,Agorę". Miej odwagę nie chodzić zawsze za tłumem tylko dlatego, że to tłum. To jeszcze nie wszystko. Ale to już bardzo dużo.
Stachu2019.09.17 13:01
Krzysiek Brejza jedzie wraz z Człapką busikiem do Inowrocławia. Będą robić hejterską kampanię wyborczą „silnirazem”, ale najpierw chcą pouczyć tatusia jak jeszcze bardziej rozwinąć mafię fakturową, oraz doradzić mamusi jak ma fachowo nadzorować farmę hejterów w ratuszu i powiedzień jej osobiście, że ją kocha !!!
Niedam2019.09.17 12:58
IPN - dla ciekawostki ! Matka Rafała Trzaskowskiego, obecnego prezydenta Warszawy, była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Głównie meldowała SB o kontaktach muzyków polskich z dyplomatami USA Jej pierwsza teściowa była kapitanem UB, teść płk LWP, a inni z bliskich działali na wyższych szczeblach PZPR.
anonim2019.09.17 12:57
Szłapka i Brejza w natarciu internetowym,Myrcha bardziej fotogeniczny na szkło.Kampania PO KO.Bedą przemawiać do ludu?
Rafał Szambo Tschaskosky2019.09.17 12:45
HANIU!!!! Może pamiętasz gdzie się ta rura zatkała? I jeszcze jedno , musimy zacząć zbierać kasę na odszkodowanie za zanieczyszczenie Bałtyku. Aj waj po co nam to było?
Niedam2019.09.17 13:00
Weźmiemy się za was , za to feszerujecie Polaków strachem i nienawiścią !
Gienia z Lubelszczyzny2019.09.17 12:39
Muller to chyba niemieckie nazwisko???
Onegdaj2019.09.17 12:56
Byś może ?! Ale mapewno niemieckie naswiska to: Neummann, Lubnauer, Wielgus, Tusk, Schetyna, Huebner, Thun und Hohenstein, Schejnfeld i wielu innych.
anonim2019.09.17 12:58
tak jak Leszek Miller, Walz, Neumann, Schetyna, Tusk, Schnepf, Scheinfeld,
Dam2019.09.17 12:37
Prezent spodobał się PISowi tak bardzo, że postanowili w TVP sfałszować plakat wyborczy KO. https://imgur.com/mAQ4PXz Za coś takiego w cywilizowanym kraju prezes TVP by poleciał, ale nie w Polsce.