27.01.14, 14:09fot. Anna Stańczak/Fronda.pl

Skradziono relikwie z krwią bł. Jana Pawła II

Kradzieży dokonano z kościoła San Pietro della Leuca w Abruzji. To tutaj bł. Jan Paweł II spędzał zimowy, wolny czas, jeżdżąc na nartach.

W poszukiwanie skradzionej relikwii zostało zaangażowanych 50 policjantów z psami tropiącymi. Pierwsze informacje o kradzieży podała NBC News, a za nią La Repubblica. Gazeta włoska mniema, że kradzież ma podłoże satanistyczne. I nie wykluczone, gdyż zbliża się kanonizacja bł. Jana Pawła II, więc niektóre osoby, opętane przez szatana będą za wszelką cenę robić wszystko by zbeszcześcić relikwie błogosławionego.

Kanonizacja Jana Pawła II i Jana XXIII odbędzie się 27 kwietnia i jak uważają specjaliści, ma to być największa pod względem liczebności uczestników uroczystość 2014 roku w Watykanie.

sm/La Repubblica/gazeta.pl

Komentarze

anonim2014.01.27 14:28
1) Bóg objawi policjantom gdzie jest skradziona krew. 2) Bóg nie chce aby odnaleziono złodziei, nie pomoże i przyczyni się do zbeszczenia krwi, chrzescijanie beda sie do niego modlic o nawrocenie satanistów i Bóg bedzie miał wiecej roboty 3) Policjanci znajda złodziei bez pomocy Boga 4) Policjanci nie znajdą złodziei bo szatan bedzie utrudniał śledztwo Co przewidujecie?
anonim2014.01.27 14:52
modlicie się do krwi czy do Jezusa pseudo chrześcijanie?
anonim2014.01.27 18:21
liberalno - lewicowy periodyk jak i stacja telewizyjna obarczają winą satanistów aby odsunąć podejrzenia od swoich nędznych odbiorców jednak to wygląda na działanie ateistycznych chłystków którzy wtargnęli do Kościoła aby zagarnąć relikwie świętego Jana Pawła II.