30.08.15, 18:43(fot. facebook)

STOP deprawacji naszych dzieci!

Dziesiątki tysięcy ludzi wzięło udział w manifestacji pt. „Stop deprawacji w edukacji” przeciwko seksualnej deprawacji dzieci w szkołach.

– Jest dużo dzieci, dużo rodzin. Są transparenty, flagi narodowe, widać hasła „Stop gender” czy „Ręce precz od naszych dzieci” – mówił Michał Maluga, współorganizator akcji.

– Na Mszy św. (w kościele Św. Anny – przyp. red.) było tyle osób, że nie mieściły się w kościele. Jestem z Wrocławia, widziałem osoby z Krakowa, Szczecina, przyjechały też delegacje z różnych części Polski – dodał Maluga.

Cele manifestacji zawierają się w oświadczeniu Aliansu organizacji pro-rodzinnych Stop Deprawacji w Edukacji.

Oświadczenie:

"Organizacje prorodzinne i rodzice wyrażają swój stanowczy protest wobec zadeklarowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej planów zmiany podstawy programowej zajęć szkolnych „Wychowanie do życia w rodzinie”.
Zmiany te podyktowane są intencją wprowadzenia narzucanych nam z zewnątrz elementów kontrowersyjnej seksedukacji, zgodnej z tzw. standardami WHO i postulatami środowisk LGBTQ. W zapisach ww. standardów znajdują się takie postulaty, jak np. zaznajamianie czterolatków z masturbacją. Sugerują one również promocję różnorodnych odmienności i ekspresji seksualnych. Na Zachodzie cele te już dzisiaj osiąga się przy pomocy pokazywania dzieciom treści o charakterze pornograficznym.

Ministerstwo w warunkach polskich podjęło taktykę drobnych kroków. Proponuje się na początek (już w tym roku) wprowadzić do programu gimnazjalnego m.in. prezentacje stosunku płciowego oraz powierzyć prowadzenie zajęć grupom edukatorów z zewnątrz. Możemy więc spodziewać się w szkołach obecności przedstawicieli skrajnych organizacji aborcyjnych i LGBQT, które mają międzynarodowe akredytacje przy ONZ.

Zdaniem wielu ekspertów epatowanie permisywną seksualnością, nieadekwatną do faz rozwoju dzieci, oraz nieodpowiedzialne propagowanie treści związanych z tzw. tożsamością płciową, prowadzi do głębokich zaburzeń seksualności oraz tożsamości płciowej dzieci i młodzieży."

KZ/Stopdeprawacji.pl/Telewizjarepublika.pl

Komentarze

anonim2015.08.30 21:07
Polskie rodziny obalą tuskomatołów!
anonim2015.08.30 22:12
Toż na tej jednej manifie byo więcej udzi niż na wszystkich dotychczasowych paradach równości w całej Polsce razem wziętych. To pokazuje stosunek społeczeństwa do kolejnej platfonsowskiej pseudoreformy
anonim2015.08.31 17:37
Kluziki wara od naszych dzieci.
anonim2015.09.1 8:16
Byłam :) Wielki szacunek i podziękowania dla tych wszystkich, którzy na tę manifestację przyjechali z różnych stron Polski.