29.03.15, 07:55

Terlikowski: Zapateryzm-kopaczyzm, czyli PO przejmuje lewacki elektorat

Jej miejsce zajęła bowiem Platforma Obywatelska. Jej politycy, choć nie przebierają się, nie wrzeszczą ciągle o tym, że w Polsce konieczna jest rewolucja obyczajowa, a tempo zmian światopoglądowych dostosowuje do tempa, w jakim media społeczeństwo może być zindoktrynowane przez lewackie media, to jednak systematycznie zmieniają Polskę na gorsze i dostosowują ją do lewackich standardów.

Tylko w minionych tygodniach władza zgłosiła całkowicie wrogi życiu, eugeniczny projekt in vitro (a ma on, warto to sobie uświadomić, duże szanse, by przejść), wcześniej przegłosowała – także głosami rzekomych konserwatystów – ideologicznie wrogi religii i rodzinie projekt Konwencji antyprzemocowej, a także odrzuciła projekty ustaw, które przypominały, że to rodzice, a nie państwo powinni decydować o tym, jak wychowywać swoje dzieci i kiedy posłać je do szkoły. Na razie, ale niestety wiele wskazuje na to, że to tylko kwestia czasu, nie wprowadzono jeszcze rejestrowanych konkubinatów (zamiast tego uznano, że pary takie mogą sobie z pieniędzy podatników sprawić dziecko z in vitro, i to mimo, że sami nie deklarują jasno, że chcą być razem do końca życia).Wisienką na torcie jest zwolnienie przez rzekomo katolickiego prezydenta Warszawy prof. Chazana z pracy tylko dlatego, że nie zabił on człowieka. Jednym słowem rewolucja obyczajowa jest w toku, i jeśli nie uda się zatrzymać PO, to będzie ona kontynuowana.

W takiej sytuacji byłoby absurdem marnować głosy na egzotycznych kandydatów. Oni byli potrzebni, jako dowód na to, że lewacka PO jest w istocie partią środka. Teraz jednak, gdy po kilku latach udało się przesunąć społeczeństwo nieco w lewo, są już zbędni. A sami lewaccy wyborcy wiedzą, że lepiej zagłosować za powolniejszymi, ale realnymi zmianami, niż za pokrzykiwaniem.

Z punktu widzenia ludzi wierzących oznacza to jednak radykalne pogorszenie sytuacji. Platforma jako lider zmian antychrześcijańskich (a to właśnie oznaczają kolejne projekty) daje Kościołowi i ludziom wierzącym o wiele mniejsze szanse w walce. PO uchodzi wciąż za partię centrum, a Polacy chętniej widzą się właśnie w tym miejscu, na razie nie stawia na egzotykę, a do tego wciąż cieszy się sympatią pewnej (choć wyraźnie zmniejszającej się) grupy hierarchów. W efekcie może coraz bardziej niszczyć rodzinę, tradycję i religię i budować polską wersję zapateryzmu-kopaczyzmu. 

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze

anonim2015.03.29 8:02
jawnie faszystowski charakter dyktatury staje się widoczny dopiero z perspektywy życia które jest środkiem a nie celem samym w sobie dla wszystkich PO macherów. ceterum censeo PO jako organizację przestępczą przeciwko życiu i cywilizacji należy zdelegalizować
anonim2015.03.29 8:16
Nie ogarniam, jak w wolnym kraju sąd może komuś zakazać używania imienia i nazwiska drugiej osoby. Ja rozumiem "nie wzywaj Pana Boga nadaremno", ale te "damy" mi na boginie bynajmniej nie wyglądają. Platforma jest liderem zmian antychrześcijańskich, tak jak kiedyś był nim SLD. Obie partie są ekspozyturami zachodnioeuropejskiej Nowej Lewicy i po prostu skwapliwie wykonują jej obłąkańcze żądania. Jak powiadał tow. Stalin: ważniejsze od tego, kto liczy głosy, jest to, kto przygotowuje alternatywę polityczną dla wyborców. A zatem nieważne, czy wygra PO, czy SLD, bo tak, czy siak wybory w Polsce zachodnioeuropejska Nowa Lewica wygra.
anonim2015.03.29 8:21
Nie to jak w Wielką Niedzielę bluzgnąć miłością bliźniego i oskarżać partię rządzącą o antychrześcijanizm w sklerykalizowanej do cna Polsce.
anonim2015.03.29 8:23
Errata: Nie ma to...
anonim2015.03.29 8:32
@emilian - to już wiesz, co pan Terlikowski napisze w Wielką Niedzielę? Szacuneczek.
anonim2015.03.29 8:53
PO, partia oszustów, "kelnerów" i klientów kelnerów. Z treści "taśm prawdy", dowiedzieliśmy się co jej prominentni działacze sądzą o naszym kraju i jakich machloi się imają żeby utrzymać się przy władzy. Pokazali wiele razy gdzie mają społeczeństwo odrzucając obywatelskie inicjatywy np. w sprawie wieku emerytalnego, czy 6-latków. Afery w których uczestniczyli począwszy od płaczącej Sawickiej co robiła loda, przez cmentarne rozmowy Chlebowskiego, ćpuna Drzewieckiego do Amber Gold, afer z budową autostrad, stadionów, Nowaka, Pendolino i wiele jeszcze innych. Rozwalanie polskiego przemysłu, doprowadzanie do upadłości i sprzedawanie dobrych firm.... O "katolikach" z tej partii, na czele z ograniczoną umysłowo Kopacz nie będę pisał, bo o tym p. Terlikowski... PO to partia zdrajców i skurwysynów podobnie jak ich wyborcy
anonim2015.03.29 8:56
emilian po prostu nie wytrzeźwiał☺A może dla emiliana każda niedziela jest ogromna? Co za głąb, czyżby palma mu odbiła?
anonim2015.03.29 9:01
Brawo, świetny artykuł!
anonim2015.03.29 9:01
No cóż może więc jak będą kolejne wybory niektórzy się zastanowią zanim postawią krzyżyk @emilian-mamy demokracje, żyjemy podobno w wolnym kraju-katolickim jak raczyłeś to ująć, w kraju w którym katolicyzm jest traktowany jak choroba-więc skoro ci Emilianie wolno bluzgać na katolików, niechże więc katolikom będzie wolno powiedzieć co im się nie podoba. A jeżeli bajka pt. Fronda Ci nie odpowiada, to please change channel. Szczęść Boże
anonim2015.03.29 9:04
Jack_Holborn, to dzisiaj jeszcze nie Wielkanoc?
anonim2015.03.29 9:26
Elektryk, a gdzie ja bluzgam na kartolików? Wolno mi chyba opisywać rzeczywistość, a Polska jest sklerykalizowana, co widać i słychać. A Ty chcesz, żebym nie zaglądał na Frondę, żebyście mogli kisić się we własnym katolickim sosie? To co to za dyskusja towaszystwa wzajemnej adoracji? No ale skoro lubisz mdłe, bez smaku potrawy, to oczywiście z gustami sìę nie dyskutuje:)
anonim2015.03.29 9:32
[email protected] Doucz sie trochę a potem zabieraj głos. I zajmij się sobą, bo lecisz z prądem i wpadniesz do ścieku.
anonim2015.03.29 9:33
@helikopter, inicjatywę wsparło aż ~milion obywateli, to nie jest garstka, jak ich określasz oszołomów Pewnie o tym nie wiedziałeś. Psim obowiązkiem partii "obywatelskiej" i każdej innej jest wziąć to pod uwagę
anonim2015.03.29 9:37
[email protected] może faktycznie lubimy się kisić we własnym sosie? Jeżeli Polska była by sklerykalizowana to raczej nie przeszły by in vitro, gmo oraz konwencja antyprzemocowa, a Pani Marenin była by na stosie prawda? [email protected] że mozna mieć niechęć do Kaczyńskiego-ale czy Tuskiem Kopaczową, Komorowskim nie kieruje rządza władzy? Wiesz, mimo wszystko, tu beton i tam beton, ale PiS miał na tyle odwagi i honoru aby się poddać ocenie wyborców po niewypale z koalicją LPR i Samoobroną. Niestety, jako katolik wierzący nie mam wyboru, a raczej nie mam wyboru ze względu na swoje sumienie, które nigdy nie zgodzi się na to, ąby rządziła partia dla której nie ma nic świętego, która nie ma żadnego kręgosłupa moralnego, która totalnie ma w dupie społeczeństwo(inicjatywy obywatelskie), dla której jedynym celem jest żyć kosztem innych i ze wględu na to sumienie będę głosował na PiS. Nie mówię że to idealna decyzja ale dla mnie jedyna
anonim2015.03.29 9:37
@antolek, a dokładnie to o co Ci chodzi?
anonim2015.03.29 9:46
Może jeszcze dodajcie że te konkubinaty czyli związki partnerskie, jak to zwie najgorszy premier można by rzec już nie od 89 ale i od czasów po II wojnie światowej, będą tak samo dopuszczajne dla hetero jaki i homo par. I zarówno jedni jak i drudzy będą mogli mieć dzieci z in vitro finansowane z budżetu. Sama Kopaczowa powiedziała w jedny z wywiadów że prawa do małżeństw homosiom na razie nie można dać bo za małe poparcie do zmiany konstytucji jest w tej kwesti w sejmie ale związki partnerskie czemu nie.
anonim2015.03.29 9:52
@elektryk, niestety in vitro jeszcze nie przeszło przez Sejm, konwencja nie jest ratyfikowana, a p. Marenin w pierwszej sprawie nic nie uzyskała i wielki znak zapytania, co będzie w obecnej. A Polska jest obwieszona krzyżami i wszędzie w szkołach, przedszkolach, urzędach są obecni katecheci i kapelani. Jednocześnie Konstytucja stanowi, że Polska jest krajem neutralnym światopoglądowo, co w prakryce jest po prostu fikcją.
anonim2015.03.29 10:16
@emilian-ty tak to widzisz, ja tak-mamy swoje wizje świata.tylko dlaczego wszyscy tak próbują zwalczać wszystko co katolickie, nie widząc tego zła które generuje liberalizm?Czy jeżeli zdejmiemy krzyże ze ścian, wyrzucimy katechetów ze szkół to będzie lepiej? Wzrośnie pkb? Zniknie korupcja? Rząd przestanie kręcić afery? Owszem, mozna tak zrobić, ale wtedy ja i wielu innych będzie wozić dzieci na katechizację do kościoła, bo nikt żadne prawo nie zmusi mnie abym dziecko wychowywał wg jakiś chorych wzorców świeckich [email protected] mi się że historia pokaże, kto miał rację.Widzisz, degrengolada w wymiarze sprawiedliwości i wielu innych dziedzinach doprowadziłqa do tego że nawet niezawisłe sądy nie są w stanie ani wyjaśnić afer tworzonych przez PO, ani skazać wymienionych przez ciebie "bohaterów" Pisu za przestępstwa, jakich się rzekomo dopuścili
anonim2015.03.29 11:10
@AnitaF - a gdy "pani Grodzka" zechce by nazywać ją krasnoludkiem i sąd panu Terlikowskiemu zakaże inaczej, to też ma się do tego dostosować? Może to i dobrze, bo dzięki temu glupost' prawa lepiej widno. Jeśli nie zobaczę na własne oczy, że "pani Grodzka" ma obcięte jaja, nie uwierzę. Red.Terlikowski nie jest skrajnie prawicowy, a co najwyżej mocno przywiązany do religii katolickiej, traktuje ją serio, nie jest letni, ma wyraziste poglądy, idzie pod prąd politpoprawności, a hołocie przyklaskującej brukselskim fanaberiom to się nie może podobać, stąd te ataki na niego - to wszystko. Katolicyzm w Polsce ma docelowo mieć znaczenie podobne do Związku Kynologicznego. Wszystkie partie w Polsce są mniej lub bardziej lewicowe prócz KORWiN-u i różnych odprysków, bezkorwinowych sierot. PO jest udającym partię polityczną zatroskaną o dobro swoich obywateli bezideowym pasem transmisyjnym między Brukselą, a przeciętnymi Polakami.
anonim2015.03.29 11:15
PO lewacka? Śmiechłem. W takie rzeczy to wierzyłem jak 18 lat miałem i na pierwsze swoje głosowanie człapałem :) Po prostu ludzie postawieni przed wyborem PO a PiS, wybierają rozwolnienie zamiast dżumy, ot i tyle.
anonim2015.03.29 11:25
@brzęczyszczykiewicz - do tej pory istnieje strona zmieleni.pl. Została powołana do istnienia po tym, gdy 750 tysięcy podpisów za zmianą ordynacji wyborczej zostało zwyczajnie zmielonych i wyrzuconych. Milion podpisów też na nich nie zrobi wrażenia, a myślę, że 5 milionów również. @AnitaF - "Wzięli pod uwagę. Odrzucili. Ich prawo" Powiadasz, że ich prawo? To nie prawo, co odgórny obowiązek:-) Już widzę, jak ochoczo odrzucaliby kolejne żądania brukselskiej centrali, np. gdyby na biurku zobaczyli rozkaz obowiązkowego uszkolnienia w Polsce 5-latków, wraz z obowiązkową "edukacją" seksualną.
anonim2015.03.29 11:30
@AnitaF - ale gdy "pani Grodzka", nietykalna ikona polskiego "postempu", uprze się by nazywać ją krasnoludkiem, a ci specjaliści każą się chorej nie sprzeciwiać - to by była zagwozdka dla polskojęzycznego sądownictwa;-)
anonim2015.03.29 11:35
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4DLYDrf28g8
anonim2015.03.29 12:13
"Na razie, ale niestety wiele wskazuje na to, że to tylko kwestia czasu, nie wprowadzono jeszcze rejestrowanych konkubinatów" Nom to głupota ale nie dlatego że to nie katolickie ale dlatego że państwo z definicji powinno rejestrować tylko śluby cywilne TYLE Jeżeli ktoś chce mieć ślub Kościelny w jakimkolwiek obrządku do tego nic nie powinno być państwu i żadnej rejestracji państwowej nie powinien on podlegać tylko w księgach parafialny i w sercu być zapisany. Zgaduje jednak że panu przeszkadza rejestracja konkubinatów ale za to chętnie by pan kazał kadmu brać ślub Kościelny który by miał moc prawną i jednocześnie nie potrzeby był cywilny... a to niestety jest głupie i niszczące nawet dla wiary bo wiara to nie paragrafy państwowe.
anonim2015.03.29 12:18
"PO uchodzi wciąż za partię centrum, a Polacy chętniej widzą się właśnie w tym miejscu," No i chyba tutaj wreszcie Pan trafił w setno - Polacy to dość racjonalny naród zmęczony oszołomskimi kłótniami mediów, ideologicznymi wojenkami itp. Dla 95% Polaków ważniejsze jest jaką będą mieli prace i zarobki co w temacie gospodarki się zmieni niż lewicowe oszołomstwo - gendery i całą reszta oraz prawicowe oszołomstwo - zakazywanie antykoncepcji, nakazy rozmnażania itp.
anonim2015.03.29 12:34
Emilian błysnął lewacką "inteligencją" i pomylił Wielką Niedzielę z Palmową
anonim2015.03.29 12:58
@Jack Podałem przykład z inicjatywą społeczną w sprawie 6 latków, bo ten głąb helikopter(airwolf) określił ich garstką oszołomów, nie wiedząc zapewne jakim poparciem cieszyło się to przedsięwzięcie
anonim2015.03.29 13:06
Panie Tomasz
anonim2015.03.29 17:32
@AirWolf - już Ci zwracałem uwagę, że czuję do Twoich wpisów szczególną niechęć. Po cóż więc mnie uparcie molestujesz? @brzeczyszczykiewicz - dla AirWolf-a 5 milionów podpisów też byłaby garstką oszołomów, jeśli ich postulaty nie podobały się AirWolf-owi. To taki frondowy totalniak;-) @AnitaF - weź na luz. Nie widzisz emotikona? A co do meritum: wybryki natury zwykle są obiektem zainteresowania gawiedzi, ale dopóki im się nie znudzą. Grodzkie też z początku wywołało w parlamencie i w brukowcach sensację, a na europejskich sralonach euforię, ale demos pragnie już następnych podniet, co wykazała niemożność zebrania podpisów pod poparciem owej "pani" Grodzkiej. Dziwne to trochę, bo biorąc pod uwagę nieprzebrane rzesze rozmaitych zwichrowanych seksualnie nieszczęśników rzekomo zamieszkujących nasz kraj (ponoć nawet kilka % populacji), tych wszystkich "gejów", lesbijek i innych ciot, nie powinno to stanowić problemu.
anonim2015.03.29 20:58
@Airwolf Przeszles amputacje mozgu??? What a moron... :D:D:D
anonim2015.03.29 22:26
Nie widzi pan Panie Terlikowski, że większość ludzi w tym Narodzie po prostu popiera pogląd PO?
anonim2015.03.30 3:08
@helikopter Widać po wpisach, że operacja na mózg się nie udała biedny chłopcze Wg ciebie 1 mln podpisów to mało, ale np. parada 200 homoseksualnych zboczeńców to ogromna manifestacja ☺
anonim2015.03.30 8:18
@AirWolf - no to mamy jasność. Ale skoro już piszę, chcę zwrócić uwagę, że pederastów i ich żeńskich odpowiedników jest w całej Polsce około 1% - mniej niż 2-3% - tymczasem cała klasa polityczna III RP klęka przed nimi niczym przed świętością. Widać, że w pookrągłostołowym post-peerelu jedne grupy cieszą się protekcją władz, a inne wręcz przeciwnie. Taka to ci demokracja i równość.
anonim2015.03.30 9:09
@AnitaF - zazdroszczę sprytu w lawirowaniu między określaniem co aktualnie jest chorobą, a co "inną postacią normy". Ja tego nie identyfikuję. Nie podoba mi się jawne olewanie obywatelskich inicjatyw z całkiem sporym poparciem społecznym wyrażonym w podpisach. A co to za argument, wyrażony w pierwszym zdaniu we wczorajszym wpisie o 12:36 po południu? W demokracji władza jest tylko urzędem zobowiązanym do troski o to, by wola anonimowej większości miała priorytet. To, że ktoś się lepiej zorganizował, ani Ciebie, ani decydentów nie powinno obchodzić. Znaczy to tylko tyle, iż ta grupa skupia osoby, którym na czymś naprawdę zależy, a nie chcą tylko tkwić w bezradności i marazmie.
anonim2015.03.30 9:13
@brzęczyszczykiewicz - parada 200 homoseksualnych zboczeńców i już fundament demokratyczny jakim jest wola większości idzie w odstawkę. Są równi i równiejsi. Równiejsi są ci, których wskażą lewackie świry z Brukseli i lóż Paryża.