31.03.20, 14:00Screenshot Youtube - Nauka. To Lubię

Tomasz Rożek: COVID-19. Jak rozwija się sytuacja w Polsce?

Youtube - Nauka. To Lubię 

Komentarze

Randki z syfem, MONIA czeka2020.03.31 17:54
Chcesz zobaczyć MONIA tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: www.lexlale.eu. Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: www.lexlale.eu Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu. Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: www.lexlale.eu Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.31 16:57
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - http://www.fllirt.com.pl i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie!
catch my drift, WAWA?2020.03.31 16:37
Is the glass half empty or half full? To że ty nie widzisz nie znaczy, że się nie spowalnia. Izolacja ogromnej części ludności, bez głupich twoich nic nieznaczących równań, już działa i zadziała. Np. w NYC ilość przyjęć do szpitala NIE WZRASTA!
Protestant2020.03.31 17:55
Tam nie ma już miejsc, a u nas w szpitalach jednoimiennych wciąż luzy!
"protestant" my ass2020.03.31 19:08
Są są towariszcz. Javits Center zaczyna działać, lada dzień zadokuje statek szpitalny. Sąsiadujące New Jersey narazie ma wszystko.
WAWA2020.03.31 15:42
Powraca jak bumerang pomysł wyliczania procentowej zmiany liczby zakażonych i wyciąganie stąd wniosku o symptomach spowolnienia epidemii. Przykro mi, ale to nie jest poprawna droga. Wyobraźmy sobie najprostszą z "krzywych", czyli funkcję liniową. Y = X Funkcja rośnie w stałym tempie i widząc jej "kawałek" nie mamy podstaw by twierdzić, że wkrótce wzrost ten spowolni. Ale jeśli policzymy procentową zmianę (Y(i) - Y(i-1))/Y(i-1)*100% to otrzymamy 100/(i-1) % A więc funkcja rośnie tak jak rosła, ale jej procentowy przyrost maleje, układając się na hiperboli 100/(i-1). Widzimy, że w tej sytuacji całe "powolnienie" jest pozorne, bo związane jedynie ze sposobu przyjętego opisu. Nie jestem przeciwnikiem szukania w statystycznych danych pozytywnych sygnałów. Sam ich wypatruję. Sprzeciwiam się jedynie wskazywania pozytywów tam, gdzie ich jeszcze nie ma.
Olek i saba2020.03.31 15:29
niektóre głosy wskazują, że modlitwy o rozum nigdy dość...
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.03.31 15:11
Nie znasz internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Wiesz o tym że są FAKE NEWS ... Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS!
czekam na porade2020.03.31 15:09
@Rożek wylicz Wylicz no: - Jak zmienić pieluchę pacjenta utrzymując dwumetrowy dystans? - Jak wytrzeć doope pacjenta utrzymując dwumetrowy dystans? - Jak wprowadzić kootasa pacjenta do "kaczki" utrzymując dwumetrowy dystans? Jeżeli chodzi o kasjerki w waszym gminnym, jedna wystarcza. Bez zbędnych wyliczeń.
anonim2020.03.31 15:09
Leczyć, leczyć tym, co już jest praktycznie sprawdzone, choć może i oficjalnie niedopuszczone przez lichwiarską Big Pharmę! Ale to jest zrozumiałe, to narusza ich interes? Koronawirus POKONANY? Pacjenci WRACAJĄ DO ZDROWIA po 6-ciu dniach leczenia | dr W. Golonka youtube.com/watch?v=AcRNBApiTPA Nowojorskie szpitale leczące pacjentów z koronawirusem witaminą C. Dr Andrew G. Weber, specjalista od pulmonologii i opieki krytycznej związany z dwoma ośrodkami Northwell Health na Long Island, powiedział, że jego pacjenci intensywnej terapii z koronawirusem natychmiast otrzymują 1500 miligramów dożylnej witaminy C. https://nypost.com/2020/03/24/new-york-hospitals-treating-coronavirus-patients-with-vitamin-c/ komentarz RAM, „Kto zna włoski niech sobie oglądnie VIDEO pod adresem podanym poniżej: Opowiada o tym (21 marzec 2020), że w Japonii stosują przeciwko koronawirusowi Avigan (Fapiravir), którego skuteczność wynosi 90 procent... wcześniej Japończycy byli przestraszeni, dziś zdejmują maski i łażą po świeżym powietrzu... video zostało zrealizowane przez Włocha, który widząc sytuację w Lombardii porównał ją z Japonią i dociekł przyczyn normalnego zachowywania się Japończyków... Cristiano Aresu stwierdza na koniec, że prawda na temat leczenia jest we Włoszech ukrywana...” https://www.nextquotidiano.it/avigan-cura-coronavirus-giappone-come-stanno-le-cose/ dzięki interwencji Cristiana Aresu, choć z oporami, ruszyła dooooopę AIFA, włoska agencja ds. lekarstw i rozpocznie się wkrótce testowanie tegoż leku, który zresztą zatwierdzony jest we Włoszech do leczenia grypy... https://www.iltempo.it/cronache/2020/03/22/news/coronavirus-farmaco-antivirale-avigan-giappone-covid19-aifa-sperimentazione-lombardia-veneto-video-facebook-farmacista-cristiano-aresu-1300267/ za nakręcenie i opublikowanie filmiku w Sieci, Aresu obsrywany jest w oficjalnych mass mediach ponad wszelką miarę.. Źródło: neoan24.pl ........ Deklaracja Helsińska Światowego Stowarzyszenia Lekarzy (WMA) – Etyczne zasady prowadzenia badań medycznych z udziałem ludzi. INTERWENCJE O NIEUDOWODNIONEJ SKUTECZNOŚCI W PRAKTYCE KLINICZNEJ 37. Podczas leczenia pacjenta tam, gdzie sprawdzone interwencje nie istnieją lub też okazały się nieskuteczne, lekarz, po zasięgnięciu porady eksperta i uzyskaniu świadomej zgody pacjenta lub jego przedstawiciela ustawowego, może zastosować interwencję o nieudowodnionej skuteczności, jeżeli w ocenie lekarza daje ona nadzieję na ratowanie życia, przywrócenie zdrowia lub przyniesienia ulgi w cierpieniu.
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.31 15:05
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Któz jak Bóg - św. Michale Archaniela chroń nas 2020.03.31 14:53
...reszta w rękach Boga i opiece Matki Boskiej. Dostosować się do wytycznych, być ostrożny i Różance do rąk, a wszystko będzie dobrze - przetrwamy to
man.of.Stagira2020.03.31 14:20
NIE DAJ się z a b i ć POpaprańcom! STOSUJ się do PRZEPISÓW kwarantanny! . ot, co..
Rożek wylicz i podaj wyniki PISo regulacji:2020.03.31 14:17
Rożek zadanie dla ciebie. wie, że jesteś fizyk a nie matematyk, ale mądrala z ciebie taka, że materiał z matematyki masz na pewno opanowany. To zadanie na egzamin dla osmioklasistów, który ma sie odbyć, bo zdaniem PISo rządu brak jest przeciwskazań by sie nie odbył. Zadanie nr 1: W sklepie jest pięć kas , ale czynna tylko jedna. Wylicz ile osób może być w sklepie, a ile przed sklepem? Zadanie nr 2 Mąż i żona (dla dzieci frądelków, dla pozostałych partner i partnerka) muszą zachować w czasie spaceru co najmniej 2 metrowy odstęp. Wylicz odstęp jaki pod spacerze w domowych pieleszach powinni zachowywać w czasie odbywania stosunku seksualnego.
Piotrek2020.03.31 15:16
On raczej nie ma czasu na czytanie forum frondy.
abandon all hope2020.03.31 14:16
Personel Poczty Polskiej mówi, że w jednostkach są zawieszone kartki, w których ludzie proszeni są o zachowanie odległości co najmniej 1,5 metra od siebie i od kas. Otrzymali też po 50 zł na konta na rękawiczki i maseczki. To jednak nie wystarczy. – Sytuacja jest absurdalna. Bo gdzie my mamy kupić te środki? Przecież tego nie można już nigdzie dostać. Szukałem płynu do dezynfekcji w kilku aptekach, tak samo rękawiczek. Nigdzie ich nie ma. To pracodawca powinien nam zapewnić takie środki. To jest przecież podstawa! – denerwuje się listonosz.
man.of.Stagira2020.03.31 14:04
W r o g o w i e Europy już dawno postanowili r e p o p u l o w a ć swoje społeczeństwa. Zastąpić autochtonów przybyszami spoza strefy Europa. Muzułmanami, kontr-kulturowymi mutantami z lgbtq+UB etc. Dlatego dla Kontrkultury koronawirus to jest d a r . n i e b i o s! Podobnie dla lewicy. Wszędzie lewica w Europie i obóz tak zwanej LGBTQ+UB po cichu zaciera ręce. OTO jest dzień, oto jest dzień który dał im Pan... . tacy 'rodacy' to są...'e u r o p e j c z y c y' tacy...
Piotrek2020.03.31 15:13
Musisz wszędzie wklejać te wypociny? Rozumiem że napisanie czegoś nowego przychodzi Ci z trudem, ale w takim wypadku po prostu pisz mniej, a nie wklejaj ten sam tekst w dziesięciu miejscach jak jakiś bot.