04.10.19, 12:45Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Tomasz Sakiewicz dla Frondy: ,,To świat gangsterów. Musi powstać komisja śledcza''

Fronda.pl: Ujawniono dziś taśmy z rozmowy Sławomira Neumanna z lokalnymi działaczami Platformy Obywatelskiej. Padło w nich wiele szokujących słów, choćby takich jak „Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości”. Które słowa najbardziej, Pańskim zdaniem, szokują?

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”: Przede wszystkim należy zauważyć fakt, że nie mamy do czynienia z rozmową polityków.

Jak to?

To rozmowa w świecie gangsterów, którzy mówią o tym, jak się chronić przed wymiarem sprawiedliwości i pozostać bezkarnym. To jest przecież treścią tej rozmowy i musimy to mieć na uwadze.

Po drugie, tam jest mowa o ścisłej zależności decyzji sądów od Platformy Obywatelskiej. Pamiętajmy, że rozmowa przeprowadzona została w regionie, gdzie grasował sędzia Ryszard Milewski, słynny „sędzia na telefon”. Potem go oczywiście przeniesiono, jednak przecież oczywistym jest fakt, że nie on sam ustawiał wszystkie te sprawy. Po prostu włos się jeży na głowie, że ci ludzie mają zapewnioną bezkarność, a zarzuty prokuratorskie tylko im pomagają, bo sądy ich uniewinniają lub przedłużają sprawy tak długo, aż te się przedawnią. To wszystko słyszymy przecież na wspomnianych taśmach.

Jaka powinna być zatem reakcja na dzisiejsze doniesienia?

Moim zdaniem w tej sprawie powinna powstać komisja śledcza, która wyjaśni związek polityków Platformy z wymiarem sprawiedliwości.

Jak Pana zdaniem na te informacje zareagują wyborcy? „Beton” Platformy nadal będzie na nią głosował przekonany, że mamy do czynienia z atakiem Prawa i Sprawiedliwości?

Oczywiście, na pewno część osób uzna to za atak. Będzie to jednak trudne intelektualnie, ponieważ na tych nagraniach są wyłącznie słowa polityków Platformy. Te osoby jednak były już tak bardzo impregnowane na cokolwiek, co robi Platforma, że Neumann niestety rzeczywiście może mieć rację i pokazanie, że są przestępcami tylko im pomaga.

Same taśmy skomentował też już Sławomir Neumann. W zasadzie jedyne co miał sobie do zarzucenia to fakt, że… przeklinał. O czym to świadczy?

Ta wypowiedź jest naprawdę dosyć istotna, ponieważ potwierdza prawdziwość tych taśm. Nie musimy się w związku z tym w ogóle zastanawiać nad tym, czy nie zostały one zmanipulowane, czy są oryginalne. Na resztę komentarza pana Neumanna proponuję nie zwracać uwagi.

Rozmawiał Damian Świerczewski

Komentarze

klara2019.10.5 15:04
PIS to świat gangsterów,morderstwa,sutenerstwo,korupcja,nepotyzm,złodziejstwo,niszczenie edukacji,służby zdrowia,wojska i praworządności to wizytówka PIS.
Jurekxyz2019.10.5 15:58
Klara, jakaś ty młodziutka i głupiutka
Bruner z Olgino2019.10.5 17:13
To czarna macica z KODu.
tulipan2019.10.5 14:44
Przez lata Polską rządziła banda złodziei ! "PO było grupą przestępczą!" Szambo Pelowskie wybilo !!!! Wyborco zapamietaj kogo wybierasz ! Brońmy naszej Ojczyzny ! Nie " SWIRUJE IDE 13.pazdziernika NA WYBORY " ! Głos Suwerena czasem boli... 😉 https://www.facebook.com/andruszkiewicz.blog/videos/1797853210322080/UzpfSTEwMDAwMjA5MTMxODMzMToyNDE1MDEzMzI1MjQ1MDIx/
chris2019.10.5 13:14
Wybory - a co z zabijaniem dzieci poczętych, NIE będzie błogosławieństwa Bożego dla Polski !
Mirek2019.10.5 12:11
Panie Sakiewicz , jest Pan człowiekiem mądrym ale niech mi Pan powie co ta niby komisja śledcza miałaby ustalić !!! . Działania takiej komisji to ble , ble ,ble o niczym . Nojmanowe wypowiedzi wskazują jasno i dobitnie że Platforma Obywatelska jest organizacją mafijną !!! . Dlatego proponuję inne rozwiązanie . Jeżeli PiS wygra wybory parlamentarne należy , moim zdaniem, przyjąć uchwałę a następnie ustawę uznającą PO za organizację przestępczą . Pozwoliłoby to na rozwiązanie tej organizacji a kto by się nie podporządkował byłby traktowany jako przestępca . Za rządów PO rozkradziono 600 miliardów złotych .
Urszula2019.10.5 13:37
A tam 6000 miliardów. Ulżyj sobie i napisz 1 bilion. Co ci zależy. :D
JS2019.10.5 11:51
S. Neumann (niemieckie nazwisko „Nojman”,a w Polsce czyta się tak jak pisze) , członek mafii zwanej Platformą Obywatelską powiedział, że w kolejce do prokuratury i sądów, po Zdanowskiej, Gawłowskim i innych, stoją m.in. żuk, jaśkowiak, rodzina adamowiczów, neumann, kapica, a do TS stoją tusk, kopacz, rostowski i szczurek. Ta lista robi się coraz dłuższa, a w II kadencji przyśpieszy.
go\305\233\304\2072019.10.5 10:14
a afera podkarpacka? CBŚ chroni przestępców, korzysta z burdeli, kosi konkurencję, współpracuje z mafią. politycy zdradzają żony, dają się nagrywać, pewnie są szantażowani. tolerują handel ludźmi. czy nie mamy państwa mafijnego? a policja ochrania sutenerów w zamian za korzystanie z burdeli! my jesteśmy tylko od płacenia podatków!
katolik2019.10.5 8:26
Ci którzy głosują na dno moralno-społ-polit popslsldwiosnanowoczesna obyw rp na ich Faszystowskie Hasła Hitlera samobójstwa i zabójstwa eutanazji aborcji--to ludzie .którzy odeszli od Boga i sa zniewoleni wręcz opętani przez szatana.Zwycięzy Bóg i Matka Boska .Madrzy i Silni Polacy głosują na PIS!!! Przyłącz się! Bądź Mądrym dla siebie!
Jarku i Arku2019.10.5 8:04
Słuszna komisja śledcza, w słusznej sprawie, dla słusznego zakrycia przygotowań w sprawie wypłaty słusznych odszkodowań Lewantyńczykom, którzy w każdej sprawie mają słuszność, bo słusznym są narodem????
ceramik2019.10.4 23:17
Powinna powstać komisja śledcza, która wyjaśni związek polityków Platformy z wymiarem niby sprawiedliwości.
bzyk2019.10.4 21:21
Sakiewicz, może powołamy komisję za te miliony wyludzone na prowadzenie pseudoportialiku, co?
to nie są dziennikarze2019.10.4 16:49
https://www.pch24.pl/antyklerykalny-homoseksualista-w-roli-autorytetu-tvp-info--robert-biedron-u-michala-rachonia,63392,i.html https://www.cda.pl/video/34616204d
Sakiewicz, Rachon i Kurski 2019.10.4 16:47
Goebbels mógłby sie od nich uczyć :https://www.youtube.com/watch?v=dm8_OREKbZE
PiS boi sie jedynie Konfederacji2019.10.4 16:10
Sakiewicz tak samo obrzydliwy kłamca jak Michnik! https://www.youtube.com/watch?v=zCCi8n65dtU Panie Ziobro albo Sakiewicz albo ci terroryści jazda do ciupy!
Agnieszka2019.10.4 15:13
No ale zwykle to prawa strona po przeciekach z rożnymi taśmami kładła nacisk na to, że tam przeklinają. Szczerze mówiąc ze wszystkich dotychczasowych taśm, to żadnego poważnego zarzutu nie pamiętam, żadnego skutku w postaci karnych zarzutów (za wyjątkiem zarzutów wobec nagrywających i kar dla Falenty i chyba Stonogi) a jedynie właśnie to, że albo jedli ośmiorniczki albo jedząc przeklinali... I analogicznie - jak opublikowano taśmy Kaczyńskiego, to tam prezes nie przeklinał.. Czyli nie ma się co teraz dziwić, że Neumann bije się w piersi za to, co wie, że na prawicy przestępstwem najgorszym...
Mirek2019.10.4 14:49
Platforma to świat gangsterów jak z tego wynika .
katolik2019.10.4 23:55
to było oczywiste jak okradali Polskę
Asmo2019.10.4 14:45
Nie oszukujmy się, bo cała opozycja w Polsce i ich zwolennicy to zbiór najgorszych patologii, które szkodzą państwu i narodowi !!! To coś, co się pałęta w społecznym obiegu, a nazwało się totalną opozycją, to nie są Polacy ! Oni gardzą Polakami ! To grupa komunistów przysłanych nam na siłę przez Moskwę, a także żydowsko- niemieccy przybysze. Ich potomkowie to komunistyczny kożuch podłych i obrzydliwych dzieci resortowych, bełtu, mętów i pasożytów wszelkiej maści i rodzaju. Dla nich Polskość to nienormalność ! To wrogowie Polski, którzy posiadają jedynie polskie obywatelstwo. Jeśli nie oni lecz Polacy są przy władzy w Państwie, to czują się jakby ktoś na nich srał ! Są niewirygodni, niekompetentni i nienawistni, to kłamcy i oszuści, a złodziejstwo w czasach ich rządów przekraczało wszelkie granice. To zdrajcy narodu polskiego ! Oni bojkotują nawet największe święta narodowe, szczują na Polskę w UE i stosują wojnę hybrydową prowadzącą do zamachu Stanu żądając likwidacji urzędów wojewodów i utworzenia regionów federacyjnych. To nie jest żaden obóz polityczny opozycji, a pozaprawne zjawisko, które wymaga eliminacji z wpływu na politykę i państwo ! Kaczyński mówi prawdę – trzeba wymienić lewackie pseudo-elity ! Prawdziwa scena polityki powinna dopiero powstać na gruncie reformy prawa, w tym prawa konstytucyjnego, reformy państwa i urzędów państwowych. Również poprzez stworzenie wymagalności wobec aspirujących do polityki, wymagalności prawnej, określającej ściśle kto może być urzędnikiem państwowym, prawnikiem i politykiem.
mordechaj2019.10.4 14:50
Zasiedziałeś się w hotelu na godziny w kamienicy pana Banasia z PiS? Bo taki ton górnolotny przyjąłeś, jakbyś miał wyrzuty sumienia przed żoną :) A może to tylko wyrzuty sumienia po masturbacji ?
PiotrS2019.10.4 14:54
A to już widziałem. Wkleja sobie co jakiś czas. Merytoryczne, eleganckie i na temat.
PiotrS2019.10.4 14:45
Jasne. Musi powstać komisja śledcza. Znowu z moich podatków będą wypłacane pobory i dodatki członkom nic nie wnoszących komisji. Ciekawe co wymyśli ta komisja. Pękające parówki? raport powstanie za 4 lata, czy może za 6? Dziękuję bardzo. Poproszę o sensowniejsze wydawanie MOICH pieniędzy z MOICH podatków.
Asmo2019.10.4 14:51
To nie jest twój podatek gupi szczochu ! Jak zapłacileś podatek to te pieniądze nie są twoje cepie ! A my wyborcy PIS-u upoważniliśmy naszym wyborem rząd do wydawania tych pieniędzy ! Kapito lewacki przygłupie czy nie ?!!
Zosia2019.10.4 14:35
13 października wszyscy idziemy głosować na PIS, ponieważ nie chcemy LGBT!!! Nie zgadzamy się na małżeństwa homoseksualne!!! Nie zgadzamy się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne!!! Nie chcemy muzułmanów w naszym Kraju!!! Nie chcemy seksedukatorów w szkołach naszych dzieci!!! Nie chcemy podatku katastralnego!!! Nie chcemy podziału Polski na federacje, co w rezultacie doprpwadziloby do IV rozbioru i calkowitego podziału Polski miedzy szwabow i ruskich!!! Nie chcemy euro w Polsce!!! Nie chcemy odebrania nam wszystkiego, co dostaliśmy od obecnego rządu. Nie chcemy tyrac do usr.anej śmierci bez szans na emeryturę, do której nie dożyjemy!!! Nie chcemy niszczenia naszej Wiary, Tradycji i Kultury!!! Dlatego wszyscy głosujemy na PIS!!! Głosujemy na PIS, ponieważ mamy Pana Boga w sercach, a jeśli Pan Bóg z nami, któż przeciwko nam!!! W historii zawsze, gdy Naród krzyczał, chcemy wolności, zawsze tę wolność otrzymywał. Musimy o nią zawalczyć 13 października i raz na zawsze zniszczyć czerwoną zarazę. Tu jest Polska!!! KATOLICKA I WIERNA PANU BOGU NA WIEKI!!!
mordechaj2019.10.4 14:41
Napisz, co sądzisz o propagowaniu wiary katolickiej w hotelu na godziny w kamienicy pana Banasia z PiS ? Opisz, jak mogły wyglądać "modlitwy" w tym hotelu. Czy pozycja "na misjonarza", to też modlitwa ?
Zosia2019.10.4 14:43
Jak tego nie wiesz szczochu, to znaczy, że twoja żona jest jedynie puszką na spermę !
mordechaj2019.10.4 14:53
I po co te nerwy. Tylko pytam jak mogło wyglądać propagowanie wiary katolickiej w hotelu na godziny w kamienicy pana Banasia z PiS. Czy w ciągu godziny bywalcy tego hotelu dobrze się wymodlili ?
2019.10.4 14:53
Nie gadaj ze zyebem. On musi wklejać te swoje pierdy pod rożnymi nickakmi. Tylko wtedy czuje się spełniony. Tak ma, świr. Trzeba mu pozwolić. Może mu się polepszy...
Toni2019.10.4 17:01
Nowak to jeden z hejterów POKO.
chris2019.10.5 13:11
a co z zabijaniem dzieci poczętych?
Nowak2019.10.4 14:34
Witam komentujących przygłupów z antyPISowskiego psychiatryka ! Zerkam od czasu do czasu na różne portale internetowe i wszędzie spotykam grupkę komentujących lewackich przygłupów z totalnie zdeformowanymi mózgami. I na prawie wszystkich portalach zagnieździli się jak tasiemce uzbrojone. Myślę sobie, po co oni to robią ? Jaką z tego mają korzyść ? Czyżby PO im płaciło ? Nie wierzę ! Przecież PO z Tczewa nagrywa PO z Warszawy, jedni gryzą się z drugimi, no to i tak pozagryzają się nawzajem i wylądują na śmietniku historii. Te Lewackie szczochy i frustraci gardzący Polakami nie czują tego, że są Polsce niepotrzebni niechciani, i że dla tego balastu nie ma miejsca w naszej Ojczyźnie, szczególnie dla tych, dla których Polskość to nienormalność. Oni są przeciwko wszystkiemu co jest dobrem, wszystkiemu co robi polski rząd i prezydent , a ich nienawiść , podłość i obrzydliwość udziela się nawet do kota Kaczyćskiego. Jeszcze raz podejmujemy próbę nawrócenia tej grupy lewaków na wiarę katolicką, chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne ! Myślę jednak, że nie będą chcieli być podobni do krów ateistek w mojej oborze. Wyczyścimy wasze nozdrza do tego stopnia, że minie wam nawet alergia do sierści kota Kaczyńskiego, a PIS będziecie nosić na rękach i chwalić go przy wszystkich okazjach. Będziemy wam pokazywać przykład z Tczewa, gdzie lokalny członek PO nagrał warszawskiego gangstera Neumanna, bo już miał dość tych debili, kłamców, złodziei i zdrajców, bo żygał na samą składnię liter PO. Źyczę wam wszystkim ojszczynogom powodzenia w nauce !
Bruner z Olgino2019.10.5 17:11
Eto gawnojedy. U nas profesjonaly.
Zosia2019.10.4 14:31
Ale debile wypowiadają się na tym forum wszystko co dobre to jest złe a co złe to dobre. Chyba jedzą szczawiówkę niesiołowskiego, bo im mózgi zzieleniały do reszty.
KKK2019.10.4 14:30
B R A W O lewackie szczochy. Dziękujemy za wasze opinie. Wasze wpisy czyta z wielką uwagą i uczy się przy tym pilnie niejaki dzielnicowy. „dzielnicowy” to leming, który jest upierdliwym lizo du-pem Sketyny, który ma go w ostatniej części układu pokarmowego. Ten leming cierpi na kilka schorzeń (m.in. totalne ogłupienie, dege neracja myślenia i nadmierna pobudliwość seks ualna). Myślę jednak, że przy naszej pomocy leming ten będzie stopniowo leczony z jego schorzeń. Bardzo obiecujące !
Tusk2019.10.4 14:27
Tusk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tusk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUHAHAHAHHAHA!!! buhahahhaah!
Michał Pasierb 2019.10.4 14:25
Tyle już było tych komisji i co?? Czy ktoś został rozliczony,osądzony i poniósł konsekwencje swojej, przeciwko nam zwykłym obywatelom, działalności??-Najwyżej jakieś nic nieznaczące, dla grubych ryb płotki....
Zosia2019.10.4 14:41
Ty Pasierb, dwóch organizatorów Amber Gold siedzi, a ich szefa Adamowicza zadźgal jakiś psychopata ! Dwóch byłych premierów i dwóch ministrów czeka na TS, inni już mają prokuratorskie zarzuty - to jeszcze ci mało szczochu ?! Co chciałbyś, żeby wszystkich z PO wsadzono za kraty ?!!
Michał Pasierb 2019.10.4 15:03
Zosiu, Zosieńko tylko spokojnie;nie denerwuj się tak...czy nie wiesz,że złość piękności szkodzi ?
Jarek2019.10.4 19:38
@ Zosia, Weź pod uwagę to co napisał Michał, bo pewnie nie masz czym szastać.
Jarek2019.10.4 14:18
Komisja śledcza! Może w sprawie KNF i Marka Chrzanowskiego? Może w sprawie SKOKÓW? Zrobiliście w sprawie Amber Gold i co? okazało się, że są powiązania ze Skokami i Małgosia musi przerabiać raport.
Tusk2019.10.4 14:14
Tusk
Spasiony Rozwodnik2019.10.4 14:08
komisja śledcza to musi powstać w sprawie portaliku internetowego puszcza.tv za 7 MILIONÓW.....portal który powinien kosztować 35-60 tysi ...
2019.10.4 14:18
Nawet nie tyle. Jako że w tym siedzę wyceniam to na 15-20 tysi. Razem z obsługą. Przekręt stulecia. Też chcę takie zlecenie ;)
Tusk2019.10.4 14:25
TUSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Urszula2019.10.5 13:34
To jest już zwyczaj w Państwie PiS. Wizażystka Szydło za jedną usługę kosztującą 1000 zł otrzymała ponad 40 000 zł. PiS kradnie na potęgę.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.10.5 17:08
Ty Pietrek dostaniesz kupony totolotka, no.
2019.10.4 14:04
Pisowska mentalność Kalego.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.10.5 2:40
Jakiego Kolego, oni som niekolerzenscy.
Olej2019.10.4 13:45
A takich miast, miasteczek i gmin są setki..... Jeżeli w mieście, gminie, powiecie jest układ trwający od ponad 30 lat, są ludzie odpowiednio sklasyfikowani układem, ustawieni w urzędach, obstawieni prawem i wzajemnymi znajomościami. Gdzie załatwia się wszystko w swoim gronie, załatwia się na granicy, i poza prawem. A takich miast, miasteczek, powiatów i gmin są setki. T Powstaje pytanie na kogo oni będą głosować ? Czy na jakąkolwiek partię lub polityków mogących im to wszystko zabrać i zagrozić ??? To jest właśnie ten odłam społeczeństwa, ów przedział ,,światłych europejczyków’’ którzy wiedzą skąd brać forsę nie wysilając się zbytnio. I oni tę forsę biorą całymi garściami. Ktokolwiek im w tym przeszkadza staje się oszołomem, moherem, zakapiorem itp. Ukształtowany konstrukt społeczny z tzw. elytami w swoich ustalonych systemowo miejscach broni się pazurami i nogami aby im tego ich pozycjonowania nikt nie odebrał. Stąd wojna, jakoby polsko – polska Tymczasem nie o wojnę polsko – polską chodzi. Rzecz idzie o praworządność państwa i odebranie tegoż państwa układom, które czynią z niego państewko prywaty, państewko własnościowe z inwentarzem do roboty i poganiania go batem.
JS2019.10.4 13:36
Był kiedyś taki film pt - Parada Oszustów. Jak widzę twarze POKO przypomina mi się ten tytuł. Pozdr.
Tusk2019.10.4 14:21
Tusk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mordechaj2019.10.4 13:34
Świat gangsterów ? Świat gangsterów to był w Krakowie, w hotelu na godziny w kamienicy pana Banasia z PiS. A okazało się przy tym, że według PiS pan Banaś jest "kryształowy" :)
P2019.10.4 13:27
Tu komisja śledcza, ale jak szef NIK robi przekręty na burdelu razem z krakowskim karkiem - to "nic sie nie stało!" Pissiorska mentalność kalego :)
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.10.5 2:38
Ty Pietrek swoje, to nie tak. Te komisjem to fakt nie potczebnem. Ta "mentalność kolego" nie róbcie belendof i wstydu, to ich domena. Oni siem tczymaja mocno i my musimy wstać z kolan. Zadzwoń do Niesiola bo ma podobne narracjem.
anonim2019.10.4 13:21
Najbardziej smutne a zarazem przerażające jest to , że pomimo takich wypowiedzi ok. 40 % wyborców dalej popiera opozycję i nie widzi NIC złego w ich postępowaniu. Po drugie wyborcy opozycji nie widzą problemu w pobieraniu 500+ , w pobieraniu 13 emerytury , w pobieraniu 300 zł wyprawki i krytykują PiS głosując na opozycję a przysłowie mówi : NIE GRYŹ RĘKI KTÓRA CIĘ KARMI !!!
Dam2019.10.4 14:13
Pomimo afer i wypowiedzi ludzi z PISu wciąż mają oni ok 45% poparcia. Działa dokładnie ten sam efekt. A dopóki te wszystkie 500+, wyprawki itp są wypłacane z moich podatków, dopóki mam moralne prawo je pobierać. Tak samo jak ludzie głosujący na PIS mają prawo iść na dłuższy urlop rodzicielski, który wprowadziła PO.
Jarek2019.10.4 16:35
@ Nikt, Te wszystkie plusy są z podatków, które płacą wszyscy (Ci co pracują) Większość beneficjentów 500+ nie płaci podatków gdyż zwolniła się z pracy (przykład mój sąsiad - pięcioro dzieci) zwolnił się z pracy, co weekend grill + piwko. Ciekaw jestem ile PIS miałby pieniędzy na plusy, gdyby na nie się składali wyborcy PIS. Ty nikt - lepiej nie gryź ręki która Cię karmi. Ja nie korzystam z plusów, bo mi nie honor. Ale dla wielu honor nic nie znaczy. Zwłaszcza dla PISu i ich wyborców.
Felek2019.10.5 14:48
W kazdym demokratczynym kraju musi byc opozycja. To ze w Polsce jest jaka jest nieznaczy ze trzeba ja zgnoic. PIS by tego chcial, aby nikt im na rece nie patrzyl. Wtedy przejmie wszytskie instytucje publiczne, sady, media i szalej dusza piekla nie ma.
Matwiej2019.10.4 13:20
Zamknąć Buca pod jakim kol-wiek pretekstem do aresztu.A tam Ferajna HUŚTAWKOWE Mu zafunduje.
Olej2019.10.4 13:17
I jeszcze jedna uwaga ! System prawny zabezpieczający dostęp do polityki. Broniący tę sferę przed wnikaniem do niej przestępców i wszelkiej maści łajzami z wyrokami i zarzutami. Nie może być dalej tolerowana sytuacja, że do Sejmu kandydują ludzie z wyrokami. Temu ,,zwyczajowi’’ trzeba postawić zaporę prawną ! Koniec z immunitetami dla przestępców !
Olej2019.10.4 13:11
Żadnej komisji śledczej ! Z której nic nie wynika prócz bicia piany, w której wszystko tonie. Zamiast cyrku z komisjami pod publikę. Sprawą powinno zająć się CBA z prokuraturą i jakimś specjalnym wydziałem dochodzeniowo śledczym mogącym brać polityków za łby, bez groźby odwetu. Jeżeli są dowody wsadzać, jeżeli nie ma nie podejmować dalszych działań, szkodzących tylko propagandą bezkarności. Już i tak ludzie widzą dość sporo jak nikogo z wysokich stołków ruszyć nie można. Zatem jeżeli się brać za gnój to tylko wtedy gdy jest twardy dowód przestępstwa i wtedy wsadzać, karać, konfiskować – bez pardonu !
lolek kremowka2019.10.4 19:22
Nagrania Naumanna - mają 4 lata. Taśmy ministra rolnictwa - Ardanowskiego - są świeże. Dalej PiSie syny - bądźcie konsekwentni PiSia wasza mać! Przytoczcie słowa waszego człowieka, w którego krystalicznie czyste intencje zapewne wierzycie tak jak w przypadku byłego marszałka Kuchcińskiego czy Piebiaka...
PePe2019.10.5 9:30
Loluś mówiłem ci już, udusisz się. Wódki się napij.
Valentynka2019.10.5 2:33
Od tego mamy Prokuraturę. niech pan Ziobro weźmie odpowiedzialność za sprawiedliwość w Polsce.