16.08.20, 10:15Fot. via Pixabay - StockSnap

USA: Biali menadżerowie musieli wyznawać swoje 'grzechy'. Wszystko za pieniądze podatników

Skandaliczne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Laboratorium nuklearne USA Sandia National Laboratories wysłało białych mężczyzn na kierowniczych stanowiskach na obowiązkowe „szkolenie” dotyczące „białych przywilejów”.

W trakcie trzydniowego, finansowanego z rządowych pieniędzy „szkolenia” mężczyźni musieli wyznawać swoje „grzechy” i rozbijać swoją „białą męską tożsamość”.

O sprawie informuje redaktor „City Journal” Chris Rufo w programie „Tucker Carlson Tonight”. Dalej dodał, że na koniec sesji mężczyźni byli zobowiązani do napisania listów… z przeprosinami skierowanymi do kobiet oraz kolorowych.

Rufo dodaje, że owo „szkolenie” było indoktrynacją opartą na krytycznej teorii rasy”.

dam/nczas.com,foxnews.com

 

 

Komentarze

abcd2020.08.16 10:48
"Tkwijcie, bransolety, na jej rękach ciasno, bo niewolnikowi dała wolność własną." Andrej Sládkovič
Glaudiusman2020.08.16 10:47
To jest plugawy, tęczowy rasizm. Teraz biali mają klęczeć przed murzynami i feministkami i przepraszać za to że żyją. Szczyt totalnej głupoty, ale popiera to wszystko plugawa Partia Demokratyczna USA, czyli tęczowe lewactwo. Ci paskudni amerykańscy miliarderzy, którzy finansują te paskudne akcje i bezeceństwa chcą zniszczyć Stany, bo masonom nie podoba się niezależność gospodarcza i wolność obywateli. Wolą mieć niewolników zapatrzonych w zatrute tęczowe media, które są w ich paskudnie brudnych łapach.