06.07.20, 19:49Fot. BaptisteGrandGrand, via: Wikipedia CC 4.0

Absurd! We Francji czarnoskórzy domagają się odszkodowań od katolików

Zachodnia Europa płaci straszliwą cenę za politykę politycznej poprawności i ściągania imigrantów. Ulice francuskich miast spływają krwią po walkach skłóconych ze sobą imigrantów. Aktywiści murzyńscy publicznie i bezkarnie szkalują Francję, prześladują Francuzów, głoszą brednie o czarnych faraonach i domagają się odszkodowań za niewolnictwo od Kościoła katolickiego.

Jak poinformowała (w artykule Justine Chevalier) na swojej stronie internetowej BFM TV (francuska prywatna telewizja informacyjna, nadająca całodobowo za pomocą naziemnej telewizji cyfrowej i satelitów) Liga Obrony Czarnej Afryki (Ligue de défense noire africaine LDNA) na swojej paryskiej demonstracji przed ambasadą USA głosił w obecności ponad tysiąca uczestników protestu, że „państwo francuskie jest państwem totalitarnym, terrorystycznym, niewolniczym, kolonialnym” gnębiącym swoich obywateli i ludność Afryki.

Działająca we Francji antyfrancuska organizacja murzynów, według informacji portalu BFM TV „określa się na portalach społecznościowych jako »Ruchu na rzecz obrony praw Afro-potomków Afrykanów i prowadzenia działań społecznych i humanitarnych«. Jej lider i rzecznik określa się jako „przeciwnik negrofobi, panfrykański i rewolucyjny działacz polityczny”. Organizacja jest bardzo aktywna w sieciach społecznościowych, śledzi ją prawie 8500 osób na Twitterze, ponad 53 000 na Instagramie i ponad 135 000 na Facebooku. LDNA powstała w 2007 roku”.

Organizacja czarnych aktywistów domagała się w 2018 wyrzucania z pracy działaczy organizacji prawicy przeciwnych imigracji. W 2019 czarni aktywiści nie dopuścili do spektaklu na Sorbonie, w którym aktorzy nosili czarne maski. LDNA uznała czarne maski za rasizm i „rasową negrofobię”. Liga Obrony Czarnej Afryki usiłowała też nie dopuścić do otwarcia wystawy „Tutankhamun: skarb faraona” w Grande Halle de la Villette w Paryżu. Czarnych aktywistów bulwersowało to, że kuratorzy tej dużej wystawy zaprzeczali murzyńskiemu pochodzeniu faraonów. LDNA zastraszała też byłego burmistrza Levallois-Perreta Patricka Balkany'eg i zniszczyła pomnik Victora Schoelchera (znanego z pracy na rzecz zniesienia niewolnictwa we Francji).

Jak wynika z Twittów organizacji, jej celem jest uzyskanie odszkodowań za niewolnictwo od Kościoła katolickiego.

Jan Bodakowski

Komentarze

jedźcie do RPA2020.07.8 20:05
tam już biali płacą
kolo2020.07.7 13:03
Od tej pory popieram rasizm. To UE wspiera rasizm na świecie
Jan Radziszewski2020.07.7 10:59
biedni ci czarni ot wkrótce tj nie dalej jak za 3 lata i 3m-c roszczenia wyjdą im bokiem!!! 19.09.1997 Spotkanie z Matką Najświętszą w kaplicy Jasnogórskiego Obrazu [rocznica Objawienia w La Salette] W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. ++ Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. ++ Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). +++ Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
Marian2020.07.7 10:57
No, nareszcie przestaliście się ukrywać. Teraz już możecie być rasistami pełną gębą (gęba to po waszemu morda). Nie będą wam w obcych językach mówili, że rasizm jest niemoralny i niekulturalny. Brawo Fronda, brawo czytelnicy! Wstaliście z kolan.
Darek2020.07.7 0:26
Murzyni to najbardziej katolicka rasa. Więc jeśli już to czarni katolicy chcą pozwać Kościół i w sumie maja słuszność, bo to Kościół Katolicki wprowadził niewolnictwo dożywotnie i przyczynił się do wielowiekowego koszmaru.
***2020.07.7 9:24
No i co tu wypisujesz jakieś brednie...gimbusie jeden. Widzę że ty też "wszystko" wiesz lepiej.
To jest Monty Python w wersji hard core2020.07.6 23:43
Jak nie zapłacą w tym roku to w ciągu kilku lat. Zobaczycie. Później biali będą płacić podatek za to że żyją i za to żeby ich czarni i ciapaci wyruchali. Mój brat zjechał z Francji w czasie zarazy i już nie wraca
Ryszard2020.07.6 23:17
Kiedyś będąc za granicą mówiłem do kolegi z Afryki, ...czarnuchu chodź tu... to mi powiedział, że to rasizm, więc zacząłem do niego mówić " Białasie" chodź tu, od tej pory nie wiedział co powiedzieć. Wszak nazywanie ludzi "Białasami" nie jest rasizmem :)
jarek k.2020.07.6 22:41
To tak, jakby Polacy się domagali odszkodowania od nazistów w Niemczech. Dziwne...
Roman2020.07.6 21:25
Nie powinno się używać sformułowania "czarnoskórzy", lecz "białoskórzy inaczej".
Glaudiusman2020.07.6 21:08
Pogonić tych murzynów, co to im się we łbach poprzewracało. Ale Francuzi są winni. Po co wpuścili tylu afrykańczyków.
Maria Błaszczyk2020.07.7 2:57
Żeby im dobrobyt budowali...
Anonim2020.07.6 21:03
Ten kto opłaca tę organizację miesza tym nieszczęśnikom w głowach. Nie zdziwię się jeżeli będzie to nasz przyjaciel Soros
Cudny Zenon2020.07.6 20:54
Po wysłaniu pierwszych 50 tysięcy Afrofrancuzów ciupasem do Afryki problem przestanie istnieć.
Maria Błaszczyk2020.07.7 3:03
Świetny plan. A zamiast nich do pracy stawią się katoliccy księża i zakonnice... Bo wiesz, śmieci się same nie wywiozą, burgery w Macdonaldzie same nie usmażą, kible się same nie umyją i Citroeny same się nie poskładają. Jak tylko biali zechcą wykonywać te wszystkie prace, które sprawiają, że życie jest łatwe, lekkie i przyjemne, to będzie można "Afrykanów" odsyłać... W końcu to roboty są, a nie ludzie, którzy zbudowali Europejczykom dobrobyt, którzy muszą mieć co jeść, których dzieci mają przyjaciół... Nie ma co się nimi przejmować, tylko ktro zrobi ich robotę?
gogogo2020.07.7 4:52
Z odsieczą przyjdą Polacy. Trzaskowski na pewno otworzy jeszcze szerzej drogi na Zachód. Biały murzyn! Czemu nie i nie ma tematu rasizmu!
Eustachy Poziomka2020.07.7 7:48
Frazesy.Ci którzy chcą tych odszkodowań to marksiści .Czarni marksiści .Czyli lenie i zawodowi krzykacze.Często po studiach maksizmu -leninizmu .tfu teraz to się nazywa Genderyzm -Lezbianizm.Nigdy tak jak Lenin nie pracowali .Nigdy tak jak Marks nie wzięli się do uczciwej pracy.
Marycha2020.07.7 8:45
Kpisz, czy o drogę pytasz? Zenon nie miał na myśli tych, o których piszesz, tylko tych, którzy oprócz mielenia ozorem, robienia zadym i pobierania socjalu żadna praca się nie zhańbili. W sumie to cię nawet rozumiem, przecież to twoi ideowi koledzy, nieprawdaż?
JS2020.07.6 20:34
Diabeł wykorzysta tych ludzi, których przedtem nakazał okrutnie wykorzystywać, do celów obalenia chrześcijaństwa i władzy białego człowieka. Czy będziemy w Europie całować buty tym ludziom ? Obawiam się, że niektóre narody BĘDĄ nie tylko całować ich po butach ale zostaną o wiele bardziej upokorzone. Prezydent Polski - tylko taki, który odda całkowite panowanie w naszym kraju Panu Jezusowi ! Pozdrawiam
Maria Błaszczyk2020.07.7 3:04
No tylko że z deszczu pod rynnę... Jezus raczej "biały" nie był.
któś2020.07.7 8:47
... a ty złą kobietą jesteś ...
abcd2020.07.6 20:32
A było już tak blisko. Taki piękny francusko-niemiecki plan dla Polski nie wypalił.
infor2020.07.6 20:11
teraz czarne lewackie debile dochodzą do głosu we Francji - ale ta polityczna kur.a sama ich sobie wychowała
Anonim2020.07.6 20:24
Tyg. "Sieci", nr 27, 29 czerwca - 5 lipca, autor: Andrzej Rafał Potocki, cykl: "Ogniem na wprost", str. 20... "Marxloh to dzielnica niemieckiego Duisburga opanowana przez imigrantów. Pod koniec 2018 r. 11,7 tys. osób, czyli 56,1% mieszkańców Marxloh, było cudzoziemcami nieposiadającymi obywatelstwa niemieckiego. "Uchodźcy" skupieni na jednym terenie poczuli się jak w domu i zaczęli wprowadzać swoje porządki. Najpierw zorganizowali się w gangi klanowe, by po latach kontrolować okolicę. W zeszłym miesiącu policja zmierzyła się z tłumem około 200 mieszkańców, próbując aresztować młodocianego gangstera. Użyto gazu łzawiącego i poradzono sobie dopiero po wezwaniu posiłków. Zatrzymanie nastolatka wzbudziło wściekłość ojców chrzestnych klanów, którzy poinformowali mailowo policję, że "Duisburg-Marxloh to nasza dzielnica... Zabraniamy wszystkim niewierzącym wjazdu do naszej dzielnicy. Odepchniemy lub zabijemy wszystkich funkcjonariuszy policji, dziennikarzy i innych niewiernych siłą broni. Dla nas obowiązuje tu tylko radykalny szariat. Mamy 2 tys. karabinów szturmowych AK-47 z Turcji i Rosji z wystarczającą ilością amunicji. Allahu Akbar, zabić wszystkich niewiernych". Mimo takich zapowiedzi niemiecka polizei do położenia kresu tej anarchii zabiera się jak pies do jeża. Do tej pory skończyło się na "wymianie uprzejmości" a życie w dzielnicy (czytaj: przemoc, handel narkotykami i bronią) kwitnie w najlepsze pod czujnym okiem lokalnych mułłów."
Anonim2020.07.6 20:27
Tyg. "Do Rzeczy", nr 28, 6-12 lipca, str. 9, cykl: "dwaj panowie g". Fragment: "Nieznani sprawcy korzystając z przerwy pandemicznej okradli biura kilkudziesięciu europosłów w Brukseli. Nikt tego głośno nie powie, ale wywołało to falę ksenofobii wśród delegatów. Tak się bowiem składa, że personel sprzątający reprezentuje głównie kraje Maghrebu. I jest po cichu oskarżany o niezamykanie sprzątanych biur oraz podbieranie rozmaitych rzeczy. Jakiś czas temu na przykład czeskiemu eurodepowi ktoś podiwanił świeżo wypastowane buty z łazienki. Rekomendowalibyśmy pastowanie butów na balkonie, ale niestety biura w Brukseli nie mają balkonów."
jeż2020.07.6 22:44
Wystarczy sprawdzić statystyki, by wiedzieć, że największą społecznością imigrantów bez obywatelstwa niemieckiego w Marxloh stanowią Polacy.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.6 20:02
Pan Trzaskowski musi wygrać! Konieczna jest mobilizacja antyfaszystów, feministek, ekologów, lewicy i zwykłych normalnych Polaków! Trzeba dać PADofilowi kopa na PiSdę!!!
rozbawiony bełkotem debila2020.07.6 20:12
czym ty się łudzisz lewacki debilu?
hyhy2020.07.6 21:47
Tym plugawym językiem, na pewno Trzaskowskiemu nie pomożesz... Już od samego czytania twoich wypocin - chce się głosować na Dudę.
Reytan2020.07.6 19:56
Jakies glupoty bez zadnego znaczenia Bodakowski znowu prowokuje..
Anonim2020.07.6 20:01
Lesio, to Ty cretino?