29.11.21, 18:52fot. yt/elżbieta subosz

[Wideo] Na baczność przed Tuskiem

- Coraz grubiej, sędziowie Żurek i Juszczyszyn na stojąco oklaskiwali Donalda Tuska kończącego przemówienie gdy sala skandowała "Zjednoczona Opozycja" – czytamy we wpisie wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kalety na Twitterze.

Okazuje się bowiem, że na urodzinach KODu, na których przemawiał lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, obecni byli także sędziowie Żurek, Juszczyszyn i Rzepliński, a zejście Tuska ze sceny członkowie nadzwyczajnej kasty oklaskiwali na stojąco.

Wyście poszli na te manifestacje. Poszliście, gdy wydawało się, że nikt za wami nie pójdzie. Na początku nie było was zbyt wielu, ale i tak wyszliście na ulice, ponieważ wiedzieliście, że to wiele warte – mówił to także wyraźnie w kierunku owych sędziów Donald Tusk.

- Czy ja dobrze widzę, że po wystąpieniu Donalda Tuska sędziowie Żurek, Juszczyszyn, Zabłudowska i prokurator Kwiatkowska na stojąco klaszczą i skandują "zjednoczona opozycja"? - napisał z kolek na Twitterze Maciej Stańczyk.

- "Szkoda, że tej pani z mopem tam wtedy nie było…" – napisał publicysta "Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz, przywołując głośną wpadkę Marty Lempart, która wdała się w kłótnię z panią sprzątającą siedzibę PiS, po tym jak Lempart i jej „aktywiści” bardzo zanieczyścili budynek i elewację wokół.

"»Niezależne sądy idą...« I teraz pytanie retoryczne: jak Ci sędziowie będą oceniać np. założenia reformy zaprezentowane dziś przez ZZ? – pyta Bartłomiej Graczak z TVP.

mp/twitter

Komentarze

romak2021.11.30 16:57
Siwy na kolana.
inżynier2021.11.30 14:21
Rzepliński na sali rozpraw TK nie ogłasza wyroku roluje inżynierów którzy aby wykonywać swój zawód muszą płacić daninę na rzecz korporacji czerwonych kacyków, , Wniosek śp Kochanowskiego RPO ok 7 lat czekał na rozpoznanie w TK, Chodzenie ze świeczką panie Rzepliński jest śmieszne a nawet głupie
lolek2021.11.30 13:11
Dranie
Anonim2021.11.30 10:16
orzeł przed tyfuskiem , brzucho wciąga ...
Świat się śmieje ...2021.11.30 5:41
Premier Morawiecki zapowiedział, że „sprawa ministra Mejzy zostanie szczegółowo wyjaśniona”. Premier zapewne zrobi to zaraz po tym jak ujawni swój majątek i wyjaśni jak wszedł w posiadanie popegeerowskiej ziemi.
Ed2021.11.30 9:39
Świat się śmieje, to taki stary ruski film. Metoda też ruska, oczernić ofiarę w ramach samoobrony. Wy bolszewicy każdego "kułaka", zanim udowodni, że wszystko co pośiada zapracował na to, profilaktycznie skazujecie na katorgę i śmierć. Jeżeli nawet był niewinny, to i tak nie ma większego znaczenia. Lepiej 10 niewinnych powiesić, niż jednego winnego puścić wolno. Gdybyśmy mieli wolne sądy, wolne od korupcji układów i klik, to można by oczyścić nasz kraj od bolszewi, krętaczy i pasożytów. Ci sędziowie przysięgali służyć krajowi, mają z tego tytułu przywileje, ponad przeciętne wynagrodzenia, ale to za mało mają. Chcą więcej, bezkarności, nietykalności. Klękają nawet przed sąsiadami z prośbą o wsparcie przeciw legalnemu Rządowi Polskiemu. Klękają przed niemcem i płaczą nad swoją niedolą. Banda czerwona bolszewicka
Anonim2021.11.30 2:34
Lepiej przed Donkiem stać niż Tadkiem klęczeć.
poPO=kurw...i złodzieje i mordercy2021.11.29 23:22
mala garstaka bydła antypolskiego na czele z osrańcem i parszywcem tuskiem!!! nie tak dawno słyszałem jak kamilek dupczok tak ujadał...no doni smierdzielu, czuć cie kadaweryną!!!???
katolicka deratyzacja Polski2021.11.29 22:50
Przyznaję, że jestem ruskim trolem z farmy nowosybirskiej.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.29 22:10
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
Po 11 ...2021.11.29 22:53
To było o mnie. To ja teraz poproszę coś lepszego, mocniejszego.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.29 22:00
Tusk to znany niemiecki polityk nazistowski, z tych o ograniczonym rozumie,i wysokim poziomie agresji.
Noname2021.11.29 21:52
Nie ma takiego świństwa którego nie zrobiłby polski prawnik związany z KOD. Towarzystwo poprzebieranych za sędziów mafiozów pod sztandarem doktryny Neumanna maszeruje przez polskie miasteczka i wsie. Na szczęście to tylko ludzie ślepi z nienawiści. Nie Polacy.
MEGA MASAKRA!!! SZOK!!! TOTALNA ORKA2021.11.29 21:47
HANUKKAH JUŻ LECIE TOWARZYSZE ŻYDKI !
Anonim2021.11.29 22:08
wklejaj te swoje copy-paste w j.rosyjskim dzbanie podkarpacki
Filip2021.11.29 21:46
Marian Banaś skarży się unijnemu komisarzowi. W ubiegłym tygodniu prezes NIK Marian Banaś spotkał się z unijnym komisarzem ds. sprawiedliwości Didierem Reyndersem. Okazuje się, że przekazał mu dwa krytyczne wobec rządu raporty i mówił o zagrożeniach dla niezależności Izby - pisze. Na spotkaniu przedstawiono też statystyki zawiadomień Izby do prokuratury i podjętych przez nią działań. Kiedy Marian Banaś domagał się powołania komisji śledczej, by wyjaśniła działania „wymierzone w prezesa NIK" (chodzi o śledztwo ws. jego oświadczeń majątkowych), skarżył się, że na 67 doniesień po kontrolach Izby, wszczęto trzy postępowania - czytamy w "Rzeczpospolitej". Przedstawiciele NIK przekazali komisarzowi UE również sprawozdanie o stanie wykrywania i zapobiegania ewentualnym nadużyciom i defraudacjom środków publicznych, w tym z UE. Omówiono raporty z kontroli „Funduszu Sprawiedliwości" i „Analizy wykonania budżetu państwa i założeń polityki pieniężnej" – wskazuje NIK w odpowiedzi udzielonej gazecie.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.29 21:54
PO to niemiecka partia faszystowska jak NSDAP
Filip2021.11.29 22:02
jako osoba uważana powszechnie na tym forum za idiotę kim jesteś? Czego poza bąkami dokonałeś?
Toi, juif !2021.11.29 22:35
Qu'est-il arrivé à votre français?
Filip2021.11.29 23:09
Jesteś głupim debilem i nie życzę sobie żebyś odnosił się do moich postów na tym forum!!! Jesteś upośledzony umysłowo debilu!!!!!!
Ala2021.11.30 9:48
Filipku, wyluzuj! Twoje posty nie należą do błyskotliwych i zbytnio trafionych. Poza tym zbyt dużo agresji w tym co piszesz. Logiki też ci natura poskąpiła w swoich wypowiedziach. Wręcz wyskakujesz często jak ten Filip z...
Filip2021.11.30 13:06
@ "Ala". Twoje posty nie błyszczą wiedzą, inteligencją i logiką. Szczerość za szczerość.
­2021.11.29 21:42
A może tego Mejzę rzucić na odcinek PCK? Chłop ma jednak niebagatelne doświadczenie w pomaganiu potrzebującym.
MEGA MASAKRA!!! SZOK!!! TOTALNA ORKA2021.11.29 21:29
Afera mailowa. Dlaczego Sasin postanowił "wkopać" premiera. Jacek Sasin uznał, że tzw. afera mailowa nie może mu zaszkodzić, dlatego potwierdził autentyczność wiadomości, którą napisał Mateusz Morawiecki. Premier zażądał w niej wezwania ambasadora Niemiec w związku z artykułem "Faktu". Sobotnia deklaracja wicepremiera zaskoczyła polityków PiS, którzy dotychczas nie odnosili się do wycieków poszczególnych maili ze skrzynki szefa KPRM Michała Dworczyka, zasłaniając się "wojną hybrydową".
czere2021.11.29 21:24
Samouwielbienie, zachwyt, samozaoranie.
czere2021.11.29 21:22
Nie trzeba klęczników, ani foteli, na stojąco wpadają w zachwyt, samouwielbienie i ekstazę.
cheche2021.11.29 21:05
Oto opozycyjne sądy "apolityczne" które walczą w UE o odpolitycznienie sądów w Polsce, ręce opadają, czym dłużej trwa ten cyrk tym bardziej widać co to jest za towarzystwo
Alvarez Mañoza2021.11.29 21:00
El sueño de la razón produce monstruos.
¡Limpia esos traseros, limpia!2021.11.29 21:15
Pendejo!
2. przykazanie a 200 ml żubrówki2021.11.29 20:57
——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————— ———————————————————————————————————————————————————————————
Filip2021.11.29 20:57
HANUKKAH DZISIAJ ZIOMALE!!! . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Teofila (w podróży)2021.11.29 20:45
Wiecie, że jest sposób zminusowania postu 10-20 razy. —————————————————————————————————————————————————————————— O szczegóły pytajcie na [email protected]
Ulicznice KOD2021.11.29 20:43
w togach, przebrane, załatwiają polityczne porachunki wydając idiotyczne "WYROKI". Kiedy opadnie kurz, po wymiarze sprawiedliwości pozostanie jedynie mafijne wspomnienie. "Wyroki" na zlecenie w sprawie Lempart i Suchanow, Czempińskiego i mafii warszawskiej w nieruchomościach. Zlecone wyroki uniewinniające osoby które napadają na księży katolickich i podpalają lub niszczą zabytki kultury religijnej. To jest wojna którą mafia sędziowska wraz z "adwokaturą", Giertych+ oraz towarzysze 'europejscy' wypowiedzieli narodowi. Na pohybel wam, "Panowie Sędziowie". Na pohybel sprzedajnym "wyrokom" sądowym. Na pohybel mordom sądowym w imię interesu kasty. Polski sędzia i prawnik to najwyraźniej sprzedajny politykier. Tak też należy rozumieć KASTĘ. To będzie długi marsz.
Frondales2021.11.29 20:37
rzadko to się zdarza by sprzedajne świnie uprawiały jakąś dyscyplinę fair i z klasą. "Wyroki". Śmiech na sali (sądowej).
442021.11.29 20:35
Łgarz i klakierzy. Sztuka odwracania kota ogonem. Kolejny spektakl hipokryzji.
Noname2021.11.29 20:35
Nie ma takiego świństwa którego nie zrobiłby polski prawnik związany z KOD. Towarzystwo poprzebieranych za sędziów mafiozów pod sztandarem doktryny Neumanna maszeruje przez polskie miasteczka i wsie. Na szczęście to tylko ludzie ślepi z nienawiści. Nie Polacy.
Filip2021.11.29 20:30
Podczas wspólnego wystąpienia Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego na "Konferencji o przyszłości Europy" były premier został zapytany o rolę, jaką TVP odgrywa w pogłębianiu podziałów w społeczeństwie. - To boli nas wszystkich, ja nie nienawidzę tej drugiej strony, ja mogę tylko ubolewać, że ich umysły są przesączone tymi kłamstwami - powiedział Tusk. Politycy byli również pytani, czy kiedy PiS straci władzę, to dojdzie do realizacji projektu likwidacji TVP Info. - Na sali mamy kamerę TVP. O co zakład, że tego pytania nie puszczą na antenie? - pytał Radosław Sikorski. Przewodniczący PO nie hamował się w krytyce publicznego nadawcy. - To jest wyższa szkoła nienawiści i pogardy. Mogliby uczyć we wszystkich autorytarnych reżimach, w jaki sposób robić propagandę, jak upadlać innych - stwierdził. - Ja naprawdę dużo w życiu widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie. Właściwie nigdzie na świecie. Tak bezwstydnej, tak partackiej z drugiej strony, machiny propagandowej - mówił.
Filip2021.11.29 20:38
coś ci wypadło, spójrz. Jeszcze paruje ...
katolicka deratyzacja Polski2021.11.29 21:57
PO to partia niemiecka.
man.of.Stagira2021.11.29 20:26
OBWIESZCZENIE do ludności niemieckiej narodu polskiego; „Wzywamy niniejszym oficjalnie wszystkich, którzy chcą się włączyć w niemiecką wspólnotę narodową, by zgłaszali się na niemiecką listę narodowościową (Volksliste). Tą odezwą daje się każdemu szansę stać się pożytecznym członkiem niemieckiej wspólnoty. Właśnie teraz, gdy naród niemiecki wiedzie bój o swój byt i wolność, musimy mieć jasność, kogo na tym pograniczu uważamy za Niemca, a kogo za Polaka. Wielu tych, którzy przez ostatnie 20 lat nie okazywali publicznie swojej niemieckości, może ją teraz swym aktywnym uczestnictwem wykazać. Kto natomiast to odrzuca, winien być świadom, że będzie traktowany jako do niemieckości nie przynależny, oznakowany na zewnątrz jako Polak i regulacjom dla Polaków podległy. Rozumie się przy tym samo przez się, że oznaczać to będzie zrównanie z najgorszym wrogiem narodu niemieckiego.”// Podpisano: Reichsgau Warschau, Gauleiter Rafał Tschaschkosky: Fernschreiben vom Kanzlei der Oppositonsfürer und Stellvertretender Reichsprotektor in Polen -Donald Tusk.
Hej żydki! Hanukkah już wam leci.2021.11.29 20:22
Pamiętaj żydku i zapal drugą świeczkę. Czy jesteś wierzący czy bojący się Schudricha, czy ADL albo być może jesteś jak ten brudny żyd Lech Keller-Krawczyk - z Torah i z Talmudu żartów nie ma, parchy!
Po 11 ...2021.11.29 20:21
In your face bitches !!! Was też czeka odpowiedzialność zbiorowa.....Gen. Czempiński odzyskuje emeryturę. Została obniżona przez ustawę dezubekizacyjną. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok, na mocy którego zmienił zaskarżoną decyzję dyrektora Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA i przywrócił gen. Gromosławowi Czempińskiemu prawo do emerytury obniżonej na podstawie tzw. ustawy dezubekizacyjnej.
Gal2021.11.29 20:52
"Sąd Okręgowy" wydał "wyrok" przed imprezą zakrapianą? Czy ... po?
Topek2021.11.29 20:18
Przecież jasne jest że trzeba oklaskiwać i wspierać partię szanującą prawo i wartości demokratyczne jaką jest PO, a pluć na partie nacjonalistyczne, faszyzujące takie jak PiS które nie przestrzegają praworządności a prawo mają w du p ie
Filip2021.11.29 20:16
Tusk ujawnia, co powiedział mu kiedyś Kaczyński. "Nazwisk nie wymienił. Sami zgadnijcie". Donald Tusk umieścił na Twitterze wpis, w którym tajemniczo opisuje, jak odpowiedział Jarosław Kaczyński na pytanie "dlaczego w jego partii jest tylu łajdaków". "Powiedział, że porządki w kraju można robić, używając nawet brudnej szmaty" - czytamy we wpisie lidera Koalicji Obywatelskiej.
Hé toi, Juif!2021.11.29 20:32
Pourquoi ne pas tout écrire en français?
Filip2021.11.29 21:53
Je ne vous répondrai pas car je ne descendrai pas à un si bas niveau ! Esquimau!
Anonim2021.11.29 20:14
PROFAN PROFAN I JEDZCZE PROFAN
Po 11 ...2021.11.29 20:08
Donald Tusk umieścił na Twitterze wpis, w którym opisuje, jak odpowiedział Jarosław Kaczyński na pytanie "dlaczego w jego partii jest tylu łajdaków". Kaczyński odpowiedział, że "Porządki w kraju można robić, używając nawet brudnej szmaty".
Ty żydku co jesteś po, CYT.:2021.11.29 20:23
"KUL, wydział prawa i też teologia." - Jak ci leci praktyka? Może nawet jesteś na półetatu w jesziwie Schudricha.
Minona2021.11.29 20:23
Miał na myśli sprzątanie ciałem Martusi Lempart trotuaru przed wejściem na Nowogrodzkiej. Całusek!
PILNE!!! TYLKO U NAS!!!2021.11.29 20:06
"Obrzydzenie" i "podłość" - tak o sprawie wiceministra Łukasza Mejzy mówią politycy obozu Prawa i Sprawiedliwości. - Nikt go już nie chce bronić - mówi jeden z członków rządu, który podkreśla, że im szybciej Mejza złoży dymisję, tym lepiej. Wedle oficjalnych zapewnień nie ma podjętej decyzji o odejściu Łukasza Mejzy ze stanowiska wiceministra sportu. Są inne: że dymisja będzie, jeśli kontrole wykażą winę Mejzy. A jest, co kontrolować. Wirtualna Polska opisała bowiem, jak Mejza - zanim został posłem - działał w spółce, oferującej chorym organizację za granicą terapii "pluripotencjalnymi komórkami macierzystymi". Hasło firmy brzmiało: "Leczymy nieuleczalne". Spółka kierowała ofertę do pacjentów nowotworowych i neurologicznych. Eksperci wskazują, że nie ma dowodów na skuteczność takiego leczenia, a jest ono wręcz szkodliwe.
SzczepimySię2021.11.29 20:21
OBŁUDNIKU eksperymentalnie ale jak ktoś oferuje leczenie 'z wyboru' inne niż Twoja FARMA to już nie pasuje? A Ivermectina, Remsedivir, Pfizer, Moderna i AstraZeneca to co? IMBECILE! ... medice cura te ipso ...
Polska2021.11.29 20:23
I co jeszcze TVN, łonet i reszta kłamstw na Pana Mejzy tak samo jak kłamstwa o rzekomej pedofili księży zastanówcie się to wrogowie naszej ojczyzny robią takie pomówienia
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.11.29 20:03
Można Tuska nie lubić, ale kiwa prymitywnych PiSdzielców jak chce. Obojętnie jaką zaporę postawią, ile ludzi do obrony wydelegują, jakie siły wystawią, tak Tusk jeden prosty zwód i cała ta PiSdowata hołota zostaje z rozdziawionymi japami, a piłeczka w bramce. Słowem Mistrz!!!
katolicka deratyzacja Polski2021.11.29 21:58
Tusk to sliniacy sie niemiecki kretyn z rozdziawiona geba.
Jak ma być dobrze na portalu Grzesika?2021.11.29 20:00
Gdy za cenę szynki i czekolady dla dzieci, pan Grzesik daje forum debilom.
man.of.Stagira2021.11.29 19:47
Sędziowie sądów łamiąc przysięgę uprawiają walkę polityczną, "kapłani" łamiąc obowiązki uprawiają kaznodziejstwo polityczne, politycy -JEDYNI- każą w siebie wierzyć jako celebrytów NARODOWYCH a celebryci i miernoty rodem z show-bussinesu biorą się za POLITYKĘ. Na czele ich stają synowie komendantów milicji obywatelskiej (Owsiak) lub znani pedofile doradcy premierów (różni Tymochowicze), byli tzw. 'prawicowcy' Giertych+ oraz nawiedzeni i nieomylni łowcy zaginionego Tu-154 -Grzegorze Brodaci z plemienia deszczowców.// Taki mamy 'klimat' zbójecki. Najlepsze jest to, że tego się nie leczy. Na to się umiera.
przychodzi łysa baba do lekarza2021.11.29 19:23
co pani dolega? pyta lekarz , a ona odpowiada jemu - wylał mi się na głowę... olej tuska
Ulicznice KOD2021.11.29 19:18
w togach, przebrane, załatwiają polityczne porachunki wydając idiotyczne "WYROKI". Kiedy opadnie kurz, po wymiarze sprawiedliwości pozostanie jedynie mafijne wspomnienie. Wyroki na zlecenie w sprawie Lempart i Suchanow, Czempińskiego i mafii warszawskiej w nieruchomościach. Zlecone wyroki uniewinniające osoby które napadają na księży katolickich i podpalają lub niszczą zabytki kultury religijnej. To jest wojna którą mafia sędziowska wraz z "adwokaturą", Giertych+ oraz towarzysze 'europejscy' wypowiedzieli narodowi. Na pohybel wam, "Panowie Sędziowie". Na pohybel sprzedajnym wyrokom sądowym. Na pohybel mordom sądowym w imię interesu kasty. Polski sędzia i prawnik to najwyraźniej sprzedajny politykier. Tak też należy rozumieć KASTĘ. To będzie długi marsz.
Anonim2021.11.29 19:06
O Boże. A już miałem nadzieję że będzie chociaż jeden dzień bez Tuska na Frondzie.Ale gdzie tam, dzień bez niego to dzień stracony. Jak w lodówce ,otwierasz drzwi a tam zawsze jest światło :)
czemuż ach czemuż2021.11.29 19:25
nie chcesz czytać o liderze opozycji ?
Filip2021.11.29 19:05
Politycy nie boją się inflacji. Miliony w partyjnych skarbcach. Mimo szybujących w górę cen nie wszyscy muszą zaciskać pasa - wśród szczęśliwców są m.in. politycy, którzy na kontach swoich partii zgromadzili miliony złotych. Zdecydowanie najwięcej uzbierało Prawo i Sprawiedliwość - informuje "Fakt". Ustalenia dziennikarzy "Faktu" wskazują, że Prawo i Sprawiedliwość zgromadziło na swoim koncie bankowym niemal 17 mln zł. Poseł PiS Marek Ast tłumaczy, że jego partia przeznacza pieniądze zarówno na bieżące potrzeby, jak i specjalne, dodatkowe wydarzenia. - Takie jak kongres, którego kolejna tura jest przed Prawem i Sprawiedliwością. Myślę, że gromadzenie środków to zapobiegliwa działalność. Podobnie jest w przypadku zwykłych obywateli, którzy oszczędzają - to dobrze, że to robią - opowiada polityk w rozmowie z gazetą.
Filip2021.11.29 19:19
coś ci z tyłka wypadło, spójrz. Jeszcze paruje ...