10.09.20, 10:54fot. yt/radio plus

Woś: Teraz czas zrealizować to wszystko, co zapowiadaliśmy - dekoncentracja mediów, zakaz promowania LGBT na uczelniach, wsparcie dla rodziny

Gościem na antenie Radia Plus był dzisiaj Michał Woś, który w rozmowie z Jackiem Prusinowskim mówił m.in. o rozmowach koalicyjnych oraz planach Zjednoczonej Prawicy na najbliższe 3 lata rządów Zjednoczonej Prawicy.

Woś powiedział:

- rozmawiamy o tym, co chcemy zrobić w ciągu najbliższych 3 lat. Oczywiście rozmowy koalicyjne, negocjacje mają to do siebie, że toczy się je w zamkniętym gronie, a nie przed kamerami

Stwierdził też:

- publicznie mówiliśmy, zapowiadaliśmy że teraz czas zrealizować to wszystko, co zapowiadaliśmy od właściwie każdych wyborów od 2015 roku, przez kolejne wybory, i prezydenckie, i parlamentarne, samorządowe, do PE i teraz też w końcu też do parlamentu.

Wiceminister uszczegółowił:

- Są jeszcze kwestie, które nie zostały zrealizowane. Chociażby dekoncentracja mediów, kwestie związane z wartościami, ze wsparciem dla rodziny, z zakazem chociażby promowania ideologii LGBT na uczelniach czy prowadzenia jakichś różnych studiów gender studies

Woś podkreślił:

- nie było lepszego projektu politycznego w ciągu ostatnich 30 lat niż właśnie Zjednoczona Prawica, która ma swojego architektem. Tym architektem jest przecież Jarosław Kaczyński i wszyscy uznajemy ten prymat pierwszego lidera w ramach koalicji

Na temat ideologii LGBT oraz finansowania ze środków publicznych mówienia o tych kwestiach Woś stwierdził:

- odnosi się do ograniczenia, a na pewno ograniczenia finansowania programów, które po prostu w daleko idący sposób deprawują też młodych w szkołach i to na to nie powinno być zgody państwa polskiego. Państwo polskie powinno kształtować taką, która służy umacnianiu polskości, która służy umacnianiu więzi rodzinnych, bo silna rodzina to silna Polska i to mamy przecież na sztandarach, można powiedzieć, od zawsze

 

mp/radio plus/300polityka.pl

Komentarze

Józia2020.09.10 22:41
NATYCHMIAST ODWOŁAĆ TĘ "PLANDEMIĘ"! NATYCHMIAST ZAPRZESTAĆ WYNISZCZANIA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ I NARODU POLSKIEGO! NATYCHMIAST IŚĆ PO ROZUM DO GŁOWY I ZERWAĆ SIĘ ZE SZNURKÓW POCIĄGANYCH PRZEZ ROTSCHILDÓW, ROCKEFELERÓW, GATESÓW, SOROSÓW, MUSKÓW I INNYCH SZURNIĘTYCH OSZOŁOMÓW!!! SHALOM!
litera2020.09.10 22:08
zakaz promowania LGBT+ to inaczej promowanie prześladowania osób odmiennych płciowo...żadna religia nie potrafi mi narzucić ideologii niszczenia innych za to, że Bóg zrobił z nich "kaleki" że nie mogą mieć własnych dzieci!!!! bo muszą użerać się z pociągiem do innych osób!...skoro Bóg nie czuje się winny to tym bardziej człowiek nie powinien!!!!!
r2020.09.10 20:43
W Polsce nie będzie dekoncentracji obcych mediów ani skutecznej walki z lgbt ani aborcją ani fałszywą historią III RP, bo PIS musi się słuchać USA w tych sprawach, a to służby USA dbają teraz o rząd PIS, przez co Polska kupuje broń i gaz z USA i walczy o Bialorus dla USA i jest to dla nas i tak dużo lepsze niż grabienie nas przez Niemcy i Rosje.
Anonim2020.09.10 17:44
Już się nie mogę doczekać? a co na to stary niedźwiedź? dodam jeszcze, a aborcja? a nowe sądy? a ustawa stop acta 447? a ukraińskie przejmowanie państwowych lasów?
GS2020.09.10 14:27
A aborcja za PiS rozkwitła. Marsz szmat czy jakoś tam spodobał się na Nowogrodzkiej. Chyba liczą, że tamci zostaną ich wyborcami. (choć dziwnym trafem na Prezydenta głosował ten najlojalniejszy elektorat)
Tom Bombadil2020.09.10 11:46
Pażiwiom, uwidim, skazał sliepoj głuchomu i abarotno paszli rabotat' w kałchoz...
Anonim2020.09.10 11:23
Zapomnieli dodać : przygotowywanie nowych przysiółków dla wojsk USA , prowadzenie polityki antyrosyjskiej , wspieranie opozycji Białorusi by usunąć Łukaszenkę . Ale im przeszkadza ten Słowianin z azjatycką domieszką krwi .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.10 11:01
białoruś +
TwojaStara2020.09.10 10:56
Zatem wojna...