27.01.14, 18:30Śp Marlise Munoz (fot. Print Screen from CNN)

ZBRODNIA: Wykonano wyrok na matce w ciąży w szpitalu!

Niestety, lekrze w teksańskim szpitalu, zmuszeni przez sąd, zabili ciężarną Marlise Munoz. Tragiczną historią cierpienia Marlise i jej meżą, który kazał zabić swoją żonę i swoje dziecko, opisaliśmy TUTAJ.

W niedzielę wieczorem wykonano wyrok. A oto straszne oświadczenie rodziny, po zabiciu kobiety i dzieca: "Marlise Munoz wreszcie może spoczywać w pokoju, a jej rodzina musi teraz znaleźć siły, aby skończyć tą wyjątkowo długą i żmudną drogę". Co za zwyrodnienie i brak poszanowania życia ludzkiego!

Polecajmy miłosiernemu Bogu dusze Marlise oraz jej dziecka. Niech odpoczywają w pokoju! Amen

sm

Komentarze

anonim2014.01.27 18:53
"Zbrodnia!; "wyrok", "szok", "skandal" itp. Tego typu określenia są wyjątkowo nadużywane na frondzie. Jak niektórzy menele używają co drugie słowo "k", tak wy używacie w/w określeń. Umiecie napisać normalny artykuł bez wykrzykników?
anonim2014.01.27 18:55
U pani Munoz lekarze stwierdzili śmierć mózgu. Jej organizm był sztucznie utrzymywany przy życiu w celu ochrony płodu - płodu, którego nie dałoby się utrzymać przy życiu poza organizmem matki - adwokaci szpitala (który był za nieodłączaniem od aparatury) i adwokaci pana Munoz byli co do tego zgodni. Poza tym, u płodu stwierdzono znaczne zniekształcenie dolnej jego części. Źródło: http://www.cbc.ca/news/world/brain-dead-marlise-munoz-taken-off-life-support-in-texas-hospital-1.2511890 Podsumowując, nie wiem jak można mówić o poszanowaniu życia ludzkiego w przypadku kobiety u której stwierdzono śmierć mózgu i w przypadku zdeformowanego płodu, którego nie dałoby się utrzymać przy życiu poza organizmem matki, o którym nawet nie wiadomo, czy mógłby się normalnie rozwijać w organiźmie matki której mózg nie żyje. Jeżeli jest coś co można nazwać brakiem poszanowania życia ludzkiego to jest to właśnie używanie martwego ciała, sztucznie utrzymywanego w stanie wegetatywnym jako inkubatora...
anonim2014.01.27 19:29
Spokojnie. Ci co tak bardzo protestują przeciwko nazywaniu tego zbrodnią niedługo sami mogą być w podobnej sytuacji.
anonim2014.01.27 19:51
Dlaczego nie ma imienia i nazwiska wysokiego sądu?
anonim2014.01.27 20:13
The 26 year old woman from Muskegon Heights was 21 weeks pregnant with her twin boys when she suffered from aneurysms, causing her to pass out in a parking lot. On March 6, she was classified by doctors as being brain dead. As requested by her family, Bolden was kept on respirators so that her twin infants could develop enough to have a chance at life. http://www.examiner.com/article/twins-born-to-brain-dead-mother-are-getting-better
anonim2014.01.27 21:32
Biedny dzieciak. Umarł z rąk własnego ojca i dziadków. Jest to skutek wyprania mózgów przez lewacką propagandę.
anonim2014.01.27 21:52
Bezbożne maszyny i ludzie je obsługujący... Jak można w tak pogański sposób wchodzić w kompetencje Pana Boga? Pan Bóg chciał dwa miesiące wcześniej, aby p. Munoz i jej poczęte dziecko zmarły, a ludzie zadufani w swej woli mocy postanowili pozbawiony świadomości - a może i duszy, kto to wie? - zewłok sztucznie podtrzymać przy życiu. Jakież to szatańskie urojenie wielkości i sprawstwa, aby tak igrać z życiem i śmiercią! Bardzo dobrze się stało, że tę panią odłączono. Nie powinna była być nigdy podpięta pod gwałcącą boże prawa aparaturę.
anonim2014.01.28 7:43
@SZarlej - o śmierci mózgu poczytaj sobie, a potem się wymądrzaj! Polecam: http://jacek.norkowski.info/
anonim2014.01.28 10:46
@ Szarlej W pełni popieram. Widac ile niewygodnych faktów pominieto w tej frondowej informacji byle tylko pasowała do jedynie słusznej wizji. @ LazarzPrawdziwy no właśnie jak mozna tak gwałcic plan Boga i podtrzymywac życie które On chce wygasić.
anonim2014.01.28 10:46
@Szarlej, Nie wiem jak było naprawdę ale tym zdaniem o adwokatach mnie rozbroiłeś.