03.03.18, 11:50Screenshot Youtube

Absurdalna, antypolska kampania PO za granicą! [ZOBACZ]

O Platformie Obywatelskiej można powiedzieć wiele. Nie to jednak, że uczy się na swoich błędach. Uruchomiła właśnie… zagraniczną kampanię, której celem jest uderzenie w rząd PiS i pokazanie PO jako alternatywy dla rządów Prawa i Sprawiedliwości.

PO robi wszystko, aby w dalszym ciągu zasługiwać na nazywanie jej „opozycją totalną”. Zamiast własnych propozycji dobrego zarządzania Polską – woli dołączać do europejskiego głosu obrażonych na prawicowe rządy PiS i uderzać weń. Najwidoczniej nie dają jej do myślenia nawet sondaże, w których ciągle traci.

Odpowiedzią partii Schetyny jest wyprodukowanie spotów, w których występują europejscy politycy chwalący Platformę i ganiący PiS. Europoseł Michael Gahler mówi na przykład:

Drodzy przyjaciele z Platformy Obywatelskiej. To wy jesteście obecnie sumieniem moralności dla tych kochających wolność Polaków”.

Z kolei wiceprzewodnicząca komisji rynku wewnętrznego i ochrony konsumentów PE Anna Maria Corazza Bildt stwierdza:

Pod rządami Platformy Polska była wschodzącą gwiazdą Unii Europejskiej, szanowanym i wiarygodnym partnerem”.

W drugim spocie, w którym atakowany jest PiS, europoseł Frank Engel stwierdza:

Mam nadzieję, że ostatecznie polski rząd zda sobie sprawę z faktu, że to byłoby największym sukcesem, pewnie zarówno w kraju jak i na zewnątrz, gdyby nie upierał się na demontaż zasadniczych elementów polskiej demokracji oraz zasad prawa”.

Spoty publikowane są na zagranicznych portalach. Po raz kolejny zatem celem Platformy jest psucie wizerunku Polski poza jej granicami. Ważniejsze zaś od głosu rodaków są głosy europosłów z innych krajów UE. Czy ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości dotyczące powodu, dla którego Polacy mają rządów Platformy po prostu dość? Poniżej zamieszczamy wspomniane filmy:

dam/Youtube - Platforma Obywatelska