07.06.19, 08:34(fot.youtube)

Czarzasty o przyszłości KE: ,,Nie ma co z siebie idioty robić''

- Liderzy muszą brać odpowiedzialność za projekt, do którego się się zobowiązali. Uważam, że szeroka koalicja powinna być, bo żeśmy się na nią zdecydowali i nie ma co z siebie idioty robić - powiedział Włodzimierz Czarzasty w Polsat News. 

Zdaniem przewodniczącego SLD, ludowcy wcale nie porzucili pomysłu ws. szerokiej koalicji na wybory do Sejmu.

- PSL otworzył tylko dyskusję - dodał.

- Każda partia ma swój statut i swoje procedury. Jesteśmy w trakcie podejmowania takiej decyzji oraz dyskusji na ten temat, jak to ma wyglądać - poinformował przewodniczący SLD.

- Mam bardzo stabilne podejście do życia, to chłopskie wychowanie i urodzenie. Jan ie zmieniam zdania co dwa miesiące. Czasami jest burza, czasami jest grad, ale trzeba być konsekwentnym - podkreślił Czarzasty 

- Mieliśmy podmiotowe struktury, które miały pięć osób, które miały wpływ na to, było pięciu liderów pięciu partii, które się dogadały co do projektu. Obciążanie w tej chwili pana Schetyny jest po prostu niegrzeczne i nieprawdziwe - stwierdził.

Jak zaznaczył, "liderzy muszą brać odpowiedzialność za projekt, do którego się zobowiązali".

- Uważam, że szeroka koalicja powinna być, bo żeśmy się na nią zdecydowali i nie ma co z siebie idioty robić - dodał.

bz/Polsatnews.pl

Komentarze

JR2019.06.7 14:27
Panie Czarzasty. Niech Pan odpowie po co pchacie się do tej koalicji? Mało nieszczęść na Polskę spadło, kiedy pańska partia, niezależnie jakie przyjmowała nazwy, współrządziła w Polsce z drugiego planu z towarzyszami ze Wschodu? Ma Pan odrobinę honoru? Jak słucham czasami Pana wypowiedzi to mam poważne wątpliwości. Cynizm.Cimoszewicz ma jakiś honor? Kwaśniewski? Takie pytania można stawiać też innym pańskim kolegom.
Artur2019.06.7 9:02
Niestety Panie Czarzasty, trochę za późno na takie stwierdzenia. Gdy bierze się udział w koalicji, której jedynym celem jest zablokowanie czy też niedopuszczenie do poważnych reform naszego kraju, to zasługuje się na miano politycznego łobuza lub politycznego idioty. A jak lewica idzie do wyborów w jednej koalicji z rzekomą prawicą to już totalne nieporozumienie. Zeszmacenie się PO w tej koalicji jest zaraźliwe. Czy obecny program PO polegający na decentralizacji, czyli likwidacji Polski jest też waszym programem? To wcale nie dziwi, bo bolszewicki ZSRR nienawidził państw narodowych.