29.06.14, 10:17

Jaworski: Policja w Gdańsku na usługach lewackiej organizacji

W Gdański czytanie scenariusza bluźnierczego przedstawienia "Golgota Picnic" odbyło się w sobotni wieczór, w siedzibie Krytyki Politycznej. Policja po raz kolejny współpracowała z organizatorami antysztuki.

Andrzej Jaworski zamieścił w internecie krótki film dokumentujący pracę funkcjonariuszy."Policja w Gdańsku blokuje wejście do siedziby Civitas Christiana na spotkanie modlitewne, wypełniając rozkazy pani z Krytyki Politycznej, organizatorki pokazu Golgota Picnic" - podpisał nagranie poseł.

ZOBACZ FILM:

Ab/Facebook/youtube.com

Komentarze

anonim2014.06.29 11:01
Dlaczego redakcja Frondy wciaz manipuluje faktami. Klamiecie, klamiecie i jeszcze raz klamiecie! Oto jak naprawde bylo w Gdansku: Wydarzenie zabezpieczało około 20 funkcjonariuszy policji. Organizatorzy czytania "Golgota Picnic" ze względu na bezpieczeństwo i ograniczoną liczbę miejsc w sali poprosili wcześniej osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu, o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową. Do środka wpuszczane miały być tylko osoby z listy. Ale bojkotujący również zgłaszali mailowo swój udział w wydarzeniu. Poza tym w budynku, w którym mieści się Krytyka Polityczna, działa także Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" (siedziba stowarzyszenia znajduje się na pierwszym piętrze budynku, a świetlica Krytyki Politycznej na drugim). Stowarzyszenie zorganizowało tego dnia wspólną modlitwę - o czym organizatorzy "Pikniku" dowiedzieli się na dwie godziny przed czytaniem scenariusza. Protestujący nie mieli więc problemów, by dostać się do środka - do tego nawoływał ich poseł PiS Andrzej Jaworski. Do późnych godzin nocnych przeciwnicy spektaklu modlili się przed budynkiem. Kilkudziesięcioosobowa grupa osób protestujących ustawiła się także na schodach wewnątrz budynku, przed wejściem do świetlicy Krytyki Politycznej. Narodowcy, z Andrzejem Jaworskim, który mówił przez megafon, krzyczeli na schodach: "Wielka Polska katolicka", odmawiali różaniec, śpiewali pieśni religijne.
anonim2014.06.29 13:38
Policja od 2007 roku jest wykorzystwana przez lewacki rząd i złodziei z nim powiązanych. Przykład udziału policji w prowokacjach na Marszu Niepodległości w Warszawie jest skrajnie skandaliczny.
anonim2014.06.29 14:09
Sądzę, że policja wykonywała tylko swoją robotę. Gorsza sprawa, że za coś takiego płaci podatnik, np. babcia słuchająca Radia Maryja. Jest to równie niemoralne jak finansowanie partii politycznych z budżetu.
anonim2014.06.29 16:56
Niestety Jack_Holborn® myli się uważając, że policja "wykonywała tylko swoją robotę" - rzecz w tym, że policja wykonywała robotę jako prywatna firma ochroniarska lewej organizacji, a przy tym zaniedbywała wszystko co wynika w takiej sytuacji z ustawy o policji. Przykładem niech będzie inna sytuacja w tym samym miejscu, gdy nastolatka (nieletnia) została w obecności policjantów zaatakowana przez kilku osiłków, którzy założyli jej worek na głowę i zaczęli dusić - policja była całkowicie bierna skupiona na wykonywaniu rozkazów (tak to właśnie wyglądało) dowodzącej nimi pani z Krytyki Politycznej. Zatem całkowite zignorowanie przez policjantów sytuacji, która śmiało można określić jako usiłowanie zabójstwa w miejscu publicznym i podporządkowanie się - było nie było -służby państwowej osobie prywatnej z krytyki politycznej. Jacku_Holborn® czy tak Twoim zdaniem powinna wyglądać służbowa policyjna robota? A dla nielewaków wniosek jest jeden: Panie i Panowie musimy zacząć się zbroić - bo policja staje się prywatną formacją bojową na usługach lewaków i nas, ani porządku publicznego przed przestępcami (lewymi szczególnie broić nie będzie - musimy bronić się sami - chyba też przed policją na usługach lewych...
anonim2014.06.29 17:21
@Nabi, tak zbroj sie zbroj. Koniecznie zacznij od swojego zakutego lba.
anonim2014.06.29 18:28
@jawny ludzik Chyba próbowałeś stwarzać wrażenie wiarygodnego. A tu taka niespodzianka w erze wszechobecnych telefonów a jednocześnie aparatów fotograficznych trudno ukryć coś takiego : http://wpolityce.pl/polityka/202858-skandal-podczas-protestu-gdy-dziecko-probowalo-zaprotestowac-ruszylo-w-jej-kierunku-kilku-dryblasow-i-zarzucili-jej-na-glowe-worek-zaczeto-te-dziewczynke-dusic-na-oczach-policji-ktora-nie-reagowala-nasz-wywiad I maseczka spadła ludzikowi ...
anonim2014.06.29 19:02
no niestety jak psiarnia dalej będzie na postronku lewactwa to trzeba zacząć samemu organizować sobie ochronę.
anonim2014.06.30 6:35
Przepraszam bardzo jak zrobię sobie imprezę mogę poprosić policję o jej zabezpieczenie?
anonim2014.07.3 9:04
@Nabi - o tej dziewczynce wtedy nie słyszałem. Ale skoro tak, to faktycznie skandal.