13.06.20, 12:55Fot. Jarosław Kruk, via: Wikipedia CC 3.0/ Pixabay - TheDigitalArtist (zdj. edytowane)

Komuniści chwalą przedwyborcze obietnice Biedronia

Na „portalu komunistycznym” - „Odrodzenie komunizmu” (który nadaje z Francji), „towarzysz Arek” w artykule: „Czy Biedroń nareszcie zmądrzał?”, wyraził swoje zadowolenie z przedwyborczych obietnic Biedronia.

W artykule można przeczytać, że „kandydat rekomendowany przez Lewicę – Robert Biedroń – przedstawił plan inwestycji publicznych. […] Wszak to nie prywatni przedsiębiorcy, ale wielkie państwowe programy inwestycyjne są najpotężniejszą siłą napędową rozwoju gospodarczego”.

Komuniści są zadowoleni, że Biedroń zapowiada wydanie „120 miliardów na milion nowych mieszkań zbudowanych przez publicznego dewelopera […] Można by odpowiedzieć, że pomysł ten się w PRL sprawdził i Polska została dzięki polityce komunistów odbudowana i rozbudowana w nieznanym wcześniej tempie” oraz „50 miliardów na 2 miliony paneli słonecznych, 40 miliardów na szpitale powiatowe, 38 miliardów na transport publiczny, 20 miliardów na innowacje w edukacji, przemyśle i ochronie zdrowia, 12 miliardów na oczyszczalnie i gospodarkę wodną”.

Autor artykułu, zachwalając zapowiedzi kandydata Lewicy, zaznacza, że wszelkie inwestycje muszą być realizowane przez państwowe fabryki i państwowe instytuty badawcze.

W jego ocenie „należy docenić wprowadzenie do debaty publicznej inwestycji publicznej jako sposobu pobudzania gospodarki i likwidacji bezrobocia lepszego niż czekanie na prywatną inicjatywę”.

W opinii dziennikarza komunistycznego portalu: „gdyby nasza gospodarka była socjalistyczna, byłoby nas stać na podobne, ale jeszcze większe programy i bez pomocy zagranicznej. Tak było właśnie w PRL rządzonej przez komunistów”.

Poparcie komunistów dla Biedronia doskonale świadczy o szkodliwości kandydata Lewicy i jego formacji.

Jan Bodakowski

Komentarze

Felek2020.06.14 13:09
Ci co należą do PiS'u też?
Jaro2020.06.14 4:52
Nie wierzę w to aby bolszewicy z PiS wierzyli Biedroniowi, Bodakowski kłamie.
ka2020.06.13 20:22
Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Biedroń jest gwoździem do trumny komunistów.
katolicka kretynizacja polski2020.06.13 18:26
Putin zachwala to co robi PiS!
Szybka Randka sex2020.06.13 13:51
Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, -- -- -- -- -- --- --- -- -- -- Moje kontakt do mnie telefon tu - www.lexlale.eu Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
Leszek2020.06.13 14:20
Kup se kaczora gumowe pióro. Albo Donaldinio lokajuś pospolity. Poj..... by się, ale wełbie .
Leszek2020.06.13 13:41
MANIFESTACJA: Królowa idzie do Sejmu 17 czerwiec 2020 Warszawa Potrzebnych jest 1000 wpisów do uruchomienia procedur prawnych związanych z organizacją manifestacji. Zapisy trwają do 17 maja. Zapisują się osoby deklarujące osobisty udział w manifestacji: Królowa idzie do Sejmu.  Wyrażam zgodę na opublikowanie mojego imienia, nazwiska i miejscowości, gdyż ja sam się zapisuję i ja sam dysponuję moimi danymi. Życzę sobie, aby moje imię, nazwisko i miejscowość były przeczytane podczas ogłoszeń przez ks. Piotra Natanka. IMIĘ:NAZWISKO:MIEJSCOWOŚĆ:Wyrażam zgodę na przetwarzanie i upublicznianie moich danych osobowychKRAJ:AustraliaAustriaBelgiaBiałoruśBrazyliaChileChinyCzechyDaniaFinlandiaFrancjaGrecjaHiszpaniaHolandiaIzraelJaponiaKanadaLitwaLuksemburgMeksykNiemcyNorwegiaOrlandiaPolskaRosjaRPASłowacjaStany ZjednoczoneSzwajcariaSzwecjaUkrainaWatykanWęgryWielka BrytaniaWłochyInny... http://christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=248 Ilość zapisanych osób: 884 (oczekuj
Topek2020.06.13 13:07
Co w tym dziwnego przecież wy pisdzielce macie ten sam program mieszkania plus, wykupywać stare komuchowskie przedsiębiorstwa i trupy ożywiać, jesteście przecież takimi samymi lewicowymi komuchami, Kaczyński kiedyś nawet Gierka pochwalił za gospodarkę