01.05.20, 15:12Ks. prof. Dariusz Oko/YT/Radio Maryja

Ks. prof. Dariusz Oko: Seksualizacja i demoralizacja dzieci jest ich główną bronią

Gościem na antenie Telewizji Trwam był znany i bardzo ceniony w zakresie wiedzy o genderyzmie, ks. prof. Dariusz Oko. Mówił o metodach i działaniach jakie są podejmowane w celu dechrystianizacji Europy.

Powiedział on m.in.:

- Ojciec genderyzmu Wilhelm Reich, który był maniakiem seksualnym, mówił: nie atakujcie Kościoła wprost, ale seksualizujcie dzieci, reszta przyjdzie sama. To jest ich metoda – ateizacja poprzez demoralizację, poprzez seksualizację

Oraz:

- Kościół musi być otwarty, jak Jezus był otwarty na wszystkich, ale zarazem zamknięty na zło. Trzeba być otwartym, ale otwartym krytycznie. Trzeba przed tym przestrzegać, bo widzimy, że doprowadziło to już w dużym stopniu do zniszczenia Kościoła na Zachodzie

Na temat błędów popełnianych także w Kościele zauważył, jest nim zbytnie otwarcie. Stwierdził:

- Otwarcie jako niemądry slogan. Jeśli otwieramy się niemądrze, bezkrytycznie, to otwieramy się też na wszelkie zło. To tak, jakby ktoś w domu wyważył sobie drzwi i okna i pozwolił, żeby wszyscy tam wchodzili. Taki dom przestanie istnieć. Jednym z problemów Kościoła, dechrystianizacji, jest zbytnie, niemądre otwarcie na to, co jest złe, ateistyczne, przeciwne Kościołowi. Kościół musi być otwarty, jak Jezus był otwarty na wszystkich, ale zarazem zamknięty na zło. Trzeba być otwartym, ale otwartym krytycznie. Trzeba przed tym przestrzegać, bo widzimy, że doprowadziło to już w dużym stopniu do zniszczenia Kościoła na Zachodzie

Oraz:

- Jezus był najbardziej otwarty, ale niektórych krytykował, odrzucał

W kontekście metod walki z Kościołem i tradycyjnymi wartościami powiedział:

- Ich główną ideologią jest genderyzm. Ewidentnie widać, że najwięcej tam do powiedzenia mają ateiści, też otwarci wrogowie chrześcijaństwa. Nie cierpią krajów chrześcijańskich, wiernych wartościom, jak Polska i Węgry, dlatego nas atakują. To są ideowe i filozoficzne podobieństwa. Podobnie jak największe problemy stwarzaliśmy ateistom z Moskwy, dzisiaj największe problemy stwarzamy ateistom z Brukseli i z Berlina 

Dodał też:

- Bądźmy z tego dumni. Jeżeli Bruksela nas atakuje, to atakują nas ateiści brukselscy, którzy chrześcijaństwo wymienili już na genderyzm czy inne absurdalne ideologie

 

mp/radiomaryja.pl

Komentarze

gośka2020.05.1 23:42
deprawują młodzież również księża...jak byłam dziewczynką to co chwile były jakieś dziwne pytania podczas spowiedzi...dobrze, że nie wiedziałam wtedy co ksiądz może mieć w głowie i sztywnego pod sutanną bo bym powariowała i uciekła od konfesjonału
stan2020.05.2 12:20
Ty chyba JUŻ DAWNO POWARIOWAŁAŚ.
Ten jeden rozsądny wśród stada baranów2020.05.1 23:09
Nie wierzę co tu się wyprawia XD Z takimi ludźmi Polska nigdy nie wyjdzie ze średniowiecza i spod buta kleru. Podaję kilka istotnych faktów: 1. Polska jest i będzie państwem świeckim i pod tym kątem trzeba podchodzić do prawa i edukacji. 2. Rzetelna, bezreligijna edukacja seksualna jest ABSOLUTNĄ koniecznością dla poprawnego rozwoju młodych ludzi. 3. Antykoncepcja i pigułki dzień po są wspaniałym osiągnięciem ludzkości. 4. Kler trzęsie portkami, bo wyedukowane dzieci trudniej molestować i trudniej kontrolować wyedukowane społeczeństwo. Zacznijcie wreszcie sami myśleć, proszę ;)
stan2020.05.2 0:17
Wspaniałym osiągnieciem ludzkości cywilizacja śmierci: pigułki po, aborcja, eutanazja, demoralizacja, 50 płci, w "rodzinach gejowskich rodzi się więcej dzieci" - adopcja dzieci przez pedofilów, in vitro. Celem WHO - "zdrowie reprodukcyjne" rozumiane jako zabijanie dzieci. Co na to feministki - chcą reproduktorów? Okropne nazwy wylegają się w strasznych głowach.
stan2020.05.1 22:26
To był wspaniały merytoryczny wykład o przyczynach i skutkach upadku współczesnego świata. Podziwiam ogromną wiedzę obu księży i dziękuję im odwagi płynięcia pod prąd. Po atakach, nawet na tym forum, widzę, że szatan strasznie nienawidzi księży. Dlatego pozostaję z szacunkiem wobec Was, odważni Księża.
Foster2020.05.1 20:39
Ten Oko to ma fajne zajęcie. Broni dzieci przed wyimaginowanymi pederastami, nie zauważając ich obok siebie.
Fryzio2020.05.1 19:52
Los coyones ci w oko.
abcd2020.05.1 18:43
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Adela2020.05.1 17:15
A ch..... mu w oko
Leszek 2020.05.1 16:54
Nie martwcie sie pendraki. Król nadchodzi i porcieta wam pospadaja. To bedzie szybciej niz myslicie. Wiecjj glupot piszecie tym wiecej bedziecie cierpiec na widok Króla.
To prawda2020.05.2 9:52
Patrz Tolkien. "Władca pierścieni", cz. 3, "Powrót króla"
katopedofiliiprecz!2020.05.1 16:45
katopedofile z KK seksualizuja i niszcza polskie dzieci, dzikusie katopedofilski. I nie chca ponosic kary za to, swinei katopedofilskie.
Piotr Nowak2020.05.1 16:41
Dziwi mnie że wy katolicy sami nie usuniecie tego księdza zboka z przestrzeni publicznej. Przecież on jest jakiś skrzywiony. Co on w ogóle bredzi? Oko +Rydzyk + Jędraszewski i mamy trójce polskiego kościoła. Nic tylko usiąść i zapłakać. No ale to nie moja sprawa przecież. Na szczęście :)
antymarksista2020.05.1 18:06
Skoro to nie "twoja sprawa", to po co siedzisz tu, obrażasz i utyskujesz? Do esbeckiej emerytury możesz dorobić jako szatniarz albo portier w siedzibie Agory, a w domu, po godzinach, weź np. buty do pastowania byłym notablom z PZPR-u.
Piotr Nowak2020.05.1 19:42
Do emerytury mam jeszcze daleko. Na razie muszę robić na takich "nawróconych komunistów" jak ty...
stan2020.05.1 22:16
Właśnie tym się wyróżniają wrogowie polskości, w tym kościoła (wszak to dzięki Kościołowi przetrwała polskość), że atakują najwartościowszych ludzi. Oni przecież stoją na drodze urządzania Nowego Porządku Świata tj. rządów masonerii. Chwała takim księżom.
Obajwienia z Quito 1610 2020.05.1 16:31
Wizja profanacji Sakramentów świętych 20 stycznia 1610 roku Matka Boża objawiła się jej znowu i powiedziała między innymi: „Wiedz, że od końca XIX, a szczególnie w XX wieku namiętności wybuchną i dojdzie do zupełnego zepsucia obyczajów, bo Szatan prawie całkowicie panował będzie przez masońskie sekty. Aby do tego doprowadzić, skupią się one szczególnie na dzieciach. Biada dzieciom w owych czasach! Trudno będzie przyjąć sakramenty chrztu i bierzmowania. Wykorzystując osoby posiadające władzę, diabeł starać się będzie zniszczyć sakrament spowiedzi (...) To samo będzie z Komunią świętą. Niestety! Jak bardzo zasmuca Mnie, że muszę ci wyjawić tak liczne i okropne świętokradztwa – tak publiczne jak i tajne – popełnione z powodu profanacji Najświętszej Eucharystii! W czasach tych wrogowie Chrystusa, zachęcani przez diabła, często kraść będą z kościołów konsekrowane Hostie, aby bezcześcić Postacie Eucharystyczne. Mój Najświętszy Syn widzi samego siebie rzuconego na ziemię i zdeptanego przez nieczyste nogi”. Dalej mówi Matka Najświętsza o lekceważeniu sakramentu ostatniego namaszczenia, przez co wiele dusz pozbawionych będzie pocieszenia i łask w decydującej chwili śmierci. „Sakrament małżeństwa, symbolizujący związek Chrystusa ze swoim Kościołem, będzie przedmiotem ataków i profanacji w najściślejszym znaczeniu tego słowa. Masoneria, która będzie wówczas sprawować rządy, zaprowadzi niesprawiedliwe prawa mające na celu zniszczenie tego sakramentu, a przez to ułatwi każdemu życie w stanie grzechu, oraz spowoduje wzrost liczby dzieci urodzonych w nielegalnych związkach, nie włączonych do Kościoła. Duch chrześcijański szybko upadnie, drogocenne światło Wiary zgaszone będzie do tego stopnia, że nastąpi prawie całkowite zepsucie obyczajów. Skutki zeświecczonego wychowania będą się nawarstwiać, powodując m. in. niedostatek powołań kapłańskich i zakonnych. Sakrament kapłaństwa będzie ośmieszany, lżony i wzgardzony. Diabeł prześladować będzie szafarzy Pana w każdy możliwy sposób. Będzie działać z okrutną i subtelną przebiegłością, odwodząc ich od ducha powołania i aby uwodząc wielu. Owi zdeprawowani kapłani, którzy zgorszą chrześcijański lud, wzbudzą nienawiść złych chrześcijan oraz wrogów Rzymskiego, Katolickiego i Apostolskiego Kościoła, którzy zwrócą się przeciwko wszystkim kapłanom. Ten pozorny tryumf Szatana przyniesie ogromne cierpienia dobrym pasterzom Kościoła. Poza tym, w owych nieszczęśliwych czasach, nastąpi niepohamowany zalew nieczystości, która popychając resztę ludzi do grzechu, pociągnie niezliczone lekkomyślne dusze na wieczne potępienie. Nie będzie można znaleźć niewinności w dzieciach, ani skromności u niewiast. W owych chwilach największej potrzeby Kościoła, ci, którzy mają mówić, będą milczeć!”. Na koniec Matka Boża ponownie nakazała wykonać figury ku Jej czci.
Styki2020.05.1 18:41
Mamy to juz wszystko jak na dloni.Ponad 400lat temu Matka Najswietsza to przewidziala. Az strach pomyslec co bedzie za 100 lat na tym swiecie.
Ben2020.05.1 16:23
Won z pedofilią księży!
żryj ten koszerny szajs bo stygnie2020.05.1 16:21
Powiedz sauron OBOJĘTNY dlaczego zmieniłeś swoje żydowskie nazwisko na takie polskie, szlacheckie na - ski? Hipokryta z was żydzie wyklęty!
Sauron2020.05.1 16:15
Kto jak kto, ale KK to chyba najlepiej się zna na seksualizacji dzieci.
iza2020.05.1 16:11
Oko znów uciekł z psychiatryka. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GRANDERYZM
stan2020.05.1 22:07
Czegoś takiego jak komunizm też ponoć nie było. Nikt z komuchów nie przyznaje się, że służył obcym w jedynie słusznej komunie. Ci ludzie obecnie mienią się Europejczykami, wolnościowcami, demokratami, stoją na straży Konstytucji i największymi krytykami rządów prawicowych - na całym świecie. Czy to nie jest ideologia? Komuniści przeobrazili się w genderystów. Tak już mają - zawsze w awangardzie.
Bój to będzie ostatni.. 2020.05.1 16:05
Niech się święci 1 Maja , na barykady mendy! Wszystkim koorvom czerwonym na forum Frondy, wam wannabe ateistom, wam żydo-bolszewikom, wam PZPR-com, TPPR-com, wam kellerom, żydom wyklętnym, albertom, stachom, nowaczkom, maryśkom, etc. z okazji waszego koorevskiego święta życzę wam tego czego wy codziennie życzycie nam katolom... Szczepionki się nie doczekacie. Niewielu z was przeżyje jesienny powrót koronawirus. Wyklęty, powstań ludu ziemi! Powstańcie, których dręczy głód! Myśl nowa blaski promiennemi lalalalalala .... mendy
Żyd Wyklęty2020.05.1 18:55
Czyli życzysz spokoju, zdrowia psychicznego, stabilności emocjonalnej i umiejętności logicznego myślenia?
ZSEKSUALIZOWANE DWULATKI2020.05.1 15:57
UWODZĄ PASTERZY KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO KU UCIESZE PROPAGANDYSTÓW LGBT I WROGÓW POLSKI Z TORA BORA, SMOLEŃSKA I MARSA. BIEDNY I PRZEŚLADOWANY PASTERZ CODZIENNIE JEST GWAŁCONY PRZEZ JAKIEGOŚ POTWORA Z PRZEDSZKOLA. TO NIEDOPUSZCZALNE! TRZEBA KLERUCHOM WYPŁACIĆ ZADOŚĆUCZYNIENIE W ZŁOTYCH MONETACH A ZDEMORALIZOWANE DZIECI ZAMKNĄĆ W WIĘZIENIU.
Jack2020.05.2 2:17
Kolejny mądry (pewnie tez oświecony) , który nie odnosi się do tekstu, tylko bluzga na Kościół.
"leksykon" tylko dla kołchoźników2020.05.1 15:55
Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic - po 14 latach w kołchozie.. "Nauczył" się takiego "polskiego": - "O ͏k͏u͏r͏w͏a, już myślałem..." - - "Klasyczne katoprawackie ͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏l͏e͏n͏i͏e.'' - - "Kur­wa mać ..." - - "w͏y͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏l͏e͏n͏i͏e tego ścierwa... - "katolickie ͏s͏k͏u͏r͏w͏y͏s͏y͏n͏y.." - "zeżrą wafla z trupa" - "s͏k͏u͏r͏w͏y͏s͏y͏n͏y nie zarażały normalnych ludzi" - tzn. kogo? Ciebie, to ty jesteś "normalny"? - "Świeże klero-pierdy" - "Kleruch zbOko" Jeszcze pewnie tego nie wiesz, ale już jesteś trupem, jak ciebie wirus nie dopadnie, nienawiść cie zeżre. Nie udał się bolszewicki eksperyment aby "zrobić" z kołchoźnika "inteligenta" w Polszu.
katolicka kretynizacja polski2020.05.1 15:54
Kakaowe Oko lubi grzebać w dziecięcych odbytach i siusiakach! Obrzydliwy typ!
stan2020.05.1 21:58
Obrzydliwy toć sam Ty, Panie, bo używasz obrzydliwych słów, a wiadomo - na ustach to, co w sercu. Oczyść je póki masz czas.
PerwersZbOkoŚwiataNieWidziPozaSeksemDziecięcym2020.05.1 15:49
Kleruch zbOko aż dyszy z żądzy osobistego zseksuewangelizowania wszystkich dzieci na świecie. Szczerze mówiąc, z dwojga złego wolę Jego ArcyMoczymordę Głódzia i jego skłonność do dwóch litrów spirytusu na dobę od tego perwersyjnych potrzeb zboczeńca zbOko.
stan2020.05.1 21:56
Dlaczego tak ziejesz nienawiścią do człowieka, który walczy z demoralizacją dzieci? Nie widzisz, ile zła sieją np.Wilhelm Reich i Cohen Bendit - to takie osoby dążą do seksualizacji dzieci, bo są pedofilami. Nie przeszkadza Ci to?
antymarksista2020.05.1 15:45
Jest faktem niekwestionowanym, że ekspansja lewackiego establishmentu skutecznie wypiera Chrystusa z przestrzeni publicznej. Wystarczy rozejrzeć się dookoła i dostrzec, jak ludność rozwiniętych krajów europejskich (duchowo niedorozwiniętych) wstydzi się swojej wiary. Wiarę w Boga zamieniła na hedonizm. Bogiem stała się niczym nie skrępowana przyjemność. Hedonizm bez skrupułów osiągany dzięki ideologii Gender puka bardzo głośno do polskich drzwi. Jest świadomie, ale częściej nieświadomie przyjmowany, szczególnie przez młodzież, jako przejaw nowoczesności. Wiara ojców i wierzący w Boga spychani są do ciemnogrodu. Nie dajmy się podejść złemu. Pozostańmy Bogu wierni. On ma na prawdę zdecydowanie więcej do zaoferowania.
edi2020.05.1 15:41
Ideologia Gender/LGBT = ideologia neomarksistowska- ŁAPY PRECZ OD DZIECI !!
anonim2020.05.1 15:38
Księża to same profesory i doktory. Czego? Mniemanologii Stosowanej?
patrz z czego żyjesz2020.05.1 15:34
@Izydor Wycieraj doopska, wycieraj ...
Izydor2020.05.1 15:32
Proszę się nie pastwić nad tym biednym, zgubionym, chorym psychicznie człowiekiem. On potrzebuje spokoju, ciszy i pomocy psychologa a nie cytowań na katonarodowych gownoportalach.
Jack2020.05.2 2:12
Ja na ten przykład odniósł bym te słowa do autora tego wpisu, który nie odnosi się do treści a ocenia księdza Oko.
Bobik2020.05.1 15:29
Ks. Oko podnieca się najbardziej jak mówi o rurach wydechowych – czy to coś może oznaczać?
Jana2020.05.2 9:03
Oznacza,że myślisz tylko o 1-nym.O czym? Dobrze wiesz.
stlowe 2020.05.1 15:18
Czyli zseksualizowane dzieci sprowadzają co niektórych na zła drogę.
antymarksista2020.05.1 15:27
. "Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci"
Her Flick2020.05.1 16:06
Europa już się zdechrystianizowała. W niewoli Kościoła - pozostaje tylko POLSKA.