25.07.19, 10:17

Lewica i LGBT szkaluje Białostoczan i Podlasian. Chce zrobić z nich faszystów i rasistów

Fake newsy, nawistne komentarze, dorabianie historii do zdjęć - to tylko niektóre z zabiegów, które od kilku dni stosują lewicowe portale, wspierane przez środowiska LGBT. Ich celem jest stworzenie propagandy w której Polacy będą uważać Białostoczan i mieszkańców całego Podlasia za faszystów, rasistów i homofobów.

„By wyrazić solidarność z poszkodowanymi przez homofobów i faszystów, w tydzień po zdarzeniach z Białegostoku, spotkajmy się na warszawskim Placu Defilad. Weźcie ze sobą flagi Polski, Unii Europejskiej – a przede wszystkim, te tęczowe. Bądźmy razem przeciwko przemocy” - czytamy w opisie wydarzenia, jakie ma odbyć się w Warszawie pod hasłem "Manifestacja przeciw Przemocy".

Owa przemoc wystąpiła jednak wyłącznie w "głowach" lewicowych polityków i działaczy LGBT. Do tej pory, jak informuje białostocka policja, nie zgłosiła się żadna ofiara, która zostałaby pobita bądź w jakikolwiek inny sposób ucierpiała na marszu równości. 

Sprawa nabrała tempa na tyle, że nawet prezydent miasta, który nie był i nie jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości musiał tłumaczyć się ze słów ewidentnie obrażających mieszkańców.

„Po ubolewania godnych ekscesach, do jakich doszło podczas białostockiego Marszu Równości, pojawiły się po raz kolejny niesprawiedliwe, krzywdzące opinie o ksenofobii panującej w naszym mieście. Białystok, miasto wielu kultur, miałoby być zgodnie z tym stereotypem jej stolicą... Chciałabym z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Białystok nie jest miastem chuliganów i bandytów. To miasto, w którym od stuleci żyli wspólnie i zgodnie ludzie różnych kultur. Dla przytłaczającej większości z nas najważniejsze są ideały równości i wzajemnego szacunku. Dlatego nie godzimy się, żeby ktokolwiek identyfikował nas, białostoczan, z bandyckimi wybrykami marginalnej grupy” - stwierdził Tadeusz Truskolaski na konferencji prasowej.

mor/PCH24.pl/Fronda.pl

Komentarze

Teresa2019.07.27 11:29
Zignoruj autorów złych, agresywnych, antykatolickich i antypolskich komentarzy jak psa szczekającego na łańcuchu. Nie klikaj w łapki pod ich komentarzami, bo to sprawia im satysfakcje i podjudza ich jeszcze bardziej do większej zajadłości. Nie oni decydują co jest dobre a co złe. O tym zdecydował już Pan Bóg i przed nim każdy zda sprawę ze stanu swego serca. Owszem mogą Ci uzurpatorzy prawa namieszać ale ostateczne zwycięstwo należy do Pana Boga i ludzi, którzy Mu ufają.
AdamZ2019.07.25 21:07
Białystok miasto wielu kultur, ale LGBT i lewica, chcą być jedyne! Żadnej tolerancji dla odmienności! Wszyscy mają być jak oni. I to jest właśnie faszyzm i totalitaryzm!
Maria Blaszczyk2019.07.25 21:57
A czym się to niby wyraża? Czy np. w takiej Warszawie, gdzie osoby LGBT mają odrobinę lepsze warunki do zycia, nie ma już ani jednej rodziny "tradycyjnej", co by to nie było? Nie ma promiskuitycznych hetero singli? Albo singli żyjących samotnie? Ani nie ma zakonnic czy księży? Nie ma rodzin muzułmańskich, gdzie jest więcej niż jedna żona? Spotyka je ze strony osób LGBT coś złego? No więc chyba nie. Chyba nikt nie oczekuje, że wszyscy będą jak osoby LGBT (co też nic nie znaczy, bo jest to grupa, która jest tak samo zróżnicowana pod dowolnym względem, jak cała reszta społeczeństwa).
Teresa2019.07.26 0:26
Mario! To jasne, że będziesz ich bronić! Pisałaś, że jesteś zdeklarowaną lewaczką! Lewactwo od ciebie " aż kapie"! Niektórzy piszą, że siostra twoja lub ty jesteś jedną z nich!?? Wszystko odwracasz "kota ogonem" ! Piszesz tylko półprawdę, tą z lewej strony! A kto wam broni żyć tak jak chcecie! Mieszajcie się jak chcecie i czym chcecie! Ale w domach, czy jakichś pomieszczeniach Nie róbcie tego w taki OHYDNY sposób na ulicach! NIE MOŻECIE WYJŚĆ NORMALNIE UBRANYM NA ULICĘ? MOŻNA! Tego się nie da wytrzymać ! Ten wygląd prawie nagich, obleśnych, otyłych , obwisłych ciał, wulgarnych przebierańców zbiera na wymioty! Zachowujcie się normalnie jak każdy inny! Nie manifestuje się swoich tego typu zachowań na ulicy ! Nie tylko w Białymstoku, ale w całej Polsce nie uda się wam LGBT wprowadzić ! WYBIJCIE TO SOBIE Z GŁOWY TĘPYM NARZĘDZIEM!
Maria Blaszczyk2019.07.26 18:31
"Ten wygląd prawie nagich, obleśnych, otyłych , obwisłych ciał, wulgarnych przebierańców zbiera na wymioty" - jak taka jesteś delikatna, to przestań chodzić na plażę. A zupełnie nie wiem, czemu uważasz mój strój za nienormalny. Nie jestem w tej sprawie obiektywna, może i moje stroje są odrobinę ekstrawaganckie, ale bez przesady. A jakich zachowań nie manifestuje się na ulicy? Zawsze myślałam, że na ulicy nie należy bić innych i na nich pluć - a teraz się okazuje się, że nie należy manifestować zachowań polehających na byciu opluwanym, obrzucanym kamieniami i bitym... No cóż, ja się z tym nie zgadzam.
zbycho2019.07.25 20:51
komuno precz od Białegostoku.
twitter: @PromocjaPWS2019.07.25 20:03
Proszę zapoznać się z esejem komunisty (ex - Związek Spartakusa) Herberta Marcuse'go z 1965 r. pt. "Tolerancja represywna" - wygłoszony na Brandise University. Przedstawia on wykładnię pojęcia tolerancja we współczesnym znaczeniu, które lansują ośrodki lewicowo-liberalne. Cyt. ze strony historiasztuki com pl : "Jego myśl jest prostym rozwinięciem teorii krytycznej. Tradycyjna tolerancja dominującej większości dla mniejszości wymusza tolerancję tych mniejszości dla dominacji większości, a tym samym utrwala status quo, które jest genetycznie wadliwe. Tradycyjna tolerancja jest więc sprzeczna z ideą postępu i nie może być tolerowana. Musi ją zastąpić nowa tolerancja - tolerancja represywna, która toleruje postępową lewicę, ale nie toleruje reakcyjnej prawicy. Postawa konserwatywna jest faszystowską psychopatologią, nie zasługuje więc na tolerancję. Teoria Marcusego jest w ostatecznej perspektywie teoretycznym uzasadnieniem fizycznej eksterminacji prawicy, a przynajmniej jej eliminacji z życia publicznego. W perspektywie bliższej uzasadnia prawo mniejszości do narzucania reguł życia społecznego większości - a więc jest uzasadnieniem rządów totalitarnych i likwidacji demokracji. Problemem technicznym, którego Marcuse nie rozwiązał było znalezienie metody, dzięki której mniejszość mogłaby zmusić większość do posłuszeństwa. Na rozwiązanie tego problemu antykultura potrzebowała dziesięciu lat". Akapit ETAP VI historiasztuki com pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html
marianl2019.07.25 17:46
Mieszkańcy Białegostoku wyciągną z tego obrażania wnioski przy okazji wyborów do Sejmu!
Jacek2019.07.25 16:57
Zboczeńcy chcą demoralizowac nasze polskie dzieci . Jeżdżą zawodowo po Polsce , są sponsorowani przez lewackich bogaczy. Robią dużo hałasu , mówią o tolerancji, ale ich tolerancja jest jednostronna. Krzyczą że są obrażani, ale sami są w tym perfekcyjni. Chcą uczyć małe kilkuletnie dzieci seksualnych praktyk. Mówią o agresji względem nich, a sami są agresywni. W polskiej historii jest wiele ran ,naziści , komuniści, zabory. Polska zwyciężała, nawet po 123 latach zaborów. Dlaczego? Bo była Bogiem silna ,jest i mam nadzieję że będzie. Jestem z Białegostoku.
Alicja2019.07.25 16:04
Mieszkańcy Białegostoku gratuluję Wam odwagi, trzeźwego myślenia, obrony swoich!!! ( a nie państwowych ) dzieci, obrony wartości katolickich i moralnych. Dziękuję Wam i jestem z Was dumna. Mam nadzieję, że taką postawą obudzicie resztę Polaków. Oczywiście proszę - nie dajcie się prowokować do bójek. Walczcie milczeniem, cenzuralnymi okrzykami, masowym wyjściem na ulice, na place i pod kościoły oraz różańcem!!! Miejcie w sercach miłość do ludzi nie godząc się jednak na złe ich czyny. Walczcie głosami wyborczymi i komitetami kontroli poprawności wyborów. Jestem z Wami. Brawo!!! Jesteście wspaniali!
Krakus2019.07.25 12:58
A gdzie nasz rzad, zeby bronic prawdy, slusznosci i godnosci mieszkancow ??? Tylko krytyka zadymiarzy, ale jak sie okazuje bardziej widowiskowo niz skutecznie. Panie Prezydencie - gdzie trzezwosc umyslu, gdzie sprawiedliwosc - podobno jest pan prawnikiem.
qwerty2019.07.25 12:20
No jeszcze dzień i okaże się że LGBT sami w siebie rzucali te kamienie i sami do siebie wznosili okrzyki spier, won , ped ... itd itp. Nikt tak jak Fronda potrafi zaginać rzeczywistosć
Zerr02019.07.25 12:24
Zapytam się jeszcze raz - czy zgłosiła sie jedna pobita osoba? marsz pobity okrzykami :D niegrzeczni ci kibole, a fe!
qwerty2019.07.25 13:22
Bo nie dopuściła do tego policja. Barani flaku. masz to samo w czaszce co tamci kibole czyli gówno
Maria Blaszczyk2019.07.25 21:53
Jaja sobie robisz, co? A do tego wśród pobitych jest też policjantka. I tez nie zgłosiła tego, o ile rozumiem. Czyli jej nie pobito? Iście prawacka logika...
lolek kremowka2019.07.25 11:56
TU nowe nagranie z frontu walki obrońców normalności - prawdziwych Polaków katolików, uczestników pielgrzymek na Jasną Górę, prawdziwą polską jazdę husarską: https://youtu.be/kT5zi9vpwDE A TU część 2ga. w której można usłyszeć prawdziwie chrześcijański język ludzi po sakramencie bierzmowania, prawdziwych Polaków miłujących bliźniego: https://youtu.be/sUX8gdJ6KeU
Tylko pytam2019.07.25 15:43
Jesteś pariasem oczekującym szacunku
bezlitosny internauta2019.07.25 11:49
Tymczasem zidentyfikowano już 92 białostockich bandziorów, w tym Karynę z Bombelkiem. Jeśli znasz jej miejsce pobytu, dzwoń na 112: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25026871,marsz-rownosci-w-bialymstoku-policja-zidentyfikowala-juz-92.html
Zerr02019.07.25 12:00
Jak na dzisiaj to nie ma ani jednej osoby 'pobitej', więc o jakich 'bandziorach' mowa? Ale wlewak-łgarz to normalka. Zawsze to samo - każdy nie-wlewak to bandzior, faszysta itp Wy ludobójstwo macie we krwi.
bezlitosny internauta2019.07.25 12:10
https://natemat.pl/279639,aresztowano-sprawce-pobicia-14-latka-w-bialymstoku-podczas-marszu-rownosci I weź już nie pi***ol.
Zerr02019.07.25 12:14
Nikogo nie pobito. nastolatek sam opowiedział na jutubie że pobito go ale "mentalnie"
Maria Blaszczyk2019.07.25 22:21
Słucham??? Ale, kulson, łżesz. Ten filmik zaczyna się od słów: "Tak, wczoraj zostałem pobity na paradzie równości". Pociesza, że w porównaniu do innych nie odniósł takich dużych obrażeń, bo nawet nie wylądował w szpitalu, jak jego przyjaciele.. I bynajmniej nie twierdzi, że nie został pobity fizycznie, tylko że nawet się tak nie CZUJE. Bo hamując łzy, co wyraźnie widać, mówi o tym, że czuje się pobity mentalnie. Trzeba cholernie dużo złej woli, by nie zrozumieć, że znaczy to tyle, że nic go fizycznie nie boli - jego akurat aż tak nie skopalli - tylko że mentalnie jest kompletnie rozwalony, mimo braku poważniejszych fizycznych obrażeń. https://bialystok.naszemiasto.pl/marsz-rownosci-w-bialymstoku-pobity-nastolatek-opowiada-o/ar/c1-7267995
ewkap2019.07.25 11:41
Panie prezydencie to pan zrobił tę godną pożałowania ustawkę z marszem lgbt... miał pan informacje i czas by tę obrzydliwą paradę przebierańców odwołać.Postanowił pan "dopomóc"kampanii PO a teraz lejesz pan krokodyle łzy,że na nas mieszkańców wylewają kubły pomyj.Trzeba był pomyśleć wcześniej. Najpierw Adamowicz honorowym obywatelem a teraz to. Ta kolejna kadencja jak sodówka uderzyła panu do głowy.
Zerr02019.07.25 11:37
Jak na ten moment, jedynymi osobami POBITYMI sa kontr-manifestanci, w tym kobiety. Jak widać- jest prawda i są fakty medialne. Zabawne jest też to, że dokąd mówiono o 'pobitej manifestantce' to wlewacy zawodzili 'szumowiny pobiły kobietę!' Jednak gdy ujawniono, ze pobito kontrmanifestantkę, wlewacy to komentowali: "heheh oberwała lokalna karyna hehehe" Jak widać - dla wlewaków ludzie nie sa ludźmi, to bydło, "karyny i janusze". Miano człowieka przysługuje WYŁACZNIE wlewakom. Wlewacka definicja tolerancji: NIE MA TOLERANCJI DLA WROGÓW TOLERANCJI, A TOLERANCJA TO MY
Polak2019.07.25 11:37
kto diluje i stręczy? bezkarki chuligany czy lgbt? jesteście zakłamani jak nikt inny!
edi2019.07.25 11:02
Hej - dzielnicowy - ruski trollu - ty jesteś naszym NORMALNYCH POLAKÓW WROGIEM - ZAWODOWO CODZIENNIE PLUJESZ NA POLSKĘ I POLAKÓW i wiesz co ci powiem tak po chrześcijańsku - zabieraj manatki i onuce i sp...laj do Moskwy !!!
Mateusz2019.07.25 11:16
Pozwolę sobie ciebie poprawić, to było po katolicku. Chrześcijanie nie są takimi szujami :)
T.2019.07.25 11:00
Mieszkam w Białymstoku od urodzenia znam swoje miasto bardzo dobrze, to że będzie zadyma z kibicami było pewniejsze niż to że jurto będzie Piątek. Ktoś potrzebował awantury i ją sprowokował. Na marszu było oficjalnie 711 osób z całej Polski, awanturujących się było jeszcze mniej, a normalni ludzie stali w spokoju i nie dowierzali własnym oczom. Petycje aby zakazać marszu podpisało ponad 10 tyś osób, a przeciwne było 90% mieszkańców miasta, i śmiać mi się chce jak widzę te wszystkie manifestacje poparcia dla tęczowych z Białegostoku (w dalszym ciągu jest to znacznie mniej niż osób które podpisało petycje). Na co organizatorzy marszu liczyli po profanacjach w Warszawie, Gdańsku, czy Częstochowie? Że przejdą przed katedrą szydząc z modlących się? Nic nie mam do homoseksualistów, mogę z nimi pracować, wypić kawę iść na lunch, porozmawiać czy uścisnąć dłoń. Nie interesuje mnie co kto robi w łóżku, ale proszę mi nie narzucać tej ideologii i wmawiać że to jest normalne - bo gdyby natura chciała aby dwóch mężczyzn mogło mieć dzieci to by dała im taką możliwość. Orientacji seksualnej się NIE manifestuje na ulicy.
Maria Blaszczyk2019.07.25 11:07
A niby w jaki sposób oni manifestują swoją orientację? To już szybciej swoją orientację ja manofestuję, bo na marsze chadzam niekiedy z mężem i dziećmi. Ale w marszach nie chodzi o orientację konkretnych osób - tylko o coś zupełnie innego. O równe prawa. W tym - do bycia na ulicy.
T.2019.07.25 11:20
Bzdury kobieto wypisujesz. O jakich prawach piszesz? czy ktoś im zabrania prawa do edukacji? czy zabrania się im prawa do pomocy lekarskiej? zabrania się prawa do przebywania w miejscach publicznych? zabiera się im prawa do oddychania czy życia? Jeżeli ktoś na ulicy opluje jakiegoś homosia czy pobije to niech dzwoni na policję i zakłada mu sprawę cywilną - tego też im nie wolno?
Maria Blaszczyk2019.07.25 14:59
Do edukacji - jak najbardziej. Pamiętasz Dominika z Bieżunia, którego tak gnojono w szkole, że się powiesił? A prawicowy internet komentował z radością, że "jednogo pedała mniej"? https://www.tvp.info/20712085/jednego-w-rurkach-mniej-szydercze-profile-i-agresja-wobec-14latka-ktory-popelnil-samobojstwo Do pomocy lekarskiej? https://oko.press/zboczencow-leczymy-homofobie-transfobie-lekarzy-mozna-leczyc/ O tej naklejce nie słyszałeś? https://images.app.goo.gl/Fr6Gt7P93PHiWzdp6 Jak ciągle tym ludziom gdrozi się "zajeb..niem" - to tak jakby zabrania się im oddychać, nie sądzisz? A o homofobii w policji nie słyszałeś również? No wiesz, policja się tym nie chwali, tylko załatwia to udając, że nie wie, o co chodzi http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24630836,pobicie-na-tle-homofobicznym-przed-restauracja-napastnik-wiedzial.html A może tak by nikogo nie opluwać i nie bić? Co Ty na to?
Teresa2019.07.25 23:58
Maria ! A co ty na to, żeby tak już żadnego dziecka nie gwałcić przez pedofilów i nie pozostawiać mu traumy na całe życie, z którą wielu nie może sobie dać rady! Kończy się samobójstwem! A co ty na to, aby nie demoralizować dzieci przez pedałów!???????/
T.2019.07.26 7:37
Wymień mi jakikolwiek paragraf KK albo KW który zabrania homosiom edukacji czy leczenia. Ad. 1 - gdyby się dzieciak nie na oglądał czy nie nasłuchał od Was zboczeńców że homoseksualizm jest normalny i mu się nie pomieszało przez Was w głowie to nic by się nie stało. Ja w wieku 14 lat miałem głowę i nos w książkach a nie wymyślałem sobie że jestem inny. Ad. 2 - skoro homoseksualizm jest chorobą to się go leczy, a to że WHO wykreśliło go z listy chorób to nic, te samo WHO je tam wcześniej umieściło. O homofobii komentować nie będę, bo różne zachowania występują w różnych środowiskach. A opowiedzieć Ci o środowiskach nauczycielskich? A o tym że raz jeden "pedryl" na dworcu proponował mi włożenie języka w odbyt i pokręcenia w nim młynków?
Zerr02019.07.25 11:40
W jaki sposób? Słowem i uczynkiem. Ale nie o nagą orientacje tu chodzi, to najmniej ważne
Zerr02019.07.25 12:07
Zaraz zaraz... przeciez nikt nie sprawdza czy jestes less czy gay gdy idziesz ulicą. Masz takie samo prawo do "przebywania na ulicy" jak każdy inny. Im wcale nie chodzi o prawo "bycia na ulicy" Im chodzi o prawo do znieważania, wypierania i narzucania swojej anty-antropologii i swojego anty-Prawa podczas przebywania na ulicy. Nikt nie ma takiego prawa - tak samo jak złodziej idący na robotę nie ma prawa przebywania na ulicy, a Policja go z tej ulicy zgarnia do aresztu.
Maria Blaszczyk2019.07.25 22:02
No więc nie. Ci ludzie wyszli na ulicę. Jak kogoś znieważyli - to przykre. Może ten ktoś podać ich do sądu. Ja akurat słyszałam znieważanie z drugiej strony, ale na pewno wśród osób LGBT są tacy, co to robią, wszyscy znamy Dumnego Geja. I nic nie narzucają. Serio, chodzenie po ulicy nie jest narzucaniem czegokolwiek, A złodziej ma prawo być na ulicy. Nie ma prawa nikogo okradać, a nie chodzić po ulicy.
anonim2019.07.26 7:39
A o pederastach rzucających jajami i kamieniami w mieszkańców Bialegostoku, którzy wyszli obejrzeć cyrk pederastów nie słyszałaś? Serio?
Hugo2019.07.26 7:26
Właśnie druga część Twej wypowiedzi ("Na co organizatorzy marszu liczyli...."). jest kluczowa. Oczywiście, że liczyli na sprowokowanie. Zobacz, jak przygotowali się propagandowo, ile kłamstw było zaangażowanych. I jak to wszystko ładnie wychodzi na jaw, dzień po dniu. Tak szczerze, to nie potępiam tych wszystkich anty. I tak zachowali się w opanowany sposób. Ten marsz i wszystkie tego typu nie powinny w ogóle się odbywać.
Jurek2019.07.25 10:54
Dlaczego wśród policjantów polskich była policja niemiecka przebrana w mundury polskie.PIS skorzystał z ustawy 1066 o bratniej pomocy.
Tylko pytam2019.07.25 15:41
Ale ty głupia onuca jesteś
edi2019.07.25 10:47
UWAGA HOMOSEKSUALIŚCI - WAŻNE ! - LGBT (GENDER) NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI (wszelkie mniejszości SĄ ICH ZAKŁADNIKAMI) - to jest RUCH POLITYCZNY który bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - KOMUNISTYCZNEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej IDEOLOGIA ODPOWIEDZIALNA ZA LUDOBÓJSTWO ponad 150 milionów zamordowanych lub zagłodzonych osób - TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! - ZASTANÓWCIE SIĘ CZY CHCECIE COŚ TAKIEGO POPIERAĆ !!!!!!
fdf2019.07.25 10:45
Niezależne dziennikarstwo połączone z wartościami, wiara, pisowskie racje, tłumaczenie rzeczywistości.
Mateusz2019.07.25 10:44
I wszystko przez tę tępą patologie, która szukała dziury w całym, i bili przypadkowych przechodniów. Teraz robi się z Białegostoku stolicę patologii Polskiej. ¯\_(ツ)_/¯
Jurek2019.07.25 10:43
Wrzuć w google-WIADOMOŚCI Uwaga! Żydzi próbują przejmować nieruchomości metodą „na grób rabina”
Anna 2019.07.25 10:43
Prezydent Białego stoku jest człowiekiem honoru już się poddał do dymisji już przeprasza zapomnijcie wybierasz władze to wkracza demon władzy do ludzi, którzy nie są w łasce uswiecajacej
Antyknur2019.07.25 10:43
,,Białystok, to nie jest miasto. Miasto Białystok, to miasto bandyckie, mordercze.'' -Krzysztof Kononowicz 2016
ewkap2019.07.25 11:41
Lepszego autorytetu nie mogłeś znaleźć?????
Zerr02019.07.25 12:35
www.youtube.com/watch?v=35VKfL3GqCo
robaczek 2019.07.25 10:38
;] racja!! wszyscy bialostoczczanie to tacy porzadni ludzie. a ci łysi to nie byli stamtad!! przyjezdni!! i ci co bili kobiety to na pewno lewaccy prowokatorzy ja juz z wami nie moge ;] sami siebie oklamujecie i przynazjecie sobie racje ;] kochani idioci ;] ja bym wam za to dal nawet 1000 + . za usluge prostytuawania sie trzeba godnie kur_wą płącic!! prawda? czy jednak taniej sie wycerniacie na te 5 stów tylko?
edi2019.07.25 10:48
UWAGA !!!!!!!!- robaczek - to 2 ruski troll - ZAWODOWO CODZIENNIE PLUJE NA POLSKĘ I POLAKÓW !!!!!!!!!!!!!!
bezlitosny internauta2019.07.25 12:12
Zaproponujesz mi wyższą stawkę, to będę pluł na Putina, Merkel i Makrą.
Teresa2019.07.25 23:46
No to powiedz ile zarabiasz u nich, żeby wiedzieć od jakiej kwoty zacząć! OK!?
edi2019.07.25 10:37
Normalni Polacy! To nie mieszkańcy Białegostoku czy inny Polak na ulicy jest waszym przeciwnikiem! to rozpasana władza i kościół ,którzy myślą ze im wszystko wolno, jest waszym wrogiem! Szczują was na siebie, a wy jak posłuszne baranki przyklaskujecie! Biorą sądy, telewizje i wszelkie niezależne źródła informacji podporządkowując je sobie! Szczują jednych na drugich - Polaków na Polaków. Tylko "Oni" PiS i klechy są niewinni w każdym przypadku...
edi2019.07.25 10:46
UWAGA !!!!!!!!- dzielnicowy - to ruski troll - ZAWODOWO CODZIENNIE PLUJE NA POLSKĘ I POLAKÓW !!!!!!!!!!!!!!
Wiesław Kaloryfer2019.07.26 7:28
Złodziej krzyczy: łapać złodzieja! Co nie edi?
edi2019.07.25 10:59
Hej - dzielnicowy -ruski trollu - ty jesteś naszym Polaków wrogiem i wiesz co ci powiem tak po chrześcijańsku - zabieraj manatki i onuce i sp...laj do Moskwy !!!!!!!!
zbycho2019.07.25 20:54
Dzielnicowy ty,ty,ty młocie ty.
Andrzej 2019.07.25 10:25
Prezydent Białegostoku do dymisji !!!!
polak2019.07.25 11:01
białystok teraz się dziwi że na nich plują ---wybrali JUHA to mają to co wybrali ---i bardzo dobrze
Wiesław Kaloryfer2019.07.26 7:27
To za mało! Do dymisji także Prezes Rady Ministrów i Prezydent RP!!! A i jeszcze papież!