17.12.13, 09:20fot.quil/sxc.hu

LGBTQ w niemieckich szkołach

Uczniowie mają dowiadywać się o wspólnym życiu osób LGBTQ oraz poznawać kulturę gejowską, lesbijską, genderową oraz interseksualną. Dzięki temu dzieci mają zostać wyczulone na wszystkie przejawy dyskryminacji.

Nowy plan edukacyjny ma wejść w życie od 2015 roku, jednak niemieccy rodzicie już teraz rozpoczęli głośne protesty. Każdego dnia ok. tysiąca osób podpisuje petycję, która domaga się od rządu rezygnacji z planu.

Jej twórcą jest Gabriel Stängle. Twierdzi on, że rządowe plany wykraczają daleko poza cel odrzucenia dyskryminacji, bo w ramach nowego programu edukacyjnego szkoły staną się ośrodkami propagandy ruchu LGBTQ. Dzieci będą zaś wręcz reedukowane poprzez nową etykę seksualną, która odrzuca jakąkolwiek ocenę moralną związków między ludźmi.

Plan edukacyjny jest krytykowany zwłaszcza przez niemieckie Kościoły. Przeciwko wypowiedziały się zarówno dwie katolickie diecezje Badenii-Wirtembergii, jak i ewangelickie kościoły krajowe.

Pomimo tego krajowe ministerstwo kultury odrzuca krytykę. Rząd już w umowie koalicyjnej stwierdził, że „upowszechni równouprawnienie gejów i lesbijek, a uprzedzenia będzie zwalczać w akcji zakrojonej na cały land, która będzie rozwijać tolerancję i idee równouprawnienia”.

Rząd chce t idee wcielić w życie właśnie poprzez szkolnictwo. W ten sposób wszyscy młodzi ludzie w całym landzie zostaną nauczeni, że różnice między płciami i rodzajami międzyludzkich związków są relatywne i nie mogą podlegać negatywnej ocenie moralnej. Biorąc pod uwagę daleko idącą demoralizację, jaka ma miejsce się w niemieckich szkołach poprzez edukację seksualną, można przypuszczać, że rząd Badenii-Wirtemberii w ten czy inny sposób zrealizuje swój zamysł.

Pac/kath.net

Komentarze

anonim2013.12.17 9:38
No proszę, nie pisałem? To już nie będzie LGBT, tylko LGBTQ, albo i pedofilna wersja LGBTQP. Tak czy inaczej ta hołota powinna zostać rozstrzeliwana bez litości.
anonim2013.12.17 9:57
arbiter: ty się wyautuj z tego portalu , zboczenie jest zboczeniem !!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2013.12.17 9:59
a jak masz wątpliwości to poczytaj do czego ta Twoja GŁUPIA zgoda doprowadziła w Sodomie, albo odwiedź w szpitalu starych zboczeńców
anonim2013.12.17 10:18
@arbiter - "Czy to jest katolicki portal, czy raczej pseudo-katolicki, do cholery?!" no proszę, Fronda prawie że cnotę straciła, iż dr Terlikowski nie skomentował mojego tekstu, pod którym podpisałoby się milion ludzi.
anonim2013.12.17 10:21
arbitrze, na Twoim miejscu zanim przyjdzie Ci do głowy krytykowanie mnie, proponuję sobie pomyśleć, czy aby ten Jack_Holborn nie ma akurat racji...
anonim2013.12.17 10:57
problemem jest PRAWNY PRZYMUS od małego dziecka system chce przymusowo tresować obywatela w określonym kierunku (w Sodomie też chcieli "nowych" PRZEMOCĄ) totalitaryzm stary jak świat
anonim2013.12.17 13:38
@arbiter - czemu stałem się obiektem tak zawziętej Twojej krytyki? Naprawdę uważasz, że pod moimi wpisami podpisałaby się "garstka osób o mentalności terrorystów" i nikt inny? Aha, jeśli już mowa. Zboczeńców trzeba likwidować.
anonim2013.12.17 14:21
Skoro tam nawet zoofilie wychodzą na ulice manifestować swoją odmienność, to czemu się dziwić? Najlepsze w tym wszystkim jest to, że działanie w celu wymuszanie tolerancji siłą jest jej całkowitym zaprzeczeniem:)
anonim2013.12.17 17:09
Niedługo pałami i gazem będą "krzewić gównouprawnienie"
anonim2013.12.17 17:19
wytrwałości normalni ludzie nie możecie się poddawać na zboczoną lewacką propagandę siłą wprowadzaną do szkoły której zadaniem jest stworzenie z podrostków wybryków natury skupionych wyłącznie na aspektach cielesnych.
anonim2013.12.17 20:45
"oraz poznawać kulturę " .......... ?????? co??
anonim2013.12.17 20:47
"Mimo wszystko trzeba edukować, a więc powtarzam: akt homoseksualny odbywa się za ZGODĄ obu stron, pedofilia natomiast polega na zmuszaniu drugiej strony (w tym przypadku dziecka) do czynności seksualnej. Zrozumieliście wreszcie?!" pokazujesz jedynie ze na temat pedofilii gowno wiesz dzieciaku.
anonim2013.12.17 23:47
Arbiterku, jak troche podrosniesz to zrozumiesz, ze pedofilia ze "zmuszaniem" dziecka do "aktu/czynu" nie ma zwiazku. Tak samo jak zoofilia. Jak jeden pederasta rznie drugiego na sile to nie jest juz pederasta? Wiec twoj argument jest o tylek podetrzec.
anonim2013.12.18 8:58
Debilu internetowy arbitrze. Pedofilia nie musi się wiązać z podstepem ani też wykorzystaniem poprzez przymuszenie. A czy się wiąże z krzywda dziecka, to zapytaj się tego 14 latka co się rznal z nauczycielka, czy czuje się skrzywdzony. Zrozumiales już trolu? Wracaj do swojego rynsztoka lepiej.
anonim2013.12.18 9:42
Ciekawy cytat: "W ten sposób wszyscy młodzi ludzie w całym landzie zostaną nauczeni, że różnice między płciami i rodzajami międzyludzkich związków są relatywne i nie mogą podlegać negatywnej ocenie moralnej." Tak jednoznaczna wypowiedź uniemożliwia także krytykę pedofilii. Bo przecież NIKT nie ma prawa negatywnie oceniać moralnie relacji seksualnych, nawet tych najbardziej odrażających. Przecież wszystko jest relatywne i nie można się spinać, że ktoś ma takie a nie inne preferencje seksualne. @arbiter "akt homoseksualny odbywa się za ZGODĄ obu stron, pedofilia natomiast polega na zmuszaniu drugiej strony (w tym przypadku dziecka) do czynności seksualnej. Zrozumieliście wreszcie?!" A co jeśli para się w sobie zakocha i dobrowolnie współżyją mimo, że jedno z nich jest pełnoletnie a drugie poniżej 15 lat? Zgodnie z homoseksualnym hasłem "miłość nie wyklucza" także takich różnic wiekowych? Zresztą co tak oburzasz się na pedofilów? Kinsey - guru lewactwa w kwestii seksu ( z wykształcenia entomolog:P ) stwierdził, że istnieją tylko trzy dewiacje seksualne: abstynencja, celibat i odroczona data ślubu. Zatem pedofilia to nie zboczenie, przynajmniej według Kinseya. A przecież on się nie mylił, bo gdyby się mylił to i cała rewolucja seksualna która się na jego "mądrościach" opierała myliłaby się. A przecież wiemy, że lewica w kwestii seksu się nigdy nie myli. Poza Kinseyem są też inni "postępowi" psycholodzy co twierdzą, że pedofilia to także orientacja seksualna. Zatem twoje oburzenie na zrównanie homoseksualistów i pedofilów jest bezpodstawne. Zobacz sam: W Baltimore zwolennicy legalizacji pedofilii zorganizowali konferencje: http://www.fronda.pl/a/pedofile-robia-konferencje,13962.html Na tej konferencji byli także członkowie APA. W Kanadzie "postępowi psycholodzy" przekonywali sąd, że pedofilia to "normalna orientacja seksualna" http://www.fronda.pl/a/kanada-pedofilia-to-tylko-orientacja-seksualna,11177.html Charles Sil­ver­stein, akty­wista homoseksualny i psycholog, biorący udział w wydarzeniach z lat 1969-1974: Poza homoseksualizmem DSM wymienia także sadyzm, masochizm, ekshibicjonizm, voyeuryzm, pedofilię i fetyszyzm jako zaburzenia psychiczne. Jeśli nie ma obiektywnego, niezależnego dowodu, że orientacja homoseksualna jest sama w sobie nienormalna, jakie istnieje usprawiedliwienie umieszczania jakiegokolwiek z innych zachowań seksualnych w DSM? http://www.pch24.pl/jak-usunieto-homoseksualizm-ze-spisu-chorob-psychicznych-,4499,i.html Takich przypadków niestety jest więcej.
anonim2013.12.18 11:54
Pedpfilia mniej naganna... No tak, bo nasz drogi trol arbiter wyróżnia pedofilów dobra i zła. Tym samym jest dokładnie tym samym osobnikiem co grupki stojące za legalizacja pedofilii wobec dzieci 11-15 lat.. No bo ona przecież jest mało szkodliwa... Napisałem ci już o stawianiu homo i pedofilów w jednym rzędzie (zaczynasz się już gubic widzę). Jedno i drugie jest dewiacja wobec heteroseksualizmu, tak samo jak może być orientacja. Wracaj dzieciaki do swojego lewego rynsztoka z którego przylazles.
anonim2013.12.18 15:06
Zle porównanie ptasi mozdzku, homoseksualizm nie ma żadnego związku z celibatem. celibat to nie orientacja ani dewiacja. Nie ma to jak wyciągnąć porównanie z tylka.
anonim2013.12.18 16:44
@arbiter "Nie interesuje mnie jakieś Twoje "guru lewactwa"." A powinien. Alfred Kinsey jest powszechnie uważany za ojca rewolucji seksualnej lat 60. To co teraz mamy ("homomałżeństwa", gender itp.) to jest ewolucja rewolucji seksualnej. "W przeciwieństwie do prawaków zmanipulowanych przez KK (a właściwie odłam KK niemający wiele wspólnego z Chrystusem) potrafię myśleć samodzielnie." Hahaha, zawsze mam ubaw, jak politpoprawne lewactwo uważa, że myśli samodzielnie. Najlepszym dowodem na to, że cała "wyzwolona" lewica nie myśli samodzielnie jest polityczna poprawność. Gdyby lewicowcy faktycznie myśleli samodzielnie dochodziliby do różnych wniosków (z perełką bełkotu w postaci "homofobii"), najwidoczniej 90% lewicy nie chce się przyznać, że ściąga od kolegów:P "Przypadki przez Ciebie przywołane to margines - nikt normalny nie planuje legalizować pedofilii. I argumentacja jakichś zwyrodnialców mnie nie interesuje." W latach 40., 50. czy nawet 60. XXw. nikt normalny nie myślał o skreśleniu z listy chorób homoseksualizmu. Szlak przetarli homosie, pedofile chcą iść w ich ślady. Może to zwyrodnialcy - z tym się w pełni zgadzam, ale są to bardzo wpływowi zwyrodnialcy. "Wyrywasz z kontekstu moje wypowiedzi tak jak @zyga. Odniesiesz się do stawiania hetero i pedofilów w jednym rzędzie?" Przykro mi, że odebrałeś to jako wyrywanie z kontekstu cytatu, chciałem jedynie polemizować z niektórymi twoimi wypowiedziami. Jak dla mnie pedofil hetero czy homo to zbrodnia. Choć statystycznie nadreprezentacja jest homoseksualnej pedofilii (co ciekawe wśród duchownych nie ma nadreprezentacji pedofilii jak się zwykło uważać). Jak dla mnie za pedofilię mogłaby być kara główna
anonim2013.12.19 2:11
""Nie ma to jak wyciągnąć porównanie z tylka." - dostosowałem się do Twojego poziomu i Twoich porównań. Ale ciesze się, że przyznajesz, że homoseksualizm to orientacja może jest dla Ciebie nadzieja..." Kolego, z tym ze moje porownania maja sens - twoje sa z tylka wyciagniete - taki poziom wlasnie prezentujesz. To ze homoseksualizm jest orientacja to sam do pokretnego wniosku dotarles. Tak samo orientacja jest pedofilia, jak i homoseksualizm. I nadal to sa dewiacje.
anonim2013.12.19 11:39
@arbiter Nawet jeśli to prawda to przynajmniej prawicowcy są uczciwi - przyznają się, że opierają się na Ewangelii. Natomiast lewicowcy kłamią, że myślą samodzielnie. Ot, taka mała różnica. Przedstawiam tylko drogę "postępu", którą najpierw poszli homosie, teraz ich śladem podążają pedofile. A to z tego, że lewica chce bezzasadnie zrobić zbitkę ksiądz-pedofil. Jak już chcą robić jakiś stereotyp powinni pisać homoseksualista-pedofil. Przynajmniej jest bliższe rzeczywistości.